Walka 1, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Szymon Słotwiński Team Fighting Zielona Góra | Krzysztof Geburek UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec |
3 - 0 | |
Walka 2, Półfinał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Hubert Gorczyca Gwardia Zielona Góra | Maks Szymczak Fight Club Zielona Góra |
0 - 3 | |
Walka 3, Finał kick-light / Junior [k] / +70kg | |
Paulina Badowska Łaski Klub Sztuk Walki | Weronika Niedźwiedź Bokser Kożuchów |
3 - 0 | |
Walka 4, Finał kick-light / Junior [k] / -60kg | |
Sandra Przeździęk Łaski Klub Sztuk Walki | Paulina Grzegórska Łaski Klub Sztuk Walki |
0 - 3 | |
Walka 5, Finał kick-light / Senior [m] / +94kg | |
Jarosław Pabich Fight Club Zielona Góra | Karol Ciemny Fight Club Zielona Góra |
0 - 3 | |
Walka 6, Finał kick-light / Senior [m] / -84kg | |
Patryk Cukier Fight Club Zielona Góra | Kajetan Hozakowski Fight Club Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 7, Finał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Adam Brodzik Gwardia Zielona Góra | Hubert Kudra Łaski Klub Sztuk Walki |
0 - 3 | |
Walka 9, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -63kg | |
Mariusz Eliasz Quick Shot Kickboxing Częstochowa | Ernest Szymański KKS Sporty Walki Poznań |
0 - 3 | |
Walka 10, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -69kg | |
Mariusz Eliasz Quick Shot Kickboxing Częstochowa | Mateusz Jędrzejczak Fight Club Zielona Góra |
0 - 3 | |
Walka 11, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -60kg | |
Paulina Grzegórska Łaski Klub Sztuk Walki | Aleksandra Idkowiak Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA |
3 - 0 | |
Walka 12, Finał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Kamil Wlazły KKS Sporty Walki Poznań | Piotr Dolatowski Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA |
3 - 0 | |
Walka 13, Finał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Adam Michalski Quick Shot Kickboxing Częstochowa | Dominik Krzemński Quick Shot Kickboxing Częstochowa |
0 - 3 | |
Walka 14, Finał light-contact / Junior [k] / +70kg | |
Barbara Skrzypczak KKS Sporty Walki Poznań | Maria Kobus Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA |
3 - 0 | |
Walka 15, Finał light-contact / Junior [k] / -50kg | |
Julia Gwizdoń Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA | Sandra Przezdzięk Łaski Klub Sztuk Walki |
0 - 3 | |
Walka 16, Finał light-contact / Senior [m] / -94kg | |
Kamil Michalak Fight Club Zielona Góra | Krzysztof Bednarz Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA |
3 - 0 | |
Walka 17, Finał light-contact / Senior [m] / -84kg | |
Oskar Michalak Fight Club Zielona Góra | Norbert Tabor Quick Shot Kickboxing Częstochowa |
0 - 3 | |
Walka 18, Finał light-contact / Senior [m] / -74kg | |
Tomasz Żyłka Gwardia Zielona Góra | Jakub Piróg Fight Club Zielona Góra |
0 - 3 | |
Walka 19, Finał light-contact / Senior [m] / -69kg | |
Hubert Kielaszewski KS POLONIA 1912 Leszno | Mateusz Jędrzejczak Fight Club Zielona Góra |
0 - 3 | |
Walka 20, Finał light-contact / Senior [m] / -63kg | |
Patryk Ogonowski KS POLONIA 1912 Leszno | Ernest Szymański KKS Sporty Walki Poznań |
0 - 3 | |
Walka 21, Finał light-contact / Junior [k] / -60kg | |
Magdalena Nojman KKS Sporty Walki Poznań | Paulina Grzegórska Łaski Klub Sztuk Walki |
0 - 3 | |
Walka 22, Finał light-contact / Junior [m] / -84kg | |
Paweł Klimowski KKS Sporty Walki Poznań | Adam Brodzik Gwardia Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 23, Przedwalka point-fighting / Junior [k] / -60kg | |
Natalia Stemplewska Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe | Aleksandra Idkowiak Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA |
15 - 7 | |
Walka 25, Finał point-fighting / Junior [k] / -60kg | |
Julia Gwizdoń Stowarzyszenie Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA | Natalia Stemplewska Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
RSC1 - | |
Walka 28.1, Finał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Maks Szymczak Fight Club Zielona Góra | Szymon Słotwiński Team Fighting Zielona Góra |
0 - 3 | |
Walka 29.1, Półfinał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Patryk Wiśniewski Gwardia Zielona Góra | Szymon Słotwiński Team Fighting Zielona Góra |
0 - 3 |