Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Otwarty Świętokrzyski Turniej Kickboxingu w Kick Light i Light Contact (kad młod., starsz., junior, senior)

Termin: 15.02.2020 - 15.02.2020
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Alan Sulima
UKS Relaks Skarżysko Kamienna
Oskar Dudziński
KSW Łuków
0 - 3
Walka 2, Przedwalka       light-contact / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Tomasz Lange
Gladiators Kick boxing Bełchatów
Jakub Bober
KSW Łuków
TKO2 -
Walka 3, Przedwalka       light-contact / Junior [k] / -70kg
Martyna Czerepińska
KSW Łuków
Kinga Wiśniewska
UKS Relaks Skarżysko Kamienna
TKO2 -
Walka 4, Półfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Dorian Siekierzyński
KSW Łuków
Franciszek Szmigielski
Gladiators Kick boxing Bełchatów
- TKO1
Walka 5, Półfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Oskar Kusztal
UKS Relaks Skarżysko Kamienna
Bartosz Prusinowski
KSW Łuków
0 - 3
Walka 6, Finał       light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Alan Głyda
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Oskar Dudziński
KSW Łuków
0 - 3
Walka 7, Finał       light-contact / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Wiktor Michalak
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Jakub Bober
KSW Łuków
- RSC1
Walka 8, Finał       light-contact / Junior [k] / -70kg
Amelia Łakomska
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Kinga Wiśniewska
UKS Relaks Skarżysko Kamienna
0 - 3
Walka 9, Finał       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Dorian Siekierzyński
KSW Łuków
Bartosz Prusinowski
KSW Łuków
- WO
Walka 11, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Oskar Wiącek
One Punch Ostrowiec Świętokrzyski
Marcin Kowalewicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
3 - 0
Walka 12, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Franciszek Szmigielski
Gladiators Kick boxing Bełchatów
Oskar Kusztal
UKS Relaks Skarżysko Kamienna
TKO2 -
Walka 13, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -84kg
Aleksander Farnik
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Filip Benben
Gladiators Kick boxing Bełchatów
3 - 0
Walka 14, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -74kg
Jakub Rychlak
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
Jakub Strzyżewski
KSW Łuków
2 - 1
Walka 15, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -69kg
Michał Chrząstowski
Iron Dragon MMA Mielec
Marcel Skrzyszewski
X Fight Piaseczno
1 - 2
Walka 16, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
Dawid Miąso
Iron Dragon MMA Mielec
Konrad Pawul
FF SPORT Opoczno
0 - 3
Walka 17, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Julia Marciszewska
One Punch Ostrowiec Świętokrzyski
Wioleta Grodzka
UKS Diament Pstrągowa
TKO1 -
Walka 18, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Dorian Siekierzyński
KSW Łuków
Oskar Wiącek
One Punch Ostrowiec Świętokrzyski
3 - 0
Walka 19, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Radosław Kopyra
Stowarzyszenie Wiśniewski kickboxing
Oskar Kusztal
UKS Relaks Skarżysko Kamienna
3 - 0
Walka 20, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Wojciech Buś
UKS Diament Pstrągowa
Mark Kołłątaj
NINJA ACADEMY WARSZAWA
3 - 0
Walka 21, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Karol Maćkowski
Iron Dragon MMA Mielec
Aleksander Farnik
NINJA ACADEMY WARSZAWA
TKO2 -
Walka 22, Finał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Damian Moskwa
UKS Diament Pstrągowa
Jakub Rychlak
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
TKO2 -
Walka 23, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
Wiktor Socha
UKS Relaks Skarżysko Kamienna
Michał Magin
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
0 - 3
Walka 24, Finał       kick-light / Senior [m] / -69kg
Piotr Zych
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Marcel Skrzyszewski
X Fight Piaseczno
3 - 0
Walka 25, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Roksana Rzeżnicka
Stowarzyszenie Wiśniewski kickboxing
Wioleta Grodzka
UKS Diament Pstrągowa
TKO2 -
Walka 26, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Dorian Siekierzyński
KSW Łuków
Radosław Kopyra
Stowarzyszenie Wiśniewski kickboxing
WO -
Walka 27, Finał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Wojciech Buś
UKS Diament Pstrągowa
Aleksander Farnik
NINJA ACADEMY WARSZAWA
- TKO2
Walka 28, Finał       kick-light / Junior [m] / -57kg
Dawid Zaraś
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Mateusz Szczegodzińśki
Gladiators Kick boxing Bełchatów
- TKO2
Walka 29, Finał       kick-light / Junior [k] / -50kg
Jagoda Ślusarska
Viktoria Szydłowiec
Natalia Zarzycka
KSW Łuków
RSC2 -
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL