Start rywalizacji sportowej o godz. 9:00, wszystkie walki 3 rundy x 2 minuty | |
Walka 1, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Tomasz Kliś KM PSP Rzeszów | Mateusz Klęsk 18 Dywizja Zmechanizowana |
2 - 1 | |
Walka 2, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Szymon Dyl OSP Łużna | Damian Pająk 6 Batalion Powietrznodesantowy Gliwice JW 4115 |
0 - 3 | |
Walka 3, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Przemysław Mech 19 Batalion Zmechanizowany JW 5322 Chełm | Marek Pietras Oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie |
3 - 0 | |
Walka 4, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Dawid Seńko Oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie | Krzysztof Stawiarski JW3390 |
0 - 3 | |
Walka 5, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Kamil Trześniak Reprezentacja Polskiej Policji | Dariusz Pierog 18 Dywizja Zmechanizowana |
3 - 0 | |
Walka 6, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / +91kg | |
Wacław Burzyński 18 Dywizja Zmechanizowana | Arkadiusz Zalewski 19 Batalion Zmechanizowany JW 5322 Chełm |
TKO1 - | |
Walka 7, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / +91kg | |
Stanisław ŚLUSAKOWICZ 5449 | Paweł Oleszczuk 18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy |
3 - 0 | |
Walka 8, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Kamil Korzeniowski KP PSP Jasło | Łukasz Siemiński Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno |
- WO | |
Walka 9, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Damian Owarzany 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej | Łukasz Raban 18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy |
3 - 0 | |
Walka 10, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -91kg | |
Łukasz Podstawski Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej Tarnobrzeg | Filip Machel Służba Ochrony Państwa |
- TKO2 | |
Walka 11, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -91kg | |
Rafał Jastrzębski Zakład Karny Siedlce | Kamil Penkala Reprezentacja Polskiej Policji |
0 - 3 | |
Walka 12, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Adrian Durma Państwowa straż pożarna w Elblągu | Patryk Marzec Reprezentacja Polskiej Policji |
WO - | |
Walka 13, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Szymon Łybacki OSP Łużna | Tomasz Kliś KM PSP Rzeszów |
0 - 3 | |
Walka 14, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Sebastian Skibiński NOSG Chełm | Oliwer Kruszyński Policja |
- WO | |
Walka 15, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Roger Garbaczewski 18 Dywizja Zmechanizowana | Damian Pająk 6 Batalion Powietrznodesantowy Gliwice JW 4115 |
3 - 0 | |
Walka 16, Półfinał K1 Rules / Senior [k] / -60kg | |
Anna Mieszkowska 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | Justyna Haba 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej |
0 - 3 | |
Walka 17, Półfinał K1 Rules / Senior [k] / -60kg | |
Martyna Ciaskowska Reprezentacja Polskiej Policji | Wiktoria Widuła OSP Wręczyca Wielka |
3 - 0 | |
Walka 18, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Tomasz Feszler 18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy | Mateusz Pasiak ZK Siedlce |
TKO2 - | |
Walka 19, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Alan Biały 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej | Kamil Mikułowski 18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy |
0 - 3 | |
Walka 20, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Kamil Lamczyk 18 Dywizja Zmechanizowana | Przemysław Mech 19 Batalion Zmechanizowany JW 5322 Chełm |
- AB2 | |
Walka 21, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Krzysztof Stawiarski JW3390 | Kamil Trześniak Reprezentacja Polskiej Policji |
- KO1 | |
Walka 22, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Mateusz Suchocki OSP Wręczyca Wielka | Sylwester Błędowski 18 Dywizja Zmechanizowana |
0 - 3 | |
Walka 23, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Grzegorz Błotnicki 8 KP BOT | Kamil Korzeniowski KP PSP Jasło |
3 - 0 | |
Walka 24, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / +91kg | |
Szymon Bajor Reprezentacja Polskiej Policji | Arkadiusz Zalewski 19 Batalion Zmechanizowany JW 5322 Chełm |
3 - 0 | |
Walka 25, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / +91kg | |
Mateusz Falender 18 Dywizja Zmechanizowana | Stanisław ŚLUSAKOWICZ 5449 |
0 - 3 | |
Walka 26, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Oskar Kapitowski 18 Dywizja Zmechanizowana | Michał Piwko Służba Ochrony Państwa |
0 - 3 | |
Walka 27, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Daniel Czeluśniak OSP Łużna | Damian Owarzany 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej |
- RSC1 | |
Walka 28, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -91kg | |
Grzegorz Lenart Reprezentacja Polskiej Policji | Łukasz Podstawski Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej Tarnobrzeg |
3 - 0 | |
Walka 29, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -91kg | |
Paweł Mikołajewski Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Warszawie | Kamil Penkala Reprezentacja Polskiej Policji |
RSC1 - | |
Walka 30, Finał K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg | |
Dawid Kotara 18 Dywizja Zmechanizowana | Aleksander Gall 19 Batalion Zmechanizowany JW 5322 Chełm |
3 - 0 | |
Walka 31, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Patryk Marzec Reprezentacja Polskiej Policji | Tomasz Kliś KM PSP Rzeszów |
3 - 0 | |
Walka 32, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Sebastian Skibiński NOSG Chełm | Roger Garbaczewski 18 Dywizja Zmechanizowana |
KO2 - | |
Walka 33, Finał K1 Rules / Senior [k] / -60kg | |
Justyna Haba 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej | Martyna Ciaskowska Reprezentacja Polskiej Policji |
2 - 1 | |
Walka 34, Finał K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Mateusz Pasiak ZK Siedlce | Kamil Mikułowski 18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy |
3 - 0 | |
Walka 35, Finał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Kamil Lamczyk 18 Dywizja Zmechanizowana | Krzysztof Stawiarski JW3390 |
3 - 0 | |
Walka 36, Finał K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Sylwester Błędowski 18 Dywizja Zmechanizowana | Grzegorz Błotnicki 8 KP BOT |
0 - 3 | |
Walka 37, Finał K1 Rules / Senior [m] / +91kg | |
Szymon Bajor Reprezentacja Polskiej Policji | Stanisław ŚLUSAKOWICZ 5449 |
- WO | |
Walka 38, Finał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Michał Piwko Służba Ochrony Państwa | Daniel Czeluśniak OSP Łużna |
0 - 3 | |
Walka 39, Finał K1 Rules / Senior [m] / -91kg | |
Grzegorz Lenart Reprezentacja Polskiej Policji | Kamil Penkala Reprezentacja Polskiej Policji |
- WO | |
Walka 40, Finał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Patryk Marzec Reprezentacja Polskiej Policji | Roger Garbaczewski 18 Dywizja Zmechanizowana |
WO - |