Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Puchar Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych_06-08.03.2020 - Krynica-Zdrój

Termin: 06.03.2020 - 08.03.2020
Lokalizacja: Krynica-Zdrój

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Start rywalizacji sportowej o godz. 9:00, wszystkie walki 3 rundy x 2 minuty
Walka 1, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -75kg
Tomasz Kliś
KM PSP Rzeszów
Mateusz Klęsk
18 Dywizja Zmechanizowana
2 - 1
Walka 2, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -75kg
Szymon Dyl
OSP Łużna
Damian Pająk
6 Batalion Powietrznodesantowy Gliwice JW 4115
0 - 3
Walka 3, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -81kg
Przemysław Mech
19 Batalion Zmechanizowany JW 5322 Chełm
Marek Pietras
Oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie
3 - 0
Walka 4, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -81kg
Dawid Seńko
Oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie
Krzysztof Stawiarski
JW3390
0 - 3
Walka 5, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -81kg
Kamil Trześniak
Reprezentacja Polskiej Policji
Dariusz Pierog
18 Dywizja Zmechanizowana
3 - 0
Walka 6, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / +91kg
Wacław Burzyński
18 Dywizja Zmechanizowana
Arkadiusz Zalewski
19 Batalion Zmechanizowany JW 5322 Chełm
TKO1 -
Walka 7, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / +91kg
Stanisław ŚLUSAKOWICZ
5449
Paweł Oleszczuk
18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy
3 - 0
Walka 8, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -67kg
Kamil Korzeniowski
KP PSP Jasło
Łukasz Siemiński
Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno
- WO
Walka 9, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -71kg
Damian Owarzany
3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej
Łukasz Raban
18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy
3 - 0
Walka 10, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -91kg
Łukasz Podstawski
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej Tarnobrzeg
Filip Machel
Służba Ochrony Państwa
- TKO2
Walka 11, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -91kg
Rafał Jastrzębski
Zakład Karny Siedlce
Kamil Penkala
Reprezentacja Polskiej Policji
0 - 3
Walka 12, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -75kg
Adrian Durma
Państwowa straż pożarna w Elblągu
Patryk Marzec
Reprezentacja Polskiej Policji
WO -
Walka 13, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -75kg
Szymon Łybacki
OSP Łużna
Tomasz Kliś
KM PSP Rzeszów
0 - 3
Walka 14, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -75kg
Sebastian Skibiński
NOSG Chełm
Oliwer Kruszyński
Policja
- WO
Walka 15, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -75kg
Roger Garbaczewski
18 Dywizja Zmechanizowana
Damian Pająk
6 Batalion Powietrznodesantowy Gliwice JW 4115
3 - 0
Walka 16, Półfinał       K1 Rules / Senior [k] / -60kg
Anna Mieszkowska
7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej
Justyna Haba
3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej
0 - 3
Walka 17, Półfinał       K1 Rules / Senior [k] / -60kg
Martyna Ciaskowska
Reprezentacja Polskiej Policji
Wiktoria Widuła
OSP Wręczyca Wielka
3 - 0
Walka 18, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -86kg
Tomasz Feszler
18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy
Mateusz Pasiak
ZK Siedlce
TKO2 -
Walka 19, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -86kg
Alan Biały
3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej
Kamil Mikułowski
18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy
0 - 3
Walka 20, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -81kg
Kamil Lamczyk
18 Dywizja Zmechanizowana
Przemysław Mech
19 Batalion Zmechanizowany JW 5322 Chełm
- AB2
Walka 21, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -81kg
Krzysztof Stawiarski
JW3390
Kamil Trześniak
Reprezentacja Polskiej Policji
- KO1
Walka 22, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -67kg
Mateusz Suchocki
OSP Wręczyca Wielka
Sylwester Błędowski
18 Dywizja Zmechanizowana
0 - 3
Walka 23, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -67kg
Grzegorz Błotnicki
8 KP BOT
Kamil Korzeniowski
KP PSP Jasło
3 - 0
Walka 24, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / +91kg
Szymon Bajor
Reprezentacja Polskiej Policji
Arkadiusz Zalewski
19 Batalion Zmechanizowany JW 5322 Chełm
3 - 0
Walka 25, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / +91kg
Mateusz Falender
18 Dywizja Zmechanizowana
Stanisław ŚLUSAKOWICZ
5449
0 - 3
Walka 26, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -71kg
Oskar Kapitowski
18 Dywizja Zmechanizowana
Michał Piwko
Służba Ochrony Państwa
0 - 3
Walka 27, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -71kg
Daniel Czeluśniak
OSP Łużna
Damian Owarzany
3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej
- RSC1
Walka 28, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -91kg
Grzegorz Lenart
Reprezentacja Polskiej Policji
Łukasz Podstawski
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej Tarnobrzeg
3 - 0
Walka 29, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -91kg
Paweł Mikołajewski
Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Warszawie
Kamil Penkala
Reprezentacja Polskiej Policji
RSC1 -
Walka 30, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
Dawid Kotara
18 Dywizja Zmechanizowana
Aleksander Gall
19 Batalion Zmechanizowany JW 5322 Chełm
3 - 0
Walka 31, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -75kg
Patryk Marzec
Reprezentacja Polskiej Policji
Tomasz Kliś
KM PSP Rzeszów
3 - 0
Walka 32, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -75kg
Sebastian Skibiński
NOSG Chełm
Roger Garbaczewski
18 Dywizja Zmechanizowana
KO2 -
Walka 33, Finał       K1 Rules / Senior [k] / -60kg
Justyna Haba
3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej
Martyna Ciaskowska
Reprezentacja Polskiej Policji
2 - 1
Walka 34, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -86kg
Mateusz Pasiak
ZK Siedlce
Kamil Mikułowski
18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy
3 - 0
Walka 35, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -81kg
Kamil Lamczyk
18 Dywizja Zmechanizowana
Krzysztof Stawiarski
JW3390
3 - 0
Walka 36, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -67kg
Sylwester Błędowski
18 Dywizja Zmechanizowana
Grzegorz Błotnicki
8 KP BOT
0 - 3
Walka 37, Finał       K1 Rules / Senior [m] / +91kg
Szymon Bajor
Reprezentacja Polskiej Policji
Stanisław ŚLUSAKOWICZ
5449
- WO
Walka 38, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -71kg
Michał Piwko
Służba Ochrony Państwa
Daniel Czeluśniak
OSP Łużna
0 - 3
Walka 39, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -91kg
Grzegorz Lenart
Reprezentacja Polskiej Policji
Kamil Penkala
Reprezentacja Polskiej Policji
- WO
Walka 40, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -75kg
Patryk Marzec
Reprezentacja Polskiej Policji
Roger Garbaczewski
18 Dywizja Zmechanizowana
WO -
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL