Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

PIASECZNO OPEN VIII (PF - Dzieci, Kadeci Młodsi i Starsi, LC - Kadeci Starsi, SC - pianki_07.03.2020 - Piaseczno

Termin: 07.03.2020 - 07.03.2020
Lokalizacja: Piaseczno

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Finał       point-fighting / Dziewczynki [k] / -27kg
Zuzanna Kamińska
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Izabela Chochół
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
0 - 10
Walka 2, Półfinał       point-fighting / Dziewczynki [k] / -30kg
Zuzanna Kamińska
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Lena Kowalska
Klub Sportowy Egida Olsztyn
10 - 0
Walka 3, Półfinał       point-fighting / Dziewczynki [k] / -30kg
Izabela Chochół
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Joanna Zdunek
WKS SFINKS Węgrów
10 - 0
Walka 4, Finał       point-fighting / Dziewczynki [k] / -30kg
Zuzanna Kamińska
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Izabela Chochół
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
0 - 10
Walka 5, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
Maja Staniewicz
KSW Łuków
Weronika Urban
KSW Łuków
3 - 1
Walka 6, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Iga Woźniak
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Hanna Kasprowicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
0 - 7
Walka 7, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Lena Goławska
KSW Łuków
Izabela Sobczak
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
0 - 10
Walka 8, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Barbara Budek
Klub Sportowy Egida Olsztyn
Hanna Kasprowicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
1 - 9
Walka 9, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Izabella Dąbrowska
X Fight Piaseczno
Izabela Sobczak
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
10 - 11
Walka 10, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg
Wiktoria Mijas
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Gabriela Lizoń
KSW Łuków
12 - 5
Walka 11, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg
Amelia Wasilewska
KSW Łuków
Martyna Grabowska
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
12 - 4
Walka 12, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
Milena Prokop
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Pola Stołowska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
5 - 12
Walka 13, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
Zuzanna Chochół
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Zofia Brudzyńska
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
AB2 -
Walka 14, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
Milena Prokop
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Zofia Wolińska
X Fight Piaseczno
10 - 4
Walka 15, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Martyna Wieteska
X Fight Piaseczno
Wiktoria Lendzion
NINJA ACADEMY WARSZAWA
11 - 9
Walka 16, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Alicja Wiszniowska
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Dominika Niemiec
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
9 - 4
Walka 17, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
Julia Wilkołek
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Milena Prokop
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
2 - 8
Walka 18, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Hanna Kasprowicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Izabela Sobczak
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
15 - 14
Walka 19, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Martyna Wieteska
X Fight Piaseczno
Alicja Wiszniowska
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
12 - 3
Walka 20, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
Pola Stołowska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Zofia Brudzyńska
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
10 - 0
Walka 21, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg
Wiktoria Mijas
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Amelia Wasilewska
KSW Łuków
0 - 10
Walka 22, Finał       light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg
Elżbieta Świderska
X Fight Piaseczno
Jessica Zabolicka
Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice
0 - 3
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL