Walka 1, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / +36kg | |
Jan Kokorniak NINJA ACADEMY WARSZAWA | Aleksander Burczyk Klub Sportowy Egida Olsztyn |
11 - 12 | |
Walka 2, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / +36kg | |
Alan Saczuk WKS SFINKS Węgrów | Mikołaj Prusinowski KSW Łuków |
7 - 4 | |
Walka 3, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / +36kg | |
Mateusz Szabla NINJA ACADEMY WARSZAWA | Paweł Bielecki Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
0 - 10 | |
Walka 4, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / +36kg | |
Damian Zagrajek WKS SFINKS Węgrów | Jan Wojda Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
7 - 8 | |
Walka 5, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / +36kg | |
Aleksander Burczyk Klub Sportowy Egida Olsztyn | Alan Saczuk WKS SFINKS Węgrów |
2 - 5 | |
Walka 6, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / +36kg | |
Paweł Bielecki Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Jan Wojda Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
11 - 7 | |
Walka 7, Finał point-fighting / Chłopcy [d] / -36kg | |
Alan Saczuk WKS SFINKS Węgrów | Paweł Bielecki Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
5 - 10 | |
Walka 8, Finał point-fighting / Chłopcy [d] / +36kg | |
Alan Saczuk WKS SFINKS Węgrów | Paweł Bielecki Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
1 - 11 | |
Walka 9, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Wiktoria Lendzion NINJA ACADEMY WARSZAWA | Jessica Żabolicka Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice |
13 - 11 | |
Walka 10, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Jakub Trześniak DAN Świdnik | Michał Niebrzydowski NINJA ACADEMY WARSZAWA |
13 - 10 | |
Walka 11, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Jakub Solka WKS SFINKS Węgrów | Tomasz Gumienniak DAN Świdnik |
3 - 7 | |
Walka 12, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Oliwier Baranowski Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice | Sebastian Jędraś X Fight Piaseczno |
8 - 3 | |
Walka 13, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Filip Suder Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Michał Markowski DAN Świdnik |
13 - 3 | |
Walka 14, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Jakub Solka WKS SFINKS Węgrów | Oliwier Baranowski Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice |
0 - 11 | |
Walka 15, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Oliwier Baranowski Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice | Filip Suder Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
2 - 8 | |
Walka 16, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Michał Markowski DAN Świdnik | Michał Podborski Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
4 - 14 | |
Walka 17, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Sebastian Jędraś X Fight Piaseczno | Filip Suder Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
11 - 16 | |
Walka 18, Finał point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Filip Suder Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Oliwier Baranowski Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice |
- AB2 | |
Walka 19, Finał point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Jakub Trześniak DAN Świdnik | Tomasz Gumienniak DAN Świdnik |
10 - 5 | |
Walka 20, Finał point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Alicja Wiszniowska Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Wiktoria Lendzion NINJA ACADEMY WARSZAWA |
9 - 12 | |
Walka 21, Finał point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Michał Podborski Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Filip Suder Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
6 - 10 | |
Walka 22, Finał light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Sebastian Jędraś X Fight Piaseczno | Filip Suder Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
1 - 2 |