Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY
Dekoracje PF odbędą się bezpośrednio po zakończeniu rywalizacji sportowej. Proszę  medalistów o gotowość oraz występowanie w strojach sportowych
Proszę o śledzenie komunikatów na stronie SOI PZKB


Prosimy wszystkich uczestników o zapoznanie się z:
Protokołem bezpieczeństwa obowiązującym podczas  Mistrzostw Polski Kadetów w Krynicy Zdrój w dniach 4-6.09.2020 r.

dostępnym na 

stronie http://pzkickboxing.pl/news/1546,wazne,protokol,bezpieczenstwa,obowiazujacy,mistrzostwach,polski,kadetow,krynicy,zdroj.html
Prosimy wszystkich o rozsądek i przestrzeganie wszelkich zaleceń związanych ze stanem pandemii zwiększających bezpieczeństwo uczestników zawodów

Mistrzostwa Polski Kadetów Starszych Light Contact i Pointfighting_04-06-.09.2020 - Krynica Zdrój

Termin: 04.09.2020 - 06.09.2020
Lokalizacja: Krynica Zdrój

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Kamil Jaremko
Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce
Igor Bronowski
KSW Sokół Jarosław
TKO1 -
Walka 2, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Wiktor Drążkowski
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Brajan Sarachin
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
DQ1 -
Walka 3, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Bartosz Biadała
KS Ziętek Team Kalisz
Bartosz Kozioł
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
2 - 1
Walka 4, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Patryk Szczerba
Gladiator Binczarowa
Sebastian Liczbiński
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
3 - 0
Walka 5, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Mateusz Kozioł
KSW Łuków
Michał Kasprowicz
Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce
0 - 3
Walka 6, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Igor Naus
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Mieszko Siemiątkowski
Zamek Kurzętnik
0 - 3
Walka 7, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Radosław Kopyra
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Maciej Zyz
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
0 - 3
Walka 8, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Maksymilian Kędzia
Alien Kick Łódź
Adam Małota
KS Ziętek Team Kalisz
3 - 0
Walka 9, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Igor Bronowski
KSW Sokół Jarosław
Brajan Sarachin
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
3 - 0
Walka 10, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Bartosz Biadała
KS Ziętek Team Kalisz
Patryk Szczerba
Gladiator Binczarowa
0 - 3
Walka 11, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Michał Kasprowicz
Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce
Mieszko Siemiątkowski
Zamek Kurzętnik
TKO2 -
Walka 12, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Maciej Zyz
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Maksymilian Kędzia
Alien Kick Łódź
- AB1
Walka 13, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
Damian Szczęsny
UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/star
Igor Kozłowski
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
0 - 3
Walka 14, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
Przemysław Szeremeta
KS Gym Fight Wrocław
Marcin Zdun
KS Ziętek Team Kalisz
TKO1 -
Walka 15, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
Kamil Skowronek
UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/star
Jakub Kościelnik
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
0 - 3
Walka 16, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
Alan Szajczyk
Klub Sportowy Semiramida Pułtusk
Patryk Skowronek
UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/star
- DQ2
Walka 17, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
Konrad Pawul
MUKSW FF SPORT OPOCZNO
Igor Kozłowski
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
DQ2 -
Walka 18, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
Sebastian Jędraś
X Fight Piaseczno
Marcin Zdun
KS Ziętek Team Kalisz
3 - 0
Walka 19, Półfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Igor Bronowski
KSW Sokół Jarosław
Patryk Szczerba
Gladiator Binczarowa
WO -
Walka 20, Półfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Mieszko Siemiątkowski
Zamek Kurzętnik
Maciej Zyz
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
3 - 0
Walka 21, Półfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
Jakub Kościelnik
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Igor Kozłowski
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
- WO
Walka 22, Półfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
Alan Szajczyk
Klub Sportowy Semiramida Pułtusk
Sebastian Jędraś
X Fight Piaseczno
WO -
Walka 23, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Michał Kaczor
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Mateusz Grześków
KS POLONIA 1912 Leszno
0 - 3
Walka 24, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Igor Hołobotowski
SKF Boksing Zielona Góra
Sebastian Purzycki
Klub Sportowy Semiramida Pułtusk
- AB1
Walka 25, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Michał Holoszczapow
Alien Kick Łódź
Sebastian Podejko
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
RSC1 -
Walka 26, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Patryk Andrzejewski
KSW POLICE
Kamil Golanowski
Sparta Czajków
3 - 0
Walka 27, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Wiktor Dudziński
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Mateusz Grześków
KS POLONIA 1912 Leszno
3 - 0
Walka 27.2, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
Zuzanna Szymaniak
AZS AWF Warszawa, Warszawa
Oliwia Czader
Beskid Dragon Bielsko-Biała
0 - 3
Walka 28, Finał       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Patryk Szczerba
Gladiator Binczarowa
Mieszko Siemiątkowski
Zamek Kurzętnik
1 - 2
Walka 29, Finał       light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
Jakub Kościelnik
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Sebastian Jędraś
X Fight Piaseczno
2 - 1
Walka 30, Półfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Igor Hołobotowski
SKF Boksing Zielona Góra
Sebastian Podejko
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
3 - 0
Walka 31, Półfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Patryk Andrzejewski
KSW POLICE
Wiktor Dudziński
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
3 - 0
Walka 32, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
Oliwia Maj
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Daria Niciporuk
X Fight Piaseczno
0 - 3
Walka 33, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
Dominika Kondracka
KSW Łuków
Oliwia Czader
Beskid Dragon Bielsko-Biała
TKO1 -
Walka 34, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
Martyna Wieteska
X Fight Piaseczno
Natalia Zawalska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
3 - 0
Walka 35, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
Anna Baran
UKS EVAN Nowy Sącz
Małgorzata Opioła
Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz
3 - 0
Walka 36, Finał       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Igor Hołobotowski
SKF Boksing Zielona Góra
Patryk Andrzejewski
KSW POLICE
3 - 0
Walka 37, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg
Amanda Zubek
Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz
Julia Musiałek
SKT Tiger Dzierżoniów
0 - 3
Walka 38, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg
Aleksandra Ambroży
SKF Boksing Zielona Góra
Natalia Parzuchowska
Klub Sportowy Semiramida Pułtusk
TKO1 -
Walka 39, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg
Nikola Dudek
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Martyna Osial
KSW Łuków
3 - 0
Walka 40, Półfinał       light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
Daria Niciporuk
X Fight Piaseczno
Oliwia Czader
Beskid Dragon Bielsko-Biała
TKO2 -
Walka 41, Półfinał       light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
Martyna Wieteska
X Fight Piaseczno
Anna Baran
UKS EVAN Nowy Sącz
- TKO2
Walka 42, Półfinał       light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg
Nadia Nasulewicz
MUKSW FF SPORT OPOCZNO
Julia Musiałek
SKT Tiger Dzierżoniów
2 - 1
Walka 43, Półfinał       light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg
Natalia Parzuchowska
Klub Sportowy Semiramida Pułtusk
Nikola Dudek
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
- TKO1
Walka 44, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg
Anna Schweisser
MKS Mechanik Włodawa
Laura Szarzała
SKF Boksing Zielona Góra
3 - 0
Walka 45, Półfinał       light-contact / Kadet starszy [k] / -42kg
Amelia Wasilewska
KSW Łuków
Hanna Bagińska
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
- TKO2
Walka 46, Półfinał       light-contact / Kadet starszy [k] / -42kg
Gabriela Lizoń
KSW Łuków
Alicja Bagińska
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
0 - 3
Walka 47, Półfinał       light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg
Iga Leboda
KS Ziętek Team Kalisz
Żaneta Stenka
GOSRiT Luzino
RSC2 -
Walka 48, Półfinał       light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg
Weronika Gabler
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Anna Schweisser
MKS Mechanik Włodawa
AB1 -
Walka 49, Finał       light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
Martyna Wieteska
X Fight Piaseczno
Oliwia Czader
Beskid Dragon Bielsko-Biała
0 - 3
Walka 50, Finał       light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg
Nadia Nasulewicz
MUKSW FF SPORT OPOCZNO
Natalia Parzuchowska
Klub Sportowy Semiramida Pułtusk
0 - 3
Walka 51, Finał       light-contact / Kadet starszy [k] / -42kg
Amelia Wasilewska
KSW Łuków
Alicja Bagińska
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
- TKO1
Walka 52, Finał       light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg
Żaneta Stenka
GOSRiT Luzino
Anna Schweisser
MKS Mechanik Włodawa
- RSC1
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL