Walka 1, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Kamil Jaremko Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce | Igor Bronowski KSW Sokół Jarosław |
TKO1 - | |
Walka 2, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Wiktor Drążkowski UKS Dragon Gorzów Wielkopolski | Brajan Sarachin Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
DQ1 - | |
Walka 3, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Bartosz Biadała KS Ziętek Team Kalisz | Bartosz Kozioł KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
2 - 1 | |
Walka 4, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Patryk Szczerba Gladiator Binczarowa | Sebastian Liczbiński UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
3 - 0 | |
Walka 5, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Mateusz Kozioł KSW Łuków | Michał Kasprowicz Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce |
0 - 3 | |
Walka 6, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Igor Naus UKS Dragon Gorzów Wielkopolski | Mieszko Siemiątkowski Zamek Kurzętnik |
0 - 3 | |
Walka 7, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Radosław Kopyra Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska | Maciej Zyz Sportowy Klub Kickboxing Kielce |
0 - 3 | |
Walka 8, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Maksymilian Kędzia Alien Kick Łódź | Adam Małota KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 9, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Igor Bronowski KSW Sokół Jarosław | Brajan Sarachin Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
3 - 0 | |
Walka 10, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Bartosz Biadała KS Ziętek Team Kalisz | Patryk Szczerba Gladiator Binczarowa |
0 - 3 | |
Walka 11, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Michał Kasprowicz Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce | Mieszko Siemiątkowski Zamek Kurzętnik |
TKO2 - | |
Walka 12, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Maciej Zyz Sportowy Klub Kickboxing Kielce | Maksymilian Kędzia Alien Kick Łódź |
- AB1 | |
Walka 13, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Damian Szczęsny UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/star | Igor Kozłowski Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska |
0 - 3 | |
Walka 14, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Przemysław Szeremeta KS Gym Fight Wrocław | Marcin Zdun KS Ziętek Team Kalisz |
TKO1 - | |
Walka 15, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Kamil Skowronek UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/star | Jakub Kościelnik UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
0 - 3 | |
Walka 16, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Alan Szajczyk Klub Sportowy Semiramida Pułtusk | Patryk Skowronek UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/star |
- DQ2 | |
Walka 17, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Konrad Pawul MUKSW FF SPORT OPOCZNO | Igor Kozłowski Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska |
DQ2 - | |
Walka 18, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Sebastian Jędraś X Fight Piaseczno | Marcin Zdun KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 19, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Igor Bronowski KSW Sokół Jarosław | Patryk Szczerba Gladiator Binczarowa |
WO - | |
Walka 20, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Mieszko Siemiątkowski Zamek Kurzętnik | Maciej Zyz Sportowy Klub Kickboxing Kielce |
3 - 0 | |
Walka 21, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Jakub Kościelnik UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Igor Kozłowski Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska |
- WO | |
Walka 22, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Alan Szajczyk Klub Sportowy Semiramida Pułtusk | Sebastian Jędraś X Fight Piaseczno |
WO - | |
Walka 23, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Michał Kaczor UKS Dragon Gorzów Wielkopolski | Mateusz Grześków KS POLONIA 1912 Leszno |
0 - 3 | |
Walka 24, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Igor Hołobotowski SKF Boksing Zielona Góra | Sebastian Purzycki Klub Sportowy Semiramida Pułtusk |
- AB1 | |
Walka 25, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Michał Holoszczapow Alien Kick Łódź | Sebastian Podejko UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
RSC1 - | |
Walka 26, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Patryk Andrzejewski KSW POLICE | Kamil Golanowski Sparta Czajków |
3 - 0 | |
Walka 27, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Wiktor Dudziński Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska | Mateusz Grześków KS POLONIA 1912 Leszno |
3 - 0 | |
Walka 27.2, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Zuzanna Szymaniak AZS AWF Warszawa, Warszawa | Oliwia Czader Beskid Dragon Bielsko-Biała |
0 - 3 | |
Walka 28, Finał light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Patryk Szczerba Gladiator Binczarowa | Mieszko Siemiątkowski Zamek Kurzętnik |
1 - 2 | |
Walka 29, Finał light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Jakub Kościelnik UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Sebastian Jędraś X Fight Piaseczno |
2 - 1 | |
Walka 30, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Igor Hołobotowski SKF Boksing Zielona Góra | Sebastian Podejko UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
3 - 0 | |
Walka 31, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Patryk Andrzejewski KSW POLICE | Wiktor Dudziński Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska |
3 - 0 | |
Walka 32, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Oliwia Maj UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Daria Niciporuk X Fight Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 33, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Dominika Kondracka KSW Łuków | Oliwia Czader Beskid Dragon Bielsko-Biała |
TKO1 - | |
Walka 34, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Martyna Wieteska X Fight Piaseczno | Natalia Zawalska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
3 - 0 | |
Walka 35, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Anna Baran UKS EVAN Nowy Sącz | Małgorzata Opioła Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz |
3 - 0 | |
Walka 36, Finał light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Igor Hołobotowski SKF Boksing Zielona Góra | Patryk Andrzejewski KSW POLICE |
3 - 0 | |
Walka 37, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg | |
Amanda Zubek Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz | Julia Musiałek SKT Tiger Dzierżoniów |
0 - 3 | |
Walka 38, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg | |
Aleksandra Ambroży SKF Boksing Zielona Góra | Natalia Parzuchowska Klub Sportowy Semiramida Pułtusk |
TKO1 - | |
Walka 39, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg | |
Nikola Dudek UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Martyna Osial KSW Łuków |
3 - 0 | |
Walka 40, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Daria Niciporuk X Fight Piaseczno | Oliwia Czader Beskid Dragon Bielsko-Biała |
TKO2 - | |
Walka 41, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Martyna Wieteska X Fight Piaseczno | Anna Baran UKS EVAN Nowy Sącz |
- TKO2 | |
Walka 42, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg | |
Nadia Nasulewicz MUKSW FF SPORT OPOCZNO | Julia Musiałek SKT Tiger Dzierżoniów |
2 - 1 | |
Walka 43, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg | |
Natalia Parzuchowska Klub Sportowy Semiramida Pułtusk | Nikola Dudek UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
- TKO1 | |
Walka 44, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg | |
Anna Schweisser MKS Mechanik Włodawa | Laura Szarzała SKF Boksing Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 45, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -42kg | |
Amelia Wasilewska KSW Łuków | Hanna Bagińska UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
- TKO2 | |
Walka 46, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -42kg | |
Gabriela Lizoń KSW Łuków | Alicja Bagińska UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
0 - 3 | |
Walka 47, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg | |
Iga Leboda KS Ziętek Team Kalisz | Żaneta Stenka GOSRiT Luzino |
RSC2 - | |
Walka 48, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg | |
Weronika Gabler UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Anna Schweisser MKS Mechanik Włodawa |
AB1 - | |
Walka 49, Finał light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Martyna Wieteska X Fight Piaseczno | Oliwia Czader Beskid Dragon Bielsko-Biała |
0 - 3 | |
Walka 50, Finał light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg | |
Nadia Nasulewicz MUKSW FF SPORT OPOCZNO | Natalia Parzuchowska Klub Sportowy Semiramida Pułtusk |
0 - 3 | |
Walka 51, Finał light-contact / Kadet starszy [k] / -42kg | |
Amelia Wasilewska KSW Łuków | Alicja Bagińska UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
- TKO1 | |
Walka 52, Finał light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg | |
Żaneta Stenka GOSRiT Luzino | Anna Schweisser MKS Mechanik Włodawa |
- RSC1 |