Walka 1, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Julia Szyjkowska A&W Team Obrowo | Małgorzata Troska KS Gym Fight Wrocław |
- TKO1 | |
Walka 2, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Marina Ziętek KS Ziętek Team Kalisz | Klaudia Mazur SKF Boksing Zielona Góra |
TKO1 - | |
Walka 4, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Kinga Nowakowska SKF Boksing Zielona Góra | Weronika Tarczyńska UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
- TKO1 | |
Walka 5, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Emilia Kozioł KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Kaja Kucharczyk SKT Tiger Dzierżoniów |
- TKO2 | |
Walka 6, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Samanta Klein Zamek Kurzętnik | Julia Szyjkowska A&W Team Obrowo |
0 - 3 | |
Walka 7, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Otylia Chałupka Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska | Klaudia Wyrembak KS Gym Fight Wrocław |
- DQ1 | |
Walka 8, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Weronika Szmit UKS EVAN Nowy Sącz | Roksana Rzeźnicka Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska |
1 - 2 | |
Walka 9, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Dagmara Lewczuk MKS Mechanik Włodawa | Oliwia Wiśniewska Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz |
0 - 3 | |
Walka 10, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Dominika Niemiec Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Nikola Nasulewicz MUKSW FF SPORT OPOCZNO |
0 - 3 | |
Walka 11, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Julia Szmit UKS EVAN Nowy Sącz | Otylia Chałupka Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska |
TKO2 - | |
Walka 12, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Klaudia Mazur SKF Boksing Zielona Góra | Emilia Kozioł KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
2 - 1 | |
Walka 13, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Kinga Nowakowska SKF Boksing Zielona Góra | Julia Szyjkowska A&W Team Obrowo |
0 - 3 | |
Walka 14, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Roksana Rzeźnicka Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska | Oliwia Wiśniewska Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz |
0 - 3 | |
Walka 15, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Nikola Nasulewicz MUKSW FF SPORT OPOCZNO | Otylia Chałupka Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska |
- DQ1 | |
Walka 16, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Adrian Kubarski Quick Shot Kickboxing Częstochowa | Martin Mioduszewski Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
TKO1 - | |
Walka 17, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Mateusz Pędziwiatr KS Ziętek Team Kalisz | Nikita Datsko Quick Shot Kickboxing Częstochowa |
- DQ1 | |
Walka 18, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Łukasz Gumiński Zamek Kurzętnik | Hubert Wiluk X Fight Piaseczno |
3 - 0 | |
Walka 19, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Paweł Perlik A&W Team Obrowo | Bartosz Pawłowski SKF Boksing Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 20, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Kacper Szymczakiewicz KSW Sokół Jarosław | Martin Mioduszewski Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
3 - 0 | |
Walka 21, Finał light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Klaudia Mazur SKF Boksing Zielona Góra | Julia Szyjkowska A&W Team Obrowo |
0 - 3 | |
Walka 22, Finał light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Oliwia Wiśniewska Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz | Nikola Nasulewicz MUKSW FF SPORT OPOCZNO |
- AB1 | |
Walka 23, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Mateusz Pędziwiatr KS Ziętek Team Kalisz | Łukasz Gumiński Zamek Kurzętnik |
RSC1 - | |
Walka 24, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Paweł Perlik A&W Team Obrowo | Kacper Szymczakiewicz KSW Sokół Jarosław |
- RSC1 | |
Walka 25, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Elżbieta Świderska X Fight Piaseczno | Wiktoria Szumska KSW Szczecinek |
1 - 2 | |
Walka 26, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Alicja Popiela UKS EVAN Nowy Sącz | Kamila Kryszak Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz |
TKO1 - | |
Walka 27, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Kinga Mikuś Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź | Julia Brulińska UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/star |
TKO2 - | |
Walka 28, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Wanessa Adamska A&W Team Obrowo | Zuzanna Bujakiewicz Polska Organizacja Jiujutsu JAWORZNO |
- DQ2 | |
Walka 29, Finał light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Łukasz Gumiński Zamek Kurzętnik | Paweł Perlik A&W Team Obrowo |
- TKO1 | |
Walka 30, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Karol Grygiel UKS EVAN Nowy Sącz | Kamil Guziński AZS AWF Warszawa, Warszawa |
TKO1 - | |
Walka 31, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Michał Marek KS POLONIA 1912 Leszno | Filip Suder Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
TKO1 - | |
Walka 32, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Jakub Bilski UKS Relaks Skarżysko Kamienna | Jakub Bober KSW Łuków |
- DQ1 | |
Walka 33, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Maksymilian Życiński AZS AWF Warszawa, Warszawa | Szymon Romaniszyn UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
3 - 0 | |
Walka 34, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Wiktoria Szumska KSW Szczecinek | Kamila Kryszak Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz |
- AB1 | |
Walka 35, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Julia Brulińska UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/star | Wanessa Adamska A&W Team Obrowo |
- TKO2 | |
Walka 36, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Kamil Guziński AZS AWF Warszawa, Warszawa | Filip Suder Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
0 - 3 | |
Walka 37, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Jakub Bilski UKS Relaks Skarżysko Kamienna | Maksymilian Życiński AZS AWF Warszawa, Warszawa |
- TKO1 | |
Walka 38, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Filip Jóźwiak SKF Boksing Zielona Góra | Bartłomiej Drewa GOSRiT Luzino |
- RSC2 | |
Walka 39, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Bartosz Grążewski Klub Sportowy Semiramida Pułtusk | Paweł Olszewski A&W Team Obrowo |
0 - 3 | |
Walka 40, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Cristian Fidanin Weryszko Gwardia Zielona Góra | Semir Wasilewski UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
AB1 - | |
Walka 41, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Mateusz Kiełbaska Sparta Czajków | Wiktor Karpiński Alien Kick Łódź |
0 - 3 | |
Walka 42, Finał light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Wiktoria Szumska KSW Szczecinek | Julia Brulińska UPLKS Tęcza Stanisławów/ Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów, (powiat/star |
- RSC2 | |
Walka 43, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg | |
Adrian Podejko UKS Dragon Gorzów Wielkopolski | Olaf Siemiątkowski Zamek Kurzętnik |
0 - 3 | |
Walka 44, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg | |
Mączkowski Dawid Zamek Kurzętnik | Marcel Kościuczyk MKS Mechanik Włodawa |
3 - 0 | |
Walka 45, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Filip Jóźwiak SKF Boksing Zielona Góra | Paweł Olszewski A&W Team Obrowo |
3 - 0 | |
Walka 46, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Semir Wasilewski UKS Dragon Gorzów Wielkopolski | Wiktor Karpiński Alien Kick Łódź |
3 - 0 | |
Walka 47, Finał light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Filip Suder Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Jakub Bilski UKS Relaks Skarżysko Kamienna |
0 - 3 | |
Walka 48, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg | |
Kamil Mączkowski Zamek Kurzętnik | Olaf Siemiątkowski Zamek Kurzętnik |
0 - 3 | |
Walka 49, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg | |
Kacper Szymczuk Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Mączkowski Dawid Zamek Kurzętnik |
0 - 3 | |
Walka 50, Finał light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Filip Jóźwiak SKF Boksing Zielona Góra | Semir Wasilewski UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
3 - 0 | |
Walka 51, Finał light-contact / Kadet starszy [k] / -37kg | |
Beata Fyda Gladiator Binczarowa | Marlena Stefańska UKS EVAN Nowy Sącz |
0 - 3 | |
Walka 52, Finał light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg | |
Olaf Siemiątkowski Zamek Kurzętnik | Mączkowski Dawid Zamek Kurzętnik |
1 - 2 |