Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Natychmiast po walce 107 na TATAMI B  (przeniesiony finał z TATAMI A) nastąpi dekoracja finałów:
kadet młodszy k -37 kg
kadet młodszy m -37 kg
kadet młodszy k -42 kg
kadet młodszy k -32 kg
kadet starszy k -50 kg

Proszę aby zawodnicy/zawodniczki byli w pobliżu podium





Natychmiast po walce 106 na TATAMI B  nastąpi dekoracja finałów:

kadet młodszy m -42 kg
kadet młodszy m -32 kg
kadet młodszy m -57 kg
kadet młodszy m -69 kg
kadet młodszy k -42 kg

Proszę aby zawodnicy/zawodniczki byli w pobliżu podium




UWAGA!! Fianły z TATAMI A o numerach:
105 (kad.młodszy m -47 kg)
106 (kad.starszy m -52 kg)
107 (kad.starszy k -55 kg)
zostaną rozgrane na TATAMI B po finale 106 na tej tatami


Natychmiast po walce 101 na TATAMI B  nastąpi dekoracja finałów:

kadet starszy m -69 kg
kadet starszy m -63 kg
kadet młodszy k -50 kg
kadet młodszy m -63 kg
kadet młodszy k +65 kg
kadet starszy m + 69 kg

Proszę aby zawodnicy/zawodniczki byli w pobliżu podium







UWAGA!! Przerwa obiadowa nastąpi:
na TATAMI A po walce 93
na TATAMI B po walce 98





Natychmiast po przerwie obiadowej nastąpi dekoracja finałów:

kadet starszy m -37 kg
kadet młodszy k -60 kg
kadet młodszy k -55 kg
kadet młodszy m -28 kg
kadet starszy k -37 kg

Proszę aby zawodnicy/zawodniczki byli w pobliżu podium




Przypominamy ,że dekorowani zawodnicy muszą być w strojach sportowych lub dresach klubowych!!!


Uwaga!!!


Walki w niedzielę  rozpoczynamy o godz.9.00
Na TATAMI A od walki nr 65
Na TATAMI B od walki nr 64
Dekoracje pierwszej serii finałów na  TATAMI A  (71-72) odbędą się po przerwie obiadowej.
Dekoracje pierwszej serii finałów na  TATAMI B  (70-72) odbędą się po przerwie obiadowej.
Część walk finałowych z TATAMI A zostanie przeniesiona na TATAMI B. Ich nmery zostaną podane w póżniejszym komunikacie.
Przypominamy, że  walki finałowe będą rozdzielane ceremonią dekoracji. Numeracja poszczególnych  serii walk finałowych będzie  podawana w bieżących komunikatach.
Wcześniejsze wydawanie dyplomów, nagród i medali nie będzie możliwe.



UWAGA!!
Walki w dniu 27.09 (niedziela) rozpoczynamy o godz. 9.00 na obu tatami. Kolejność walk zostanie podana w systemie SOI dzisiaj  (sobota) po godzinie 22.00

UWAGA!! PRZYPOMNIENIE!!
Na TATAMI A walczymy do numeru walki 64.
Na TATAMI B walczymy do numeru walki 63
.


Na planszy A do przerwy zostaną rozegrane walki do numeru 24 włącznie!!
Na planszy B do przerwy zostaną rozegrane walki do numeru 25 włącznie!!


W pomieszczeniu gdzie odbywała się waga są do odebrania faktury za opłacone startowe; faktury będzie można odebrać do godziny 13-tej!!
Później nie będzie to możliwe (tylko za pośrednictwem poczty i po wcześniejszym uzgodnieniu terminu)

Rozpoczęcie walk na TATAMI A i B o godz. 9.00. 
Na TATAMI A walczymy do numeru walki 64.
Na TATAMI B walczymy do numeru walki 63.
Kategorie wagowe  niewidoczne w SOI zostaną rozegrane w niedzielę 27.09.2020r.- weryfikacja losowania tych kategorii będzie możliwa w czasie przerwy obiadowej w godzinach 13.00- 14.00

Mistrzostwa Polski Kadetów Starszych i Młodszych w formule Kick Light_25-27.09.2020 - Mysiadło

Termin: 25.09.2020 - 27.09.2020
Lokalizacja: Mysiadło

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Igor Bronowski
KSW Sokół Jarosław
Jeremi Dygas
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
3 - 0
Walka 2, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Olaf Żygulski
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Aleksander Skłucki
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
AB2 -
Walka 3, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Oskar Zawadzki
Klub Sportowy Mistral Wojkowice
Piotr Żmijak
Klub Sportowy Bulldog Gorzów
0 - 3
Walka 4, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Jakub Affek
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Andrei Shuminski
Uniq Fight Club Warszawa
0 - 3
Walka 5, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Jan Welens
Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce
Mateusz Gunia
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
RSC1 -
Walka 6, 1/16       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Maciej Zyz
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Maciej Puchała
Uniq Fight Club Warszawa
- RSC1
Walka 7, 1/16       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Kuba Cielemęcki
Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce
Oskar Majzon
MLKS Spider Złotów
0 - 3
Walka 8, 1/16       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Marcin Kowalewicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Mieszko Siemiątkowski
Zamek Kurzętnik
0 - 3
Walka 9, 1/16       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Szymon Jóźwiak
SKF Boksing Zielona Góra
Igor Bronowski
KSW Sokół Jarosław
0 - 3
Walka 10, 1/16       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Kordian Romel
KS Sporty Walki Piła
Piotr Żmijak
Klub Sportowy Bulldog Gorzów
2 - 1
Walka 11, 1/16       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Radosław Kopyra
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Andrei Shuminski
Uniq Fight Club Warszawa
0 - 3
Walka 11, 1/16       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Kacper Strzemecki
Champion Gdańsk
Aleksander Skłucki
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
3 - 0
Walka 12, 1/16       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Wiktor Michalak
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Mateusz Gunia
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
0 - 3
Walka 13, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Ludwik Ogrodziński
Klub Sportów Walki Włocławek
Aleksander Grosicki
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
0 - 3
Walka 14, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Antoni Kordyński
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Artur Piekuta
Fight Club Zielona Góra
0 - 3
Walka 15, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Aleksander Piasecki
KS POLONIA 1912 Leszno
Łukasz Gumiński
Zamek Kurzętnik
- RSC2
Walka 16, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Hubert Jarząbek
KS POLONIA 1912 Leszno
Jakub Borgieł
Beskid Dragon Bielsko-Biała
- TKO1
Walka 17, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Martin Mioduszewski
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Jakub Pawelczak
Klub Sportowy Pretorium Poznań
TKO2 -
Walka 18, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Paweł Perlik
A&W Team Obrowo
Daniel Gurski
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
3 - 0
Walka 19, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Gustaw Wielądek
X Fight Piaseczno
Kacper Szymczakiewicz
KSW Sokół Jarosław
3 - 0
Walka 20, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
Żaneta Stenka
GOSRiT Luzino
Natalia Kałuża
ASW Fighter Mogilany
- DQ1
Walka 21, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Nikodem Balczus
Uniq Fight Club Warszawa
Aleksander Grosicki
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
- TKO2
Walka 22, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Artur Piekuta
Fight Club Zielona Góra
Aleksander Piasecki
KS POLONIA 1912 Leszno
0 - 3
Walka 23, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Hubert Jarząbek
KS POLONIA 1912 Leszno
Jakub Pawelczak
Klub Sportowy Pretorium Poznań
DQ -
Walka 24, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Paweł Perlik
A&W Team Obrowo
Gustaw Wielądek
X Fight Piaseczno
0 - 3
Walka 25, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Daniel Grabicki
MLKS Spider Złotów
Mączkowski Dawid
Zamek Kurzętnik
2 - 1
Walka 26, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Kewin Szkaradowski
Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki
Olaf Siemiątkowski
Zamek Kurzętnik
0 - 3
Walka 27, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Xavier Rzeszut
KS Sporty Walki Piła
Filip Marek
KS POLONIA 1912 Leszno
3 - 0
Walka 28, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Adrian Podejko
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Kamil Mączkowski
Zamek Kurzętnik
0 - 3
Walka 29, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
Milan Zierek
SKF Boksing Zielona Góra
Franciszek Krata
Łaski Klub Sztuk Walki
3 - 0
Walka 30, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
Oliwier Brodowski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
Krzysztof Budnicki
SKF Boksing Zielona Góra
3 - 0
Walka 31, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Adam Mazur
SKF Boksing Zielona Góra
Dawid Skwierawski
Agoga Gym Lębork
0 - 3
Walka 32, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Wojciech Bar
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Adam Spychalski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
2 - 1
Walka 33, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Natalia Jurkiewicz
ASW Fighter Mogilany
Amanda Zubek
Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz
0 - 3
Walka 34, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Maja Lebek
GSWW Najemnik Gliwice
Nikola Dudek
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
- TKO1
Walka 35, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Aleksandra Ambroży
SKF Boksing Zielona Góra
Sara Bołotow
ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK
0 - 3
Walka 36, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Wiktoria Przybylska
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Julia Szyjkowska
A&W Team Obrowo
TKO2 -
Walka 37, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Wioleta Grodzka
UKS Diament Pstrągowa
Kinga Nowakowska
SKF Boksing Zielona Góra
2 - 1
Walka 38, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Alan Grabowski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
Łukasz Chara
Uniq Fight Club Warszawa
2 - 1
Walka 39, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Marcin Życiński
AZS AWF Warszawa, Warszawa
Dawid Skwierawski
Agoga Gym Lębork
2 - 1
Walka 40, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Maksymilian Kłodarski
Champion Gdańsk
Gracjan Herman
Beskid Dragon Bielsko-Biała
0 - 3
Walka 41, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Alan Głyda
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Wojciech Bar
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
0 - 3
Walka 43, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg
Justyna Moniewska
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Klaudia Koc
A&W Team Obrowo
0 - 3
Walka 44, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg
Weronika Romanek
Gladiator Binczarowa
Pola Stołowska
AZS AWF Warszawa, Warszawa
AB1 -
Walka 45, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg
Laura Ciszewska
Klub Sportowy Husaria Wieruszów
Samanta Szczypka
Beskid Dragon Bielsko-Biała
TKO2 -
Walka 46, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Elżbieta Świderska
X Fight Piaseczno
Wiktoria Szumska
KSW Szczecinek
DQ2 -
Walka 47, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Otylia Chałupka
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Agata Durczyńska
Klub Sportowy Pretorium Poznań
0 - 3
Walka 48, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Dagmara Lewczuk
MKS Mechanik Włodawa
Lena Kopistecka
CSW Champion Lubawa
0 - 3
Walka 49, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Nadia Stalończyk
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Natalia Mieczkowska
CSW Champion Lubawa
0 - 3
Walka 50, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Dominika Niemiec
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Roksana Rzeźnicka
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
TKO2 -
Walka 51, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Kinga Mikuś
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Julia Kamińska
CSW Champion Lubawa
0 - 3
Walka 52, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Zuzanna Gołębiewska
Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk
Maja Słomian
Łaski Klub Sztuk Walki
2 - 1
Walka 53, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Justyna Cymerman
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
Weronika Garbacka
Center Team Odolanów
- TKO1
Walka 54, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Zuzanna Cichosz
AZS AWF Warszawa, Warszawa
Wiktoria Szumska
KSW Szczecinek
0 - 3
Walka 55, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Maciej Zyz
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Igor Bronowski
KSW Sokół Jarosław
3 - 0
Walka 56, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Oskar Majzon
MLKS Spider Złotów
Kacper Strzemecki
Champion Gdańsk
2 - 1
Walka 57, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Mieszko Siemiątkowski
Zamek Kurzętnik
Kordian Romel
KS Sporty Walki Piła
- RSC2
Walka 58, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Andrei Shuminski
Uniq Fight Club Warszawa
Mateusz Gunia
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
0 - 3
Walka 59, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Cezary Kowalkowski
Zamek Kurzętnik
Patryk Andrzejewski
KSW POLICE
0 - 3
Walka 60, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Wiktor Dudziński
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Nikodem Wilczewski
Rebelia Kartuzy
3 - 0
Walka 61, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Jakub Galiszewski
Klub Sportowy Cross Fight Radom
Adrian Dziuba
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
3 - 0
Walka 62, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Igor Hołobotowski
SKF Boksing Zielona Góra
Maciej Frankiewicz
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
3 - 0
Walka 63, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Kacper Kurzępa
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Patryk Andrzejewski
KSW POLICE
AB1 -
Walka 64, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Stępień Igor
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Wiktor Dudziński
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
1 - 2
Walka 65, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -69kg
Michał Olszewski
A&W Team Obrowo
Kacper Ogorzałek
Gladiator Binczarowa
3 - 0
Walka 66, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -69kg
Łukasz Kalinowski
A&W Team Obrowo
Mateusz Jaros
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
3 - 0
Walka 67, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
Laura Bobowska
Ragnarok Białystok
Laila Castalano
Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce
3 - 0
Walka 68, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
Maria Pirga
UKS Diament Pstrągowa
Klaudia Mikołajewska
KS Sporty Walki Piła
TKO1 -
Walka 69, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
Alicja Bagińska
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Gracjana Brzoska
Klub Sportowy Pretorium Poznań
TKO2 -
Walka 70, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [m] / +69kg
Alexander Zeman
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Bartosz Ługowski
Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
3 - 0
Walka 71, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -28kg
Jakub Stefański
UKS EVAN Nowy Sącz
Szymon Ogorzałek
Gladiator Binczarowa
3 - 0
Walka 72, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -37kg
Marlena Stefańska
UKS EVAN Nowy Sącz
Beata Fyda
Gladiator Binczarowa
3 - 0
Walka 73, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
Adam Polak
Champion Gdańsk
Milan Zierek
SKF Boksing Zielona Góra
0 - 3
Walka 74, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
Oliwier Jarzecki
Gladiators Kick boxing Bełchatów
Oliwier Brodowski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
- TKO1
Walka 75, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
Anna Schweisser
MKS Mechanik Włodawa
Wiktoria Ziober
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów
TKO2 -
Walka 76, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
Magdalena Budek
Klub Sportowy Egida Olsztyn
Żaneta Stenka
GOSRiT Luzino
TKO2 -
Walka 77, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Nadia Nasulewicz
MUKSW FF SPORT OPOCZNO
Amanda Zubek
Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz
- AB1
Walka 78, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Maja Lebek
GSWW Najemnik Gliwice
Sara Bołotow
ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK
TKO2 -
Walka 79, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg
Zofia Urbaniec
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Klaudia Koc
A&W Team Obrowo
DQ2 -
Walka 80, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg
Pola Stołowska
AZS AWF Warszawa, Warszawa
Samanta Szczypka
Beskid Dragon Bielsko-Biała
- TKO1
Walka 81, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Alan Grabowski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
Marcin Życiński
AZS AWF Warszawa, Warszawa
0 - 3
Walka 82, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Gracjan Herman
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Wojciech Bar
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
RSC2 -
Walka 83, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Jakub Galiszewski
Klub Sportowy Cross Fight Radom
Patryk Andrzejewski
KSW POLICE
TKO2 -
Walka 84, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Igor Hołobotowski
SKF Boksing Zielona Góra
Wiktor Dudziński
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
0 - 3
Walka 85, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Weronika Tarczyńska
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Julia Szyjkowska
A&W Team Obrowo
TKO1 -
Walka 86, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Emilia Kozioł
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Wioleta Grodzka
UKS Diament Pstrągowa
0 - 3
Walka 87, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Daniel Grabicki
MLKS Spider Złotów
Olaf Siemiątkowski
Zamek Kurzętnik
DQ2 -
Walka 88, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Xavier Rzeszut
KS Sporty Walki Piła
Kamil Mączkowski
Zamek Kurzętnik
3 - 0
Walka 89, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Julia Kamińska
CSW Champion Lubawa
Zuzanna Gołębiewska
Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk
TKO2 -
Walka 90, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Justyna Cymerman
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
Wiktoria Szumska
KSW Szczecinek
0 - 3
Walka 91, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Agata Durczyńska
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Lena Kopistecka
CSW Champion Lubawa
- TKO2
Walka 92, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Natalia Mieczkowska
CSW Champion Lubawa
Roksana Rzeźnicka
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
3 - 0
Walka 93, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Maciej Zyz
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Oskar Majzon
MLKS Spider Złotów
3 - 0
Walka 94, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Mieszko Siemiątkowski
Zamek Kurzętnik
Mateusz Gunia
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
3 - 0
Walka 95, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Nikodem Balczus
Uniq Fight Club Warszawa
Aleksander Piasecki
KS POLONIA 1912 Leszno
TKO2 -
Walka 96, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Jakub Pawelczak
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Gustaw Wielądek
X Fight Piaseczno
- DQ1
Walka 97, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -69kg
Michał Olszewski
A&W Team Obrowo
Łukasz Kalinowski
A&W Team Obrowo
TKO1 -
Walka 98, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
Laura Bobowska
Ragnarok Białystok
Klaudia Mikołajewska
KS Sporty Walki Piła
0 - 3
Walka 99, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
Maja Marczak
Łaski Klub Sztuk Walki
Gracjana Brzoska
Klub Sportowy Pretorium Poznań
AB1 -
Walka 100, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / +69kg
Jakub Ługowski
Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
Alexander Zeman
Beskid Dragon Bielsko-Biała
TKO2 -
Walka 101, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
Milan Zierek
SKF Boksing Zielona Góra
Oliwier Jarzecki
Gladiators Kick boxing Bełchatów
1 - 2
Walka 102, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
Wiktoria Ziober
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów
Żaneta Stenka
GOSRiT Luzino
3 - 0
Walka 103, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Nadia Nasulewicz
MUKSW FF SPORT OPOCZNO
Sara Bołotow
ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK
- TKO2
Walka 104, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg
Klaudia Koc
A&W Team Obrowo
Pola Stołowska
AZS AWF Warszawa, Warszawa
TKO1 -
Walka 105, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Marcin Życiński
AZS AWF Warszawa, Warszawa
Wojciech Bar
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
0 - 3
Walka 106, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Patryk Andrzejewski
KSW POLICE
Wiktor Dudziński
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
- WO
Walka 107, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Julia Szyjkowska
A&W Team Obrowo
Wioleta Grodzka
UKS Diament Pstrągowa
3 - 0
Walka 108, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Olaf Siemiątkowski
Zamek Kurzętnik
Xavier Rzeszut
KS Sporty Walki Piła
0 - 3
Walka 109, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Zuzanna Gołębiewska
Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk
Wiktoria Szumska
KSW Szczecinek
- WO
Walka 110, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Agata Durczyńska
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Natalia Mieczkowska
CSW Champion Lubawa
3 - 0
Walka 111, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Maciej Zyz
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Mieszko Siemiątkowski
Zamek Kurzętnik
0 - 3
Walka 112, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Aleksander Piasecki
KS POLONIA 1912 Leszno
Jakub Pawelczak
Klub Sportowy Pretorium Poznań
DQ2 -
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL