Walka 1, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Paweł Bielecki Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Michał Magin Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
3 - 0 | |
Walka 2, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Konrad Wiśniewski Beskid Dragon Bielsko-Biała | Patryk Sławiński Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
- TKO2 | |
Walka 3, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Dominik Bar Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Paweł Bielecki Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
0 - 3 | |
Walka 4, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Anton Bardabush AZS AWF Warszawa, Warszawa | Mikołaj Młodkowski WM Warriors Olsztyn |
3 - 0 | |
Walka 5, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Mikołaj Drożdż Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Konrad Gosk Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
2 - 1 | |
Walka 6, Półfinał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Julian Graboś Beskid Dragon Bielsko-Biała | Patryk Matczak Alien Kick Łódź |
- TKO2 | |
Walka 7, Półfinał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Dawid Uliński Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej | Dominik Diug Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
2 - 1 | |
Walka 8, Półfinał light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Wiktor Bąbel Alien Kick Łódź | Dominik Drabik Fight Club Boruta Maków Podhalański |
- TKO2 | |
Walka 9, Półfinał light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Oliwier Bardadyn AZS AWF Warszawa, Warszawa | Karol Polak Fight Club Boruta Maków Podhalański |
DQ2 - | |
Walka 10, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Dagmara Lewczuk MKS Mechanik Włodawa | Elżbieta Ferenc Oświęcimski Klub Karate |
TKO1 - | |
Walka 11, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Dominika Niemiec Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Otylia Chałupka Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska |
TKO2 - | |
Walka 12, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Cezary Kowalkowski Zamek Kurzętnik | Miłosz Wągiel Fight Club Boruta Maków Podhalański |
- TKO1 | |
Walka 13, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Kamil Guziński AZS AWF Warszawa, Warszawa | Zbyszek Jarzębski Klub Sztuk Walk Shark Łódź |
3 - 0 | |
Walka 14, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Miłosz Karcz Oświęcimski Klub Karate | Hubert Martuszewski Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój |
- TKO2 | |
Walka 15, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Bartosz Machnik Krakowska Szkoła Sportowa SMOK | Fabian Bartczak Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
1 - 2 | |
Walka 16, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -50kg | |
Emilia Dadaś UKS EVAN Nowy Sącz | Natalia Matusz Oświęcimski Klub Karate |
3 - 0 | |
Walka 17, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Oliwia Szmit UKS EVAN Nowy Sącz | Judyta Szewczyk Klub Sztuk Walk Shark Łódź |
TKO2 - | |
Walka 18, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [k] / -46kg | |
Zofia Urbaniec Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Pola Stołowska AZS AWF Warszawa, Warszawa |
TKO1 - | |
Walka 19, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [k] / -55kg | |
Maria Zyznarska Beskid Dragon Bielsko-Biała | Michalina Kotyza Krakowska Szkoła Sportowa SMOK |
1 - 2 | |
Walka 20, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [k] / +65kg | |
Amelia Rzepecka Zamek Kurzętnik | Wiktoria Sacher Beskid Dragon Bielsko-Biała |
DQ2 - | |
Walka 21, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Adrian Gwizdała Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Sebastian Gajda UKS Diament Pstrągowa |
3 - 0 | |
Walka 22, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Gracjan Herman Beskid Dragon Bielsko-Biała | Alan Głyda Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
1 - 2 | |
Walka 23, Finał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Konrad Wiśniewski Beskid Dragon Bielsko-Biała | Paweł Bielecki Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
- DQ2 | |
Walka 24, Finał light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Anton Bardabush AZS AWF Warszawa, Warszawa | Mikołaj Drożdż Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
RSC2 - | |
Walka 25, Finał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Julian Graboś Beskid Dragon Bielsko-Biała | Dawid Uliński Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej |
- TKO1 | |
Walka 26, Finał light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Wiktor Bąbel Alien Kick Łódź | Karol Polak Fight Club Boruta Maków Podhalański |
3 - 0 | |
Walka 27, Finał light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg | |
Amelia Kostrzewa Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź | Anna Schweisser MKS Mechanik Włodawa |
- DQ1 | |
Walka 28, Finał light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Kinga Mikuś Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź | Oliwia Czader Beskid Dragon Bielsko-Biała |
TKO1 - | |
Walka 29, Finał light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Martin Mioduszewski Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź | Kacper Szymczuk Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
- DQ1 | |
Walka 30, Finał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Robert Drozdek Beskid Dragon Bielsko-Biała | Przemysław Sapiński Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
0 - 3 | |
Walka 31, Finał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Łukasz Romański Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Bartosz Malczewski Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
3 - 0 | |
Walka 32, Finał light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Oliwia Greczner Oświęcimski Klub Karate | Elżbieta Ferenc Oświęcimski Klub Karate |
- TKO1 | |
Walka 33, Finał light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Julia Szmit UKS EVAN Nowy Sącz | Otylia Chałupka Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska |
DQ1 - | |
Walka 34, Finał light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Wojciech Bar Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Cezary Kowalkowski Zamek Kurzętnik |
DQ2 - | |
Walka 35, Finał light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Maksymilian Życiński AZS AWF Warszawa, Warszawa | Kamil Guziński AZS AWF Warszawa, Warszawa |
WO - | |
Walka 36, Finał light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Marcel Brzeźniak Oświęcimski Klub Karate | Miłosz Karcz Oświęcimski Klub Karate |
0 - 3 | |
Walka 37, Finał light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Jakub Bilski UKS Relaks Skarżysko Kamienna | Fabian Bartczak Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
- TKO2 | |
Walka 38, Finał light-contact / Junior [k] / -50kg | |
Aleksandra Prussak Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Emilia Dadaś UKS EVAN Nowy Sącz |
TKO2 - | |
Walka 39, Finał light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Roksana Greczner Oświęcimski Klub Karate | Judyta Szewczyk Klub Sztuk Walk Shark Łódź |
- AB1 | |
Walka 40, Finał light-contact / Kadet mlodszy [k] / -46kg | |
Samanta Szczypka Beskid Dragon Bielsko-Biała | Pola Stołowska AZS AWF Warszawa, Warszawa |
TKO1 - | |
Walka 41, Finał light-contact / Kadet mlodszy [k] / -55kg | |
Justyna Moniewska Klub Sportowy DRAGON Starachowice | Michalina Kotyza Krakowska Szkoła Sportowa SMOK |
0 - 3 | |
Walka 42, Finał light-contact / Kadet mlodszy [k] / +65kg | |
Julia Wilkołek Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Wiktoria Sacher Beskid Dragon Bielsko-Biała |
DQ2 - | |
Walka 43, Finał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Krystian Turbiarz Klub Sztuk Walk Shark Łódź | Adrian Gwizdała Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
2 - 1 | |
Walka 44, Finał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Bartosz Szwejk AZS AWF Warszawa, Warszawa | Alan Głyda Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
- WO | |
Walka 45, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Dominik Diug Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź | Piotr Dybus TARNOBRZESKI KLUB KARATE |
3 - 0 | |
Walka 46, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Mikołaj Bąk Viktoria Szydłowiec | Daniel Worobel lLegionowski Klub Sportów Walki Tajfun |
3 - 0 | |
Walka 47, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Maciej Zyz Sportowy Klub Kickboxing Kielce | Marcin Kowalewicz NINJA ACADEMY WARSZAWA |
- RSC2 | |
Walka 48, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Stępień Igor Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN | Wiktor Dudziński Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska |
3 - 0 | |
Walka 49, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Wiktor Wawrzynek ASW Fighter Mogilany | Mateusz Frankiewicz KSW Sokół Jarosław |
1 - 2 | |
Walka 50, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Patryk Matczak Alien Kick Łódź | Robert Drozdek Beskid Dragon Bielsko-Biała |
- TKO2 | |
Walka 51, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Szymon Kuźdub Viktoria Szydłowiec | Julian Graboś Beskid Dragon Bielsko-Biała |
TKO1 - | |
Walka 52, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Dawid Uliński Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej | Dominik Diug Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
0 - 3 | |
Walka 53, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Kamil Krzysztofek ASW Fighter Mogilany | Igor Bronowski KSW Sokół Jarosław |
TKO1 - | |
Walka 54, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Marcel Brzeźniak Oświęcimski Klub Karate | Mikołaj Bąk Viktoria Szydłowiec |
3 - 0 | |
Walka 55, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Ismael Gabor FIGHTER Nowa Sól | Maciej Zyz Sportowy Klub Kickboxing Kielce |
TKO2 - | |
Walka 56, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Miłosz Karcz Oświęcimski Klub Karate | Stępień Igor Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN |
0 - 3 | |
Walka 57, Półfinał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Mateusz Frankiewicz KSW Sokół Jarosław | Patryk Matczak Alien Kick Łódź |
0 - 3 | |
Walka 58, Półfinał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Julian Graboś Beskid Dragon Bielsko-Biała | Dominik Diug Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
- WO | |
Walka 59, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Igor Bronowski KSW Sokół Jarosław | Marcel Brzeźniak Oświęcimski Klub Karate |
- TKO2 | |
Walka 60, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Maciej Zyz Sportowy Klub Kickboxing Kielce | Stępień Igor Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN |
DQ2 - | |
Walka 61, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Alan Korpalski Łaski Klub Sztuk Walki | Fabian Bartczak Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
- WO | |
Walka 62, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Jakub Bilski UKS Relaks Skarżysko Kamienna | Patryk Mielczarek Klub Sztuk Walk Shark Łódź |
- TKO2 | |
Walka 63, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg | |
kuba wiśniewski FIGHTER Nowa Sól | Filip Suder Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
TKO1 - | |
Walka 64, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Bartosz Zając Klub Sportowy DRAGON Starachowice | Igor Nuckowski Niedźwiedzie Fight Club |
- TKO2 | |
Walka 65, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Kamil Guziński AZS AWF Warszawa, Warszawa | Zbyszek Jarzębski Klub Sztuk Walk Shark Łódź |
3 - 0 | |
Walka 66, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Alan Dubaniowski FIGHTER Nowa Sól | Maksymilian Życiński AZS AWF Warszawa, Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 67, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Alan Korpalski Łaski Klub Sztuk Walki | Jakub Bilski UKS Relaks Skarżysko Kamienna |
TKO2 - | |
Walka 68, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Filip Suder Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Bartosz Zając Klub Sportowy DRAGON Starachowice |
- TKO2 | |
Walka 69, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Damian Ścieżka TARNOBRZESKI KLUB KARATE | Kamil Guziński AZS AWF Warszawa, Warszawa |
TKO2 - | |
Walka 70, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Mateusz Kubryn Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka | Maksymilian Życiński AZS AWF Warszawa, Warszawa |
TKO2 - | |
Walka 73, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Jakub Bilski UKS Relaks Skarżysko Kamienna | Filip Suder Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
- TKO2 | |
Walka 75, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Kamil Guziński AZS AWF Warszawa, Warszawa | Maksymilian Życiński AZS AWF Warszawa, Warszawa |
WO - | |
Walka 77, Finał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Patryk Matczak Alien Kick Łódź | Julian Graboś Beskid Dragon Bielsko-Biała |
DQ2 - | |
Walka 78, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Igor Bronowski KSW Sokół Jarosław | Stępień Igor Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN |
- WO |