W dniu 12.12 rozpoczynamy rywalizacje o godzinie 14:00 | |
Walka 1, Ćwierćfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -71kg | |
Paweł Sikora UKS Sanda Płock | Kacper Muszyński Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
- DQ1 | |
Walka 2, Ćwierćfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -71kg | |
Dionizy Warszczuk Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Marcel Augustynowicz Klub Sportów Walki Włocławek |
- TKO1 | |
Walka 3, Ćwierćfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -71kg | |
Jakub Walczak KS Ziętek Team Kalisz | Mateusz Janda KKS Sporty Walki Poznań |
0 - 3 | |
Walka 4, Ćwierćfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -71kg | |
Filip Krata Łaski Klub Sztuk Walki | Kamil Sekuła Oświęcimski Klub Karate |
0 - 3 | |
Walka 5, Przedwalka full-contact / Mlodziezowcy [m] / -75kg | |
Dawid Kleinert Klub Sportowy PROSNA Kalisz | Mateusz Perwenis Klub Sportów Walki Włocławek |
WO - | |
Walka 6, Przedwalka full-contact / Mlodziezowcy [m] / -75kg | |
Tymoteusz Szczuka Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Mateusz Piekarski KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 7, Przedwalka full-contact / Mlodziezowcy [m] / -75kg | |
Łukasz Olejniczak Łaski Klub Sztuk Walki | Mateusz Swięty Klub Sportowy PROSNA Kalisz |
0 - 3 | |
Walka 8, Przedwalka full-contact / Mlodziezowcy [m] / -86kg | |
Rafał Dobies LKS Puncher Płock | Miłosz Grabowski Klub Sportowy PROSNA Kalisz |
0 - 3 | |
Walka 9, Przedwalka full-contact / Mlodziezowcy [m] / -86kg | |
Radosław Mittelstädt KKS Sporty Walki Poznań | Mateusz Felkel Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
0 - 3 | |
Walka 10, Przedwalka full-contact / Mlodziezowcy [m] / -81kg | |
Hubert Remin SKT Tiger Dzierżoniów | Mikołaj Sowiński KKS Sporty Walki Poznań |
2 - 1 | |
Walka 11, Przedwalka full-contact / Mlodziezowcy [m] / -81kg | |
Krystian Rzepka Zamek Kurzętnik | Szymon Szulc Klub Sportów Walki Włocławek |
- RSC2 | |
Walka 12, Przedwalka full-contact / Mlodziezowcy [m] / -63.5kg | |
Norbert Cierpka Center Team Odolanów | Marcin Niciński Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
0 - 3 | |
Walka 13, Przedwalka full-contact / Mlodziezowcy [k] / -60kg | |
Natalia Zakrzewska MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie | Justyna Krosta Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków |
3 - 0 | |
Walka 14, Przedwalka full-contact / Mlodziezowcy [m] / -60kg | |
Piotr Ryjewski Waleczna Lubelszczyzna Lublin | Jakub Gil UKS Sanda Płock |
- TKO2 | |
Walka 15, Przedwalka full-contact / Mlodziezowcy [k] / -56kg | |
Nicola Kaczmarek Klub Sportowy PROSNA Kalisz | Paulina Grzegórska Łaski Klub Sztuk Walki |
3 - 0 | |
Walka 16, Przedwalka full-contact / Mlodziezowcy [k] / -52kg | |
Julia Ćwiękała Oświęcimski Klub Karate | Olga Pachciarek KS Ziętek Team Kalisz |
- AB1 | |
Walka 17, Finał full-contact / Mlodziezowcy [k] / -48kg | |
Sylwia Lewandowska KKS Sporty Walki Poznań | Dominika Chylińska Oświęcimski Klub Karate |
2 - 1 | |
Walka 18, Finał full-contact / Mlodziezowcy [k] / -70kg | |
Laura Zgolińska KKS Sporty Walki Poznań | Weronika Walczak Klub Sportowy PROSNA Kalisz |
0 - 3 | |
Walka 19, Finał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -91kg | |
Maciej Wielgosz Klub Sportowy PROSNA Kalisz | Michał Zapała Łaski Klub Sztuk Walki |
0 - 3 | |
Walka 20, Finał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -60kg | |
Albert Mederski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie | Piotr Ryjewski Waleczna Lubelszczyzna Lublin |
3 - 0 | |
Walka 21, Finał full-contact / Mlodziezowcy [k] / -56kg | |
Gabriela Laskowska KKS Sporty Walki Poznań | Nicola Kaczmarek Klub Sportowy PROSNA Kalisz |
0 - 3 | |
Walka 22, Finał full-contact / Mlodziezowcy [k] / -52kg | |
Wiktoria Kabzińska KS Ziętek Team Kalisz | Julia Ćwiękała Oświęcimski Klub Karate |
1 - 2 | |
W dniu 12.12 rozegrane zostaną walki do numeru 22 włącznie. W dniu 13.12. Rozpoczniemy od walki nr 23 od godziny 11:00 | |
Walka 23, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -71kg | |
Paweł Sikora UKS Sanda Płock | Dionizy Warszczuk Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
WO - | |
Walka 24, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -71kg | |
Mateusz Janda KKS Sporty Walki Poznań | Kamil Sekuła Oświęcimski Klub Karate |
3 - 0 | |
Walka 25, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -75kg | |
Kacper Walczak Waleczna Lubelszczyzna Lublin | Mateusz Perwenis Klub Sportów Walki Włocławek |
- TKO2 | |
Walka 26, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -75kg | |
Tymoteusz Szczuka Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Mateusz Swięty Klub Sportowy PROSNA Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 27, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -86kg | |
Dawid Zaborowski KS Ziętek Team Kalisz | Miłosz Grabowski Klub Sportowy PROSNA Kalisz |
2 - 1 | |
Walka 28, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -86kg | |
Wojciech Strzemieczny KS Ziętek Team Kalisz | Mateusz Felkel Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
- AB3 | |
Walka 29, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -81kg | |
Jakub Zieliński KS Ziętek Team Kalisz | Hubert Remin SKT Tiger Dzierżoniów |
1 - 2 | |
Walka 30, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -81kg | |
Cyprian Miedziocha KS Wielkopolanin Poznań | Krystian Rzepka Zamek Kurzętnik |
KO3 - | |
Walka 31, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -63.5kg | |
Patryk Możdżyński KKS Sporty Walki Poznań | Sebastian Dusza KS Ziętek Team Kalisz |
- KO1 | |
Walka 32, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -63.5kg | |
Adrian Sęderecki KS Ziętek Team Kalisz | Marcin Niciński Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
0 - 3 | |
Walka 33, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [k] / -60kg | |
Marta Pyra KKS Sporty Walki Poznań | Magdalena Szeląg LZS POPRAWA Siedlików |
3 - 0 | |
Walka 34, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [k] / -60kg | |
Weronika Bartczak KS Ziętek Team Kalisz | Natalia Zakrzewska MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie |
3 - 0 | |
Walka 35, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -67kg | |
Radosław Kuzia UKS Sanda Płock | Łukasz Wójtowicz Waleczna Lubelszczyzna Lublin |
1 - 2 | |
Walka 36, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -67kg | |
Hubert Kielaszewski KS POLONIA 1912 Leszno | Maksymilian Kamiński KKS Sporty Walki Poznań |
WO - | |
Walka 37, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / +91kg | |
Patryk Karolewski Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław | Christian Kurzaj Klub Sportowy PROSNA Kalisz |
- WO | |
Walka 38, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / +91kg | |
Karol Karczmarek Ożarowska Szkoła Kickboxingu | Szymon Szlak Klub Sportowy Husaria Wieruszów |
- TKO3 | |
Finały rozpoczną się o godzinie 17 | |
Walka 39, Finał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -71kg | |
Dionizy Warszczuk Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Mateusz Janda KKS Sporty Walki Poznań |
3 - 0 | |
Walka 40, Finał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -75kg | |
Kacper Walczak Waleczna Lubelszczyzna Lublin | Tymoteusz Szczuka Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
3 - 0 | |
Walka 41, Finał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -86kg | |
Dawid Zaborowski KS Ziętek Team Kalisz | Wojciech Strzemieczny KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 42, Finał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -81kg | |
Hubert Remin SKT Tiger Dzierżoniów | Krystian Rzepka Zamek Kurzętnik |
0 - 3 | |
Walka 43, Finał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -63.5kg | |
Patryk Możdżyński KKS Sporty Walki Poznań | Marcin Niciński Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
3 - 0 | |
Walka 44, Finał full-contact / Mlodziezowcy [k] / -60kg | |
Marta Pyra KKS Sporty Walki Poznań | Weronika Bartczak KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 45, Finał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -67kg | |
Łukasz Wójtowicz Waleczna Lubelszczyzna Lublin | Maksymilian Kamiński KKS Sporty Walki Poznań |
3 - 0 | |
Walka 46, Finał full-contact / Mlodziezowcy [m] / +91kg | |
Patryk Karolewski Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław | Karol Karczmarek Ożarowska Szkoła Kickboxingu |
2 - 1 |