Walka 1, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Maria Zyznarska Beskid Dragon Bielsko-Biała | Nikola Gacek Klub Sportowy WOJOWNIK JAWORZNO - jaworzno |
- TKO1 | |
Walka 2, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Nadia Bednarz Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Amelia Lodek Beskid Dragon Bielsko-Biała |
TKO1 - | |
Walka 3, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Alicja Gajewska Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie | Wiktoria Kręcichwost Beskid Dragon Bielsko-Biała |
3 - 0 | |
Walka 4, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Jakub Borgieł Beskid Dragon Bielsko-Biała | Oskar Lech Paco Team Mysłowice |
0 - 3 | |
Walka 5, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Cyprian Gacek Klub Sportowy WOJOWNIK JAWORZNO - jaworzno | Gabriel Zapotoczny Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów |
TKO1 - | |
Walka 6, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Gracjan Herman Beskid Dragon Bielsko-Biała | Paweł Witomski GSWW Najemnik Gliwice |
0 - 3 | |
Walka 7, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Alan Szczepańczyk Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie | Kacper Szymczakiewicz KSW Sokół Jarosław |
0 - 3 | |
Walka 8, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Filip Pieszko KSW Sokół Jarosław | Paweł Piątkowski Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów |
- TKO2 | |
Walka 9, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Dawid Tyburski Krakowska Szkoła Sportowa SMOK | Julian Graboś Beskid Dragon Bielsko-Biała |
TKO1 - | |
Walka 10, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Jakub Wątor Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Mikołaj Majchrowski UKS EVAN Nowy Sącz |
0 - 3 | |
Walka 11, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Miłosz Holli Beskid Dragon Bielsko-Biała | Jakub Szmit UKS EVAN Nowy Sącz |
3 - 0 | |
Walka 12, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Jakub Stefański UKS EVAN Nowy Sącz | Michał Borgieł Beskid Dragon Bielsko-Biała |
0 - 3 | |
Walka 13, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Wiktor Mieszczak Beskid Dragon Bielsko-Biała | Bartosz Wieprzycki Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
0 - 3 | |
Walka 14, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Kacper Kijas Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie | Wojciech Pędziwiatr Siła Mysłowice |
1 - 2 | |
Walka 15, Półfinał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Bartosz Machnik Krakowska Szkoła Sportowa SMOK | Filip Pieszko KSW Sokół Jarosław |
DQ1 - | |
Walka 16, Półfinał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Oliwier Pawlikowski KSW Sokół Jarosław | Julian Graboś Beskid Dragon Bielsko-Biała |
TKO2 - | |
Walka 17, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Jakub Baran UKS EVAN Nowy Sącz | Matyas Pastrnak Skola Taekwon-Do ITF Karvina (Czechy) |
- TKO2 | |
Walka 18, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Arkadiusz Tokarczyk UKS EVAN Nowy Sącz | Mikołaj Majchrowski UKS EVAN Nowy Sącz |
DQ2 - | |
Walka 19, Finał kick-light / Junior [m] / -84kg | |
Kacper Chmielarz Klub Sportowy Sparta Jaworzno | Szymon Szegda KSW Sokół Jarosław |
TKO1 - | |
Walka 20, Finał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Robert Drozdek Beskid Dragon Bielsko-Biała | Samuel Nagy Skola Taekwon-Do ITF Karvina (Czechy) |
3 - 0 | |
Walka 21, Finał kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Oliwia Szmit UKS EVAN Nowy Sącz | Zuzanna Lipowicz Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie |
TKO1 - | |
Walka 22, Finał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Kordian Leśniak Krakowska Szkoła Sportowa SMOK | Wojciech Pędziwiatr Siła Mysłowice |
TKO2 - | |
Walka 23, Finał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Jakub Baran UKS EVAN Nowy Sącz | Mikołaj Majchrowski UKS EVAN Nowy Sącz |
1 - 2 | |
Walka 24, Finał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Filip Pieszko KSW Sokół Jarosław | Julian Graboś Beskid Dragon Bielsko-Biała |
TKO2 - | |
Walka 25, Finał kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg | |
Samanta Szczypka Beskid Dragon Bielsko-Biała | Aleksandra Bernisz Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno |
- TKO1 | |
Walka 26, Półfinał kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Aleksandra Lipińska UKS Sanda Płock | Maria Zyznarska Beskid Dragon Bielsko-Biała |
RSC1 - | |
Walka 27, Półfinał kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Amelia Lodek Beskid Dragon Bielsko-Biała | Alicja Gajewska Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie |
2 - 1 | |
Walka 28, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg | |
Oliwia Niechaj Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno | Wiktoria Sacher Beskid Dragon Bielsko-Biała |
TKO2 - | |
Walka 29, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Igor Bronowski KSW Sokół Jarosław | Kacper Tuczapski SKT Tiger Dzierżoniów |
3 - 0 | |
Walka 30, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Karol Lubas KSW Sokół Jarosław | Patryk Tokarczyk UKS EVAN Nowy Sącz |
3 - 0 | |
Walka 31, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Mikołaj Kowal Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno | Grzegorz Musiałek UKS Diament Pstrągowa |
2 - 1 | |
Walka 32, Finał kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Maria Zyznarska Beskid Dragon Bielsko-Biała | Amelia Lodek Beskid Dragon Bielsko-Biała |
- WO | |
Walka 33, Finał kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg | |
Maja Lebek GSWW Najemnik Gliwice | Wiktoria Sacher Beskid Dragon Bielsko-Biała |
DQ2 - | |
Walka 34, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Patryk Tomków KSW Sokół Jarosław | Igor Bronowski KSW Sokół Jarosław |
0 - 3 | |
Walka 35, Finał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Miłosz Holli Beskid Dragon Bielsko-Biała | Michał Borgieł Beskid Dragon Bielsko-Biała |
TKO2 - | |
Walka 36, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Oskar Lech Paco Team Mysłowice | Gabriel Zapotoczny Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów |
TKO2 - | |
Walka 37, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Paweł Witomski GSWW Najemnik Gliwice | Kacper Szymczakiewicz KSW Sokół Jarosław |
- DQ1 | |
Walka 38, Finał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Tymon Szczypka Beskid Dragon Bielsko-Biała | Bartosz Wieprzycki Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
TKO2 - | |
Walka 39, Finał kick-light / Junior [m] / -94kg | |
Konrad Gosk Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Tymoteusz Foryś Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie |
2 - 1 |