Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 33Liczba zawodników w formule kick-light - 159
Liczba zawodników w formule low-kick - 38
Liczba zawodników w formule piankowe palki - 49
Łącznie zgłoszonych zawodników: 246
Zestawienie ogólne:
- kick-light Senior [mężczyźni]: 37
- kick-light Senior [kobiety]: 4
- kick-light Junior [mężczyźni]: 34
- kick-light Junior [kobiety]: 11
- kick-light Kadet starszy [mężczyźni]: 33
- kick-light Kadet starszy [kobiety]: 14
- kick-light Kadet mlodszy [mężczyźni]: 22
- kick-light Kadet mlodszy [kobiety]: 4
- low-kick Senior [mężczyźni]: 25
- low-kick Senior [kobiety]: 4
- low-kick Junior starszy [mężczyźni]: 7
- low-kick Junior starszy [kobiety]: 2
- piankowe palki Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki []: 12
- piankowe palki Kadet mlodszy (10-12 lat) - chłopcy []: 15
- piankowe palki Dzieci (6-9 lat) - dziewczynki []: 7
- piankowe palki Dzieci (6-9 lat) - chłopcy []: 15
Formuła: kick-light
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- szymon kański (Champion Gdańsk)
- krzysztof zaradny (Champion Gdańsk)
- kamil stańczak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
- rafał gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
- dawid rojda (Rebelia Kartuzy)
- paweł bobrowski (Rebelia Kartuzy)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- bartłomiej kwidziński (Agoga Gym Lębork)
- paweł romańczuk (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- konrad nowak (Złomiarz Team Gdańsk)
- hubert paradowski (SMOK Toruń)
- damian krzywdziński (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
- piotr skierka (Knockout Fight Club - Gdańsk)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- wojciech białek (Szkoła Sztuk Walki TAJFUN Gdynia)
- mateusz leński (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- kacper wadas (Corpus Gym Gdańsk)
- dawid nahorny (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
- tomasz wiśniewski (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
- alan ziemianek (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
- krzysztof Łuniewicz-stępniak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
- sebastian drąg (Knockout Fight Club - Gdańsk)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- błażej krause (Szkoła Sztuk Walki TAJFUN Gdynia)
- arkadiusz miszewski (Wataha Pruszcz Gdański)
- mateusz winiarczyk (Wataha Pruszcz Gdański)
- hubert jurkiewicz (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- daniel gąsiorowski (Corpus Gym Gdańsk)
- patryk traczyk (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
- marcin rychert (Rebelia Kartuzy)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- miłosz tessmer (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- mateusz białecki (SMOK Toruń)
- piotr kruszyński (SMOK Toruń)
- antoni schroder (Corpus Gym Gdańsk)
- adam ciepliński (Champion Gdańsk)
- szymon akman (Knockout Fight Club - Gdańsk)
- grzegorz błotnicki (A&W Team Obrowo)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- albert mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- jakub szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
- błażej lemka (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- natalia zakrzewska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- kamila biegańska (Pomorska Szkoła Walki FIGHTER Chwaszczyno)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- anna głowacka (Agoga Gym Lębork)
- olimpia podolska (Wataha Pruszcz Gdański)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- maciej romańczuk (Szkoła Sztuk Walki TAJFUN Gdynia)
- andrzej dzwonkowski (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- alex rosiak (Klub Sportów Walki Włocławek)
- dawid skermund (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- kamil kulisz (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
- nikodem mielewczyk (Rebelia Kartuzy)
- dominik wilczewski (Rebelia Kartuzy)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- dawid szwalgin (Agoga Gym Lębork)
- oliwier gara (Wataha Pruszcz Gdański)
- dominik kaim (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
- kamil kąkol (Rebelia Kartuzy)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- aleks przewodzikowski (Klub Sportów Walki Włocławek)
- adam białek (Szkoła Sztuk Walki TAJFUN Gdynia)
- marcel anulewicz (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
- antoni rybak (Rebelia Kartuzy)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- michał rosłoński (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- mateusz rosłoński (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- szymon pacuła (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
- dawid zdrojewski (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 11
- paweł bednarczuk (Agoga Gym Lębork)
- jakub gidlewski (Agoga Gym Lębork)
- kamil guziński (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- konrad wysocki (Klub Sportów Walki Włocławek)
- sebastian kowal (Corpus Gym Gdańsk)
- maciej kruk (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
- maximilian kotkiewicz (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
- kuba adamczak (Champion Gdańsk)
- arkadiusz murawski (LKSW Pomorze Świnoujście)
- dawid majewski (LKSW Pomorze Świnoujście)
- kacper Śleszyński (Rebelia Kartuzy)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- jan kulikowski (Agoga Gym Lębork)
- oskar węsierski (Złomiarz Team Gdańsk)
- piotr Żmijak (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
- artur bożyk (Rebelia Kartuzy)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- weronika krause (Szkoła Sztuk Walki TAJFUN Gdynia)
- justyna szyszko (Champion Gdańsk)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- julia pawlak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
- magdalena budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- sandra stupakowska (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- marta durczak (Złomiarz Team Gdańsk)
- dominika plichta (Champion Gdańsk)
- margareta kąkol (Rebelia Kartuzy)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- natalia mieczkowska (CSW Champion Lubawa)
- sandra wieczorek (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- karina pioch (Rebelia Kartuzy)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- wiktor zawadzki (CSW Champion Lubawa)
- szymon knobloch (LKSW Pomorze Świnoujście)
- arkadiusz Żabiński (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- michał Łysiak (Knockout Fight Club - Gdańsk)
- dawid lisiński (A&W Team Obrowo)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- marcel aksamit (LKSW Pomorze Świnoujście)
- oskar ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- fabian bartczak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- maksymilian Łącki (Champion Gdańsk)
- adam miłosz (Rebelia Kartuzy)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- nikodem kucharski (Wataha Pruszcz Gdański)
- mateusz krużyński (KS POLONIA 1912 Leszno)
- borys lepek (Knockout Fight Club - Gdańsk)
- nikodem wilczewski (Rebelia Kartuzy)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- franciszek gawle (LKSW Pomorze Świnoujście)
- aleksander szmajda (SMOK Toruń)
- marceli doliński (Wataha Pruszcz Gdański)
- hubert jarząbek (KS POLONIA 1912 Leszno)
- filip goncz (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
- jakub nowaczyk (Champion Gdańsk)
- wojciech nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- szymon szyca (Rebelia Kartuzy)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- oliwier laskowski (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- filip marek (KS POLONIA 1912 Leszno)
- martin mioduszewski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- maksymilian rutkowski (Champion Gdańsk)
- tymoteusz regliński (Rebelia Kartuzy)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- szymon kaczmarek (CSW Champion Lubawa)
- damian czaja (Rebelia Kartuzy)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- maciej jarmużewski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- maciej wawer-jarmosz (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- alex grabowski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
- dorian sikorski (Champion Gdańsk)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +65kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- roksana lewandowska (LKSW Pomorze Świnoujście)
- amelia kostrzewa (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- Żaneta stenka (GOSRiT Luzino)
- wiktoria szymichowska (Rebelia Kartuzy)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- karolina szymichowska (Rebelia Kartuzy)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- kinga mikuś (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- amelia marcińska (Corpus Gym Gdańsk)
- zuzanna brandt (Champion Gdańsk)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- maja wojnicz (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- kinga wieczorek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- julia skerka (Rebelia Kartuzy)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- nikola grudzińska (Klub Sportów Walki Włocławek)
- lena kopistecka (CSW Champion Lubawa)
- martyna konieczna (CSW Champion Lubawa)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- stanisław nowicki (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- oliwier wysocki (Klub Sportów Walki Włocławek)
- konrad buczkowski (CSW Champion Lubawa)
- bartosz fabrykiewicz (CSW Champion Lubawa)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- marcel szwejkowski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- błażej pepliński (Rebelia Kartuzy)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- bartosz szwejk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- aleks morawski (LKSW Pomorze Świnoujście)
- bartłomiej zdanowicz (KS POLONIA 1912 Leszno)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- bartosz grzywiński (Klub Sportów Walki Włocławek)
- paweł bączek (CSW Champion Lubawa)
- dawid ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- filip kościelski-derda (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
- teodor wiktorski (Champion Gdańsk)
- bartosz zając (Rebelia Kartuzy)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- hubert kuczyński (CSW Champion Lubawa)
- patryk sławiński (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- michał magin (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- patryk klamrowski (Agoga Gym Lębork)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- tomasz liszewski (CSW Champion Lubawa)
- alan stempliński (Champion Gdańsk)
- mateusz zając (Rebelia Kartuzy)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- dagmara kaczmarek (CSW Champion Lubawa)
- gabriela przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
- barbara budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- oliwia gałązka (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 159
Formuła: low-kick
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +91kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- bartosz matyjek (Agoga Gym Lębork)
- karol karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
- szymon kański (Champion Gdańsk)
- krzysztof zaradny (Champion Gdańsk)
- dawid rojda (Rebelia Kartuzy)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -91kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- kamil ruta (Fighter Wrocław)
- Łukasz leszczyński (Corpus Gym Gdańsk)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -86kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- mateusz pawlik (Agoga Gym Lębork)
- marcin kalinowski (SMOK Toruń)
- michał krasnostawski (Corpus Gym Gdańsk)
- Łukasz kusiński (Corpus Gym Gdańsk)
- paweł milewski (MUKS Husaria Gołdap)
- kacper frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- dawid podwojski (Fighter Wrocław)
- artur rawski (SMOK Toruń)
- robert zblewski (Corpus Gym Gdańsk)
- eryk niewęgłowski (Corpus Gym Gdańsk)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- dariusz baranowski (Agoga Gym Lębork)
- patryk goljasz (Fighter Wrocław)
- michał repuła (KS POLONIA 1912 Leszno)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- adam ciepliński (Champion Gdańsk)
- kamil mateja (Rebelia Kartuzy)
- mateusz czeszejko (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- albert mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- robert gosz (Rebelia Kartuzy)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- agnieszka grandicka (Agoga Gym Lębork)
- kamila biegańska (Pomorska Szkoła Walki FIGHTER Chwaszczyno)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- paulina ilnicka (Klub Sportowy Kaiser Olsztyn)
- aleksandra mądraszewska (Champion Gdańsk)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- marcel anulewicz (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
- armin wilczewski (Rebelia Kartuzy)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- vladyslav shatunskyi (Fighter Wrocław)
- gracjan ludtke (MUKS Husaria Gołdap)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- danyil sliutenko (Złomiarz Team Gdańsk)
- gerard zarębski (SMOK Toruń)
- michał marek (KS POLONIA 1912 Leszno)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- marlena pisula (Fighter Wrocław)
- dominika plichta (Champion Gdańsk)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 38
Formuła: piankowe palki
Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki []
Kategoria wagowa: +155 cm
Zgłoszonych zawodników: 5
- liliana Śliwińska (Szkoła Sztuk Walki TAJFUN Gdynia)
- gabriela przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
- kornelia swęd (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
- julia sullivan (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
- natalia mikułan (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki []
Kategoria wagowa: -155 cm
Zgłoszonych zawodników: 4
- julia konkol (Rebelia Kartuzy)
- kinga pettke (GOSRiT Luzino)
- nikola Ściblak (Rebelia Kartuzy)
- gabriela przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki []
Kategoria wagowa: -145 cm
Zgłoszonych zawodników: 3
- helena irzyłowska (Rebelia Kartuzy)
- oliwia gałązka (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
- karolina mikułan (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
Kadet mlodszy (10-12 lat) - chłopcy []
Kategoria wagowa: +155 cm
Zgłoszonych zawodników: 1
- nataniel koss (Rebelia Kartuzy)
Kadet mlodszy (10-12 lat) - chłopcy []
Kategoria wagowa: -155 cm
Zgłoszonych zawodników: 6
- szymon słomczyński (Rebelia Kartuzy)
- nikodem wolski (Rebelia Kartuzy)
- samuel czerwiński (Rebelia Kartuzy)
- oskar weiner (Rebelia Kartuzy)
- antoni hanc (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
- tymon makowski (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
Kadet mlodszy (10-12 lat) - chłopcy []
Kategoria wagowa: -145 cm
Zgłoszonych zawodników: 8
- dominik czapiński (Szkoła Sztuk Walki TAJFUN Gdynia)
- aleks morawski (LKSW Pomorze Świnoujście)
- błażej skierka (Rebelia Kartuzy)
- jakub lica (Rebelia Kartuzy)
- jan lubecki (Rebelia Kartuzy)
- hubert hewelt (Rebelia Kartuzy)
- igor sztygiel (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
- jakub plackowiak (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
Dzieci (6-9 lat) - dziewczynki []
Kategoria wagowa: -145 cm
Zgłoszonych zawodników: 1
- nadia aleksiun (Szkoła Sztuk Walki TAJFUN Gdynia)
Dzieci (6-9 lat) - dziewczynki []
Kategoria wagowa: -135 cm
Zgłoszonych zawodników: 6
- luiza rawska (GOSRiT Luzino)
- aleksandra lenczewska (GOSRiT Luzino)
- oliwia krenke (Rebelia Kartuzy)
- joanna holka (Rebelia Kartuzy)
- anastazja reszko (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
- daria kwaśny (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
Dzieci (6-9 lat) - chłopcy []
Kategoria wagowa: -145 cm
Zgłoszonych zawodników: 3
- makar rudnytskyi (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
- jakub dunaj (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
- mikołaj ozorkiewicz (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
Dzieci (6-9 lat) - chłopcy []
Kategoria wagowa: -135 cm
Zgłoszonych zawodników: 12
- kacper brańka (Szkoła Sztuk Walki TAJFUN Gdynia)
- marcel szwejk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- michał stenka (GOSRiT Luzino)
- dawid lica (Rebelia Kartuzy)
- antoni piwka (Rebelia Kartuzy)
- franciszek pioch (Rebelia Kartuzy)
- bogdan makchowski (Rebelia Kartuzy)
- nataniel richert-siutkowski (Rebelia Kartuzy)
- kewin wysocki (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
- ignacy raczyński (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
- patrick sullivan (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
- andrzej grabowski (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 49
- A&W Team Obrowo (2)
- Agoga Gym Lębork (11)
- Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra (2)
- Champion Gdańsk (18)
- Corpus Gym Gdańsk (10)
- CSW Champion Lubawa (11)
- Fighter Wrocław (5)
- Gdański Klub Kick Boxingu DUET (14)
- GOSRiT Luzino (5)
- Klub Sportów Walki Włocławek (6)
- Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa (4)
- Klub Sportowy Bulldog Gorzów (4)
- Klub Sportowy Egida Olsztyn (9)
- Klub Sportowy Kaiser Olsztyn (1)
- Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo (8)
- klub sportowy Tiger Team Kwidzyn (5)
- Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź (7)
- Knockout Fight Club - Gdańsk (5)
- KS Beniaminek 03 Starogard Gdański (5)
- KS POLONIA 1912 Leszno (6)
- Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN (6)
- LKSW Pomorze Świnoujście (8)
- MUKS Husaria Gołdap (2)
- MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie (4)
- Ożarowska Szkoła Kickboxingu (3)
- Pomorska Szkoła Walki FIGHTER Chwaszczyno (2)
- Rebelia Kartuzy (45)
- SMOK Toruń (7)
- Szkoła Sztuk Walki TAJFUN Gdynia (9)
- UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów (7)
- Wataha Pruszcz Gdański (6)
- Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe (5)
- Złomiarz Team Gdańsk (4)