Walka 1, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Aleksandra Wojtunik Klub Sportowy Mistral Wojkowice | Ewelina Dadaniak Klub Sportowy Mistral Wojkowice |
0 - 10 | |
Walka 2, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Anastasjia Nikolenko Klub Sportowy Mistral Wojkowice | Zuzanna Zapora Klub Sportowy Mistral Wojkowice |
5 - 10 | |
Walka 3, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Patrycja Krzysztań Klub Sportowy Mistral Wojkowice | Nina Zapora Klub Sportowy Mistral Wojkowice |
16 - 13 | |
Walka 4, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Aleksandra Dadaniak Klub Sportowy Mistral Wojkowice | Jaśmina Szindler UKS Ronin |
11 - 2 | |
Walka 5, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg | |
Samanta Szczypka Beskid Dragon Bielsko-Biała | Oliwia Piwek KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
11 - 10 | |
Walka 6, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg | |
Natalia Morawiec Jurajska Akademia Sportu-Łazy | Stefania Kotowicz Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków |
1 - 11 | |
Walka 7, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Nicole Iwińska Jurajska Akademia Sportu-Łazy | Ewelina Dadaniak Klub Sportowy Mistral Wojkowice |
9 - 5 | |
Walka 8, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg | |
Piotr Błaszczyk Klub Sportowy Mistral Wojkowice | Piotr Gardeła Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków |
0 - 10 | |
Walka 9, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Krystyna Jaworska Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków | Natalia Szindler UKS Ronin |
14 - 4 | |
Walka 10, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Aleksandra Dadaniak Klub Sportowy Mistral Wojkowice | Patrycja Krzysztań Klub Sportowy Mistral Wojkowice |
15 - 12 | |
Walka 11, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg | |
Samanta Szczypka Beskid Dragon Bielsko-Biała | Stefania Kotowicz Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków |
11 - 12 | |
Walka 12, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg | |
Juliusz Kopa Jurajska Akademia Sportu-Łazy | Piotr Gardeła Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków |
9 - 6 | |
Walka 13, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Zuzanna Zapora Klub Sportowy Mistral Wojkowice | Nicole Iwińska Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
5 - 9 | |
Walka 14, Finał point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Martyna Wiśniewska Beskid Dragon Bielsko-Biała | Krystyna Jaworska Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków |
- AB1 | |
Walka 15, Finał point-fighting / Senior [k] / -55kg | |
Patrycja Kręt SKT Tiger Dzierżoniów | Magdalena Matyja KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
0 - 10 | |
Walka 16, Finał point-fighting / Senior [m] / -74kg | |
Szymon Grzebyk Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków | Michał Dziechciarz Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
10 - 0 | |
Walka 17, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Jan Zaporowski Klub Sportowy Mistral Wojkowice | Julian Goliński Uniq Fight Club Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 18, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Wiktor Klimek Stowarzyszenie FIGHT CLUB Knurów | Szymon Rąpała SKT Tiger Dzierżoniów |
3 - 0 | |
Walka 19, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Jan Kabziński Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka | Ivan Nikolenko Klub Sportowy Mistral Wojkowice |
- AB1 | |
Walka 20, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Jakub Semla Beskid Dragon Bielsko-Biała | Marek Helak Uniq Fight Club Warszawa |
TKO2 - | |
Walka 21, Półfinał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Łukasz Gulcz Stowarzyszenie FIGHT CLUB Knurów | Dawid Rupiński Klub Sportowy Mistral Wojkowice |
3 - 0 | |
Walka 22, Półfinał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Kacper Kijas Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie | Dawid Żak Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
3 - 0 | |
Walka 23, Przedwalka kick-light / Junior [k] / -55kg | |
Oliwia Czader Beskid Dragon Bielsko-Biała | Julia Dybisiak Klub Sztuk Walk Shark Łódź |
- AB1 | |
Walka 24, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Ewelina Dadaniak Klub Sportowy Mistral Wojkowice | Anastasjia Nikolenko Klub Sportowy Mistral Wojkowice |
3 - 0 | |
Walka 25, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Nina Zapora Klub Sportowy Mistral Wojkowice | Aleksandra Dadaniak Klub Sportowy Mistral Wojkowice |
0 - 3 | |
Walka 26, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Olaf Puchała Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka | Julian Goliński Uniq Fight Club Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 27, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Mikołaj Jarubas Klub Sportowy Mistral Wojkowice | Wiktor Klimek Stowarzyszenie FIGHT CLUB Knurów |
0 - 3 | |
Walka 28, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Kamil Krzysztofek Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany | Jan Kabziński Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka |
3 - 0 | |
Walka 29, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Kuba Kula Stark Kickboxing Team Częstochowa | Marek Helak Uniq Fight Club Warszawa |
1 - 2 | |
Walka 30, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Michał Hołusza UKS Ronin | Wojtek Wojtaszak Stark Kickboxing Team Częstochowa |
TKO2 - | |
Walka 31, Finał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Łukasz Gulcz Stowarzyszenie FIGHT CLUB Knurów | Kacper Kijas Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie |
3 - 0 | |
Walka 32, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Julian Graboś Beskid Dragon Bielsko-Biała | Szymon Półchłopek FightLab Wrocław |
- TKO1 | |
Walka 33, Finał kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Patrycja Krzysztań Klub Sportowy Mistral Wojkowice | Aleksandra Dadaniak Klub Sportowy Mistral Wojkowice |
0 - 3 | |
Walka 34, Finał kick-light / Junior [k] / -55kg | |
Wiktoria Owczarek Klub Sztuk Walk Shark Łódź | Oliwia Czader Beskid Dragon Bielsko-Biała |
TKO2 - | |
Walka 35, Finał kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Zuzanna Zapora Klub Sportowy Mistral Wojkowice | Ewelina Dadaniak Klub Sportowy Mistral Wojkowice |
1 - 2 | |
Walka 36, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Jakub Gieraga Klub Sztuk Walk Shark Łódź | Igor Gawrychowski Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice) |
- TKO2 | |
Walka 37, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Kamil Krzysztofek Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany | Marek Helak Uniq Fight Club Warszawa |
TKO2 - | |
Walka 38, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Julian Goliński Uniq Fight Club Warszawa | Wiktor Klimek Stowarzyszenie FIGHT CLUB Knurów |
2 - 1 | |
Walka 39, Finał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Przemysław Sapiński Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Wojtek Wojtaszak Stark Kickboxing Team Częstochowa |
0 - 3 | |
Walka 40, Finał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Kacper Oziembała Quick Shot Kickboxing Częstochowa | Julian Graboś Beskid Dragon Bielsko-Biała |
TKO2 - | |
Walka 41, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Weronika Józefowska Uniq Fight Club Warszawa | Amelia Prus Akademia Sportów Walki WATAHA |
- TKO2 | |
Walka 42, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Wiktoria Szczepańczyk Jurajska Akademia Sportu-Łazy | Maria Zyznarska Beskid Dragon Bielsko-Biała |
TKO1 - | |
Walka 43, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Sonia Szindler UKS Ronin | Zuzanna Chłopaś Klub Sportowy Mistral Wojkowice |
- WO | |
Walka 44, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Emilia Gorczycka Klub Sportowy Mistral Wojkowice | Daria Ściślicka Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
AB1 - | |
Walka 45, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Patrycja Krzysztań Klub Sportowy Mistral Wojkowice | Aleksandra Dadaniak Klub Sportowy Mistral Wojkowice |
0 - 3 | |
Walka 46, Finał light-contact / Senior [m] / -84kg | |
Rafał Dobies LKS Puncher Płock | Tkacz Adam Siła Mysłowice |
- AB1 | |
Walka 47, Finał light-contact / Senior [k] / -50kg | |
Nikola Kizym SKT Tiger Dzierżoniów | Magdalena Matyja KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
- WO | |
Walka 48, Finał light-contact / Senior [m] / -89kg | |
Roman Bushchak Klub Sportowy Mistral Wojkowice | Michał Mocny Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice |
- WO | |
Walka 49, Finał light-contact / Junior [m] / -84kg | |
Oskar Wolski Quick Shot Kickboxing Częstochowa | Piotr Janicki Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
0 - 3 | |
Walka 50, Finał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Tymoteusz Żoczek Beskid Dragon Bielsko-Biała | Michał Klimek Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków |
TKO2 - | |
Walka 51, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Weronika Zawalska Jurajska Akademia Sportu-Łazy | Weronika Józefowska Uniq Fight Club Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 52, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Maria Zyznarska Beskid Dragon Bielsko-Biała | Sonia Szindler UKS Ronin |
- AB1 | |
Walka 53, Finał light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Martyna Wiśniewska Beskid Dragon Bielsko-Biała | Daria Ściślicka Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
- AB1 | |
Walka 54, Finał light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Nina Zapora Klub Sportowy Mistral Wojkowice | Aleksandra Dadaniak Klub Sportowy Mistral Wojkowice |
1 - 2 | |
Walka 55, Finał light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Weronika Józefowska Uniq Fight Club Warszawa | Maria Zyznarska Beskid Dragon Bielsko-Biała |
TKO1 - |