Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY
 
UWAGA!!

Po wszystkich walkach na Ringu A seniorów rozpoczną się  walki przeniesione  z Ringu B o numeracji 98, 99,100,101,102,103





Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w kickboxingu w formule K-1 Rules_10-12.06.2021 - Legnica

Termin: 10.06.2021 - 12.06.2021
Lokalizacja: Legnica

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -71kg
Bartosz Botwina
Uniq Fight Club Warszawa
Jakub Wilowski
Klub Sportowy Pretorium Poznań
0 - 3
Walka 2, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -71kg
Adrian Paszkiewicz
Legia Fight Club Warszawa
Mateusz Różak
Klub Sportowy Thai Gym Tarnów
1 - 2
Walka 3, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -71kg
Mikołaj Pilarczyk
KS Czerwony SMOK Poznań
Mikołaj Kopaniszyn
Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa
0 - 3
Walka 4, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -71kg
Wojciech Konopiński
Golden Dragon Bydgoszcz
Kacper Stemplewski
JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE
3 - 0
Walka 5, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -71kg
Marcin kasprzak
Fighter Wrocław
Szymon Samorajczyk
Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa
0 - 3
Walka 6, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -75kg
Przemysław Kierpacz
Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa
Maciej Grabski
TARNOBRZESKI KLUB KARATE
0 - 3
Walka 7, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -75kg
Przemysław Zdziebko
UKS Diament Pstrągowa
Wojciech Ball
SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin
3 - 0
Walka 8, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -75kg
Mateusz Jakubowski
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Patryk Mielniczuk
Uniq Fight Club Warszawa
1 - 2
Walka 9, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -75kg
Dawid Siek
KS Sporty Walki Piła
Mateusz Matuszak
Fighter Wrocław
- KO1
Walka 10, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -75kg
Bartosz Wiktorski
Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski
Patryk Gwóźdź
JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE
3 - 0
Walka 11, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -75kg
Emil Chorążewicz
Palestra Warszawa
Konrad Olszewski
KS Gym Fight Wrocław
3 - 0
Walka 12, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -75kg
Adam Szczepanik
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
Arkadiusz Krupa
Klub Sportowy Thai Gym Tarnów
AB2 -
Walka 13, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -60kg
Kacper Glinicki
Legia Fight Club Warszawa
Mariusz Lach
Legion Głogów
0 - 3
Walka 14, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -60kg
Gabriel Sikora
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Jakub Posłowski
Stowarzyszenie Sportowe Klincz Kielce
KO1 -
Walka 15, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -86kg
August Kosowski
Palestra Warszawa
Przemysław Walków
Fighter Wrocław
0 - 3
Walka 16, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -86kg
Dominik Bala
Legion Głogów
Rafał Kamiński
KICKBOXING TEAM SEJNY
RSC3 -
Walka 17, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -86kg
Mariusz Nowosad
Legia Fight Club Warszawa
Robert Jesiołowski
JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE
0 - 3
Walka 18, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -86kg
Adam Piestrzyński
KS Gym Fight Wrocław
Robert Krasoń
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
RSC3 -
Walka 19, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -75kg
Damian Piskorz
Hunter Gym Bydgoszcz
Maciej Grabski
TARNOBRZESKI KLUB KARATE
3 - 0
Walka 20, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -75kg
Przemysław Zdziebko
UKS Diament Pstrągowa
Patryk Mielniczuk
Uniq Fight Club Warszawa
0 - 3
Walka 21, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -75kg
Dawid Siek
KS Sporty Walki Piła
Bartosz Wiktorski
Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski
- WO
Walka 22, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -75kg
Emil Chorążewicz
Palestra Warszawa
Arkadiusz Krupa
Klub Sportowy Thai Gym Tarnów
0 - 3
Walka 23, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -67kg
Szymon Żelazko
Hunter Gym Bydgoszcz
Jakub Talarczyk
Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa
3 - 0
Walka 24, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -67kg
Jakub Tymiński
Hunter Gym Bydgoszcz
Krzysztof Górski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
3 - 0
Walka 25, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -67kg
Mateusz Furman
JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE
Krzysztof Geburek
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec
0 - 3
Walka 26, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -67kg
Oskar Siegert
Hunter Gym Bydgoszcz
Cyprian Brzeźniak
Oświęcimski Klub Karate
- KO1
Walka 27, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / +91kg
Michał Bławdziewicz
Palestra Warszawa
Bohdan Kotok
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
3 - 0
Walka 28, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / +91kg
Artur Wziątek
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Jakub Sakowski
Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
3 - 0
Walka 29, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / +91kg
Robert Dochód
KICKBOXING TEAM SEJNY
Marcin TRYBUL
JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE
- KO1
Walka 30, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / +91kg
Bartosz Rynkiewicz
SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin
Michał Kuźniak
Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce
TKO2 -
Walka 31, Półfinał       K1 Rules / Senior [k] / -56kg
Ewa Pietrzykowska
Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa
Paulina Grzegórska
Łaski Klub Sztuk Walki
3 - 0
Walka 32, Półfinał       K1 Rules / Senior [k] / -56kg
Justyna Krosta
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Martyna Kierczyńska
Legion Głogów
0 - 3
Walka 33, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -91kg
Dominik Zadora
Paco Team Mysłowice
Sebastian Dziama
Fighter Wrocław
3 - 0
Walka 34, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -91kg
Grzegorz Chmielowiec
Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
Przemysław Tobiasz
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
- WO
Walka 35, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -81kg
Dominik Kaleta
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Hubert Kułaga
Fight-Hobby Legnica
- KO3
Walka 36, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -81kg
Marcin Krupiński
Palestra Warszawa
Arkadiusz Dyba
Łaski Klub Sztuk Walki
- KO1
Walka 37, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -81kg
Krystian Katra
Fight-Hobby Legnica
Marek Krygier
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
3 - 0
Walka 38, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -81kg
Bartosz Dołbień
Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa
Artur Kwiecień
KO GYM Świebodzice
3 - 0
Walka 39, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -71kg
Maciej Markowski
Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa
Jakub Wilowski
Klub Sportowy Pretorium Poznań
0 - 3
Walka 40, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -71kg
Mateusz Brusiło
Fighter Wrocław
Mateusz Różak
Klub Sportowy Thai Gym Tarnów
0 - 3
Walka 41, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -71kg
Krystian Topczewski
Ragnarok Białystok
Mikołaj Kopaniszyn
Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa
3 - 0
Walka 42, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -71kg
Wojciech Konopiński
Golden Dragon Bydgoszcz
Szymon Samorajczyk
Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa
2 - 1
Walka 43, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [k] / -52kg
Justyna Falkiewicz
Uniq Fight Club Warszawa
Adrianna Żarnowiecka
Fighter Wrocław
3 - 0
Walka 44, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [k] / -52kg
Patrycja Chmiel
JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE
Iwona Nieroda-Zdziebko
UKS Diament Pstrągowa
0 - 3
Walka 45, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [k] / -52kg
Gabriela Kuzawińska
X Fight Piaseczno
Martyna Sobkowiak
Hunter Gym Bydgoszcz
- KO1
Walka 46, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [k] / -52kg
Julia Ćwiękała
Oświęcimski Klub Karate
Anita Kropidłowska
Fighter Wrocław
2 - 1
Walka 47, Przedwalka       K1 Rules / Senior [k] / -60kg
Justyna Sokół
KT Legia Warszawa
Magdalena Murawska
Hunter Gym Bydgoszcz
0 - 3
Walka 48, Przedwalka       K1 Rules / Senior [k] / -60kg
Alicja Rybczyńska
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Patrycja Płonka
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec
0 - 3
Walka 49, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -60kg
Wojciech Urbanowicz
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Krystian Bernatowicz
Fighter Wrocław
3 - 0
Walka 50, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -60kg
Kamil Stanoch
Klub Sportowy Thai Gym Tarnów
Mariusz Lach
Legion Głogów
0 - 3
Walka 51, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -60kg
Michał Gwaj
Ragnarok Białystok
Piotr Stępień
MUKSW FF SPORT OPOCZNO
0 - 3
Walka 52, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [m] / -60kg
Michał Gołębiowski
MAX BOXING KLUB
Jakub Posłowski
Stowarzyszenie Sportowe Klincz Kielce
3 - 0
Walka 53, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -57kg
Krystian Rozkosz
Paco Team Mysłowice
Tomasz Wojtak
Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
3 - 0
Walka 54, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -57kg
Piotr Ponka
KO GYM Świebodzice
Grzegorz Narożański
Klub Sportowy Thai Gym Tarnów
3 - 0
Walka 55, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
Artur Setlak
UKS Spartan Jasło
Adrian Gunia
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
RSC2 -
Walka 56, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
Jakub Syc
Legion Głogów
Adrian Fryska
KS Czerwony SMOK Poznań
3 - 0
Walka 57, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
Bartłomiej Wojciechowski
Klub Sportowy Shootboxer Mosina
Rafał Cyrankowski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
0 - 3
Walka 58, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -86kg
Przemysław Walków
Fighter Wrocław
Rafał Kamiński
KICKBOXING TEAM SEJNY
0 - 3
Walka 59, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -86kg
Robert Jesiołowski
JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE
Robert Krasoń
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
TKO3 -
Walka 60, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -75kg
Damian Piskorz
Hunter Gym Bydgoszcz
Patryk Mielniczuk
Uniq Fight Club Warszawa
3 - 0
Walka 61, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -75kg
Dawid Siek
KS Sporty Walki Piła
Arkadiusz Krupa
Klub Sportowy Thai Gym Tarnów
0 - 3
Walka 62, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -81kg
Dominik Kaleta
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Marcin Krupiński
Palestra Warszawa
- RSC1
Walka 63, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -81kg
Krystian Katra
Fight-Hobby Legnica
Bartosz Dołbień
Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa
0 - 3
Walka 64, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / +91kg
Michał Bławdziewicz
Palestra Warszawa
Artur Wziątek
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
- AB2
Walka 65, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / +91kg
Robert Dochód
KICKBOXING TEAM SEJNY
Michał Kuźniak
Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce
- WO
Walka 66, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -67kg
Szymon Żelazko
Hunter Gym Bydgoszcz
Jakub Tymiński
Hunter Gym Bydgoszcz
WO -
Walka 67, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -67kg
Krzysztof Geburek
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec
Oskar Siegert
Hunter Gym Bydgoszcz
0 - 3
Walka 67.1, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
Robert Soboń
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Adrian Gunia
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
2 - 1
Walka 67.2, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
Jakub Syc
Legion Głogów
Rafał Cyrankowski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
0 - 3
Walka 68, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -71kg
Jakub Wilowski
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Mateusz Różak
Klub Sportowy Thai Gym Tarnów
WO -
Walka 69, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -71kg
Krystian Topczewski
Ragnarok Białystok
Wojciech Konopiński
Golden Dragon Bydgoszcz
0 - 3
Walka 70, Półfinał       K1 Rules / Senior [k] / -70kg
Karolina Dziedzic
UKS Diament Pstrągowa
Małgorzata Tkocz
Klub Sportowy Spartan Knurów
3 - 0
Walka 71, Półfinał       K1 Rules / Senior [k] / -70kg
Kamila Bałanda
Champion Gdańsk
Marta Janikowska
Klub Sportowy Pretorium Poznań
3 - 0
Walka 72, Przedwalka       K1 Rules / Senior [k] / -65kg
Weronika Jastrzębska
Jaworski klub sportowy Vorenus , Jawor
Sylwia Maksym
SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin
0 - 3
Walka 73, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [k] / -60kg
Dominika Wierzbicka
Fight-Hobby Legnica
Sylwia Kaliś
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
AB2 -
Walka 74, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [k] / -60kg
Natalia Stelmowska
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Magdalena Murawska
Hunter Gym Bydgoszcz
- WO
Walka 75, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [k] / -60kg
Aleksandra Niewiadomska
Legia Fight Club Warszawa
Wiktoria Wojciechowska
Klub Sportowy Shootboxer Mosina
3 - 0
Walka 76, Ćwierćfinał       K1 Rules / Senior [k] / -60kg
Paulina Saczuk
Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa
Patrycja Płonka
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec
3 - 0
Walka 76.1, Półfinał       K1 Rules / Senior [k] / -52kg
Justyna Falkiewicz
Uniq Fight Club Warszawa
Iwona Nieroda-Zdziebko
UKS Diament Pstrągowa
0 - 3
Walka 77, Półfinał       K1 Rules / Senior [k] / -52kg
Gabriela Kuzawińska
X Fight Piaseczno
Julia Ćwiękała
Oświęcimski Klub Karate
3 - 0
Walka 78, Półfinał       K1 Rules / Senior [k] / -48kg
Weronika Niedziałek
Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
Dominika Chylińska
Oświęcimski Klub Karate
WO -
Walka 79, Półfinał       K1 Rules / Senior [k] / -48kg
Ewa Boś
SKF Boksing Zielona Góra
Kamila Gołębiewska
Fight Club Radzymin
0 - 3
Walka 82, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -60kg
Wojciech Urbanowicz
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Mariusz Lach
Legion Głogów
0 - 3
Walka 83, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -60kg
Piotr Stępień
MUKSW FF SPORT OPOCZNO
Michał Gołębiowski
MAX BOXING KLUB
3 - 0
Walka 84, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -57kg
Szymon Obroślak
Legia Fight Club Warszawa
Krystian Rozkosz
Paco Team Mysłowice
0 - 3
Walka 85, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -57kg
Piotr Woźniak
KS Sporty Walki Piła
Piotr Ponka
KO GYM Świebodzice
3 - 0
Walka 86, Półfinał       K1 Rules / Senior [k] / -60kg
Sylwia Kaliś
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Natalia Stelmowska
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
0 - 3
Walka 87, Półfinał       K1 Rules / Senior [k] / -60kg
Aleksandra Niewiadomska
Legia Fight Club Warszawa
Paulina Saczuk
Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa
3 - 0
Walka 88, Finał       K1 Rules / Senior [k] / -65kg
Pola Rogala
Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa
Sylwia Maksym
SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin
3 - 0
Walka 89, Finał       K1 Rules / Senior [k] / -70kg
Karolina Dziedzic
UKS Diament Pstrągowa
Kamila Bałanda
Champion Gdańsk
3 - 0
Walka 90, Finał       K1 Rules / Senior [k] / -52kg
Iwona Nieroda-Zdziebko
UKS Diament Pstrągowa
Gabriela Kuzawińska
X Fight Piaseczno
3 - 0
Walka 91, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -54kg
Kacper Dąbrowski
Iron Gym Wrocław
Dawid Mańkowski
Uniq Fight Club Warszawa
0 - 3
Walka 92, Finał       K1 Rules / Senior [k] / +70kg
Justyna Ciborska
GSWW Najemnik Gliwice
Paulina Badowska
Łaski Klub Sztuk Walki
3 - 0
Walka 93, Finał       K1 Rules / Senior [k] / -48kg
Dominika Chylińska
Oświęcimski Klub Karate
Kamila Gołębiewska
Fight Club Radzymin
3 - 0
Walka 94, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -67kg
Jakub Tymiński
Hunter Gym Bydgoszcz
Oskar Siegert
Hunter Gym Bydgoszcz
WO -
Walka 95, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -60kg
Mariusz Lach
Legion Głogów
Piotr Stępień
MUKSW FF SPORT OPOCZNO
0 - 3
Walka 96, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -57kg
Krystian Rozkosz
Paco Team Mysłowice
Piotr Woźniak
KS Sporty Walki Piła
0 - 3
Walka 97, Finał       K1 Rules / Senior [k] / -60kg
Natalia Stelmowska
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Aleksandra Niewiadomska
Legia Fight Club Warszawa
0 - 3
Walka 98, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -71kg
Mateusz Różak
Klub Sportowy Thai Gym Tarnów
Wojciech Konopiński
Golden Dragon Bydgoszcz
- TKO3
Walka 99, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -81kg
Dominik Kaleta
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Bartosz Dołbień
Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa
- WO
Walka 100, Finał       K1 Rules / Senior [k] / -56kg
Ewa Pietrzykowska
Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa
Martyna Kierczyńska
Legion Głogów
0 - 3
Walka 101, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
Robert Soboń
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Rafał Cyrankowski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
3 - 0
Walka 102, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -75kg
Damian Piskorz
Hunter Gym Bydgoszcz
Arkadiusz Krupa
Klub Sportowy Thai Gym Tarnów
2 - 1
Walka 103, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -86kg
Rafał Kamiński
KICKBOXING TEAM SEJNY
Robert Krasoń
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
0 - 3
Walka 104, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -91kg
Dominik Zadora
Paco Team Mysłowice
Grzegorz Chmielowiec
Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
- TKO1
Walka 105, Finał       K1 Rules / Senior [m] / +91kg
Michał Bławdziewicz
Palestra Warszawa
Robert Dochód
KICKBOXING TEAM SEJNY
2 - 1
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL