Walka 1, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Paweł Perlik A&W Team Obrowo | Sebastian Wierciak ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI |
3 - 0 | |
Walka 2, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Jakub Napierała Striker Turek | Martin Mioduszewski Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
3 - 0 | |
Walka 3, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Olaf Siemiątkowski LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK | Marek Helak Uniq Fight Club Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 4, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Kamil Mączkowski LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK | Paweł Perlik A&W Team Obrowo |
0 - 3 | |
Walka 5, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Maciek Szwechowicz LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK | Gracjan Michałowski KO GYM Świebodzice |
WO - | |
Walka 6, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Łukasz Gumiński LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK | Jakub Napierała Striker Turek |
- DQ1 | |
Walka 7, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Jakub Kościelnik UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Paweł Burda Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz |
- TKO1 | |
Walka 8, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Arkadiusz Żabiński Klub Sportowy Egida Olsztyn | Anton Bardabush Fight Club Radzymin |
TKO2 - | |
Walka 9, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Olaf Siemiątkowski LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK | Paweł Perlik A&W Team Obrowo |
- TKO2 | |
Walka 10, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Gracjan Michałowski KO GYM Świebodzice | Łukasz Gumiński LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK |
0 - 3 | |
Walka 10.1, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Borys Damrath A&W Team Obrowo | Anton Bardabush Fight Club Radzymin |
0 - 3 | |
Walka 12, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Olaf Siemiątkowski LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK | Łukasz Gumiński LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK |
- RSC1 | |
Walka 13, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Oliwier Henszel ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK | Dawid Mączkowski LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK |
3 - 0 | |
Walka 14, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Mikołaj Drzewiecki Fight Club Radzymin | Jakub Gieraga Klub Sztuk Walk Shark Łódź |
TKO1 - | |
Walka 14.1, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Jakub Kościelnik UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Anton Bardabush Fight Club Radzymin |
0 - 3 | |
Walka 15, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Seweryn Kowalewski Striker Turek | Adam Bachman X Fight Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 16, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Paweł Olszewski A&W Team Obrowo | Adrian Szopa Stowarzyszenie Sportowe SZOPA Fight Team Krakow |
- TKO2 | |
Walka 17, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Zbyszek Jarzębski Klub Sztuk Walk Shark Łódź | Michał Olszewski A&W Team Obrowo |
- TKO1 | |
Walka 18, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Bartosz Dobrowolski X Fight Piaseczno | Oliwier Henszel ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK |
0 - 3 | |
Walka 19, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Jakub Gieraga Klub Sztuk Walk Shark Łódź | Adam Bachman X Fight Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 20, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Mateusz Kubryn Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka | Paweł Olszewski A&W Team Obrowo |
TKO2 - | |
Walka 22, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Oliwier Henszel ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK | Adam Bachman X Fight Piaseczno |
3 - 0 | |
Walka 23, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Zbyszek Jarzębski Klub Sztuk Walk Shark Łódź | Paweł Olszewski A&W Team Obrowo |
3 - 0 | |
Walka 24, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Dawid Wyszyński Fight Club Radzymin | Maksymilian Kędzia KSW Alien Łódź |
3 - 0 | |
Walka 25, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Fabian Bartczak Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź | Olaf Puchała Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka |
- AB1 | |
Walka 26, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Cezary Kowalkowski LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK | Igor Bronowski KSW Sokół Jarosław |
0 - 3 | |
Walka 27, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Aleksander Piasecki KS POLONIA 1912 Leszno | Paweł Witomski GSWW Najemnik Gliwice |
3 - 0 | |
Walka 28, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Fryderyk Polubiec KSW Alien Łódź | Jan Kabziński Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka |
- TKO2 | |
Walka 29, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Patryk Klimczak Klub Sztuk Walk Shark Łódź | Dawid Wyszyński Fight Club Radzymin |
TKO1 - | |
Walka 30, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Marcin Kowalewicz NINJA ACADEMY WARSZAWA | Fabian Bartczak Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
- RSC1 | |
Walka 31, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Klemens Matulewicz Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa | Igor Bronowski KSW Sokół Jarosław |
TKO1 - | |
Walka 32, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Aleksander Piasecki KS POLONIA 1912 Leszno | Fryderyk Polubiec KSW Alien Łódź |
DQ - | |
Walka 33, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Dawid Wyszyński Fight Club Radzymin | Marcin Kowalewicz NINJA ACADEMY WARSZAWA |
3 - 0 | |
Walka 34, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Igor Bronowski KSW Sokół Jarosław | Fryderyk Polubiec KSW Alien Łódź |
WO - | |
Walka 35, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Alicja Popiela UKS EVAN Nowy Sącz | Julia Muchla FIGHT POINT Biała Podlaska |
TKO1 - | |
Walka 36, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -37kg | |
Marsel Castalano Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce | Yan Opanasiuk Klub Sztuk Walk Shark Łódź |
- RSC2 | |
Walka 37, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -37kg | |
Szymon Piłka Jurajska Akademia Sportu-Łazy | Iwo Adamek Striker Turek |
0 - 3 | |
Walka 38, Półfinał kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Iga Jankowska KS POLONIA 1912 Leszno | Maja Gromek Uniq Fight Club Warszawa |
- TKO1 | |
Walka 39, Półfinał kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Julia Kamińska CSW Champion Lubawa | Julia Muchla FIGHT POINT Biała Podlaska |
- TKO2 | |
Walka 40, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -37kg | |
Marsel Castalano Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce | Iwo Adamek Striker Turek |
3 - 0 | |
Walka 41, Finał kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Iga Jankowska KS POLONIA 1912 Leszno | Julia Kamińska CSW Champion Lubawa |
0 - 3 | |
Walka 42, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Oktawia Jankowska KS POLONIA 1912 Leszno | Kinga Wieczorek Klub Sportowy Egida Olsztyn |
- TKO1 | |
Walka 43, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg | |
Kamila Kryszak Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz | Zuzanna Cichosz Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa |
- TKO2 | |
Walka 43.1, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg | |
Amelia Rzepecka LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK | Zuzanna Drewniak Striker Turek |
- TKO2 | |
Walka 44, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg | |
Weronika Błażejewicz X Fight Piaseczno | Maja Mołodecka Legion Głogów |
TKO1 - | |
Walka 45, Półfinał kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Nikola Nasulewicz MUKSW FF SPORT OPOCZNO | Hania Garboś Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz |
- AB1 | |
Walka 46, Półfinał kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Lena Kopistecka CSW Champion Lubawa | Oktawia Jankowska KS POLONIA 1912 Leszno |
TKO2 - | |
Walka 47, Półfinał kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg | |
Zofia Rychlińska KS POLONIA 1912 Leszno | Kamila Kryszak Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz |
TKO2 - | |
Walka 48, Półfinał kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg | |
Amelia Rzepecka LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK | Maja Mołodecka Legion Głogów |
0 - 3 | |
Walka 49, Finał kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Nikola Nasulewicz MUKSW FF SPORT OPOCZNO | Oktawia Jankowska KS POLONIA 1912 Leszno |
0 - 3 | |
Walka 50, Finał kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg | |
Kamila Kryszak Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz | Maja Mołodecka Legion Głogów |
RSC1 - | |
Walka 51, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Maja Wojnicz Klub Sportowy Egida Olsztyn | Aleksandra Paczkowska NINJA ACADEMY WARSZAWA |
0 - 3 | |
Walka 52, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Natalia Zawalska Jurajska Akademia Sportu-Łazy | Aniela Misiaczyk KS POLONIA 1912 Leszno |
0 - 3 | |
Walka 53, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Alona Litvynenko KO Team Otwock | Weronika Tarczyńska UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
TKO1 - | |
Walka 54, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Weronika Zawalska Jurajska Akademia Sportu-Łazy | Jagoda Stachaczek Legion Głogów |
TKO1 - | |
Walka 55, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg | |
Oskar Dudziński KSW Łuków | Oskar Lech Paco Team Mysłowice |
0 - 3 | |
Walka 56, Półfinał kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Klaudia Koc A&W Team Obrowo | Aniela Misiaczyk KS POLONIA 1912 Leszno |
0 - 3 | |
Walka 57, Półfinał kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Weronika Tarczyńska UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Jagoda Stachaczek Legion Głogów |
TKO2 - | |
Walka 58, Finał kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Julia Śmiałkowska Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice | Aleksandra Paczkowska NINJA ACADEMY WARSZAWA |
3 - 0 | |
Walka 59, Finał kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg | |
Marlena Stefańska UKS EVAN Nowy Sącz | Daria Ściślicka Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
3 - 0 | |
Walka 60, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg | |
Kacper Olęcki LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK | Oskar Lech Paco Team Mysłowice |
0 - 3 | |
Walka 61, Finał kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Aniela Misiaczyk KS POLONIA 1912 Leszno | Jagoda Stachaczek Legion Głogów |
- TKO1 |