Walka 1, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Fabian Radomski UKS Dragon Gorzów Wielkopolski | Jakub Bilski UKS Relaks Skarżysko Kamienna |
TKO2 - | |
Walka 2, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Wojciech Korus Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Michał Rutkowski Łaski Klub Sztuk Walki |
TKO2 - | |
Walka 3, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Julian Graboś Beskid Dragon Bielsko-Biała | Gracjan Durlak Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski |
3 - 0 | |
Walka 4, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Domicjan Jędrzejewski Złomiarz Team Gdańsk | Wiktor Ossoliński Legion Głogów |
- DQ3 | |
Walka 5, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Dominik Kępa Gladiators Kick boxing Bełchatów | Kamil Pawlak Center Team Odolanów |
3 - 0 | |
Walka 6, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Armin HABIBOVIC LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK | Jakub Wasilewski Champion Gdańsk |
TKO2 - | |
Walka 7, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Radosław Biel Gladiator Binczarowa | Szymon Gaczyński KSW Szczecinek |
0 - 3 | |
Walka 8, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Oskar Januchta Sportowy Klub Kickboxing Kielce | Kamil Laskowski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie |
- WO | |
Walka 9, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Maks Kleist Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo | Tymoteusz Kopa Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
DQ2 - | |
Walka 10, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Alan Korpalski Łaski Klub Sztuk Walki | Tobiasz Zarzeczny KS Ziętek Team Kalisz |
- TKO3 | |
Walka 11, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Bartosz Rudziński NINJA ACADEMY WARSZAWA | Hubert Bartos Łaski Klub Sztuk Walki |
- TKO3 | |
Walka 12, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Patryk Pabis Sportowy Klub Kickboxing Kielce | Norbert Krakowiak Łaski Klub Sztuk Walki |
TKO1 - | |
Walka 13, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Seweryn Krauza Rebelia Kartuzy | Szymon Orzoł Fight Academy Ostrołęka |
TKO2 - | |
Walka 14, 1/16 kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Sławomir Malik SKF Boksing Zielona Góra | Jakub Bilski UKS Relaks Skarżysko Kamienna |
3 - 0 | |
Walka 15, 1/16 kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Bartłomiej Pawlak Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź | Michał Rutkowski Łaski Klub Sztuk Walki |
3 - 0 | |
Walka 16, 1/16 kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Michał Błotnicki A&W Team Obrowo | Julian Graboś Beskid Dragon Bielsko-Biała |
3 - 0 | |
Walka 17, 1/16 kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Michał Firut FIGHT POINT Biała Podlaska | Domicjan Jędrzejewski Złomiarz Team Gdańsk |
3 - 0 | |
Walka 18, 1/16 kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Filip Jóźwiak SKF Boksing Zielona Góra | Dominik Kępa Gladiators Kick boxing Bełchatów |
- DQ3 | |
Walka 19, 1/16 kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Karol Charowski Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin | Jakub Wasilewski Champion Gdańsk |
TKO2 - | |
Walka 20, 1/16 kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Patryk Siwa Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe | Szymon Gaczyński KSW Szczecinek |
TKO3 - | |
Walka 21, 1/16 kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Kacper Śleszyński Rebelia Kartuzy | Oskar Januchta Sportowy Klub Kickboxing Kielce |
- TKO2 | |
Walka 22, 1/16 kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Stefan Czarnek Klub Sportowy PROSNA Kalisz | Cezary Aderek X Fight Piaseczno |
3 - 0 | |
Walka 23, 1/16 kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Sebastian Borkowski FIGHT POINT Biała Podlaska | Mateusz Gunia Klub Sportowy DRAGON Starachowice |
3 - 0 | |
Walka 24, 1/16 kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Paweł Konieczny FIGHT POINT Biała Podlaska | Patryk Szczerba Gladiator Binczarowa |
3 - 0 | |
Walka 25, 1/16 kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Kacper Szymański Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek | Dawid Omelanowicz UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
0 - 3 | |
Walka 26, 1/16 kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Miłosz Olejniczak Klub Sportowy PROSNA Kalisz | Adrian Januszewski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie |
1 - 2 | |
Walka 27, 1/16 kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Danyil Silutenko Złomiarz Team Gdańsk | Patryk Matczak KSW Alien Łódź |
0 - 3 | |
Walka 28, 1/16 kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Dawid Majewski LKSW Pomorze Świnoujście | Dawid Zdrojewski Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
- TKO3 | |
Walka 29, 1/16 kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Filip Chomicz Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski | Michał Elias KKT Bałtyk Koszalin |
3 - 0 | |
Walka 30, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -57kg | |
Michał Lewandowski Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Radosław Popielarz KS Pogoń Mogilno |
- DQ3 | |
Walka 31, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -57kg | |
Adrian Lewandowski Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek | Maciej Kruk Ożarowska Szkoła Kickboxingu |
3 - 0 | |
Walka 32, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -57kg | |
Oskar Węsierski Złomiarz Team Gdańsk | Oliwer Domińczak Legion Głogów |
DQ3 - | |
Walka 33, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -57kg | |
Igor Hołobotowski SKF Boksing Zielona Góra | Jakub Muchewicz A&W Team Obrowo |
0 - 3 | |
Walka 34, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Armin Wilczewski Rebelia Kartuzy | Tymoteusz Kopa Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
- TKO3 | |
Walka 35, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Ignacy Gaik NINJA ACADEMY WARSZAWA | Alan Korpalski Łaski Klub Sztuk Walki |
0 - 3 | |
Walka 36, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Marcel Anulewicz Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN | Bartosz Rudziński NINJA ACADEMY WARSZAWA |
TKO2 - | |
Walka 37, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Norbert Krakowiak Łaski Klub Sztuk Walki | Szymon Orzoł Fight Academy Ostrołęka |
TKO2 - | |
Walka 38, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Sławomir Malik SKF Boksing Zielona Góra | Bartłomiej Pawlak Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
- DQ3 | |
Walka 39, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Michał Błotnicki A&W Team Obrowo | Michał Firut FIGHT POINT Biała Podlaska |
3 - 0 | |
Walka 40, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Filip Jóźwiak SKF Boksing Zielona Góra | Jakub Wasilewski Champion Gdańsk |
3 - 0 | |
Walka 41, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Szymon Gaczyński KSW Szczecinek | Kacper Śleszyński Rebelia Kartuzy |
1 - 2 | |
Walka 42, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Stefan Czarnek Klub Sportowy PROSNA Kalisz | Sebastian Borkowski FIGHT POINT Biała Podlaska |
0 - 3 | |
Walka 43, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Paweł Konieczny FIGHT POINT Biała Podlaska | Dawid Omelanowicz UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
3 - 0 | |
Walka 44, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Adrian Januszewski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie | Patryk Matczak KSW Alien Łódź |
2 - 1 | |
Walka 45, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Dawid Majewski LKSW Pomorze Świnoujście | Filip Chomicz Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski |
RSC1 - | |
Walka 45 jest ostatnią walką w dniu 18.09 tj. sobota. W dniu 19.09. zaczynamy rywalizację o Godzinie 9.00 walką nr 46 | |
Walka 46, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -94kg | |
Marcin Zdun KS Ziętek Team Kalisz | Igor Szkodny GSWW Najemnik Gliwice |
TKO2 - | |
Walka 47, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -89kg | |
Maciej Tomaszewski Husaria Wałcz | Maciej Romańczuk Szkoła Sztuk Walki TAJFUN Gdynia |
DQ3 - | |
Walka 48, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -84kg | |
Jan Matyjaszczyk Klub Sportowy PROSNA Kalisz | Jan Kuczmaja Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek |
0 - 3 | |
Walka 49, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -79kg | |
Klaudiusz Rutka UKS Dragon Gorzów Wielkopolski | Piotr Sieliwoniuk X Fight Piaseczno |
RSC3 - | |
Walka 50, Półfinał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Armin Wilczewski Rebelia Kartuzy | Alan Korpalski Łaski Klub Sztuk Walki |
3 - 0 | |
Walka 51, Półfinał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Bartosz Rudziński NINJA ACADEMY WARSZAWA | Szymon Orzoł Fight Academy Ostrołęka |
- DQ3 | |
Walka 52, Półfinał kick-light / Junior [m] / -57kg | |
Michał Lewandowski Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Adrian Lewandowski Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek |
0 - 3 | |
Walka 53, Półfinał kick-light / Junior [m] / -57kg | |
Oliwer Domińczak Legion Głogów | Jakub Muchewicz A&W Team Obrowo |
0 - 3 | |
Walka 54, Półfinał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Sławomir Malik SKF Boksing Zielona Góra | Michał Błotnicki A&W Team Obrowo |
3 - 0 | |
Walka 55, Półfinał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Filip Jóźwiak SKF Boksing Zielona Góra | Kacper Śleszyński Rebelia Kartuzy |
0 - 3 | |
Walka 56, Półfinał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Sebastian Borkowski FIGHT POINT Biała Podlaska | Paweł Konieczny FIGHT POINT Biała Podlaska |
0 - 3 | |
Walka 57, Półfinał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Adrian Januszewski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie | Filip Chomicz Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski |
DQ1 - | |
Walka 58, Półfinał kick-light / Junior [m] / -94kg | |
Olaf Pera KS Ziętek Team Kalisz | Nikodem Mielewczyk Rebelia Kartuzy |
- TKO1 | |
Walka 59, Półfinał kick-light / Junior [m] / -94kg | |
Andrzej DZWONKOWSKI Gdański Klub Kick Boxingu DUET | Igor Szkodny GSWW Najemnik Gliwice |
0 - 3 | |
Walka 60, Półfinał kick-light / Junior [m] / -89kg | |
Amadeusz Bakuła KSW Szczecinek | Olaf Szczepaniak Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
0 - 3 | |
Walka 61, Półfinał kick-light / Junior [m] / -89kg | |
Konrad Gosk Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Maciej Romańczuk Szkoła Sztuk Walki TAJFUN Gdynia |
3 - 0 | |
Walka 62, Półfinał kick-light / Junior [m] / -84kg | |
Bartosz Grudziński Klub Sportowy PROSNA Kalisz | Marcin Cofalski KS Ziętek Team Kalisz |
- TKO1 | |
Walka 63, Półfinał kick-light / Junior [m] / -84kg | |
Adrian Zawada KT Legia Warszawa | Jan Kuczmaja Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek |
TKO2 - | |
Walka 64, Półfinał kick-light / Junior [m] / -79kg | |
Michał Trebliński Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce | Kamil Kąkol Rebelia Kartuzy |
DQ2 - | |
Walka 65, Półfinał kick-light / Junior [m] / -79kg | |
Krystian Świrski Husaria Wałcz | Piotr Sieliwoniuk X Fight Piaseczno |
RSC3 - | |
Walka 66, Finał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Armin Wilczewski Rebelia Kartuzy | Bartosz Rudziński NINJA ACADEMY WARSZAWA |
- RSC3 | |
Walka 67, Finał kick-light / Junior [m] / -57kg | |
Adrian Lewandowski Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek | Jakub Muchewicz A&W Team Obrowo |
3 - 0 | |
Walka 68, Finał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Paweł Konieczny FIGHT POINT Biała Podlaska | Filip Chomicz Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski |
0 - 3 | |
Walka 69, Finał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Sławomir Malik SKF Boksing Zielona Góra | Kacper Śleszyński Rebelia Kartuzy |
- RSC1 | |
Walka 70, Finał kick-light / Junior [m] / +94kg | |
Oskar Seidel Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź | Igor Wachowiak SKF Boksing Zielona Góra |
AB2 - | |
Walka 71, Finał kick-light / Junior [m] / -94kg | |
Olaf Pera KS Ziętek Team Kalisz | Igor Szkodny GSWW Najemnik Gliwice |
- DQ | |
Walka 72, Finał kick-light / Junior [m] / -89kg | |
Olaf Szczepaniak Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Konrad Gosk Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
TKO2 - | |
Walka 73, Finał kick-light / Junior [m] / -84kg | |
Bartosz Grudziński Klub Sportowy PROSNA Kalisz | Jan Kuczmaja Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek |
TKO2 - | |
Walka 74, Finał kick-light / Junior [m] / -79kg | |
Kamil Kąkol Rebelia Kartuzy | Piotr Sieliwoniuk X Fight Piaseczno |
TKO2 - |