Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY
Finał kategorii wagowej - 65 kg kadet starszy kobiety rozegrany zostanie na planszy 4 jako walka 50.
Finały kategorii wagowej + 65 kg kadet starszy kobiety oraz - 46 kg kadet starszy kobiety zostanie rozegrany na planszy 2 jako walki 51 i 52

Otwarty Puchar Polski w kickboxingu dzieci, kadetów i juniorów w formule Poinfighting_16-17.10.2021 - Świdnik

Termin: 16.10.2021 - 17.10.2021
Lokalizacja: Świdnik
EN English application

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Izabella Dąbrowska
X Fight Piaseczno
Martyna Grabowska
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
10 - 3
Walka 2, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Nina Śmigielska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Oliwia Noetzel
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
15 - 5
Walka 3, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Zofia Urbaniec
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Felicja Kubicka
X Fight Piaseczno
6 - 8
Walka 4, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
Ksenia Stec
KS Maximus Gdynia
Kaia Webb
Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa
2 - 4
Walka 5, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
Wiktoria Lendzion
TOP TEAM POLAND WARSZAWA
Milena Prokop
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
9 - 2
Walka 6, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
Natalia Zawalska
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
Anna Klas
GOSRiT Luzino
13 - 5
Walka 7, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
Julia Brulińska
UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów
Julia Śmiałkowska
Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice
9 - 10
Walka 8, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
Oliwia Winiarek
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Kaia Webb
Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa
11 - 1
Walka 9, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
Anna Dudek-Dmochowska
UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów
Nina Śmigielska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
2 - 5
Walka 10, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
Weronika Chojnacka
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Izabela Sobczak
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
10 - 9
Walka 11, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
Klaudia Siwczyńska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Izabella Dąbrowska
X Fight Piaseczno
5 - 3
Walka 12, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Dominika Niemiec
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Anna Dudek-Dmochowska
UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów
3 - 6
Walka 13, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Izabela Sobczak
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Izabella Dąbrowska
X Fight Piaseczno
0 - 5
Walka 14, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Klaudia Siwczyńska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Nina Śmigielska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
5 - 7
Walka 15, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Weronika Chojnacka
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Felicja Kubicka
X Fight Piaseczno
13 - 3
Walka 16, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
Felicja Kubicka
X Fight Piaseczno
Julia Śmiałkowska
Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice
1 - 11
Walka 17, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
Martyna Grabowska
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Natalia Zawalska
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
1 - 11
Walka 18, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
Martyna Wieteska
X Fight Piaseczno
Oliwia Noetzel
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
11 - 1
Walka 19, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
Oliwia Winiarek
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Kaia Webb
Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa
8 - 6
Walka 20, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
Milena Prokop
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Julia Brulińska
UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów
7 - 15
Walka 21, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
Anna Klas
GOSRiT Luzino
Olga Krawczyk
DAN Świdnik
16 - 9
Walka 22, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
Julia Oszust
MKS Mechanik Włodawa
Olga Krawczyk
DAN Świdnik
4 - 14
Walka 23, Ćwierćfinał       point-fighting / Junior [m] / -74kg
Dominik Kiełbowicz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Bartłomiej Drewa
GOSRiT Luzino
15 - 6
Walka 24, Ćwierćfinał       point-fighting / Junior [m] / -74kg
Marcin Włoga
WKS SFINKS Węgrów
Michał Podborski
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
11 - 15
Walka 25, Ćwierćfinał       point-fighting / Junior [m] / -74kg
Mateusz Kucharz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Damian Szczęsny
UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów
13 - 3
Walka 26, Ćwierćfinał       point-fighting / Junior [m] / -74kg
Tymoteusz Kopa
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
Oliwier Baranowski
Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice
5 - 10
Walka 27, Przedwalka       point-fighting / Junior [m] / -69kg
Damian Szczęsny
UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów
Bartłomiej Drewa
GOSRiT Luzino
12 - 9
Walka 28, Przedwalka       point-fighting / Junior [m] / -69kg
Oliwier Baranowski
Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice
Dominik Kiełbowicz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
17 - 11
Walka 29, Przedwalka       point-fighting / Junior [m] / -69kg
Michał Markowski
DAN Świdnik
Krzysztof Monkosa
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
13 - 12
Walka 30, Przedwalka       point-fighting / Junior [k] / -65kg
Kaja Cyzman
Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice
Michelle Maier
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
7 - 10
Walka 31, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Anna Dudek-Dmochowska
UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów
Izabella Dąbrowska
X Fight Piaseczno
3 - 9
Walka 32, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Nina Śmigielska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Weronika Chojnacka
NINJA ACADEMY WARSZAWA
13 - 10
Walka 33, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
Julia Śmiałkowska
Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice
Natalia Zawalska
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
16 - 15
Walka 34, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
Martyna Wieteska
X Fight Piaseczno
Oliwia Winiarek
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
14 - 7
Walka 35, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
Oliwia Winiarek
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Natalia Zawalska
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
11 - 10
Walka 36, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
Julia Śmiałkowska
Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice
Wiktoria Lendzion
TOP TEAM POLAND WARSZAWA
14 - 16
Walka 37, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
Zuzanna Guz
DAN Świdnik
Nina Śmigielska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
4 - 14
Walka 38, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
Weronika Chojnacka
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Klaudia Siwczyńska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
9 - 11
Walka 39, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
Julia Drewa
GOSRiT Luzino
Julia Brulińska
UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów
1 - 11
Walka 40, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
Wiktoria Lendzion
TOP TEAM POLAND WARSZAWA
Anna Klas
GOSRiT Luzino
11 - 3
Walka 41, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
Julia Drewa
GOSRiT Luzino
Weronika Błażejewicz
X Fight Piaseczno
13 - 18
Walka 42, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
Żaneta Stenka
GOSRiT Luzino
Olga Krawczyk
DAN Świdnik
18 - 11
Walka 43, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Izabella Dąbrowska
X Fight Piaseczno
Nina Śmigielska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
1 - 3
Walka 44, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
Julia Śmiałkowska
Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice
Martyna Wieteska
X Fight Piaseczno
8 - 9
Walka 45, Półfinał       point-fighting / Junior [m] / -74kg
Dominik Kiełbowicz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Michał Podborski
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
8 - 13
Walka 46, Półfinał       point-fighting / Junior [m] / -74kg
Mateusz Kucharz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Oliwier Baranowski
Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice
17 - 8
Walka 47, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
Oliwia Winiarek
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Wiktoria Lendzion
TOP TEAM POLAND WARSZAWA
1 - 11
Walka 48, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
Nina Śmigielska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Klaudia Siwczyńska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
4 - 9
Walka 49, Półfinał       point-fighting / Junior [m] / -69kg
Mateusz Kucharz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Damian Szczęsny
UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów
14 - 8
Walka 50, Półfinał       point-fighting / Junior [m] / -69kg
Oliwier Baranowski
Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice
Michał Markowski
DAN Świdnik
10 - 9
Walka 51, Półfinał       point-fighting / Junior [k] / -65kg
Maja Woźniak
DAN Świdnik
Natalia Stemplewska
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
1 - 3
Walka 52, Półfinał       point-fighting / Junior [k] / -65kg
Magdalena Budek
Klub Sportowy Egida Olsztyn
Michelle Maier
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
9 - 14
Walka 53, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
Julia Brulińska
UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów
Wiktoria Lendzion
TOP TEAM POLAND WARSZAWA
18 - 14
Walka 54, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
Weronika Błażejewicz
X Fight Piaseczno
Żaneta Stenka
GOSRiT Luzino
9 - 19
Walka 55, Finał       point-fighting / Junior [m] / -74kg
Michał Podborski
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Mateusz Kucharz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
15 - 9
Walka 56, Finał       point-fighting / Junior [m] / -69kg
Mateusz Kucharz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Oliwier Baranowski
Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice
- WO
Walka 57, Finał       point-fighting / Junior [k] / -65kg
Natalia Stemplewska
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Michelle Maier
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
0 - 8
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL