Walka 1, Przedwalka point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg | |
Franciszek Przybylski X Fight Piaseczno | Tymoteusz Dzadz KSW Łuków |
14 - 6 | |
Walka 2, Przedwalka point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg | |
Kacper Zawadzki DAN Świdnik | Marcin Jandik KSW Łuków |
9 - 8 | |
Walka 3, Przedwalka point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Karol Ponieważ DAN Świdnik | Maurycy De Ville Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
4 - 11 | |
Walka 4, Przedwalka point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Aleksander Bajor X Fight Piaseczno | Igor Kwiatkowski DAN Świdnik |
8 - 6 | |
Walka 5, Przedwalka point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Jakub Siwczyński KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Jan Kamiński NINJA ACADEMY WARSZAWA |
1 - 11 | |
Walka 6, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg | |
Borys Kaczorowski KSW Łuków | Igor Kwiatkowski DAN Świdnik |
13 - 5 | |
Walka 7, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg | |
Mikołaj Domański KSW Łuków | Franciszek Przybylski X Fight Piaseczno |
10 - 0 | |
Walka 8, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg | |
Alex Siekierzyński KSW Łuków | Jakub Siwczyński KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
9 - 6 | |
Walka 9, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg | |
Maciej Oponowicz KSW Łuków | Kacper Zawadzki DAN Świdnik |
10 - 0 | |
Walka 10, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Marcel Szwejk Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa | Maurycy De Ville Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
9 - 3 | |
Walka 11, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Aleksander Bajor X Fight Piaseczno | Jan Kamiński NINJA ACADEMY WARSZAWA |
0 - 10 | |
Walka 12, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg | |
Borys Kaczorowski KSW Łuków | Mikołaj Domański KSW Łuków |
15 - 9 | |
Walka 13, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg | |
Alex Siekierzyński KSW Łuków | Maciej Oponowicz KSW Łuków |
8 - 9 | |
Walka 14, Finał point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Marcel Szwejk Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa | Jan Kamiński NINJA ACADEMY WARSZAWA |
13 - 5 | |
Walka 15, Finał point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg | |
Borys Kaczorowski KSW Łuków | Maciej Oponowicz KSW Łuków |
4 - 8 | |
Walka 16, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Franek Dmitruk NINJA ACADEMY WARSZAWA | Kacper Kuraś DAN Świdnik |
1 - 12 | |
Walka 17, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Adam Sobczak Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Kacper Zięba X Fight Piaseczno |
7 - 8 | |
Walka 18, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Adam Dzierzbicki NINJA ACADEMY WARSZAWA | Wiktor Pałubicki KS Maximus Gdynia |
11 - 0 | |
Walka 19, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg | |
Maja Palonka DAN Świdnik | Maja Kubiaczyk Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
2 - 12 | |
Walka 20, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg | |
Agata Szczepanowska DAN Świdnik | Hanna Kasprowicz TOP TEAM POLAND WARSZAWA |
6 - 14 | |
Walka 21, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg | |
Gabriela Przybysz UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów | Iga Woźniak Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
4 - 14 | |
Walka 22, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg | |
Hanna Czubacka DAN Świdnik | Julia Wilkołek Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
13 - 12 | |
Walka 23, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Jakub Kasprowicz TOP TEAM POLAND WARSZAWA | Kacper Labudda Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
- WO | |
Walka 24, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Patryk Skowronek UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów | Jakub Klimowicz Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
11 - 16 | |
Walka 25, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Jan Filipczak KSW Łuków | Adam Sobczak Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
2 - 9 | |
Walka 26, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Michał Szyszko X Fight Piaseczno | Paweł Bielecki DAN Świdnik |
3 - 13 | |
Walka 27, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Dawid Siwczyński KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Kacper Kuraś DAN Świdnik |
6 - 8 | |
Walka 28, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Cezary Matys DAN Świdnik | Kacper Zięba X Fight Piaseczno |
1 - 11 | |
Walka 29, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Bartosz Blacha DAN Świdnik | Adam Dzierzbicki NINJA ACADEMY WARSZAWA |
3 - 9 | |
Walka 30, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg | |
Maja Kubiaczyk Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe | Hanna Kasprowicz TOP TEAM POLAND WARSZAWA |
1 - 11 | |
Walka 31, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg | |
Iga Woźniak Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Hanna Czubacka DAN Świdnik |
- WO | |
Walka 32, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Wojciech Nowakowski Klub Sportowy Egida Olsztyn | Jakub Trześniak DAN Świdnik |
6 - 16 | |
Walka 33, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Gustaw Wielądek X Fight Piaseczno | Jakub Kasprowicz TOP TEAM POLAND WARSZAWA |
7 - 14 | |
Walka 34, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Paweł Wilczopolski DAN Świdnik | Arkadiusz Żabiński Klub Sportowy Egida Olsztyn |
13 - 4 | |
Walka 35, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Michał Błaziak DAN Świdnik | Jakub Klimowicz Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
21 - 18 | |
Walka 36, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Olaf Steć DAN Świdnik | Adam Dzierzbicki NINJA ACADEMY WARSZAWA |
RSC3 - | |
Walka 37, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Wojciech Markowski DAN Świdnik | Adam Sobczak Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
5 - 10 | |
Walka 38, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg | |
Krystian Kowalski Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice | Filip Daniel DAN Świdnik |
20 - 11 | |
Walka 39, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg | |
Jan Monkosa Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Stanisław Przybylski X Fight Piaseczno |
8 - 18 | |
Walka 40, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg | |
Natalia Kowalska Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice | Wanda De Ville Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
13 - 3 | |
Walka 41, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Paweł Bielecki DAN Świdnik | Kacper Kuraś DAN Świdnik |
13 - 3 | |
Walka 42, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Kacper Zięba X Fight Piaseczno | Adam Dzierzbicki NINJA ACADEMY WARSZAWA |
1 - 11 | |
Walka 43, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg | |
Hanna Kasprowicz TOP TEAM POLAND WARSZAWA | Iga Woźniak Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
10 - 9 | |
Walka 44, Finał point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Jakub Trześniak DAN Świdnik | Jakub Kasprowicz TOP TEAM POLAND WARSZAWA |
15 - 17 | |
Walka 45, Finał point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Paweł Wilczopolski DAN Świdnik | Michał Błaziak DAN Świdnik |
16 - 10 | |
Walka 46, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Adam Dzierzbicki NINJA ACADEMY WARSZAWA | Adam Sobczak Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
7 - 1 | |
Walka 47, Finał point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg | |
Krystian Kowalski Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice | Stanisław Przybylski X Fight Piaseczno |
18 - 14 | |
Walka 48, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg | |
Oliwia Gałązka UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów | Natalia Kowalska Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice |
0 - 11 | |
Walka 49, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Paweł Bielecki DAN Świdnik | Adam Dzierzbicki NINJA ACADEMY WARSZAWA |
11 - 0 | |
Walka 50, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -28kg | |
Wojciech Markowski DAN Świdnik | Michał Kruczek KSW Łuków |
0 - 10 |