Walka 1, Przedwalka point-fighting / Chłopcy [d] / +36kg | |
Piotr Skwierczyński WKS SFINKS Węgrów | Bartosz Daniluk KSW Łuków |
1 - 11 | |
Walka 2, Przedwalka point-fighting / Chłopcy [d] / +36kg | |
Antoni Domański KSW Łuków | Krystian Paprocki DAN Świdnik |
12 - 2 | |
Walka 3, Przedwalka point-fighting / Dziewczynki [d] / +36kg | |
Hanna Nowakowska Klub Sportowy Egida Olsztyn | Lena Wierzbik DAN Świdnik |
11 - 1 | |
Walka 4, Przedwalka point-fighting / Chłopcy [d] / -36kg | |
Antoni Sawicki WKS SFINKS Węgrów | Wiktor Szłapa DAN Świdnik |
6 - 11 | |
Walka 5, Finał point-fighting / Dziewczynki [d] / -24kg | |
Lena Krystianik NINJA ACADEMY WARSZAWA | Zuzanna Węgrzyn X Fight Piaseczno |
2 - 6 | |
Walka 6, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / +36kg | |
Wiktor Szłapa DAN Świdnik | Bartosz Daniluk KSW Łuków |
6 - 1 | |
Walka 7, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / +36kg | |
Alan Mazur NINJA ACADEMY WARSZAWA | Antoni Domański KSW Łuków |
9 - 5 | |
Walka 8, Półfinał point-fighting / Dziewczynki [d] / +36kg | |
Julia Węgrzyn X Fight Piaseczno | Dominika Skomorowska KSW Łuków |
10 - 0 | |
Walka 9, Półfinał point-fighting / Dziewczynki [d] / +36kg | |
Róża Zaniewicz KSW Łuków | Hanna Nowakowska Klub Sportowy Egida Olsztyn |
0 - 10 | |
Walka 10, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -36kg | |
Krystian Paprocki DAN Świdnik | Piotr Skwierczyński WKS SFINKS Węgrów |
11 - 1 | |
Walka 11, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -36kg | |
Kornel Domański KSW Łuków | Wiktor Szłapa DAN Świdnik |
4 - 14 | |
Walka 12, Finał point-fighting / Chłopcy [d] / +36kg | |
Wiktor Szłapa DAN Świdnik | Alan Mazur NINJA ACADEMY WARSZAWA |
RSC2 - | |
Walka 13, Finał point-fighting / Dziewczynki [d] / +36kg | |
Julia Węgrzyn X Fight Piaseczno | Hanna Nowakowska Klub Sportowy Egida Olsztyn |
0 - 10 | |
Walka 14, Finał point-fighting / Chłopcy [d] / -36kg | |
Krystian Paprocki DAN Świdnik | Wiktor Szłapa DAN Świdnik |
- RSC1 | |
Walka 15, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Kacper Kuraś DAN Świdnik | Sebastian Tempski GOSRiT Luzino |
- RSC1 | |
Walka 16, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Dawid Paprocki DAN Świdnik | Franek Dmitruk NINJA ACADEMY WARSZAWA |
2 - 12 | |
Walka 17, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Kacper Górski WKS SFINKS Węgrów | Igor Głowienka DAN Świdnik |
1 - 11 | |
Walka 18, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Marcel Domański KSW Łuków | Paweł Bielecki DAN Świdnik |
1 - 12 | |
Walka 19, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Dawid Siwczyński KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Bartosz Blacha DAN Świdnik |
10 - 0 | |
Walka 20, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Michał Niebrzydowski Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa | Wojciech Nowakowski Klub Sportowy Egida Olsztyn |
16 - 11 | |
Walka 21, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Tomasz Gumienniak DAN Świdnik | Jakub Kasprowicz TOP TEAM POLAND WARSZAWA |
2 - 12 | |
Walka 22, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Milena Zasybska DAN Świdnik | Agata Drewa GOSRiT Luzino |
2 - 13 | |
Walka 23, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Weronika Widzińska DAN Świdnik | Barbara Styczek X Fight Piaseczno |
1 - 11 | |
Walka 24, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Magdalena Tempska GOSRiT Luzino | Maja Besztak DAN Świdnik |
6 - 11 | |
Walka 25, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Mateusz Gorzelak Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice | Kacper Kuraś DAN Świdnik |
9 - 2 | |
Walka 26, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Michał Szyszko X Fight Piaseczno | Franek Dmitruk NINJA ACADEMY WARSZAWA |
4 - 6 | |
Walka 27, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Cezary Matys DAN Świdnik | Igor Głowienka DAN Świdnik |
1 - 7 | |
Walka 28, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Paweł Bielecki DAN Świdnik | Dawid Siwczyński KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
10 - 1 | |
Walka 29, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Jakub Trześniak DAN Świdnik | Mikołaj Malicki Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
10 - 0 | |
Walka 30, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Kacper Labudda Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe | Michał Niebrzydowski Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa |
WO - | |
Walka 31, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Kacper Lasa KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Gustaw Wielądek X Fight Piaseczno |
7 - 12 | |
Walka 32, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Jakub Solka WKS SFINKS Węgrów | Jakub Kasprowicz TOP TEAM POLAND WARSZAWA |
3 - 7 | |
Walka 33, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Barbara Budek Klub Sportowy Egida Olsztyn | Agata Drewa GOSRiT Luzino |
14 - 4 | |
Walka 34, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Barbara Styczek X Fight Piaseczno | Maja Besztak DAN Świdnik |
11 - 3 | |
Walka 35, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Adam Bachman X Fight Piaseczno | Nikodem Zielonka Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice |
11 - 8 | |
Walka 36, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Kacper Głowienka DAN Świdnik | Bartosz Dobrowolski X Fight Piaseczno |
11 - 10 | |
Walka 37, Półfinał point-fighting / Junior [k] / -60kg | |
Natalia Woińska X Fight Piaseczno | Kaja Cyzman Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice |
15 - 5 | |
Walka 38, Półfinał point-fighting / Junior [k] / -60kg | |
Maja Woźniak DAN Świdnik | Michelle Maier Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
0 - 10 | |
Walka 39, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Mateusz Gorzelak Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice | Franek Dmitruk NINJA ACADEMY WARSZAWA |
10 - 2 | |
Walka 40, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Igor Głowienka DAN Świdnik | Paweł Bielecki DAN Świdnik |
11 - 8 | |
Walka 41, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Jakub Trześniak DAN Świdnik | Michał Niebrzydowski Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa |
10 - 13 | |
Walka 42, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Gustaw Wielądek X Fight Piaseczno | Jakub Kasprowicz TOP TEAM POLAND WARSZAWA |
5 - 16 | |
Walka 43, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg | |
Maja Besztak DAN Świdnik | Magdalena Tempska GOSRiT Luzino |
15 - 6 | |
Walka 44, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg | |
Maria Skiba DAN Świdnik | Iga Woźniak Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
7 - 13 | |
Walka 45, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg | |
Hanna Czubacka DAN Świdnik | Maja Kubiaczyk Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
14 - 11 | |
Walka 46, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Mateusz Gorzelak Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice | Igor Głowienka DAN Świdnik |
3 - 5 | |
Walka 47, Finał point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Michał Niebrzydowski Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa | Jakub Kasprowicz TOP TEAM POLAND WARSZAWA |
4 - 9 | |
Walka 48, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Barbara Budek Klub Sportowy Egida Olsztyn | Barbara Styczek X Fight Piaseczno |
4 - 9 | |
Walka 49, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg | |
Gabriela Przybysz UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów | Maja Besztak DAN Świdnik |
8 - 7 | |
Walka 50, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg | |
Iga Woźniak Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Hanna Czubacka DAN Świdnik |
10 - 8 | |
Walka 51, Finał point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Adam Bachman X Fight Piaseczno | Kacper Głowienka DAN Świdnik |
17 - 11 | |
Walka 52, Finał point-fighting / Junior [k] / -60kg | |
Natalia Woińska X Fight Piaseczno | Michelle Maier Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
8 - 11 | |
Walka 53, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg | |
Gabriela Przybysz UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów | Iga Woźniak Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
6 - 16 |