Walka 1, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Wojciech Konopiński Golden Dragon Bydgoszcz | Mikołaj Pilarczyk KS Czerwony SMOK Poznań |
3 - 0 | |
Walka 2, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Daniel Martus Ragnarok Białystok | Mikołaj Kopaniszyn Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 3, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Ernest Dargiewicz ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI | Daniel Strzemiński Legia Fight Club Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 4, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Emil Chorążewicz Palestra Warszawa | Hubert Marcisz Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie |
3 - 0 | |
Walka 5, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Hubert Rutkowski Klub Sportowy Shootboxer Mosina | Maciej Grabski TARNOBRZESKI KLUB KARATE |
1 - 2 | |
Walka 6, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Kacper Muszyński Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice | Dariusz Pieniakowski Fighter Wrocław |
- KO1 | |
Walka 7, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Alan Kalski FIGHTGYM GDYNIA | Patryk Mielniczuk Uniq Fight Club Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 8, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Zbigniew Stawicki Golden Dragon Bydgoszcz | Kamil Szmel Palestra Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 9, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Bartosz Purzycki FIGHTER Nowa Sól | Brajan Sanojca MAX BOXING KLUB |
0 - 3 | |
Walka 10, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Mateusz Pasiak Siedlecki Klub Sportowy Gladiator | Przemysław Walków Fighter Wrocław |
3 - 0 | |
Walka 11, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -91kg | |
Patryk Szaub MAX BOXING KLUB | Grzegorz Chmielowiec Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków |
1 - 2 | |
Walka 12, Przedwalka K1 Rules / Senior [k] / -52kg | |
Weronika Grochowska NINJA ACADEMY WARSZAWA | Karolina Nowak Klub Sportowy Husaria Wieruszów |
0 - 3 | |
Walka 13, Przedwalka K1 Rules / Senior [k] / -52kg | |
Anita Kropidłowska Fighter Wrocław | Paulina ILNICKA Klub Sportowy Kaiser Olsztyn |
2 - 1 | |
Walka 14, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Krystian Topczewski Ragnarok Białystok | Paweł Kozak Palestra Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 15, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Kacper Kaszuba PANZER Suwałki | Wojciech Konopiński Golden Dragon Bydgoszcz |
- RSC1 | |
Walka 16, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Robert Latocha Fighter Wrocław | Łukasz Czarnecki Paco Team Mysłowice |
1 - 2 | |
Walka 17, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Aleksander Smarzlik Palestra Warszawa | Mikołaj Kopaniszyn Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 18, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Mateusz Słota Oświęcimski Klub Karate | Daniel Strzemiński Legia Fight Club Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 19, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Patryk Kłak Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice | Emil Chorążewicz Palestra Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 20, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Dmytro Hydeniuk Paco Team Mysłowice | Maciej Grabski TARNOBRZESKI KLUB KARATE |
KO2 - | |
Walka 21, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Sebastian Włodarski Hunter Kickboxing Łomża | Kacper Muszyński Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
KO1 - | |
Walka 22, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Rafał Sztark Stark Kickboxing Team Częstochowa | Michał Saramonowicz KSW Alien Łódź |
3 - 0 | |
Walka 23, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Dominik Nowacki Fighter Wrocław | Jędrzej Durski Klub Sportowy Pretorium Poznań |
TKO3 - | |
Walka 24, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Jakub Kiesiak MAX BOXING KLUB | Dmytro Sova Paco Team Mysłowice |
- DQ3 | |
Walka 25, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Gracjan Bielecki KS Czerwony SMOK Poznań | Alan Kalski FIGHTGYM GDYNIA |
KO2 - | |
Walka 26, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Patryk Szyszko ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI | Zbigniew Stawicki Golden Dragon Bydgoszcz |
3 - 0 | |
Walka 27, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Brajan Sanojca MAX BOXING KLUB | Mateusz Pasiak Siedlecki Klub Sportowy Gladiator |
0 - 3 | |
Walka 28, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -91kg | |
Mariusz Nowosad Legia Fight Club Warszawa | Panagiotis Vythoulkas Paco Team Mysłowice |
3 - 0 | |
Walka 29, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -91kg | |
Dominik Wawrzaszek Fighter Wrocław | Grzegorz Chmielowiec Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków |
- KO2 | |
Walka 30, Półfinał K1 Rules / Senior [k] / -52kg | |
Ewelina Peczyńska Fight Academy Ostrołęka | Karolina Nowak Klub Sportowy Husaria Wieruszów |
3 - 0 | |
Walka 31, Półfinał K1 Rules / Senior [k] / -52kg | |
Dominika Chylińska Oświęcimski Klub Karate | Anita Kropidłowska Fighter Wrocław |
3 - 0 | |
Walka 32, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Krystian Topczewski Ragnarok Białystok | Kacper Kaszuba PANZER Suwałki |
3 - 0 | |
Walka 33, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Łukasz Czarnecki Paco Team Mysłowice | Mikołaj Kopaniszyn Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa |
TKO1 - | |
Walka 34, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Daniel Strzemiński Legia Fight Club Warszawa | Emil Chorążewicz Palestra Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 35, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Maciej Grabski TARNOBRZESKI KLUB KARATE | Kacper Muszyński Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
0 - 3 | |
Walka 36, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Rafał Sztark Stark Kickboxing Team Częstochowa | Jędrzej Durski Klub Sportowy Pretorium Poznań |
3 - 0 | |
Walka 37, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Jakub Kiesiak MAX BOXING KLUB | Alan Kalski FIGHTGYM GDYNIA |
0 - 3 | |
Walka 38, Finał K1 Rules / Senior [k] / -56kg | |
Olena Shydlovska Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa | Julia Ćwiękała Oświęcimski Klub Karate |
TKO3 - | |
Walka 39, Finał K1 Rules / Senior [m] / -57kg | |
Mateusz Konaszczyc Legia Fight Club Warszawa | Rafał Najwald Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
- TKO2 | |
Walka 40, Finał K1 Rules / Senior [k] / -65kg | |
Karolina Szpakowska KSW Alien Łódź | Sylwia Maksym SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin |
0 - 3 | |
Walka 41, Finał K1 Rules / Senior [m] / +91kg | |
Wiktor Falczyszyn Klub Sportów Walki Przypis Team Świebodzin | Dawid Czyżewski Golden Dragon Bydgoszcz |
0 - 3 | |
Walka 42, Finał K1 Rules / Senior [k] / -60kg | |
Zuzanna Kusiak Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska | Alicja Rybczyńska Klub Sportowy Pretorium Poznań |
- RSC3 | |
Walka 43, Finał K1 Rules / Senior [m] / -60kg | |
Dariusz Fedor FIGHT POINT Biała Podlaska | Wojciech Urbanowicz Klub Sportowy Pretorium Poznań |
3 - 0 | |
Walka 44, Finał K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg | |
Michał Krupa Fight Gym Lublin | Michał Gwaj Ragnarok Białystok |
3 - 0 | |
Walka 45, Finał K1 Rules / Senior [k] / -52kg | |
Ewelina Peczyńska Fight Academy Ostrołęka | Dominika Chylińska Oświęcimski Klub Karate |
0 - 3 | |
Walka 46, Finał K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Jan Lodzik Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN | Filip Szostak Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków |
3 - 0 | |
Walka 47, Finał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Krystian Topczewski Ragnarok Białystok | Mikołaj Kopaniszyn Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 48, Finał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Emil Chorążewicz Palestra Warszawa | Kacper Muszyński Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
0 - 3 | |
Walka 49, Finał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Rafał Sztark Stark Kickboxing Team Częstochowa | Alan Kalski FIGHTGYM GDYNIA |
0 - 3 | |
Walka 50, Finał K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Patryk Szyszko ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI | Mateusz Pasiak Siedlecki Klub Sportowy Gladiator |
3 - 0 | |
Walka 51, Finał K1 Rules / Senior [m] / -91kg | |
Mariusz Nowosad Legia Fight Club Warszawa | Dominik Wawrzaszek Fighter Wrocław |
- RSC2 | |
Walka 52, Finał K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg | |
Marcel Anulewicz Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN | Adrian Daniło PANZER Suwałki |
RSC2 - | |
Walka 53, Finał K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -81kg | |
Emil Operchał Klub Sportów Walki Przypis Team Świebodzin | Miłosz Węzik Fight Gym Lublin |
3 - 0 |