Walka 1, Przedwalka piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki [d] / -145 cm | |
Emilia Lewandowska Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Karolina Aleksandrowicz CSW Champion Lubawa |
3 - 0 | |
Walka 2, Ćwierćfinał piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki [d] / -145 cm | |
Izabela Chochół Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Zofia Łapińska MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie |
3 - 0 | |
Walka 3, Ćwierćfinał piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki [d] / -145 cm | |
Martyna Musiej Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Hanna Libuda CSW Champion Lubawa |
0 - 3 | |
Walka 4, Ćwierćfinał piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki [d] / -145 cm | |
Malwina Florek Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Oliwia Gałązka UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów |
3 - 0 | |
Walka 5, Ćwierćfinał piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki [d] / -145 cm | |
Hanna Lachowska Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Emilia Lewandowska Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
3 - 0 | |
Walka 6, Półfinał piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki [d] / -145 cm | |
Izabela Chochół Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Hanna Libuda CSW Champion Lubawa |
3 - 0 | |
Walka 7, Półfinał piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki [d] / -145 cm | |
Malwina Florek Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Hanna Lachowska Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
3 - 0 | |
Walka 8, Finał piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / +145 cm | |
Hubert Banasik Elbląski Klub Karate | Marcel Pycek FIGHTER Nowa Sól |
3 - 0 | |
Walka 9, Finał piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki [d] / -145 cm | |
Izabela Chochół Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Malwina Florek Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
0 - 3 | |
Walka 10, Półfinał piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - chłopcy [d] / -155 cm | |
Hubert Kuczyński CSW Champion Lubawa | Julian Etienne Gdański Klub Kick Boxingu DUET |
3 - 0 | |
Walka 11, Półfinał piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - chłopcy [d] / -155 cm | |
Paweł Bączek CSW Champion Lubawa | Tomasz Rostkowski FIGHTER Nowa Sól |
3 - 0 | |
Walka 12, Przedwalka piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - chłopcy [d] / +155 cm | |
Nikodem Jurczyk KS Maximus Gdynia | Konrad Krupski CSW Champion Lubawa |
0 - 3 | |
Walka 13, Finał piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - chłopcy [d] / -155 cm | |
Hubert Kuczyński CSW Champion Lubawa | Paweł Bączek CSW Champion Lubawa |
0 - 3 | |
Walka 14, Finał piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - chłopcy [d] / +155 cm | |
Błażej Babski CSW Champion Lubawa | Konrad Krupski CSW Champion Lubawa |
3 - 0 | |
Walka 15, Przedwalka piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / -135 cm | |
Wojciech Dombek Klub Sportowy Egida Olsztyn | Rafał Ludwikowski FIGHTER Nowa Sól |
3 - 0 | |
Walka 16, Ćwierćfinał piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / -135 cm | |
Mikołaj Kania Klub Sportowy Egida Olsztyn | Artur Zwiniarski CSW Champion Lubawa |
0 - 3 | |
Walka 17, Ćwierćfinał piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / -135 cm | |
Marcel Syska FIGHTER Nowa Sól | Jarema Stec KS Maximus Gdynia |
0 - 3 | |
Walka 18, Ćwierćfinał piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / -135 cm | |
Jan Kucio Klub Sportowy Egida Olsztyn | Klemens Busse Klub Sztuk Walk Shark Łódź |
3 - 0 | |
Walka 19, Ćwierćfinał piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / -135 cm | |
Hubert Jurkiewicz CSW Champion Lubawa | Wojciech Dombek Klub Sportowy Egida Olsztyn |
3 - 0 | |
Walka 20, Półfinał piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / -135 cm | |
Artur Zwiniarski CSW Champion Lubawa | Jarema Stec KS Maximus Gdynia |
3 - 0 | |
Walka 21, Półfinał piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / -135 cm | |
Jan Kucio Klub Sportowy Egida Olsztyn | Hubert Jurkiewicz CSW Champion Lubawa |
0 - 3 | |
Walka 22, Finał piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / -135 cm | |
Artur Zwiniarski CSW Champion Lubawa | Hubert Jurkiewicz CSW Champion Lubawa |
0 - 3 |