Walka 1, Półfinał piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki [d] / -155 cm | |
Martyna Lachowska Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Dagmara Kaczmarek CSW Champion Lubawa |
3 - 0 | |
Walka 2, Półfinał piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki [d] / -155 cm | |
Barbara Budek Klub Sportowy Egida Olsztyn | Gabriela Przybysz UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów |
3 - 0 | |
Walka 3, Półfinał piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / -145 cm | |
Wojciech Witkowski CSW Champion Lubawa | Mieszko Narwojsz Gdański Klub Kick Boxingu DUET |
0 - 3 | |
Walka 4, Półfinał piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / -145 cm | |
Szymon Jędraszek CSW Champion Lubawa | Antoni Chylak Klub Sztuk Walk Shark Łódź |
3 - 0 | |
Walka 5, Finał piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki [d] / -155 cm | |
Martyna Lachowska Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Barbara Budek Klub Sportowy Egida Olsztyn |
0 - 3 | |
Walka 6, Finał piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / -145 cm | |
Mieszko Narwojsz Gdański Klub Kick Boxingu DUET | Szymon Jędraszek CSW Champion Lubawa |
0 - 3 | |
Walka 7, Przedwalka piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - dziewczynki [d] / -135 cm | |
Joanna Syska FIGHTER Nowa Sól | Antonina Łukaszewska Klub Sztuk Walk Shark Łódź |
3 - 0 | |
Walka 8, Przedwalka piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - dziewczynki [d] / -135 cm | |
Zuzanna Rostkowska FIGHTER Nowa Sól | Natasza Bielińska Klub Sportowy Egida Olsztyn |
0 - 3 | |
Walka 9, Przedwalka piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - dziewczynki [d] / -135 cm | |
Aleksanda Grzybowska FIGHTER Nowa Sól | Hanna Łapińska MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie |
0 - 3 | |
Walka 10, Przedwalka piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - chłopcy [d] / -145 cm | |
Artur Konieczny CSW Champion Lubawa | Piotr Gos FIGHTER Nowa Sól |
0 - 3 | |
Walka 11, Półfinał piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - dziewczynki [d] / -135 cm | |
Lena Przygódzka FIGHTER Nowa Sól | Joanna Syska FIGHTER Nowa Sól |
0 - 3 | |
Walka 12, Półfinał piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - dziewczynki [d] / -135 cm | |
Natasza Bielińska Klub Sportowy Egida Olsztyn | Hanna Łapińska MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie |
3 - 0 | |
Walka 13, Ćwierćfinał piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - chłopcy [d] / -145 cm | |
Jakub Nidzworski CSW Champion Lubawa | Maciej Kubanek FIGHTER Nowa Sól |
3 - 0 | |
Walka 14, Ćwierćfinał piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - chłopcy [d] / -145 cm | |
Grzegorz Przygódzki FIGHTER Nowa Sól | Oliwier HARASIM Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
0 - 3 | |
Walka 15, Ćwierćfinał piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - chłopcy [d] / -145 cm | |
Dominik Olejniczak CSW Champion Lubawa | Filip Ludwikowski FIGHTER Nowa Sól |
3 - 0 | |
Walka 16, Ćwierćfinał piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - chłopcy [d] / -145 cm | |
Dawid Matczak KS Maximus Gdynia | Piotr Gos FIGHTER Nowa Sól |
3 - 0 | |
Walka 17, Półfinał piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - chłopcy [d] / -145 cm | |
Jakub Nidzworski CSW Champion Lubawa | Oliwier HARASIM Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
0 - 3 | |
Walka 18, Półfinał piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - chłopcy [d] / -145 cm | |
Dominik Olejniczak CSW Champion Lubawa | Dawid Matczak KS Maximus Gdynia |
3 - 0 | |
Walka 19, Finał piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - dziewczynki [d] / -135 cm | |
Joanna Syska FIGHTER Nowa Sól | Natasza Bielińska Klub Sportowy Egida Olsztyn |
0 - 3 | |
Walka 20, Finał piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - chłopcy [d] / -145 cm | |
Oliwier HARASIM Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Dominik Olejniczak CSW Champion Lubawa |
0 - 3 |