Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Przedłużenie zgłoszeń do 11.02.2015 godz. 24:00_MP Juniorów i Seniorów w Kickboxingu Kick-light_13-15.02.2015

Termin: 13.02.2015 - 15.02.2015
Lokalizacja: KARTUZY

Zgłoszenia

Lokalizacje:

ROZPOCZĘCIE WALK O GODZ. 18,30
Walka 1, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -63kg
Marek Szczepański
UKS Dragon Gorzów Wlkp
Oskar Krakowiak
Fight Club Zielona Góra
3 - 0
Walka 2, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -63kg
Krzysztof Małecki
Legion Głogów
Gayk Kadimyan
UKS Sanda Plock
3 - 0
Walka 3, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -63kg
Stanisław Domowicz
SKF Boksing Zielona Góra
Mikołaj Kopaniszyn
GKS Champion Gdańsk
RSC2 -
Walka 4, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -63kg
Szymon Peta
KKK Rebelia Kartuzy
Piotr Kozłowski
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
0 - 3
Walka 5, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -69kg
Jakub Filipek
UKS Diament Pstrągowa
Adam Hirko
SKF Boksing Zielona Góra
3 - 0
Walka 6, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -69kg
Wojciech Kazieczko
Gwardia Zielona Góra
Jarosław Michalik
Beskid Dragon
- WO
Walka 7, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -69kg
Dawid Pogoda
Waleczna Lubelszczyzna
Mateusz Korytkowski
UKS Sanda Plock
0 - 3
Walka 8, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -74kg
Dawid Osicki
CSW Champion Lubawa
Tomek Ludwicki
Klub Sportowy Semiramida
0 - 3
Walka 9, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -74kg
Miłosz Kutyła
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
Mateusz Nowak
Łaski Klub Sztuk Walki
0 - 3
ROZPOCZĘCIE WALK O GODZ. 8,00
Walka 10, 1/16       kick-light / Senior [m] / -74kg
Tomasz Pługów
KKK Rebelia Kartuzy
Mateusz Będzieszak
Center Team Odolanów
0 - 3
Walka 11, 1/16       kick-light / Senior [m] / -74kg
Michał Tejza
SMOK Toruń
Grzegorz Mróz
Power House Skawina
1 - 2
Walka 12, 1/16       kick-light / Senior [m] / -74kg
Marcin Marciszewski
TKKF Siedlce
Michał Jarszak
KT Legia
3 - 0
Walka 13, 1/16       kick-light / Senior [m] / -74kg
Karol Kruzel
Klub Duet Gdańsk
Tomek Ludwicki
Klub Sportowy Semiramida
- WO
Walka 14, 1/16       kick-light / Senior [m] / -74kg
Wojciech Niedzielski
Klub Duet Gdańsk
Patryk Bartniczuk
TKKF Siedlce
3 - 0
Walka 15, 1/16       kick-light / Senior [m] / -74kg
Hubert Paradowski
SMOK Toruń
Tomasz Krakowski
GKS Champion Gdańsk
3 - 0
Walka 16, 1/16       kick-light / Senior [m] / -74kg
Michał Saramonowicz
Alien Kick Łódź
Marcel Parysek
KT Legia
0 - 3
Walka 17, 1/16       kick-light / Senior [m] / -74kg
Paweł Antos
Krakowska Akademia Taekwon-do
Mateusz Nowak
Łaski Klub Sztuk Walki
0 - 3
Walka 18, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -84kg
Łukasz Przygodzki
KS Pogoń Mogilno
Krystian Petela
Fight Club Zielona Góra
0 - 3
Walka 19, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -84kg
Arkadiusz Lasek
Klub Duet Gdańsk
Cezary Miklas
Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno
3 - 0
Walka 20, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -84kg
Mikolaj Krause
KKK Rebelia Kartuzy
Adam Piestrzyński
Klub Sportowy Cholew Sport Police
3 - 0
Walka 21, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -84kg
Łukasz Puczyński
Klub Duet Gdańsk
Jakub Bartnik
KS X FIGHT Piaseczno
0 - 3
Walka 22, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -84kg
Adrian Kupiec
Legion Głogów
Mateusz Łukasiak
UKS Power Siedlce
3 - 0
Walka 23, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -84kg
Kamil Ruta
MKS Wicher Kobyłka
Mateusz Kędzierski
SMOK Toruń
3 - 0
Walka 24, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -79kg
Damian Chiliński
Zamek Kurzętnik
Wojciech Olszewski
Łaski Klub Sztuk Walki
2 - 1
Walka 25, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -79kg
Waldemar Misiak
Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
Paweł Świeczkowski
Klub Duet Gdańsk
WO -
Walka 26, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -79kg
Dominik Błoch
Łaski Klub Sztuk Walki
Przemysław Binienda
KS POLONIA Leszno 1912
0 - 3
Walka 27, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -79kg
Piotr Furmaniak
UKS Power Siedlce
Mateusz Kowalski
GKS Champion Gdańsk
0 - 3
Walka 28, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -79kg
Borys Brodowski
Klub Duet Gdańsk
Mateusz Bogusławski
Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno
3 - 0
Walka 29, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -69kg
Szymon Salachna
Beskid Dragon
Łukasz Kulma
KO Team Otwock
3 - 0
Walka 30, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -69kg
Jarosław Daschke
GKS Champion Gdańsk
Piotr Hyra
Klub Sportów Walki MIX-TEAM
3 - 0
Walka 31, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -69kg
Piotr Święch
KO Team Otwock
Michał Bagiński
Stowarzyszenie BLACK SHADOWS Ełk
0 - 3
Walka 32, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -69kg
Łukasz Jakubczyk
Alien Kick Łódź
Dawid Kukła
Legion Głogów
0 - 3
Walka 33, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -89kg
Michał Wojczuk
Center Team Odolanów
Przemysław Kowalski
GKS Champion Gdańsk
0 - 3
Walka 34, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -89kg
Jakub Kasica
Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno
Łukasz Jesion
KT Legia
3 - 0
Walka 35, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -89kg
Sebastian Matulaniec
UKS Power Siedlce
Paweł Tomczak
Fight Club Zielona Góra
3 - 0
PRZERWA OBIADOWA 13,00 - 14,00
Walka 36, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -63kg
Paweł Szmyd
KS X FIGHT Piaseczno
Łukasz Życzewski
Stowarzyszenie BLACK SHADOWS Ełk
3 - 0
Walka 37, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -63kg
Mateusz Niżejewski
LKSW Pomorze
Damian paweł Wolski
Waleczna Lubelszczyzna
3 - 0
Walka 38, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -63kg
Patryk Sagan
Legion Głogów
Aleksander Karwatka
KS POLONIA Leszno 1912
- RSC1
Walka 39, Przedwalka       kick-light / Senior [k] / -70kg
Natalia Pawłowska
GKS Champion Gdańsk
Agnieszka Wiśniewska
KS X FIGHT Piaseczno
0 - 3
Walka 40, Przedwalka       kick-light / Senior [k] / -70kg
Kamila Bałanda
GKS Champion Gdańsk
Karolina Dziedzic
UKS Diament Pstrągowa
3 - 0
Walka 41, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -94kg
Patryk Proszek
Gwardia Zielona Góra
Michał Grzesiak
Center Team Odolanów
3 - 0
Walka 42, Przedwalka       kick-light / Senior [k] / -50kg
Katarzyna Kalka
Klub Sportowy Cholew Sport Police
Anna Knobel
KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.
0 - 3
Walka 43, Przedwalka       kick-light / Senior [k] / -50kg
Katarzyna Mańke
Klub Sportowy Cholew Sport Police
Ilona Puszczykowska
KS Pogoń Mogilno
0 - 3
Walka 44, Przedwalka       kick-light / Senior [k] / -60kg
Kamila Hermanowska
UKS Tom Bee Team
Ewelina Nowosielska
Klub Sportowy Semiramida
0 - 3
Walka 45, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Mateusz Będzieszak
Center Team Odolanów
Grzegorz Mróz
Power House Skawina
3 - 0
Walka 46, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Marcin Marciszewski
TKKF Siedlce
Karol Kruzel
Klub Duet Gdańsk
0 - 3
Walka 47, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Wojciech Niedzielski
Klub Duet Gdańsk
Hubert Paradowski
SMOK Toruń
- WO
Walka 48, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Marcel Parysek
KT Legia
Mateusz Nowak
Łaski Klub Sztuk Walki
0 - 3
Walka 49, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Patryk Muller
Klub Duet Gdańsk
Krystian Petela
Fight Club Zielona Góra
3 - 0
Walka 50, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Arkadiusz Lasek
Klub Duet Gdańsk
Mikolaj Krause
KKK Rebelia Kartuzy
1 - 2
Walka 51, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Wojciech Wiśniewski
Zamek Kurzętnik
Jakub Bartnik
KS X FIGHT Piaseczno
3 - 0
Walka 52, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Adrian Kupiec
Legion Głogów
Kamil Ruta
MKS Wicher Kobyłka
0 - 3
Walka 53, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Sebastian Prokop
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
Damian Chiliński
Zamek Kurzętnik
3 - 0
Walka 54, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Jonatan Listek
LKSW Pomorze
Paweł Świeczkowski
Klub Duet Gdańsk
- WO
Walka 55, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Krzysztof Kobierzyński
KKK Rebelia Kartuzy
Przemysław Binienda
KS POLONIA Leszno 1912
0 - 3
Walka 56, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Mateusz Kowalski
GKS Champion Gdańsk
Borys Brodowski
Klub Duet Gdańsk
3 - 0
Walka 57, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -69kg
Michał Polak
KS Gwiazda Bydgoszcz
Szymon Salachna
Beskid Dragon
0 - 3
Walka 58, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -69kg
Robert Szymański
Center Team Odolanów
Jarosław Daschke
GKS Champion Gdańsk
0 - 3
Walka 59, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -69kg
Roger Garbaczewski
TKKF Siedlce
Michał Bagiński
Stowarzyszenie BLACK SHADOWS Ełk
- WO
Walka 60, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -69kg
Rafał Nguyen von
KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.
Dawid Kukła
Legion Głogów
2 - 1
Walka 61, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -89kg
Mateusz Jereczek
KKK Rebelia Kartuzy
Maciej Siarek
MKS Wicher Kobyłka
3 - 0
Walka 62, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -89kg
Krzysztof Antosiewicz
KT Legia
Przemysław Kowalski
GKS Champion Gdańsk
0 - 3
Walka 63, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -89kg
Cyprian Grzęda
TKKF Siedlce
Jakub Kasica
Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno
3 - 0
Walka 64, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -89kg
Dominik Marek
Beskid Dragon
Sebastian Matulaniec
UKS Power Siedlce
- DQ1
ROZPOCZĘCIE WALK O GODZ. 8,00
Walka 65, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Mateusz Będzieszak
Center Team Odolanów
Karol Kruzel
Klub Duet Gdańsk
WO -
Walka 66, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Wojciech Niedzielski
Klub Duet Gdańsk
Mateusz Nowak
Łaski Klub Sztuk Walki
3 - 0
Walka 67, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Patryk Muller
Klub Duet Gdańsk
Mikolaj Krause
KKK Rebelia Kartuzy
2 - 1
Walka 68, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Wojciech Wiśniewski
Zamek Kurzętnik
Kamil Ruta
MKS Wicher Kobyłka
0 - 3
Walka 69, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Sebastian Prokop
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
Jonatan Listek
LKSW Pomorze
3 - 0
Walka 70, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Przemysław Binienda
KS POLONIA Leszno 1912
Mateusz Kowalski
GKS Champion Gdańsk
0 - 3
Walka 71, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -69kg
Szymon Salachna
Beskid Dragon
Jarosław Daschke
GKS Champion Gdańsk
0 - 3
Walka 72, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -69kg
Roger Garbaczewski
TKKF Siedlce
Rafał Nguyen von
KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.
3 - 0
Walka 73, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -89kg
Mateusz Jereczek
KKK Rebelia Kartuzy
Przemysław Kowalski
GKS Champion Gdańsk
3 - 0
Walka 74, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -89kg
Cyprian Grzęda
TKKF Siedlce
Dominik Marek
Beskid Dragon
- WO
Walka 75, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -63kg
Maciej Domińczak
Legion Głogów
Paweł Szmyd
KS X FIGHT Piaseczno
- AB2
Walka 76, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -63kg
Mateusz Niżejewski
LKSW Pomorze
Patryk Sagan
Legion Głogów
1 - 2
Walka 77, Półfinał       kick-light / Senior [k] / -70kg
Martyna Dzięciołowska
MKS Wicher Kobyłka
Agnieszka Wiśniewska
KS X FIGHT Piaseczno
0 - 3
Walka 78, Półfinał       kick-light / Senior [k] / -70kg
Kamila Berek
GKS Champion Gdańsk
Kamila Bałanda
GKS Champion Gdańsk
0 - 3
Walka 79, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -94kg
Patryk Zaborowski
Klub Duet Gdańsk
Patryk Kamiński
GKS Champion Gdańsk
3 - 0
Walka 80, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -94kg
Piotr Wypchał
Krakowska Akademia Taekwon-do
Patryk Proszek
Gwardia Zielona Góra
0 - 3
Walka 81, Półfinał       kick-light / Senior [k] / -50kg
Ewa Boś
SKF Boksing Zielona Góra
Anna Knobel
KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.
0 - 3
Walka 82, Półfinał       kick-light / Senior [k] / -50kg
Karolina Kubiak
Łaski Klub Sztuk Walki
Ilona Puszczykowska
KS Pogoń Mogilno
3 - 0
Walka 83, Półfinał       kick-light / Senior [k] / -60kg
Paulina Jarzmik
KS X FIGHT Piaseczno
Joanna Węsiora
KKK Rebelia Kartuzy
3 - 0
Walka 84, Półfinał       kick-light / Senior [k] / -60kg
Emilia Czerwińska
SKF Boksing Zielona Góra
Ewelina Nowosielska
Klub Sportowy Semiramida
3 - 0
Walka 85, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -57kg
Damian Śpiewak
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Łukasz Wydro
SMOK Toruń
3 - 0
Walka 86, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -57kg
Cezary Osieł
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
Paweł Dąbrowski
KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.
3 - 0
Walka 87, Półfinał       kick-light / Senior [k] / -65kg
Monika Kędzierska
Klub Sportowy C.S.E. Sparta
Joanna Przewłócka
GKS Champion Gdańsk
3 - 0
Walka 88, Półfinał       kick-light / Senior [k] / -65kg
Marta Waliczek
Beskid Dragon
Katarzyna Furmaniak
UKS Power Siedlce
3 - 0
Walka 89, Półfinał       kick-light / Senior [k] / -55kg
Dorota Godzina
KS X FIGHT Piaseczno
Joanna Walkiewicz
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
3 - 0
Walka 90, Półfinał       kick-light / Senior [k] / -55kg
Olga Pomaska
KS X FIGHT Piaseczno
Klara Kleczkowska
KT Legia
0 - 3
PRZERWA OBIADOWA 13,00 - 14,00 ORAZ UROCZYSTE OTWARCIE MISTRZOSTW POLSKI
Walka 91, Przedwalka       kick-light / Senior [k] / +70kg
Joanna Pawłowska
Klub Duet Gdańsk
Anna Chrobot
KS X FIGHT Piaseczno
- WO
Walka 92, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / +94kg
Marek Gryszpanowicz
Klub Duet Gdańsk
Marcin Bodnar
Fight Club Zielona Góra
WO -
Walka 93, Finał       kick-light / Senior [m] / -57kg
Damian Śpiewak
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Cezary Osieł
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
3 - 0
Walka 94, Finał       kick-light / Senior [k] / -50kg
Anna Knobel
KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.
Karolina Kubiak
Łaski Klub Sztuk Walki
3 - 0
Walka 95, Finał       kick-light / Senior [m] / -63kg
Maciej Domińczak
Legion Głogów
Patryk Sagan
Legion Głogów
- WO
Walka 96, Finał       kick-light / Junior [k] / -55kg
Anna Płusa
UKS Relaks Skarżysko Kamienna
Roksana Dargiel
UKS Relaks Skarżysko Kamienna
0 - 3
Walka 97, Finał       kick-light / Senior [m] / -69kg
Jarosław Daschke
GKS Champion Gdańsk
Roger Garbaczewski
TKKF Siedlce
3 - 0
Walka 98, Finał       kick-light / Senior [k] / -60kg
Paulina Jarzmik
KS X FIGHT Piaseczno
Emilia Czerwińska
SKF Boksing Zielona Góra
3 - 0
Walka 99, Finał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Karol Kruzel
Klub Duet Gdańsk
Wojciech Niedzielski
Klub Duet Gdańsk
0 - 3
Walka 100, Finał       kick-light / Senior [k] / -65kg
Monika Kędzierska
Klub Sportowy C.S.E. Sparta
Marta Waliczek
Beskid Dragon
0 - 3
Walka 101, Finał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Sebastian Prokop
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
Mateusz Kowalski
GKS Champion Gdańsk
0 - 3
Walka 102, Finał       kick-light / Senior [k] / -70kg
Agnieszka Wiśniewska
KS X FIGHT Piaseczno
Kamila Bałanda
GKS Champion Gdańsk
- DQ
Walka 103, Finał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Patryk Muller
Klub Duet Gdańsk
Kamil Ruta
MKS Wicher Kobyłka
WO -
Walka 104, Finał       kick-light / Senior [k] / +70kg
Marzena Przydatek
Klub Sztuk Walki ŁKS ŁÓDŹ BOKS
Joanna Pawłowska
Klub Duet Gdańsk
3 - 0
Walka 105, Finał       kick-light / Senior [m] / -89kg
Mateusz Jereczek
KKK Rebelia Kartuzy
Cyprian Grzęda
TKKF Siedlce
3 - 0
Walka 106, Finał       kick-light / Senior [m] / -94kg
Patryk Zaborowski
Klub Duet Gdańsk
Patryk Proszek
Gwardia Zielona Góra
2 - 1
Walka 107, Finał       kick-light / Senior [m] / +94kg
Artur Bizewski
KKK Rebelia Kartuzy
Marcin Bodnar
Fight Club Zielona Góra
3 - 0
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL