ROZPOCZĘCIE WALK O GODZ. 18,30 | |
Walka 1, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Marek Szczepański UKS Dragon Gorzów Wlkp | Oskar Krakowiak Fight Club Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 2, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Krzysztof Małecki Legion Głogów | Gayk Kadimyan UKS Sanda Plock |
3 - 0 | |
Walka 3, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Stanisław Domowicz SKF Boksing Zielona Góra | Mikołaj Kopaniszyn GKS Champion Gdańsk |
RSC2 - | |
Walka 4, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Szymon Peta KKK Rebelia Kartuzy | Piotr Kozłowski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie |
0 - 3 | |
Walka 5, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Jakub Filipek UKS Diament Pstrągowa | Adam Hirko SKF Boksing Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 6, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Wojciech Kazieczko Gwardia Zielona Góra | Jarosław Michalik Beskid Dragon |
- WO | |
Walka 7, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Dawid Pogoda Waleczna Lubelszczyzna | Mateusz Korytkowski UKS Sanda Plock |
0 - 3 | |
Walka 8, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Dawid Osicki CSW Champion Lubawa | Tomek Ludwicki Klub Sportowy Semiramida |
0 - 3 | |
Walka 9, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Miłosz Kutyła Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej | Mateusz Nowak Łaski Klub Sztuk Walki |
0 - 3 | |
ROZPOCZĘCIE WALK O GODZ. 8,00 | |
Walka 10, 1/16 kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Tomasz Pługów KKK Rebelia Kartuzy | Mateusz Będzieszak Center Team Odolanów |
0 - 3 | |
Walka 11, 1/16 kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Michał Tejza SMOK Toruń | Grzegorz Mróz Power House Skawina |
1 - 2 | |
Walka 12, 1/16 kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Marcin Marciszewski TKKF Siedlce | Michał Jarszak KT Legia |
3 - 0 | |
Walka 13, 1/16 kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Karol Kruzel Klub Duet Gdańsk | Tomek Ludwicki Klub Sportowy Semiramida |
- WO | |
Walka 14, 1/16 kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Wojciech Niedzielski Klub Duet Gdańsk | Patryk Bartniczuk TKKF Siedlce |
3 - 0 | |
Walka 15, 1/16 kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Hubert Paradowski SMOK Toruń | Tomasz Krakowski GKS Champion Gdańsk |
3 - 0 | |
Walka 16, 1/16 kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Michał Saramonowicz Alien Kick Łódź | Marcel Parysek KT Legia |
0 - 3 | |
Walka 17, 1/16 kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Paweł Antos Krakowska Akademia Taekwon-do | Mateusz Nowak Łaski Klub Sztuk Walki |
0 - 3 | |
Walka 18, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -84kg | |
Łukasz Przygodzki KS Pogoń Mogilno | Krystian Petela Fight Club Zielona Góra |
0 - 3 | |
Walka 19, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -84kg | |
Arkadiusz Lasek Klub Duet Gdańsk | Cezary Miklas Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno |
3 - 0 | |
Walka 20, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -84kg | |
Mikolaj Krause KKK Rebelia Kartuzy | Adam Piestrzyński Klub Sportowy Cholew Sport Police |
3 - 0 | |
Walka 21, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -84kg | |
Łukasz Puczyński Klub Duet Gdańsk | Jakub Bartnik KS X FIGHT Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 22, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -84kg | |
Adrian Kupiec Legion Głogów | Mateusz Łukasiak UKS Power Siedlce |
3 - 0 | |
Walka 23, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -84kg | |
Kamil Ruta MKS Wicher Kobyłka | Mateusz Kędzierski SMOK Toruń |
3 - 0 | |
Walka 24, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -79kg | |
Damian Chiliński Zamek Kurzętnik | Wojciech Olszewski Łaski Klub Sztuk Walki |
2 - 1 | |
Walka 25, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -79kg | |
Waldemar Misiak Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion | Paweł Świeczkowski Klub Duet Gdańsk |
WO - | |
Walka 26, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -79kg | |
Dominik Błoch Łaski Klub Sztuk Walki | Przemysław Binienda KS POLONIA Leszno 1912 |
0 - 3 | |
Walka 27, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -79kg | |
Piotr Furmaniak UKS Power Siedlce | Mateusz Kowalski GKS Champion Gdańsk |
0 - 3 | |
Walka 28, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -79kg | |
Borys Brodowski Klub Duet Gdańsk | Mateusz Bogusławski Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno |
3 - 0 | |
Walka 29, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Szymon Salachna Beskid Dragon | Łukasz Kulma KO Team Otwock |
3 - 0 | |
Walka 30, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Jarosław Daschke GKS Champion Gdańsk | Piotr Hyra Klub Sportów Walki MIX-TEAM |
3 - 0 | |
Walka 31, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Piotr Święch KO Team Otwock | Michał Bagiński Stowarzyszenie BLACK SHADOWS Ełk |
0 - 3 | |
Walka 32, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Łukasz Jakubczyk Alien Kick Łódź | Dawid Kukła Legion Głogów |
0 - 3 | |
Walka 33, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -89kg | |
Michał Wojczuk Center Team Odolanów | Przemysław Kowalski GKS Champion Gdańsk |
0 - 3 | |
Walka 34, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -89kg | |
Jakub Kasica Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno | Łukasz Jesion KT Legia |
3 - 0 | |
Walka 35, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -89kg | |
Sebastian Matulaniec UKS Power Siedlce | Paweł Tomczak Fight Club Zielona Góra |
3 - 0 | |
PRZERWA OBIADOWA 13,00 - 14,00 | |
Walka 36, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -63kg | |
Paweł Szmyd KS X FIGHT Piaseczno | Łukasz Życzewski Stowarzyszenie BLACK SHADOWS Ełk |
3 - 0 | |
Walka 37, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -63kg | |
Mateusz Niżejewski LKSW Pomorze | Damian paweł Wolski Waleczna Lubelszczyzna |
3 - 0 | |
Walka 38, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -63kg | |
Patryk Sagan Legion Głogów | Aleksander Karwatka KS POLONIA Leszno 1912 |
- RSC1 | |
Walka 39, Przedwalka kick-light / Senior [k] / -70kg | |
Natalia Pawłowska GKS Champion Gdańsk | Agnieszka Wiśniewska KS X FIGHT Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 40, Przedwalka kick-light / Senior [k] / -70kg | |
Kamila Bałanda GKS Champion Gdańsk | Karolina Dziedzic UKS Diament Pstrągowa |
3 - 0 | |
Walka 41, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -94kg | |
Patryk Proszek Gwardia Zielona Góra | Michał Grzesiak Center Team Odolanów |
3 - 0 | |
Walka 42, Przedwalka kick-light / Senior [k] / -50kg | |
Katarzyna Kalka Klub Sportowy Cholew Sport Police | Anna Knobel KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD. |
0 - 3 | |
Walka 43, Przedwalka kick-light / Senior [k] / -50kg | |
Katarzyna Mańke Klub Sportowy Cholew Sport Police | Ilona Puszczykowska KS Pogoń Mogilno |
0 - 3 | |
Walka 44, Przedwalka kick-light / Senior [k] / -60kg | |
Kamila Hermanowska UKS Tom Bee Team | Ewelina Nowosielska Klub Sportowy Semiramida |
0 - 3 | |
Walka 45, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Mateusz Będzieszak Center Team Odolanów | Grzegorz Mróz Power House Skawina |
3 - 0 | |
Walka 46, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Marcin Marciszewski TKKF Siedlce | Karol Kruzel Klub Duet Gdańsk |
0 - 3 | |
Walka 47, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Wojciech Niedzielski Klub Duet Gdańsk | Hubert Paradowski SMOK Toruń |
- WO | |
Walka 48, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Marcel Parysek KT Legia | Mateusz Nowak Łaski Klub Sztuk Walki |
0 - 3 | |
Walka 49, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -84kg | |
Patryk Muller Klub Duet Gdańsk | Krystian Petela Fight Club Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 50, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -84kg | |
Arkadiusz Lasek Klub Duet Gdańsk | Mikolaj Krause KKK Rebelia Kartuzy |
1 - 2 | |
Walka 51, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -84kg | |
Wojciech Wiśniewski Zamek Kurzętnik | Jakub Bartnik KS X FIGHT Piaseczno |
3 - 0 | |
Walka 52, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -84kg | |
Adrian Kupiec Legion Głogów | Kamil Ruta MKS Wicher Kobyłka |
0 - 3 | |
Walka 53, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -79kg | |
Sebastian Prokop MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie | Damian Chiliński Zamek Kurzętnik |
3 - 0 | |
Walka 54, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -79kg | |
Jonatan Listek LKSW Pomorze | Paweł Świeczkowski Klub Duet Gdańsk |
- WO | |
Walka 55, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -79kg | |
Krzysztof Kobierzyński KKK Rebelia Kartuzy | Przemysław Binienda KS POLONIA Leszno 1912 |
0 - 3 | |
Walka 56, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -79kg | |
Mateusz Kowalski GKS Champion Gdańsk | Borys Brodowski Klub Duet Gdańsk |
3 - 0 | |
Walka 57, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Michał Polak KS Gwiazda Bydgoszcz | Szymon Salachna Beskid Dragon |
0 - 3 | |
Walka 58, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Robert Szymański Center Team Odolanów | Jarosław Daschke GKS Champion Gdańsk |
0 - 3 | |
Walka 59, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Roger Garbaczewski TKKF Siedlce | Michał Bagiński Stowarzyszenie BLACK SHADOWS Ełk |
- WO | |
Walka 60, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Rafał Nguyen von KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD. | Dawid Kukła Legion Głogów |
2 - 1 | |
Walka 61, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -89kg | |
Mateusz Jereczek KKK Rebelia Kartuzy | Maciej Siarek MKS Wicher Kobyłka |
3 - 0 | |
Walka 62, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -89kg | |
Krzysztof Antosiewicz KT Legia | Przemysław Kowalski GKS Champion Gdańsk |
0 - 3 | |
Walka 63, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -89kg | |
Cyprian Grzęda TKKF Siedlce | Jakub Kasica Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno |
3 - 0 | |
Walka 64, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -89kg | |
Dominik Marek Beskid Dragon | Sebastian Matulaniec UKS Power Siedlce |
- DQ1 | |
ROZPOCZĘCIE WALK O GODZ. 8,00 | |
Walka 65, Półfinał kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Mateusz Będzieszak Center Team Odolanów | Karol Kruzel Klub Duet Gdańsk |
WO - | |
Walka 66, Półfinał kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Wojciech Niedzielski Klub Duet Gdańsk | Mateusz Nowak Łaski Klub Sztuk Walki |
3 - 0 | |
Walka 67, Półfinał kick-light / Senior [m] / -84kg | |
Patryk Muller Klub Duet Gdańsk | Mikolaj Krause KKK Rebelia Kartuzy |
2 - 1 | |
Walka 68, Półfinał kick-light / Senior [m] / -84kg | |
Wojciech Wiśniewski Zamek Kurzętnik | Kamil Ruta MKS Wicher Kobyłka |
0 - 3 | |
Walka 69, Półfinał kick-light / Senior [m] / -79kg | |
Sebastian Prokop MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie | Jonatan Listek LKSW Pomorze |
3 - 0 | |
Walka 70, Półfinał kick-light / Senior [m] / -79kg | |
Przemysław Binienda KS POLONIA Leszno 1912 | Mateusz Kowalski GKS Champion Gdańsk |
0 - 3 | |
Walka 71, Półfinał kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Szymon Salachna Beskid Dragon | Jarosław Daschke GKS Champion Gdańsk |
0 - 3 | |
Walka 72, Półfinał kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Roger Garbaczewski TKKF Siedlce | Rafał Nguyen von KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD. |
3 - 0 | |
Walka 73, Półfinał kick-light / Senior [m] / -89kg | |
Mateusz Jereczek KKK Rebelia Kartuzy | Przemysław Kowalski GKS Champion Gdańsk |
3 - 0 | |
Walka 74, Półfinał kick-light / Senior [m] / -89kg | |
Cyprian Grzęda TKKF Siedlce | Dominik Marek Beskid Dragon |
- WO | |
Walka 75, Półfinał kick-light / Senior [m] / -63kg | |
Maciej Domińczak Legion Głogów | Paweł Szmyd KS X FIGHT Piaseczno |
- AB2 | |
Walka 76, Półfinał kick-light / Senior [m] / -63kg | |
Mateusz Niżejewski LKSW Pomorze | Patryk Sagan Legion Głogów |
1 - 2 | |
Walka 77, Półfinał kick-light / Senior [k] / -70kg | |
Martyna Dzięciołowska MKS Wicher Kobyłka | Agnieszka Wiśniewska KS X FIGHT Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 78, Półfinał kick-light / Senior [k] / -70kg | |
Kamila Berek GKS Champion Gdańsk | Kamila Bałanda GKS Champion Gdańsk |
0 - 3 | |
Walka 79, Półfinał kick-light / Senior [m] / -94kg | |
Patryk Zaborowski Klub Duet Gdańsk | Patryk Kamiński GKS Champion Gdańsk |
3 - 0 | |
Walka 80, Półfinał kick-light / Senior [m] / -94kg | |
Piotr Wypchał Krakowska Akademia Taekwon-do | Patryk Proszek Gwardia Zielona Góra |
0 - 3 | |
Walka 81, Półfinał kick-light / Senior [k] / -50kg | |
Ewa Boś SKF Boksing Zielona Góra | Anna Knobel KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD. |
0 - 3 | |
Walka 82, Półfinał kick-light / Senior [k] / -50kg | |
Karolina Kubiak Łaski Klub Sztuk Walki | Ilona Puszczykowska KS Pogoń Mogilno |
3 - 0 | |
Walka 83, Półfinał kick-light / Senior [k] / -60kg | |
Paulina Jarzmik KS X FIGHT Piaseczno | Joanna Węsiora KKK Rebelia Kartuzy |
3 - 0 | |
Walka 84, Półfinał kick-light / Senior [k] / -60kg | |
Emilia Czerwińska SKF Boksing Zielona Góra | Ewelina Nowosielska Klub Sportowy Semiramida |
3 - 0 | |
Walka 85, Półfinał kick-light / Senior [m] / -57kg | |
Damian Śpiewak Klub Sportowy DRAGON Starachowice | Łukasz Wydro SMOK Toruń |
3 - 0 | |
Walka 86, Półfinał kick-light / Senior [m] / -57kg | |
Cezary Osieł Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej | Paweł Dąbrowski KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD. |
3 - 0 | |
Walka 87, Półfinał kick-light / Senior [k] / -65kg | |
Monika Kędzierska Klub Sportowy C.S.E. Sparta | Joanna Przewłócka GKS Champion Gdańsk |
3 - 0 | |
Walka 88, Półfinał kick-light / Senior [k] / -65kg | |
Marta Waliczek Beskid Dragon | Katarzyna Furmaniak UKS Power Siedlce |
3 - 0 | |
Walka 89, Półfinał kick-light / Senior [k] / -55kg | |
Dorota Godzina KS X FIGHT Piaseczno | Joanna Walkiewicz Sportowy Klub Kickboxing Kielce |
3 - 0 | |
Walka 90, Półfinał kick-light / Senior [k] / -55kg | |
Olga Pomaska KS X FIGHT Piaseczno | Klara Kleczkowska KT Legia |
0 - 3 | |
PRZERWA OBIADOWA 13,00 - 14,00 ORAZ UROCZYSTE OTWARCIE MISTRZOSTW POLSKI | |
Walka 91, Przedwalka kick-light / Senior [k] / +70kg | |
Joanna Pawłowska Klub Duet Gdańsk | Anna Chrobot KS X FIGHT Piaseczno |
- WO | |
Walka 92, Przedwalka kick-light / Senior [m] / +94kg | |
Marek Gryszpanowicz Klub Duet Gdańsk | Marcin Bodnar Fight Club Zielona Góra |
WO - | |
Walka 93, Finał kick-light / Senior [m] / -57kg | |
Damian Śpiewak Klub Sportowy DRAGON Starachowice | Cezary Osieł Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej |
3 - 0 | |
Walka 94, Finał kick-light / Senior [k] / -50kg | |
Anna Knobel KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD. | Karolina Kubiak Łaski Klub Sztuk Walki |
3 - 0 | |
Walka 95, Finał kick-light / Senior [m] / -63kg | |
Maciej Domińczak Legion Głogów | Patryk Sagan Legion Głogów |
- WO | |
Walka 96, Finał kick-light / Junior [k] / -55kg | |
Anna Płusa UKS Relaks Skarżysko Kamienna | Roksana Dargiel UKS Relaks Skarżysko Kamienna |
0 - 3 | |
Walka 97, Finał kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Jarosław Daschke GKS Champion Gdańsk | Roger Garbaczewski TKKF Siedlce |
3 - 0 | |
Walka 98, Finał kick-light / Senior [k] / -60kg | |
Paulina Jarzmik KS X FIGHT Piaseczno | Emilia Czerwińska SKF Boksing Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 99, Finał kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Karol Kruzel Klub Duet Gdańsk | Wojciech Niedzielski Klub Duet Gdańsk |
0 - 3 | |
Walka 100, Finał kick-light / Senior [k] / -65kg | |
Monika Kędzierska Klub Sportowy C.S.E. Sparta | Marta Waliczek Beskid Dragon |
0 - 3 | |
Walka 101, Finał kick-light / Senior [m] / -79kg | |
Sebastian Prokop MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie | Mateusz Kowalski GKS Champion Gdańsk |
0 - 3 | |
Walka 102, Finał kick-light / Senior [k] / -70kg | |
Agnieszka Wiśniewska KS X FIGHT Piaseczno | Kamila Bałanda GKS Champion Gdańsk |
- DQ | |
Walka 103, Finał kick-light / Senior [m] / -84kg | |
Patryk Muller Klub Duet Gdańsk | Kamil Ruta MKS Wicher Kobyłka |
WO - | |
Walka 104, Finał kick-light / Senior [k] / +70kg | |
Marzena Przydatek Klub Sztuk Walki ŁKS ŁÓDŹ BOKS | Joanna Pawłowska Klub Duet Gdańsk |
3 - 0 | |
Walka 105, Finał kick-light / Senior [m] / -89kg | |
Mateusz Jereczek KKK Rebelia Kartuzy | Cyprian Grzęda TKKF Siedlce |
3 - 0 | |
Walka 106, Finał kick-light / Senior [m] / -94kg | |
Patryk Zaborowski Klub Duet Gdańsk | Patryk Proszek Gwardia Zielona Góra |
2 - 1 | |
Walka 107, Finał kick-light / Senior [m] / +94kg | |
Artur Bizewski KKK Rebelia Kartuzy | Marcin Bodnar Fight Club Zielona Góra |
3 - 0 |