Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów w formule Full Contact_10-12.04.2015 - Luboń k/Poznania

Termin: 10.04.2015 - 12.04.2015
Lokalizacja: Poznań

Zgłoszenia

Lokalizacje:

ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW GODZINA 9,00
Walka 1, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -75kg
Michał Tejza
SMOK Toruń
Robert Krasoń
Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
0 - 3
Walka 2, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -75kg
Michał Ciach
KKS Sporty Walki
Michał Popiela
UKS Dragon Gorzów Wlkp
- AB3
Walka 3, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -75kg
Piotr Smoczyński
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
Grzegorz Baran
KS X FIGHT Piaseczno
- RSC3
Walka 4, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -75kg
Dominik Pazdan
UKS Diament Pstrągowa
Dominik Karczewski
Mławskie Centrum Sportów Walki (MCSW Mława)
- RSC3
Walka 5, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -71kg
Konrad Furmanek
MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD
Szymon Salachna
Beskid Dragon
KO2 -
Walka 6, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -71kg
Rafał Budzyński
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
Marek Rudziewicz
Husaria Drutex
3 - 0
Walka 7, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -71kg
Bartosz Seręga
Klub Sportowy C.S.E. Sparta
Mateusz Parat
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
0 - 3
Walka 8, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -86kg
Mateusz Kubiszyn
Klub Sportów Walki Sokół Jarosław
Paweł Mularczyk
MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD
3 - 0
Walka 9, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -75kg
Andrzej Ortylewski
KS Garda Nowa Dęba
Robert Krasoń
Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
0 - 3
Walka 10, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -75kg
Michał Szpak
MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD
Michał Ciach
KKS Sporty Walki
RSC3 -
Walka 11, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -75kg
Sebastian Prokop
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
Piotr Smoczyński
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
3 - 0
Walka 12, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -75kg
Bartosz michał Głuchy
KS Wielkopolanin Poznań
Dominik Pazdan
UKS Diament Pstrągowa
0 - 3
Walka 13, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -71kg
Piotr Owczarzak
KKS Sporty Walki
Mateusz Kosturek
KS OYAMA Rzeszów
3 - 0
Walka 14, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -71kg
Andrzej Gmur
SKF Boksing Zielona Góra
Szymon Salachna
Beskid Dragon
0 - 3
Walka 15, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -71kg
Michał Bączyk
KKS Sporty Walki
Rafał Budzyński
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
0 - 3
Walka 16, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -71kg
Kamil Dajwłowski
Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Mateusz Parat
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
3 - 0
Walka 17, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -86kg
Mateusz Kędzierski
SMOK Toruń
Arkadiusz Dembiński
Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
0 - 3
Walka 18, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -86kg
Dawid Szulc
GSWW Najemnik Gliwice
Bogumił Połoński
SKF Boksing Zielona Góra
RSC1 -
Walka 19, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -86kg
Szymon Wąs
GSWW Najemnik Gliwice
Rafał Aleksandrowicz
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
2 - 1
Walka 20, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -86kg
Grzegorz Starosciak
Stowarzyszenie Sportów Walki Nokaut
Mateusz Kubiszyn
Klub Sportów Walki Sokół Jarosław
0 - 3
Walka 21, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -91kg
Oskar Skupień
KS ZIĘTEK Team
Paweł Michalak
Husaria Drutex
3 - 0
Walka 22, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -91kg
Patryk Proszek
Gwardia Zielona Góra
Michał Grzesiak
Center Team Odolanów
0 - 3
Walka 23, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -91kg
Bartłomiej Wydra
Alien Kick Łódź
Artur Kubiak
KKS Sporty Walki
RSC3 -
Walka 24, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -60kg
Patryk Sagan
Legion Głogów
Patryk Kosturek
KS OYAMA Rzeszów
3 - 0
Walka 25, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -60kg
Bartłomiej Więcław
KS ZIĘTEK Team
Maciej Mucha
Klub Sportowy C.S.E. Sparta
0 - 3
PRZERWA OBIADOWA W GODZINACH 14,00 - 15,00
Walka 26, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -67kg
Łukasz Pomieciński
Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ Inowrocław
Mariusz Just
Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
RSC2 -
Walka 27, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -67kg
Mateusz Białecki
SMOK Toruń
Paweł Bors
Klub Sztuk Walki ŁKS ŁÓDŹ BOKS
3 - 0
Walka 28, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -81kg
Piotr Kołakowski
Zamek Kurzętnik
Bartosz Paradowski
KKS Sporty Walki
1 - 2
Walka 29, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -81kg
Adrian Kupiec
Legion Głogów
Przemysław Ziemnicki
KT Legia
0 - 3
Walka 30, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -63.5kg
Tomasz Byczek
Klub Sportowy C.S.E. Sparta
Rafał Nguyen von
KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.
0 - 3
Walka 31, Przedwalka       full-contact / Senior [k] / -52kg
Anna Knobel
KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.
Maria Romańska
Klub Bokserski Legia Warszawa
3 - 0
Walka 32, Przedwalka       full-contact / Senior [k] / -65kg
Sylwia Antczak
MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD
Agata Piechowicz
Klub Bokserski Legia Warszawa
0 - 3
Walka 33, Przedwalka       full-contact / Senior [k] / -70kg
Małgorzata Wyszyńska
KT Legia
Agnieszka Osial
KSW Łuków
WO -
Walka 34, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -57kg
Łukasz Piwowarczyk
Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport
Piotr Kulikowski
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
- WO
Walka 35, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -75kg
Robert Krasoń
Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Michał Ciach
KKS Sporty Walki
3 - 0
Walka 36, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -75kg
Sebastian Prokop
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
Dominik Pazdan
UKS Diament Pstrągowa
1 - 2
Walka 37, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -71kg
Piotr Owczarzak
KKS Sporty Walki
Szymon Salachna
Beskid Dragon
0 - 3
Walka 38, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -71kg
Rafał Budzyński
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
Kamil Dajwłowski
Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
AB3 -
Walka 39, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -86kg
Arkadiusz Dembiński
Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Bogumił Połoński
SKF Boksing Zielona Góra
0 - 3
Walka 40, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -86kg
Szymon Wąs
GSWW Najemnik Gliwice
Mateusz Kubiszyn
Klub Sportów Walki Sokół Jarosław
0 - 3
Walka 41, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -91kg
Mateusz Pluta
UKS Puncher Wrocław
Oskar Skupień
KS ZIĘTEK Team
1 - 2
Walka 42, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -91kg
Michał Grzesiak
Center Team Odolanów
Artur Kubiak
KKS Sporty Walki
3 - 0
Walka 43, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -60kg
Artur Cieciura
Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Patryk Sagan
Legion Głogów
- WO
Walka 44, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -60kg
Arkadiusz Drohomirecki
Beskid Dragon
Maciej Mucha
Klub Sportowy C.S.E. Sparta
3 - 0
Walka 45, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -67kg
Piotr Odważny
KKS Sporty Walki
Mariusz Just
Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
3 - 0
Walka 46, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -67kg
Kajetan Kierstein
KKS Sporty Walki
Mateusz Białecki
SMOK Toruń
2 - 1
Walka 47, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -81kg
Filip Karbownik
Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Bartosz Paradowski
KKS Sporty Walki
3 - 0
Walka 48, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -81kg
Kacper Frątczak
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Przemysław Ziemnicki
KT Legia
- AB2
Walka 49, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -63.5kg
Przemysław Brzózka
Klub Sportowy C.S.E. Sparta
Bartosz Fechner
MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD
2 - 1
Walka 50, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -63.5kg
Jakub Pokusa
KSW Szczecinek
Rafał Nguyen von
KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.
3 - 0
Walka 51, Półfinał       full-contact / Senior [k] / -52kg
Natalia Biernasiak
KKS Sporty Walki
Magdalena Świtek
Klub Bokserski Legia Warszawa
3 - 0
Walka 52, Półfinał       full-contact / Senior [k] / -52kg
Żaneta Cieśla
Legion Głogów
Anna Knobel
KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.
3 - 0
Walka 53, Półfinał       full-contact / Senior [k] / -65kg
Monika Kędzierska
Klub Sportowy C.S.E. Sparta
Marta Waliczek
Beskid Dragon
WO -
Walka 54, Półfinał       full-contact / Senior [k] / -65kg
Paulina Frankowska
KS X FIGHT Piaseczno
Agata Piechowicz
Klub Bokserski Legia Warszawa
3 - 0
Walka 55, Półfinał       full-contact / Senior [k] / -70kg
Martyna Mossur
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Kamila Berek
GKS Champion Gdańsk
WO -
Walka 56, Półfinał       full-contact / Senior [k] / -70kg
Karolina Dziedzic
UKS Diament Pstrągowa
Agnieszka Osial
KSW Łuków
3 - 0
Walka 57, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -57kg
Łukasz Wydro
SMOK Toruń
Paweł Dąbrowski
KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.
3 - 0
Walka 58, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -57kg
Robert Niedźwiedzki
KS ZIĘTEK Team
Łukasz Piwowarczyk
Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport
3 - 0
Walka 59, Przedwalka       full-contact / Senior [k] / -56kg
Gabriela Bednarowicz
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Katarzyna Palicka
KGHM METRACO ARMIA POLKOWICE
3 - 0
Walka 60, Przedwalka       full-contact / Senior [k] / -60kg
Klaudia Cichoń
LUKS JAS POL
Kamila Hermanowska
UKS Tom Bee Team
3 - 0
Walka 61, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / +91kg
Tomasz Piechocki
KKS Sporty Walki
Dariusz Olbrych
KS ZIĘTEK Team
- RSC2
Walka 62, Finał       full-contact / Senior [m] / -75kg
Robert Krasoń
Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Dominik Pazdan
UKS Diament Pstrągowa
3 - 0
Walka 63, Finał       full-contact / Senior [m] / -71kg
Szymon Salachna
Beskid Dragon
Kamil Dajwłowski
Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
0 - 3
Walka 64, Finał       full-contact / Senior [m] / -86kg
Bogumił Połoński
SKF Boksing Zielona Góra
Mateusz Kubiszyn
Klub Sportów Walki Sokół Jarosław
1 - 2
Walka 65, Finał       full-contact / Senior [m] / -91kg
Oskar Skupień
KS ZIĘTEK Team
Michał Grzesiak
Center Team Odolanów
AB2 -
Walka 66, Finał       full-contact / Senior [m] / -60kg
Artur Cieciura
Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Arkadiusz Drohomirecki
Beskid Dragon
3 - 0
Walka 67, Finał       full-contact / Senior [m] / -67kg
Piotr Odważny
KKS Sporty Walki
Kajetan Kierstein
KKS Sporty Walki
2 - 1
Walka 68, Finał       full-contact / Senior [m] / -81kg
Filip Karbownik
Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Kacper Frątczak
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
0 - 3
Walka 69, Finał       full-contact / Senior [m] / -63.5kg
Przemysław Brzózka
Klub Sportowy C.S.E. Sparta
Jakub Pokusa
KSW Szczecinek
0 - 3
Walka 70, Finał       full-contact / Senior [k] / -52kg
Natalia Biernasiak
KKS Sporty Walki
Żaneta Cieśla
Legion Głogów
0 - 3
Walka 71, Finał       full-contact / Senior [k] / -65kg
Marta Waliczek
Beskid Dragon
Paulina Frankowska
KS X FIGHT Piaseczno
3 - 0
Walka 72, Finał       full-contact / Senior [k] / -70kg
Kamila Berek
GKS Champion Gdańsk
Karolina Dziedzic
UKS Diament Pstrągowa
0 - 3
Walka 73, Finał       full-contact / Senior [m] / -57kg
Łukasz Wydro
SMOK Toruń
Robert Niedźwiedzki
KS ZIĘTEK Team
0 - 3
Walka 74, Finał       full-contact / Senior [k] / -56kg
Klara Kleczkowska
KT Legia
Gabriela Bednarowicz
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
WO -
Walka 75, Finał       full-contact / Senior [k] / -60kg
Magdalena Frankowicz
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Klaudia Cichoń
LUKS JAS POL
0 - 3
Walka 76, Finał       full-contact / Senior [m] / +91kg
Jakub Kozera
Gwardia Zielona Góra
Tomasz Piechocki
KKS Sporty Walki
2 - 1
Walka 77, Finał       full-contact / Senior [m] / -51kg
Wojciech Peryt
Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport
Szymon Niewczas
Uczniowski Klub Sportowy EVAN Nowy Sącz
- AB1
Walka 78, Finał       full-contact / Senior [k] / -48kg
Ewa Bulanda
Uczniowski Klub Sportowy EVAN Nowy Sącz
Karolina Mośko
KKS Sporty Walki
3 - 0
Walka 79, Finał       full-contact / Senior [k] / +70kg
Anna Kołodziejska
KKS Sporty Walki
Maria Barcikowska
Stowarzyszenie Sportu i Rekreeacji Wola Warszawa
3 - 0
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL