Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex
OCTAGON - polska marka sportowa

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Juniorów, Seniorów i Weteranów w formule Kick Light_10-12.03.2023 - Jarosław

Termin: 10.03.2023 - 12.03.2023
Lokalizacja: Jarosław
EN English application

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -63kg
Kacper Popielewicz
FIGHT POINT Biała Podlaska
Antoni Bizoń
Oświęcimski Klub Karate
- TKO1
Walka 2, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -63kg
Patryk Konasiewicz
KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ
Mateusz Świtek
KSW Szczecinek
3 - 0
Walka 3, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -63kg
Filip Śronek
LZS POPRAWA Siedlików
Michał Janiszewski
KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ
1 - 2
Walka 4, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -63kg
Marcel Drewa
Rebelia Kartuzy
Tomasz Rembiałkowski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
- TKO2
Walka 5, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -63kg
Radosław Sobczyk
KS Gym Fight Wrocław
Juliusz Bylica
SKF Boksing Zielona Góra
3 - 0
Walka 6, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -63kg
Szymon Brzeski
SKF Boksing Zielona Góra
Adrian Malec
KSW Sokół Jarosław
- AB2
Walka 7, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -63kg
Alan Nowak
KS Gym Fight Wrocław
Hubert Semkło
SKF Boksing Zielona Góra
3 - 0
Walka 8, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -63kg
Kamil Stasiak
SKF Boksing Zielona Góra
Aleksander Kaczmarski
KS Gym Fight Wrocław
1 - 2
Walka 9, 1/16       kick-light / Junior [m] / -63kg
Marcin Szczukiewicz
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Kacper Popielewicz
FIGHT POINT Biała Podlaska
DQ1 -
Walka 10, 1/16       kick-light / Junior [m] / -63kg
Kacper Stelmasiak
Łaski Klub Sztuk Walki
Patryk Konasiewicz
KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ
3 - 0
Walka 11, 1/16       kick-light / Junior [m] / -63kg
Marek Helak
X Fight Piaseczno
Michał Janiszewski
KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ
1 - 2
Walka 12, 1/16       kick-light / Junior [m] / -63kg
Oskar Wawrzkiewicz
Klub Sportowy OYAMA Rzeszów
Marcel Drewa
Rebelia Kartuzy
RSC1 -
Walka 13, 1/16       kick-light / Junior [m] / -63kg
Michał Elias
KKT Bałtyk Koszalin
Radosław Sobczyk
KS Gym Fight Wrocław
3 - 0
Walka 14, 1/16       kick-light / Junior [m] / -63kg
Adrian Nodzak
KSW Alien Łódź
Szymon Brzeski
SKF Boksing Zielona Góra
0 - 3
Walka 15, 1/16       kick-light / Junior [m] / -63kg
Kamil Gniewosz
Klub Sportowy Mistral Wojkowice
Alan Nowak
KS Gym Fight Wrocław
0 - 3
Walka 16, 1/16       kick-light / Junior [m] / -63kg
Maciej Konarzewski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
Aleksander Kaczmarski
KS Gym Fight Wrocław
3 - 0
Walka 17, Przedwalka       kick-light / Junior [k] / -55kg
Marika Niedziółka
KSW Szczecinek
Sandra Sujecka
LKS Puncher Płock
WO -
Walka 18, Przedwalka       kick-light / Junior [k] / -55kg
Dominika Kondracka
KSW Łuków
Martyna Konieczna
CSW Champion Lubawa
3 - 0
Walka 19, Przedwalka       kick-light / Junior [k] / -55kg
Nikola Górczyńska
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
Julia Szmit
Klub Sportowy AKADEMICKI EVAN
AB1 -
Walka 20, Przedwalka       kick-light / Junior [k] / -55kg
Julia Żychlińska
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
Milena Kobiec
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
0 - 3
Walka 21, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -84kg
Bartłomiej Lasek
Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki
Igor Wagner
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
3 - 0
Walka 22, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -84kg
Krzysztof Winkler
KS Ziętek Team Kalisz
Kacper Loba
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
DQ3 -
Walka 23, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -84kg
Wiktor Działocha
LZS POPRAWA Siedlików
Jakub Końko
Husaria Wałcz
3 - 0
Walka 24, Przedwalka       kick-light / Junior [k] / +70kg
Oliwia Perwińska
SKF Boksing Zielona Góra
Żaneta Stenka
KTS-K GOSRiT Luzino
RSC2 -
Walka 25, Przedwalka       kick-light / Junior [k] / -70kg
Iga Leboda
KS Ziętek Team Kalisz
Julia Nowacka
UKS Sanda Płock
WO -
Walka 26, Przedwalka       kick-light / Junior [k] / -70kg
Wiktoria Sułkowska
Husaria Wałcz
Melania Czerwonka
KSW Szczecinek
DQ1 -
Walka 27, Przedwalka       kick-light / Junior [k] / -70kg
Wiktoria Śniegowska
SKF Boksing Zielona Góra
Weronika Błażejewicz
X Fight Piaseczno
3 - 0
Walka 28, Ćwierćfinał       kick-light / Junior [m] / -63kg
Kacper Popielewicz
FIGHT POINT Biała Podlaska
Kacper Stelmasiak
Łaski Klub Sztuk Walki
3 - 0
Walka 29, Ćwierćfinał       kick-light / Junior [m] / -63kg
Michał Janiszewski
KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ
Marcel Drewa
Rebelia Kartuzy
3 - 0
Walka 30, Ćwierćfinał       kick-light / Junior [m] / -63kg
Michał Elias
KKT Bałtyk Koszalin
Szymon Brzeski
SKF Boksing Zielona Góra
3 - 0
Walka 31, Ćwierćfinał       kick-light / Junior [m] / -63kg
Alan Nowak
KS Gym Fight Wrocław
Maciej Konarzewski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
RSC2 -
Walka 32, Ćwierćfinał       kick-light / Junior [k] / -55kg
Aleksandra Żuchowska
Karwiński Team Mława Mława
Sandra Sujecka
LKS Puncher Płock
3 - 0
Walka 33, Ćwierćfinał       kick-light / Junior [k] / -55kg
Julia Szyjkowska
A&W Team Obrowo
Dominika Kondracka
KSW Łuków
3 - 0
Walka 34, Ćwierćfinał       kick-light / Junior [k] / -55kg
Joanna Szpunar
KSW Sokół Jarosław
Julia Szmit
Klub Sportowy AKADEMICKI EVAN
WO -
Walka 35, Ćwierćfinał       kick-light / Junior [k] / -55kg
Emilia Gruchała-Węsierska
Rebelia Kartuzy
Milena Kobiec
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
0 - 3
Walka 36, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -84kg
Sebastian Jędraś
X Fight Piaseczno
Bartłomiej Lasek
Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki
3 - 0
Walka 37, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -84kg
Kacper Loba
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
Wiktor Działocha
LZS POPRAWA Siedlików
0 - 3
Walka 38, Półfinał       kick-light / Junior [k] / +70kg
Wiktoria Ziober
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice
Weronika Gabler
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
3 - 0
Walka 39, Półfinał       kick-light / Junior [k] / +70kg
Kinga Nowakowska
SKF Boksing Zielona Góra
Żaneta Stenka
KTS-K GOSRiT Luzino
0 - 3
Walka 40, Półfinał       kick-light / Junior [k] / -70kg
Natalia Mizgorska
Husaria Wałcz
Julia Nowacka
UKS Sanda Płock
0 - 3
Walka 41, Półfinał       kick-light / Junior [k] / -70kg
Melania Czerwonka
KSW Szczecinek
Wiktoria Śniegowska
SKF Boksing Zielona Góra
0 - 3
Walka 42, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -63kg
Kacper Popielewicz
FIGHT POINT Biała Podlaska
Michał Janiszewski
KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ
3 - 0
Walka 43, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -63kg
Michał Elias
KKT Bałtyk Koszalin
Maciej Konarzewski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
RSC2 -
Walka 44, Półfinał       kick-light / Junior [k] / -55kg
Aleksandra Żuchowska
Karwiński Team Mława Mława
Julia Szyjkowska
A&W Team Obrowo
0 - 3
Walka 45, Półfinał       kick-light / Junior [k] / -55kg
Julia Szmit
Klub Sportowy AKADEMICKI EVAN
Milena Kobiec
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
AB3 -
W dniu 12.03. rywalizacja sportowa rozpocznie się od walki 46 o godzinie 9.00
Walka 46, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -74kg
Piotr Tkaczyk
Karwiński Team Mława Mława
Jakub Strzyżewski
KSW Łuków
0 - 3
Walka 47, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -84kg
Mateusz Kowalski
Złomiarz Team Gdańsk
Dawid Sęk
KSW Sokół Jarosław
3 - 0
Walka 48, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -63kg
Jakub Szyszka
Ożarowska Szkoła Kickboxingu
Adrian Kłosiewicz
X Fight Piaseczno
3 - 0
Walka 49, 1/16       kick-light / Senior [m] / -74kg
Szymon Majewski
Złomiarz Team Gdańsk
Tymoteusz Kopa
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
3 - 0
Walka 50, 1/16       kick-light / Senior [m] / -74kg
Adrian Korkus
KSW Szczecinek
Filip Jóźwiak
SKF Boksing Zielona Góra
3 - 0
Walka 51, 1/16       kick-light / Senior [m] / -74kg
Adam Ciepliński
Champion Gdańsk
Adrian Wojciechowski
Klub Sportów Walki KARIM TEAM, Przeworsk
DQ1 -
Walka 52, 1/16       kick-light / Senior [m] / -74kg
Jakub Tokarski
Łaski Klub Sztuk Walki
Krystian Topczewski
Ragnarok Białystok
0 - 3
Walka 53, 1/16       kick-light / Senior [m] / -74kg
Kacper Zielonka
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
Miłosz Tessmer
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
0 - 3
Walka 54, 1/16       kick-light / Senior [m] / -74kg
Przemysław Całka
KO Team Otwock
Michał Olszewski
UKS Sanda Płock
0 - 3
Walka 55, 1/16       kick-light / Senior [m] / -74kg
Patryk Sucharzewski
FIGHT POINT Biała Podlaska
Paweł Olszewski
Klub Sportowy Mistral Wojkowice
3 - 0
Walka 56, 1/16       kick-light / Senior [m] / -74kg
Arkadiusz Janas
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice
Jakub Strzyżewski
KSW Łuków
3 - 0
Walka 57, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Arkadiusz Lasek
Knockout Fight Club - Gdańsk
Szymon Maciusiewicz
A&W Team Obrowo
3 - 0
Walka 58, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Michał Nowakowski
KSW Sokół Jarosław
Armin Wilczewski
Rebelia Kartuzy
RSC1 -
Walka 59, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Wiktor Sołtysik
Oświęcimski Klub Karate
Michał Krasnostawski
KKT Bałtyk Koszalin
0 - 3
Walka 60, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Jan Kuczmaja
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
Mateusz Kowalski
Złomiarz Team Gdańsk
- DQ3
Walka 61, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -63kg
Bartosz Koziński
Klub Sportów Walki Włocławek
Jakub Gil
UKS Sanda Płock
3 - 0
Walka 62, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -63kg
Cezary Osieł
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
Karol Mazurek
KSW Sokół Jarosław
3 - 0
Walka 63, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -63kg
Piotr Kończyk
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Patryk Frankowski
Rebelia Kartuzy
0 - 3
Walka 64, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -63kg
Zhora Simonyan
Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
Jakub Szyszka
Ożarowska Szkoła Kickboxingu
2 - 1
Walka 65, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -94kg
Adam Augustyniak
Fight Club Radzymin
Kamil Stańczak
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
3 - 0
Walka 66, Przedwalka       kick-light / Senior [k] / -50kg
Julia Marciniak
Łaski Klub Sztuk Walki
Sylwia Lewandowska
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
3 - 0
Walka 67, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Szymon Majewski
Złomiarz Team Gdańsk
Adrian Korkus
KSW Szczecinek
3 - 0
Walka 68, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Adrian Wojciechowski
Klub Sportów Walki KARIM TEAM, Przeworsk
Krystian Topczewski
Ragnarok Białystok
0 - 3
Walka 69, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Miłosz Tessmer
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
Michał Olszewski
UKS Sanda Płock
- RSC2
Walka 70, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Patryk Sucharzewski
FIGHT POINT Biała Podlaska
Arkadiusz Janas
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice
3 - 0
Walka 71, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Arkadiusz Lasek
Knockout Fight Club - Gdańsk
Armin Wilczewski
Rebelia Kartuzy
RSC2 -
Walka 72, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Michał Krasnostawski
KKT Bałtyk Koszalin
Jan Kuczmaja
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
2 - 1
Walka 73, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -63kg
Bartosz Koziński
Klub Sportów Walki Włocławek
Cezary Osieł
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
0 - 3
Walka 74, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -63kg
Patryk Frankowski
Rebelia Kartuzy
Zhora Simonyan
Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
0 - 3
Walka 75, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -94kg
Michał Grzesiak
Center-Team Odolanów
Karol Czycz
UKS Diament Pstrągowa
3 - 0
Walka 76, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -94kg
Igor Szkodny
GSWW Najemnik Gliwice
Adam Augustyniak
Fight Club Radzymin
3 - 0
Walka 77, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Szymon Majewski
Złomiarz Team Gdańsk
Krystian Topczewski
Ragnarok Białystok
3 - 0
Walka 78, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Miłosz Tessmer
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
Patryk Sucharzewski
FIGHT POINT Biała Podlaska
0 - 3
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Centralny Ośrodek Sportu
Copyright 2014 - 2023 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL