ROZPOCZĘCIE WALK O GODZINIE 9,00 | |
Walka 1, Przedwalka point-fighting / Senior [m] / -89kg | |
Mateusz Cejmer KS START Działdowo | Michał Borzęcki KSW POLICE |
8 - 9 | |
Walka 2, Przedwalka point-fighting / Senior [m] / -74kg | |
Robert Wasiak Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion | Karol Wierzejski KS START Działdowo |
WO - | |
Walka 3, Przedwalka point-fighting / Senior [m] / -79kg | |
Mateusz Łania UKS Dragon Gorzów Wielkopolski | Bartłomiej Mienciuk KSW Szczecinek |
4 - 7 | |
Walka 4, Przedwalka point-fighting / Senior [m] / -79kg | |
Damian Jagodnicki SKT Tiger Dzierżoniów | Tomasz Bagrowski KSW Gorzów |
8 - 6 | |
Walka 5, Przedwalka point-fighting / Junior [k] / -60kg | |
Justyna Rosłon UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Julia Blatkiewicz UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
12 - 1 | |
Walka 6, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg | |
Filip Kucharczyk KSW Gorzów | Marcel Hulbój GOLD FIGHT CLUB Sosnowiec |
10 - 0 | |
Walka 7, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Mikołaj Dąbrowski X Fight Piaseczno | Maciej Kasprzyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
7 - 4 | |
Walka 8, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Anna Letniowska SKT Tiger Dzierżoniów | Nikola Drzyzga Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion |
10 - 5 | |
Walka 9, Przedwalka point-fighting / Senior [m] / +94kg | |
Tomasz Bąk UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Tomasz Pasek Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
- WO | |
Walka 10, Półfinał point-fighting / Senior [m] / -94kg | |
Rafał Gąszczak Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Błażej Bedyk LKS Puncher Płock |
9 - 7 | |
Walka 11, Półfinał point-fighting / Senior [m] / -94kg | |
Artur Zieliński Elbląski Klub Karate | Antoni Maliszewski Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa |
- WO | |
Walka 12, Półfinał point-fighting / Senior [m] / -84kg | |
Michał Popiela UKS Dragon Gorzów Wielkopolski | Rafał Adamczyk KSW POLICE |
5 - 15 | |
Walka 13, Półfinał point-fighting / Senior [m] / -84kg | |
Piotr Kołakowski Zamek Kurzętnik | Tomasz Hirsz Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
9 - 8 | |
Walka 14, Półfinał point-fighting / Senior [m] / -69kg | |
Cezary Naus UKS Dragon Gorzów Wielkopolski | Filip Mijalski KSW START Częstochowa |
2 - 12 | |
Walka 15, Półfinał point-fighting / Senior [m] / -69kg | |
Rafał Trzciński ASW Fighter Mogilany | Aleksander Karwatka KS Polonia 1912 Leszno Leszno |
- WO | |
Walka 16, Przedwalka point-fighting / Senior [m] / -57kg | |
Mateusz Tatar KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Bastian Grzegorowski DRACHE- Leszno |
5 - 8 | |
Walka 17, Przedwalka point-fighting / Senior [k] / -65kg | |
Katarzyna Kwiecień Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion | Aurelia Bednarska Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
- WO | |
Walka 18, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg | |
Martyna Czerepińska KSW Łuków | Oliwia Ściągaj X Fight Piaseczno |
3 - 7 | |
Walka 19, Przedwalka point-fighting / Senior [k] / -60kg | |
Ewelina Jaszczuk UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Sandra Bruksztus KKT Bałtyk Koszalin |
1 - 11 | |
Walka 20, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Mikołaj Huta Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion | Paweł Dąbrowski DAN Świdnik |
3 - 5 | |
Walka 21, Półfinał point-fighting / Senior [m] / -89kg | |
Michał Michałowski X Fight Piaseczno | Michał Borkowski Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
7 - 8 | |
Walka 22, Półfinał point-fighting / Senior [m] / -89kg | |
Piotr Maślanka LKS Puncher Płock | Michał Borzęcki KSW POLICE |
11 - 1 | |
Walka 23, Półfinał point-fighting / Senior [m] / -74kg | |
Dominik Kowalski KS Polonia 1912 Leszno Leszno | Tomasz Kurzeja X Fight Piaseczno |
1 - 11 | |
Walka 24, Półfinał point-fighting / Senior [m] / -74kg | |
Adrian Durma Elbląski Klub Karate | Karol Wierzejski KS START Działdowo |
11 - 2 | |
Walka 25, Półfinał point-fighting / Senior [m] / -79kg | |
Dominik Kotowski KSW POLICE | Bartłomiej Mienciuk KSW Szczecinek |
4 - 5 | |
Walka 26, Półfinał point-fighting / Senior [m] / -79kg | |
Adam Wróbel Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe | Damian Jagodnicki SKT Tiger Dzierżoniów |
1 - 11 | |
Walka 27, Półfinał point-fighting / Junior [k] / -60kg | |
Paulina Rosłon UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Kamila Słomka Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej |
10 - 0 | |
Walka 28, Półfinał point-fighting / Junior [k] / -60kg | |
Małgorzata Ciesielska DAN Świdnik | Justyna Rosłon UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
3 - 9 | |
Walka 29, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg | |
Julian Graboś Beskid Dragon Bielsko-Biała | Remigiusz Czeponis KSW Gorzów |
7 - 4 | |
Walka 30, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg | |
Karol Piekuta SKF Boksing Zielona Góra | Filip Kucharczyk KSW Gorzów |
4 - 6 | |
Walka 31, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Natalia Kowaleczko-krupa KSW Gorzów | Julia Setla Beskid Dragon Bielsko-Biała |
0 - 10 | |
Walka 32, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Zuzanna Kalbarczyk KTS-K GOSRiT Luzino | Anna Letniowska SKT Tiger Dzierżoniów |
11 - 0 | |
Walka 33, Finał point-fighting / Senior [m] / +94kg | |
Krzysztof Majcher KS FUX Zabrze | Tomasz Bąk UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
WO - | |
Walka 34, Finał point-fighting / Senior [m] / -94kg | |
Rafał Gąszczak Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Artur Zieliński Elbląski Klub Karate |
16 - 15 | |
Walka 35, Finał point-fighting / Senior [m] / -84kg | |
Rafał Adamczyk KSW POLICE | Piotr Kołakowski Zamek Kurzętnik |
12 - 7 | |
Walka 36, Finał point-fighting / Senior [m] / -69kg | |
Filip Mijalski KSW START Częstochowa | Rafał Trzciński ASW Fighter Mogilany |
10 - 0 | |
Walka 37, Finał point-fighting / Senior [m] / -57kg | |
Rafał Karcz Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe | Bastian Grzegorowski DRACHE- Leszno |
12 - 5 | |
Walka 38, Finał point-fighting / Senior [k] / -65kg | |
Sylwia Dwórznik KS START Działdowo | Katarzyna Kwiecień Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion |
8 - 11 | |
Walka 39, Finał point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg | |
Sandra Pikron KTS-K GOSRiT Luzino | Oliwia Ściągaj X Fight Piaseczno |
0 - 9 | |
Walka 40, Finał point-fighting / Senior [k] / -60kg | |
Kamila Przysiężniak UKS Dragon Gorzów Wielkopolski | Sandra Bruksztus KKT Bałtyk Koszalin |
8 - 2 | |
Walka 41, Finał point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Mikołaj Dąbrowski X Fight Piaseczno | Paweł Dąbrowski DAN Świdnik |
6 - 0 | |
Walka 42, Finał point-fighting / Senior [m] / -89kg | |
Michał Borkowski Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Piotr Maślanka LKS Puncher Płock |
8 - 1 | |
Walka 43, Finał point-fighting / Senior [m] / -74kg | |
Tomasz Kurzeja X Fight Piaseczno | Adrian Durma Elbląski Klub Karate |
10 - 7 | |
Walka 44, Finał point-fighting / Senior [m] / -79kg | |
Bartłomiej Mienciuk KSW Szczecinek | Damian Jagodnicki SKT Tiger Dzierżoniów |
9 - 3 | |
Walka 45, Finał point-fighting / Junior [k] / -60kg | |
Paulina Rosłon UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Justyna Rosłon UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
2 - 4 | |
Walka 46, Finał point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg | |
Julian Graboś Beskid Dragon Bielsko-Biała | Filip Kucharczyk KSW Gorzów |
4 - 7 | |
Walka 47, Finał point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Julia Setla Beskid Dragon Bielsko-Biała | Zuzanna Kalbarczyk KTS-K GOSRiT Luzino |
6 - 5 | |
Walka 48, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Jakub Gałan KSW Szczecinek | Jakub Piotrowicz Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno |
3 - 0 | |
Walka 49, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Kacper Gębala Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion | Borys Chudziński KS Polonia 1912 Leszno Leszno |
0 - 3 | |
Walka 50, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Jakub Grzywacz Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Kacper Słyk UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
3 - 0 | |
Walka 51, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Maciej Turczyński Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN | Antoni Chrostowski Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka |
0 - 3 | |
Walka 52, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Kacper Trzos Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Dawid Dominiak Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno |
- RSC1 | |
Walka 53, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Marcin Włoga WKS SFINKS Węgrów | Michał Kornacki CSW Champion Lubawa |
RSC2 - | |
Walka 54, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Marcel Drajer MLKS Spider Złotów | Jonatan Babińczuk Ragnarok Białystok |
RSC2 - | |
Walka 55, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Igor Jarmuż A&W Team Obrowo | Michał Żołędź DAN Świdnik |
3 - 0 | |
Walka 56, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Kacper Zięba Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion | Sebastian Krzyżewski LKSW Pomorze Świnoujście |
0 - 3 | |
Walka 57, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Mateusz Sośnicki Klub Sportowy Semiramida Pułtusk | Łukasz Wojtowicz CSW Champion Lubawa |
AB1 - | |
Walka 58, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Konrad Przygoda UKS Diament Pstrągowa | Dawid Kozłowski DRACHE- Leszno |
0 - 3 | |
Walka 59, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Norbert Waligóra Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz | Wojciech Krzyżaniak KS Pogoń Mogilno |
0 - 3 | |
Walka 60, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Igor Dobosz UKS EVAN Nowy Sącz | Adrian Sęderecki KS Ziętek Team Kalisz |
RSC2 - | |
Walka 61, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Wiktor Bąbel Łódzkie Centrum Sportów Walki | Marcin Biraga Klub Sportowy Semiramida Pułtusk |
- RSC1 | |
Walka 62, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Daniel Szymecki KSW Łuków | Sebastian Ciesielski KS START Działdowo |
- DQ1 | |
Walka 63, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Damian Stelmach LZS POPRAWA Siedlików | Filip Jaskuła Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno |
- RSC2 | |
Walka 64, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Stanisław Zakrzewski KSW POLICE | Szymon Złydaszyk ASW Fighter Mogilany |
WO - | |
Walka 65, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Igor Wełnowski SMOK Toruń | Jakub Mrowca Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz |
- DQ2 | |
Walka 66, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Michał Pniak KS FUX Zabrze | Adrian Bendyk CSW Champion Lubawa |
AB1 - | |
Walka 66.1, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Igor Szkodny GSWW Najemnik Gliwice | Mateusz Kucharz Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
3 - 0 | |
Walka 67, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Jakub Michałkiewicz KKT Bałtyk Koszalin | Eryk Grabowski ASW Fighter Mogilany |
- DQ2 | |
Walka 68, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Karol Nowosielski Klub Sportowy Semiramida Pułtusk | Juliusz Jeneralski A&W Team Obrowo |
DQ2 - | |
Walka 69, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Artur Remion Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN | Dominik Brodala KS Polonia 1912 Leszno Leszno |
- RSC2 | |
Walka 70, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Maciej Mościcki KSW Łuków | Dawid Siek KS Sporty Walki Piła |
3 - 0 | |
Walka 71, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Sebastian Kusz KS Ziętek Team Kalisz | Jakub Płachta Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
- RSC2 | |
Walka 72, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Piotr Ostrowski X Fight Piaseczno | Jakub Zimoch SKF Boksing Zielona Góra |
1 - 2 | |
Walka 73, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Bartłomiej Pitala ASW Fighter Mogilany | Patryk Hływa LKSW Pomorze Świnoujście |
3 - 0 | |
Walka 74, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Marcin Adamek UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Klaudiusz Świstulski X Fight Piaseczno |
RSC2 - | |
Walka 75, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Kamil Piwowarczyk ASW Fighter Mogilany | Tomasz Grochowski KS START Działdowo |
RSC2 - | |
Walka 76, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Ernest Figura Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport | Jakub Wodyk KSW Gorzów |
DQ2 - | |
Walka 77, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Jakub Leliwa CSW Champion Lubawa | Grzegorz Borowski UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
3 - 0 | |
Walka 78, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Patryk Bodzek Beskid Dragon Bielsko-Biała | Jakub Gałan KSW Szczecinek |
- WO | |
Walka 79, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Jakub Zięba Polonia Rzeszów | Borys Chudziński KS Polonia 1912 Leszno Leszno |
RSC1 - | |
Walka 80, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Piotr Woźniak KS Sporty Walki Piła | Jakub Grzywacz Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
DQ - | |
Walka 81, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Wiktor Gryglak Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno | Antoni Chrostowski Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka |
0 - 3 | |
Walka 82, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Karol Matysiak KS Ziętek Team Kalisz | Kacper Trzos Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
0 - 3 | |
Walka 83, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Kacper Zając Gladiator Binczarowa | Michał Kornacki CSW Champion Lubawa |
0 - 3 | |
Walka 84, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Antoni Studziński UKS EVAN Nowy Sącz | Jonatan Babińczuk Ragnarok Białystok |
RSC2 - | |
Walka 85, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Dawid Nowakowski KS START Działdowo | Igor Jarmuż A&W Team Obrowo |
AB2 - | |
Walka 86, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Sebastian Krzyżewski LKSW Pomorze Świnoujście | Łukasz Wojtowicz CSW Champion Lubawa |
RSC1 - | |
Walka 87, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Dominik Olędzki X Fight Piaseczno | Dawid Kozłowski DRACHE- Leszno |
3 - 0 | |
Walka 88, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Wojciech Krzyżaniak KS Pogoń Mogilno | Adrian Sęderecki KS Ziętek Team Kalisz |
0 - 3 | |
Walka 89, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Wiktor Bąbel Łódzkie Centrum Sportów Walki | Daniel Szymecki KSW Łuków |
RSC2 - | |
Walka 90, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Damian Stelmach LZS POPRAWA Siedlików | Szymon Złydaszyk ASW Fighter Mogilany |
3 - 0 | |
Walka 91, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Kacper Zalewski X Fight Piaseczno | Igor Wełnowski SMOK Toruń |
0 - 3 | |
Walka 92, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Adrian Bendyk CSW Champion Lubawa | Igor Szkodny GSWW Najemnik Gliwice |
3 - 0 | |
Walka 93, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Szymon Słotwiński Gwardia Zielona Góra | Krystian Pawlikowski Łódzkie Centrum Sportów Walki |
- AB1 | |
Walka 94, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Marcel Sołtysiak KSW Gorzów | Hubert Sikora Center Team Odolanów |
0 - 3 | |
Walka 95, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Tomasz Dobosiewicz UKS Dragon Gorzów Wielkopolski | Patryk Banaszek Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
RSC2 - | |
Walka 96, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Mateusz Kostecki SKF Boksing Zielona Góra | Jakub Michałkiewicz KKT Bałtyk Koszalin |
3 - 0 | |
Walka 97, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Szymon Doba UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Oliwier Jędruch LKSW Pomorze Świnoujście |
3 - 0 | |
Walka 98, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Bartosz Wolsza SMOK Toruń | Hubert Todorski WKS SFINKS Węgrów |
- AB2 | |
Walka 99, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Grzegorz Szynkowski KS Beniaminek 03 Starogard Gdański | Tomasz Freitag KSW POLICE |
0 - 3 | |
Walka 100, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Maksymilian Palej SKT Tiger Dzierżoniów | Juliusz Jeneralski A&W Team Obrowo |
DQ2 - | |
Walka 101, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Miłosz Pokorski KS Pogoń Mogilno | Michał Śpiewak UKS EVAN Nowy Sącz |
3 - 0 | |
Walka 102, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Kamil Szczygielski KSW Łuków | Mateusz Szczytniewski LKSW Pomorze Świnoujście |
- RSC1 | |
Walka 103, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Rafał Wójcik X Fight Piaseczno | Norbert Kusz KS Ziętek Team Kalisz |
RSC2 - | |
Walka 104, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Adam Kołdon LKSW Pomorze Świnoujście | Artur Remion Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN |
RSC2 - | |
Walka 105, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Mateusz Śliwiński X Fight Piaseczno | Jakub Szarnecki Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN |
3 - 0 | |
Walka 106, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Adrian Chojnacki Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź | Maciej Mościcki KSW Łuków |
3 - 0 | |
Walka 107, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Maksymilian Czarnecki Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno | Patryk Glinka UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
RSC1 - | |
Walka 108, 1/16 light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Michał Błotnicki A&W Team Obrowo | Sebastian Kusz KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 109, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Paweł Kendziorski Zamek Kurzętnik | Jakub Zimoch SKF Boksing Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 110, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Gabriel Biernacki Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka | Bartłomiej Pitala ASW Fighter Mogilany |
2 - 1 | |
Walka 111, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Kacper Kołodziejczyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Klaudiusz Świstulski X Fight Piaseczno |
DQ2 - | |
Walka 112, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Tomasz Grochowski KS START Działdowo | Jakub Wodyk KSW Gorzów |
3 - 0 | |
Walka 113, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Jakub Leliwa CSW Champion Lubawa | Patryk Bodzek Beskid Dragon Bielsko-Biała |
- DQ2 | |
Walka 114, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Borys Chudziński KS Polonia 1912 Leszno Leszno | Jakub Grzywacz Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
- WO | |
Walka 115, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Antoni Chrostowski Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka | Kacper Trzos Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
3 - 0 | |
Walka 116, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Michał Kornacki CSW Champion Lubawa | Jonatan Babińczuk Ragnarok Białystok |
0 - 3 | |
Walka 117, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Igor Jarmuż A&W Team Obrowo | Łukasz Wojtowicz CSW Champion Lubawa |
0 - 3 | |
Walka 118, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Dominik Olędzki X Fight Piaseczno | Adrian Sęderecki KS Ziętek Team Kalisz |
1 - 2 | |
Walka 119, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Daniel Szymecki KSW Łuków | Damian Stelmach LZS POPRAWA Siedlików |
2 - 1 | |
Walka 120, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Igor Wełnowski SMOK Toruń | Adrian Bendyk CSW Champion Lubawa |
0 - 3 | |
Walka 121, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Szymon Słotwiński Gwardia Zielona Góra | Hubert Sikora Center Team Odolanów |
RSC2 - | |
Walka 122, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Patryk Banaszek Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Mateusz Kostecki SKF Boksing Zielona Góra |
- RSC2 | |
Walka 123, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Szymon Doba UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Bartosz Wolsza SMOK Toruń |
- DQ2 | |
Walka 124, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Tomasz Freitag KSW POLICE | Juliusz Jeneralski A&W Team Obrowo |
0 - 3 | |
Walka 125, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Miłosz Pokorski KS Pogoń Mogilno | Kamil Szczygielski KSW Łuków |
0 - 3 | |
Walka 126, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Norbert Kusz KS Ziętek Team Kalisz | Artur Remion Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN |
3 - 0 | |
Walka 127, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Mateusz Śliwiński X Fight Piaseczno | Adrian Chojnacki Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź |
0 - 3 | |
Walka 128, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Patryk Glinka UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Michał Błotnicki A&W Team Obrowo |
- RSC1 | |
Walka 129, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Paweł Kendziorski Zamek Kurzętnik | Gabriel Biernacki Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka |
3 - 0 | |
Walka 130, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Klaudiusz Świstulski X Fight Piaseczno | Tomasz Grochowski KS START Działdowo |
- RSC2 | |
Walka 131, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Jakub Leliwa CSW Champion Lubawa | Borys Chudziński KS Polonia 1912 Leszno Leszno |
WO - | |
Walka 132, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Antoni Chrostowski Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka | Jonatan Babińczuk Ragnarok Białystok |
0 - 3 | |
Walka 133, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Łukasz Wojtowicz CSW Champion Lubawa | Adrian Sęderecki KS Ziętek Team Kalisz |
2 - 1 | |
Walka 134, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Daniel Szymecki KSW Łuków | Adrian Bendyk CSW Champion Lubawa |
0 - 3 | |
Walka 135, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Hubert Sikora Center Team Odolanów | Patryk Banaszek Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
0 - 3 | |
Walka 136, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Szymon Doba UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Juliusz Jeneralski A&W Team Obrowo |
0 - 3 | |
Walka 137, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Kamil Szczygielski KSW Łuków | Norbert Kusz KS Ziętek Team Kalisz |
AB1 - | |
Walka 138, Półfinał light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Adrian Chojnacki Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź | Patryk Glinka UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
DQ - | |
Walka 139, Finał light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Paweł Kendziorski Zamek Kurzętnik | Klaudiusz Świstulski X Fight Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 140, Finał light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Borys Chudziński KS Polonia 1912 Leszno Leszno | Jonatan Babińczuk Ragnarok Białystok |
0 - 3 | |
Walka 141, Finał light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Łukasz Wojtowicz CSW Champion Lubawa | Adrian Bendyk CSW Champion Lubawa |
0 - 3 | |
Walka 142, Finał light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Patryk Banaszek Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Juliusz Jeneralski A&W Team Obrowo |
- RSC2 | |
Walka 143, Finał light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Norbert Kusz KS Ziętek Team Kalisz | Patryk Glinka UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
- DQ |