Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Przedłużenie zgłoszeń_MP Kad., Kad. Mł., Jun. Light-Contact i Pointfighting i Sen. Pointfighting_05-07.05.2017 - Rydzyna

Termin: 05.05.2017 - 07.05.2017
Lokalizacja: Rydzyna

Zgłoszenia

Lokalizacje:

ROZPOCZĘCIE WALK O GODZINIE 9,00
Walka 1, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -89kg
Mateusz Cejmer
KS START Działdowo
Michał Borzęcki
KSW POLICE
8 - 9
Walka 2, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -74kg
Robert Wasiak
Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
Karol Wierzejski
KS START Działdowo
WO -
Walka 3, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -79kg
Mateusz Łania
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Bartłomiej Mienciuk
KSW Szczecinek
4 - 7
Walka 4, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -79kg
Damian Jagodnicki
SKT Tiger Dzierżoniów
Tomasz Bagrowski
KSW Gorzów
8 - 6
Walka 5, Przedwalka       point-fighting / Junior [k] / -60kg
Justyna Rosłon
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Julia Blatkiewicz
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
12 - 1
Walka 6, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
Filip Kucharczyk
KSW Gorzów
Marcel Hulbój
GOLD FIGHT CLUB Sosnowiec
10 - 0
Walka 7, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
Mikołaj Dąbrowski
X Fight Piaseczno
Maciej Kasprzyk
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
7 - 4
Walka 8, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
Anna Letniowska
SKT Tiger Dzierżoniów
Nikola Drzyzga
Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
10 - 5
Walka 9, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / +94kg
Tomasz Bąk
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Tomasz Pasek
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
- WO
Walka 10, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -94kg
Rafał Gąszczak
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Błażej Bedyk
LKS Puncher Płock
9 - 7
Walka 11, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -94kg
Artur Zieliński
Elbląski Klub Karate
Antoni Maliszewski
Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa
- WO
Walka 12, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -84kg
Michał Popiela
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Rafał Adamczyk
KSW POLICE
5 - 15
Walka 13, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -84kg
Piotr Kołakowski
Zamek Kurzętnik
Tomasz Hirsz
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
9 - 8
Walka 14, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -69kg
Cezary Naus
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Filip Mijalski
KSW START Częstochowa
2 - 12
Walka 15, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -69kg
Rafał Trzciński
ASW Fighter Mogilany
Aleksander Karwatka
KS Polonia 1912 Leszno Leszno
- WO
Walka 16, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -57kg
Mateusz Tatar
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Bastian Grzegorowski
DRACHE- Leszno
5 - 8
Walka 17, Przedwalka       point-fighting / Senior [k] / -65kg
Katarzyna Kwiecień
Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
Aurelia Bednarska
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
- WO
Walka 18, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
Martyna Czerepińska
KSW Łuków
Oliwia Ściągaj
X Fight Piaseczno
3 - 7
Walka 19, Przedwalka       point-fighting / Senior [k] / -60kg
Ewelina Jaszczuk
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Sandra Bruksztus
KKT Bałtyk Koszalin
1 - 11
Walka 20, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
Mikołaj Huta
Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
Paweł Dąbrowski
DAN Świdnik
3 - 5
Walka 21, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -89kg
Michał Michałowski
X Fight Piaseczno
Michał Borkowski
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
7 - 8
Walka 22, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -89kg
Piotr Maślanka
LKS Puncher Płock
Michał Borzęcki
KSW POLICE
11 - 1
Walka 23, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -74kg
Dominik Kowalski
KS Polonia 1912 Leszno Leszno
Tomasz Kurzeja
X Fight Piaseczno
1 - 11
Walka 24, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -74kg
Adrian Durma
Elbląski Klub Karate
Karol Wierzejski
KS START Działdowo
11 - 2
Walka 25, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -79kg
Dominik Kotowski
KSW POLICE
Bartłomiej Mienciuk
KSW Szczecinek
4 - 5
Walka 26, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -79kg
Adam Wróbel
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Damian Jagodnicki
SKT Tiger Dzierżoniów
1 - 11
Walka 27, Półfinał       point-fighting / Junior [k] / -60kg
Paulina Rosłon
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Kamila Słomka
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
10 - 0
Walka 28, Półfinał       point-fighting / Junior [k] / -60kg
Małgorzata Ciesielska
DAN Świdnik
Justyna Rosłon
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
3 - 9
Walka 29, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
Julian Graboś
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Remigiusz Czeponis
KSW Gorzów
7 - 4
Walka 30, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
Karol Piekuta
SKF Boksing Zielona Góra
Filip Kucharczyk
KSW Gorzów
4 - 6
Walka 31, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
Natalia Kowaleczko-krupa
KSW Gorzów
Julia Setla
Beskid Dragon Bielsko-Biała
0 - 10
Walka 32, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
Zuzanna Kalbarczyk
KTS-K GOSRiT Luzino
Anna Letniowska
SKT Tiger Dzierżoniów
11 - 0
Walka 33, Finał       point-fighting / Senior [m] / +94kg
Krzysztof Majcher
KS FUX Zabrze
Tomasz Bąk
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
WO -
Walka 34, Finał       point-fighting / Senior [m] / -94kg
Rafał Gąszczak
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Artur Zieliński
Elbląski Klub Karate
16 - 15
Walka 35, Finał       point-fighting / Senior [m] / -84kg
Rafał Adamczyk
KSW POLICE
Piotr Kołakowski
Zamek Kurzętnik
12 - 7
Walka 36, Finał       point-fighting / Senior [m] / -69kg
Filip Mijalski
KSW START Częstochowa
Rafał Trzciński
ASW Fighter Mogilany
10 - 0
Walka 37, Finał       point-fighting / Senior [m] / -57kg
Rafał Karcz
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Bastian Grzegorowski
DRACHE- Leszno
12 - 5
Walka 38, Finał       point-fighting / Senior [k] / -65kg
Sylwia Dwórznik
KS START Działdowo
Katarzyna Kwiecień
Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
8 - 11
Walka 39, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
Sandra Pikron
KTS-K GOSRiT Luzino
Oliwia Ściągaj
X Fight Piaseczno
0 - 9
Walka 40, Finał       point-fighting / Senior [k] / -60kg
Kamila Przysiężniak
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Sandra Bruksztus
KKT Bałtyk Koszalin
8 - 2
Walka 41, Finał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
Mikołaj Dąbrowski
X Fight Piaseczno
Paweł Dąbrowski
DAN Świdnik
6 - 0
Walka 42, Finał       point-fighting / Senior [m] / -89kg
Michał Borkowski
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Piotr Maślanka
LKS Puncher Płock
8 - 1
Walka 43, Finał       point-fighting / Senior [m] / -74kg
Tomasz Kurzeja
X Fight Piaseczno
Adrian Durma
Elbląski Klub Karate
10 - 7
Walka 44, Finał       point-fighting / Senior [m] / -79kg
Bartłomiej Mienciuk
KSW Szczecinek
Damian Jagodnicki
SKT Tiger Dzierżoniów
9 - 3
Walka 45, Finał       point-fighting / Junior [k] / -60kg
Paulina Rosłon
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Justyna Rosłon
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
2 - 4
Walka 46, Finał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
Julian Graboś
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Filip Kucharczyk
KSW Gorzów
4 - 7
Walka 47, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
Julia Setla
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Zuzanna Kalbarczyk
KTS-K GOSRiT Luzino
6 - 5
Walka 48, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Jakub Gałan
KSW Szczecinek
Jakub Piotrowicz
Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno
3 - 0
Walka 49, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Kacper Gębala
Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
Borys Chudziński
KS Polonia 1912 Leszno Leszno
0 - 3
Walka 50, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Jakub Grzywacz
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Kacper Słyk
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
3 - 0
Walka 51, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Maciej Turczyński
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Antoni Chrostowski
Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka
0 - 3
Walka 52, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Kacper Trzos
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Dawid Dominiak
Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno
- RSC1
Walka 53, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Marcin Włoga
WKS SFINKS Węgrów
Michał Kornacki
CSW Champion Lubawa
RSC2 -
Walka 54, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Marcel Drajer
MLKS Spider Złotów
Jonatan Babińczuk
Ragnarok Białystok
RSC2 -
Walka 55, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Igor Jarmuż
A&W Team Obrowo
Michał Żołędź
DAN Świdnik
3 - 0
Walka 56, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Kacper Zięba
Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
Sebastian Krzyżewski
LKSW Pomorze Świnoujście
0 - 3
Walka 57, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Mateusz Sośnicki
Klub Sportowy Semiramida Pułtusk
Łukasz Wojtowicz
CSW Champion Lubawa
AB1 -
Walka 58, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Konrad Przygoda
UKS Diament Pstrągowa
Dawid Kozłowski
DRACHE- Leszno
0 - 3
Walka 59, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Norbert Waligóra
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
Wojciech Krzyżaniak
KS Pogoń Mogilno
0 - 3
Walka 60, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Igor Dobosz
UKS EVAN Nowy Sącz
Adrian Sęderecki
KS Ziętek Team Kalisz
RSC2 -
Walka 61, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Wiktor Bąbel
Łódzkie Centrum Sportów Walki
Marcin Biraga
Klub Sportowy Semiramida Pułtusk
- RSC1
Walka 62, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Daniel Szymecki
KSW Łuków
Sebastian Ciesielski
KS START Działdowo
- DQ1
Walka 63, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Damian Stelmach
LZS POPRAWA Siedlików
Filip Jaskuła
Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno
- RSC2
Walka 64, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Stanisław Zakrzewski
KSW POLICE
Szymon Złydaszyk
ASW Fighter Mogilany
WO -
Walka 65, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Igor Wełnowski
SMOK Toruń
Jakub Mrowca
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
- DQ2
Walka 66, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Michał Pniak
KS FUX Zabrze
Adrian Bendyk
CSW Champion Lubawa
AB1 -
Walka 66.1, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Igor Szkodny
GSWW Najemnik Gliwice
Mateusz Kucharz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
3 - 0
Walka 67, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
Jakub Michałkiewicz
KKT Bałtyk Koszalin
Eryk Grabowski
ASW Fighter Mogilany
- DQ2
Walka 68, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
Karol Nowosielski
Klub Sportowy Semiramida Pułtusk
Juliusz Jeneralski
A&W Team Obrowo
DQ2 -
Walka 69, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
Artur Remion
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Dominik Brodala
KS Polonia 1912 Leszno Leszno
- RSC2
Walka 70, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
Maciej Mościcki
KSW Łuków
Dawid Siek
KS Sporty Walki Piła
3 - 0
Walka 71, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
Sebastian Kusz
KS Ziętek Team Kalisz
Jakub Płachta
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
- RSC2
Walka 72, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
Piotr Ostrowski
X Fight Piaseczno
Jakub Zimoch
SKF Boksing Zielona Góra
1 - 2
Walka 73, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
Bartłomiej Pitala
ASW Fighter Mogilany
Patryk Hływa
LKSW Pomorze Świnoujście
3 - 0
Walka 74, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
Marcin Adamek
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Klaudiusz Świstulski
X Fight Piaseczno
RSC2 -
Walka 75, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
Kamil Piwowarczyk
ASW Fighter Mogilany
Tomasz Grochowski
KS START Działdowo
RSC2 -
Walka 76, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
Ernest Figura
Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport
Jakub Wodyk
KSW Gorzów
DQ2 -
Walka 77, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Jakub Leliwa
CSW Champion Lubawa
Grzegorz Borowski
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
3 - 0
Walka 78, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Patryk Bodzek
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Jakub Gałan
KSW Szczecinek
- WO
Walka 79, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Jakub Zięba
Polonia Rzeszów
Borys Chudziński
KS Polonia 1912 Leszno Leszno
RSC1 -
Walka 80, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Piotr Woźniak
KS Sporty Walki Piła
Jakub Grzywacz
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
DQ -
Walka 81, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Wiktor Gryglak
Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno
Antoni Chrostowski
Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka
0 - 3
Walka 82, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Karol Matysiak
KS Ziętek Team Kalisz
Kacper Trzos
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
0 - 3
Walka 83, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Kacper Zając
Gladiator Binczarowa
Michał Kornacki
CSW Champion Lubawa
0 - 3
Walka 84, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Antoni Studziński
UKS EVAN Nowy Sącz
Jonatan Babińczuk
Ragnarok Białystok
RSC2 -
Walka 85, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Dawid Nowakowski
KS START Działdowo
Igor Jarmuż
A&W Team Obrowo
AB2 -
Walka 86, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Sebastian Krzyżewski
LKSW Pomorze Świnoujście
Łukasz Wojtowicz
CSW Champion Lubawa
RSC1 -
Walka 87, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Dominik Olędzki
X Fight Piaseczno
Dawid Kozłowski
DRACHE- Leszno
3 - 0
Walka 88, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Wojciech Krzyżaniak
KS Pogoń Mogilno
Adrian Sęderecki
KS Ziętek Team Kalisz
0 - 3
Walka 89, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Wiktor Bąbel
Łódzkie Centrum Sportów Walki
Daniel Szymecki
KSW Łuków
RSC2 -
Walka 90, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Damian Stelmach
LZS POPRAWA Siedlików
Szymon Złydaszyk
ASW Fighter Mogilany
3 - 0
Walka 91, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Kacper Zalewski
X Fight Piaseczno
Igor Wełnowski
SMOK Toruń
0 - 3
Walka 92, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Adrian Bendyk
CSW Champion Lubawa
Igor Szkodny
GSWW Najemnik Gliwice
3 - 0
Walka 93, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
Szymon Słotwiński
Gwardia Zielona Góra
Krystian Pawlikowski
Łódzkie Centrum Sportów Walki
- AB1
Walka 94, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
Marcel Sołtysiak
KSW Gorzów
Hubert Sikora
Center Team Odolanów
0 - 3
Walka 95, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
Tomasz Dobosiewicz
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Patryk Banaszek
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
RSC2 -
Walka 96, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
Mateusz Kostecki
SKF Boksing Zielona Góra
Jakub Michałkiewicz
KKT Bałtyk Koszalin
3 - 0
Walka 97, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
Szymon Doba
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Oliwier Jędruch
LKSW Pomorze Świnoujście
3 - 0
Walka 98, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
Bartosz Wolsza
SMOK Toruń
Hubert Todorski
WKS SFINKS Węgrów
- AB2
Walka 99, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
Grzegorz Szynkowski
KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
Tomasz Freitag
KSW POLICE
0 - 3
Walka 100, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
Maksymilian Palej
SKT Tiger Dzierżoniów
Juliusz Jeneralski
A&W Team Obrowo
DQ2 -
Walka 101, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
Miłosz Pokorski
KS Pogoń Mogilno
Michał Śpiewak
UKS EVAN Nowy Sącz
3 - 0
Walka 102, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
Kamil Szczygielski
KSW Łuków
Mateusz Szczytniewski
LKSW Pomorze Świnoujście
- RSC1
Walka 103, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
Rafał Wójcik
X Fight Piaseczno
Norbert Kusz
KS Ziętek Team Kalisz
RSC2 -
Walka 104, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
Adam Kołdon
LKSW Pomorze Świnoujście
Artur Remion
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
RSC2 -
Walka 105, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
Mateusz Śliwiński
X Fight Piaseczno
Jakub Szarnecki
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
3 - 0
Walka 106, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
Adrian Chojnacki
Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź
Maciej Mościcki
KSW Łuków
3 - 0
Walka 107, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
Maksymilian Czarnecki
Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno
Patryk Glinka
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
RSC1 -
Walka 108, 1/16       light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
Michał Błotnicki
A&W Team Obrowo
Sebastian Kusz
KS Ziętek Team Kalisz
3 - 0
Walka 109, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
Paweł Kendziorski
Zamek Kurzętnik
Jakub Zimoch
SKF Boksing Zielona Góra
3 - 0
Walka 110, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
Gabriel Biernacki
Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka
Bartłomiej Pitala
ASW Fighter Mogilany
2 - 1
Walka 111, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
Kacper Kołodziejczyk
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Klaudiusz Świstulski
X Fight Piaseczno
DQ2 -
Walka 112, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
Tomasz Grochowski
KS START Działdowo
Jakub Wodyk
KSW Gorzów
3 - 0
Walka 113, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Jakub Leliwa
CSW Champion Lubawa
Patryk Bodzek
Beskid Dragon Bielsko-Biała
- DQ2
Walka 114, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Borys Chudziński
KS Polonia 1912 Leszno Leszno
Jakub Grzywacz
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
- WO
Walka 115, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Antoni Chrostowski
Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka
Kacper Trzos
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
3 - 0
Walka 116, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Michał Kornacki
CSW Champion Lubawa
Jonatan Babińczuk
Ragnarok Białystok
0 - 3
Walka 117, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Igor Jarmuż
A&W Team Obrowo
Łukasz Wojtowicz
CSW Champion Lubawa
0 - 3
Walka 118, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Dominik Olędzki
X Fight Piaseczno
Adrian Sęderecki
KS Ziętek Team Kalisz
1 - 2
Walka 119, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Daniel Szymecki
KSW Łuków
Damian Stelmach
LZS POPRAWA Siedlików
2 - 1
Walka 120, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Igor Wełnowski
SMOK Toruń
Adrian Bendyk
CSW Champion Lubawa
0 - 3
Walka 121, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
Szymon Słotwiński
Gwardia Zielona Góra
Hubert Sikora
Center Team Odolanów
RSC2 -
Walka 122, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
Patryk Banaszek
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Mateusz Kostecki
SKF Boksing Zielona Góra
- RSC2
Walka 123, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
Szymon Doba
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Bartosz Wolsza
SMOK Toruń
- DQ2
Walka 124, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
Tomasz Freitag
KSW POLICE
Juliusz Jeneralski
A&W Team Obrowo
0 - 3
Walka 125, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
Miłosz Pokorski
KS Pogoń Mogilno
Kamil Szczygielski
KSW Łuków
0 - 3
Walka 126, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
Norbert Kusz
KS Ziętek Team Kalisz
Artur Remion
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
3 - 0
Walka 127, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
Mateusz Śliwiński
X Fight Piaseczno
Adrian Chojnacki
Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź
0 - 3
Walka 128, Ćwierćfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
Patryk Glinka
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Michał Błotnicki
A&W Team Obrowo
- RSC1
Walka 129, Półfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
Paweł Kendziorski
Zamek Kurzętnik
Gabriel Biernacki
Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka
3 - 0
Walka 130, Półfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
Klaudiusz Świstulski
X Fight Piaseczno
Tomasz Grochowski
KS START Działdowo
- RSC2
Walka 131, Półfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Jakub Leliwa
CSW Champion Lubawa
Borys Chudziński
KS Polonia 1912 Leszno Leszno
WO -
Walka 132, Półfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Antoni Chrostowski
Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka
Jonatan Babińczuk
Ragnarok Białystok
0 - 3
Walka 133, Półfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Łukasz Wojtowicz
CSW Champion Lubawa
Adrian Sęderecki
KS Ziętek Team Kalisz
2 - 1
Walka 134, Półfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Daniel Szymecki
KSW Łuków
Adrian Bendyk
CSW Champion Lubawa
0 - 3
Walka 135, Półfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
Hubert Sikora
Center Team Odolanów
Patryk Banaszek
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
0 - 3
Walka 136, Półfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
Szymon Doba
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Juliusz Jeneralski
A&W Team Obrowo
0 - 3
Walka 137, Półfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
Kamil Szczygielski
KSW Łuków
Norbert Kusz
KS Ziętek Team Kalisz
AB1 -
Walka 138, Półfinał       light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
Adrian Chojnacki
Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź
Patryk Glinka
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
DQ -
Walka 139, Finał       light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
Paweł Kendziorski
Zamek Kurzętnik
Klaudiusz Świstulski
X Fight Piaseczno
0 - 3
Walka 140, Finał       light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
Borys Chudziński
KS Polonia 1912 Leszno Leszno
Jonatan Babińczuk
Ragnarok Białystok
0 - 3
Walka 141, Finał       light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
Łukasz Wojtowicz
CSW Champion Lubawa
Adrian Bendyk
CSW Champion Lubawa
0 - 3
Walka 142, Finał       light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
Patryk Banaszek
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Juliusz Jeneralski
A&W Team Obrowo
- RSC2
Walka 143, Finał       light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
Norbert Kusz
KS Ziętek Team Kalisz
Patryk Glinka
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
- DQ
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL