ROZPOCZĘCIE WALK O GODZINIE 9,00 | |
Walka 1, Przedwalka point-fighting / Junior [m] / -74kg | |
Adrian Zdrowiak Gwardia Zielona Góra | Dawid Czapiewski KSW Szczecinek |
AB1 - | |
Walka 2, Przedwalka point-fighting / Junior [m] / -74kg | |
Rafał Dobies LKS Puncher Płock | Kamil Mrozowski Gwardia Zielona Góra |
10 - 11 | |
Walka 3, Przedwalka point-fighting / Junior [m] / -74kg | |
Adrian Dziemsza Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź | Szymon Wawrzyniak DRACHE- Leszno |
11 - 1 | |
Walka 4, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Michelle Maier KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Julia Kwidzińska KTS-K GOSRiT Luzino |
15 - 12 | |
Walka 5, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Maja Popczyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Lucyna Wichowska UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
18 - 9 | |
Walka 6, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Natalia Woińska X Fight Piaseczno | Natalia Andrzejewska KSW POLICE |
7 - 8 | |
Walka 7, Przedwalka point-fighting / Junior [m] / -69kg | |
Szymon Jaszczak Klub Sportowy Semiramida Pułtusk | Sebastian Pietryczko Gwardia Zielona Góra |
13 - 3 | |
Walka 8, Przedwalka point-fighting / Junior [m] / -57kg | |
Dawid Tomczak KS Polonia 1912 Leszno Leszno | Oskar Kondraciuk X Fight Piaseczno |
7 - 9 | |
Walka 8.1, Przedwalka point-fighting / Junior [m] / -57kg | |
Przemysław Kalisz SKF Boksing Zielona Góra | Mariusz Nowak KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
9 - 11 | |
Walka 9, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Agnieszka Stempka KS START Działdowo | Emilia Wójcik Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
5 - 13 | |
Walka 10, Ćwierćfinał point-fighting / Junior [m] / -63kg | |
Paweł Zdun DAN Świdnik | Nikolas Rabkiewicz UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
- WO | |
Walka 11, Ćwierćfinał point-fighting / Junior [m] / -63kg | |
Krystian Biś KSW POLICE | Przemysław Sobolewski LKS Puncher Płock |
11 - 8 | |
Walka 12, Ćwierćfinał point-fighting / Junior [m] / -63kg | |
Sebastian Szlichten Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź | Kamil Wiśniewski Zamek Kurzętnik |
14 - 4 | |
Walka 13, Ćwierćfinał point-fighting / Junior [m] / -63kg | |
Kacper Dwórznik KS START Działdowo | Grzegorz Błotnicki A&W Team Obrowo |
8 - 2 | |
Walka 14, Półfinał point-fighting / Junior [m] / -74kg | |
Filip Stark KTS-K GOSRiT Luzino | Dawid Czapiewski KSW Szczecinek |
12 - 2 | |
Walka 15, Półfinał point-fighting / Junior [m] / -74kg | |
Kamil Mrozowski Gwardia Zielona Góra | Adrian Dziemsza Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź |
2 - 12 | |
Walka 16, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Maja Woźniak DAN Świdnik | Michelle Maier KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
4 - 6 | |
Walka 17, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Maja Popczyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Natalia Andrzejewska KSW POLICE |
12 - 4 | |
Walka 18, Przedwalka point-fighting / Junior [m] / -79kg | |
Alan Cabanek KKT Bałtyk Koszalin | Daniel Poliszuk DAN Świdnik |
17 - 8 | |
Walka 19, Półfinał point-fighting / Junior [m] / -69kg | |
Krystian Żuk DAN Świdnik | Arkadiusz Grzegorowski DRACHE- Leszno |
13 - 1 | |
Walka 20, Półfinał point-fighting / Junior [m] / -69kg | |
Oskar Zawiślak Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź | Szymon Jaszczak Klub Sportowy Semiramida Pułtusk |
- AB1 | |
Walka 21, Półfinał point-fighting / Junior [k] / -55kg | |
Zuzanna Wesołowska DAN Świdnik | Gabriela Zienko LKSW Pomorze Świnoujście |
15 - 8 | |
Walka 22, Półfinał point-fighting / Junior [k] / -55kg | |
Maria Jackowska SKF Boksing Zielona Góra | Adrianna Zadruska Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion |
12 - 1 | |
Walka 23, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Aleksandra Kucharz Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Emilia Zajdel Beskid Dragon Bielsko-Biała |
4 - 8 | |
Walka 24, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Małgorzata Nastały KTS-K GOSRiT Luzino | Emilia Wójcik Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
13 - 3 | |
Walka 25, Półfinał point-fighting / Junior [m] / -63kg | |
Paweł Zdun DAN Świdnik | Krystian Biś KSW POLICE |
9 - 8 | |
Walka 26, Półfinał point-fighting / Junior [m] / -63kg | |
Sebastian Szlichten Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź | Kacper Dwórznik KS START Działdowo |
8 - 12 | |
Walka 27, Półfinał point-fighting / Junior [m] / -57kg | |
Wiktor Wilkanowski Zamek Kurzętnik | Oskar Kondraciuk X Fight Piaseczno |
14 - 5 | |
Walka 27.1, Półfinał point-fighting / Junior [m] / -57kg | |
Mateusz Buda DAN Świdnik | Mariusz Nowak KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
14 - 4 | |
Walka 28, Przedwalka point-fighting / Junior [k] / -65kg | |
Cecylia Somska LKSW Pomorze Świnoujście | Julia Hewelt Klub Sportowy MAXIMUS Gdynia Wejherowo |
7 - 8 | |
Walka 29, Przedwalka point-fighting / Junior [k] / -70kg | |
Aleksandra Kucharczyk Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka | Adrianna Skowrytko DAN Świdnik |
6 - 16 | |
Walka 30, Finał point-fighting / Junior [m] / -74kg | |
Filip Stark KTS-K GOSRiT Luzino | Adrian Dziemsza Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź |
13 - 9 | |
Walka 31, Finał point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Michelle Maier KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Maja Popczyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
11 - 13 | |
Walka 32, Finał point-fighting / Junior [m] / -63kg | |
Paweł Zdun DAN Świdnik | Kacper Dwórznik KS START Działdowo |
8 - 5 | |
Walka 33, Finał point-fighting / Junior [m] / -69kg | |
Krystian Żuk DAN Świdnik | Oskar Zawiślak Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź |
3 - 2 | |
Walka 34, Finał point-fighting / Junior [m] / -79kg | |
Aleksander Chymkowski Klub Sportowy Semiramida Pułtusk | Alan Cabanek KKT Bałtyk Koszalin |
12 - 5 | |
Walka 35, Finał point-fighting / Junior [k] / +70kg | |
Justyna Ciborska GSWW Najemnik Gliwice | Patrycja Jaworska X Fight Piaseczno |
5 - 12 | |
Walka 36, Finał point-fighting / Junior [m] / +94kg | |
Daniel Koszyk Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej | Kacper Tokarski Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
- WO | |
Walka 37, Finał point-fighting / Junior [m] / -84kg | |
Michał Niemiero Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Aleksander Szlęk Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion |
13 - 5 | |
Walka 38, Finał point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg | |
Oliwia Pańczak Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Natalia Zarzycka KSW Łuków |
11 - 5 | |
Walka 39, Finał point-fighting / Junior [k] / -50kg | |
Aleksandra Grzywacz Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Paulina Turulska CSW Champion Lubawa |
2 - 12 | |
Walka 40, Finał point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Emilia Zajdel Beskid Dragon Bielsko-Biała | Małgorzata Nastały KTS-K GOSRiT Luzino |
7 - 10 | |
Walka 41, Finał point-fighting / Junior [k] / -55kg | |
Zuzanna Wesołowska DAN Świdnik | Maria Jackowska SKF Boksing Zielona Góra |
10 - 13 | |
Walka 42, Finał point-fighting / Junior [k] / -65kg | |
Julia Bonder X Fight Piaseczno | Julia Hewelt Klub Sportowy MAXIMUS Gdynia Wejherowo |
13 - 3 | |
Walka 43, Finał point-fighting / Junior [k] / -70kg | |
Paulina Stenka KTS-K GOSRiT Luzino | Adrianna Skowrytko DAN Świdnik |
15 - 7 | |
Walka 44, Finał point-fighting / Junior [m] / -57kg | |
Wiktor Wilkanowski Zamek Kurzętnik | Mateusz Buda DAN Świdnik |
11 - 10 | |
Walka 45, 1/16 light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Paweł Zdun DAN Świdnik | Nikolas Rabkiewicz UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
3 - 0 | |
Walka 46, 1/16 light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Filip Toboła KS Ziętek Team Kalisz | Przemysław Sobolewski LKS Puncher Płock |
3 - 0 | |
Walka 47, 1/16 light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Michał Rejdych Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów | Dawid Gąsiorek Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
1 - 2 | |
Walka 48, 1/16 light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Sebastian Szlichten Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź | Kamil Wiśniewski Zamek Kurzętnik |
0 - 3 | |
Walka 49, 1/16 light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Aleks Chojnacki Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno | Michał Król Beskid Dragon Bielsko-Biała |
AB3 - | |
Walka 50, 1/16 light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Krystian Biś KSW POLICE | Lucjan Wiśniewski KS Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 3 | |
Walka 51, 1/16 light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Maciej Kuczyński KS Sporty Walki Piła | Paweł Tekliński Klub Sportowy Semiramida Pułtusk |
- AB2 | |
Walka 52, 1/16 light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Kacper Dwórznik KS START Działdowo | Mikołaj Maciaszek Beskid Dragon Bielsko-Biała |
2 - 1 | |
Walka 53, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Wojciech Blimel KKS Sporty Walki Poznań | Oskar Rogowski Zamek Kurzętnik |
1 - 2 | |
Walka 54, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Adrian Zdrowiak Gwardia Zielona Góra | Aleksander Drzewiecki Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
0 - 3 | |
Walka 55, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Kamil Sip Kickboxing Czajków | Szymon Wawrzyniak DRACHE- Leszno |
- RSC3 | |
Walka 56, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Michał Frątczak Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno | Mateusz Gucwa Gladiator Binczarowa |
3 - 0 | |
Walka 57, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Damian Szeliga UKS Diament Pstrągowa | Dawid Czapiewski KSW Szczecinek |
- DQ | |
Walka 58, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Patryk Możdżyński KKS Sporty Walki Poznań | Mateusz Buda DAN Świdnik |
3 - 0 | |
Walka 59, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Przemysław Kalisz SKF Boksing Zielona Góra | Kacper Syguła Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN |
- DQ | |
Walka 60, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Mariusz Nowak KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Paweł Grzymała UKS Sanda Płock |
3 - 0 | |
Walka 61, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Paweł Zdun DAN Świdnik | Filip Toboła KS Ziętek Team Kalisz |
- RSC2 | |
Walka 62, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Dawid Gąsiorek Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Kamil Wiśniewski Zamek Kurzętnik |
0 - 3 | |
Walka 63, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Michał Król Beskid Dragon Bielsko-Biała | Lucjan Wiśniewski KS Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 3 | |
Walka 64, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Maciej Kuczyński KS Sporty Walki Piła | Kacper Dwórznik KS START Działdowo |
0 - 3 | |
Walka 65, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Szymon Jaszczak Klub Sportowy Semiramida Pułtusk | Oskar Zawiślak Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź |
AB1 - | |
Walka 66, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Szymon Podlaszewski Zamek Kurzętnik | Bartłomiej Kłysik KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 67, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Marcin Wągrowski Kickboxing Czajków | Arkadiusz Grzegorowski DRACHE- Leszno |
- DQ3 | |
Walka 68, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Sebastian Pietryczko Gwardia Zielona Góra | Oskar Rogowski Zamek Kurzętnik |
0 - 3 | |
Walka 69, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Filip Stark KTS-K GOSRiT Luzino | Aleksander Drzewiecki Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 70, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Adrian Dziemsza Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź | Kamil Sip Kickboxing Czajków |
3 - 0 | |
Walka 71, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Emil Drajer MLKS Spider Złotów | Michał Frątczak Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno |
0 - 3 | |
Walka 72, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Remigiusz Golanowski Kickboxing Czajków | Damian Szeliga UKS Diament Pstrągowa |
3 - 0 | |
Walka 73, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -60kg | |
Dominika Jagiełłowicz MKS Mechanik Włodawa | Julia Blatkiewicz UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
3 - 0 | |
Walka 74, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -60kg | |
Kamila Słomka Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej | Karolina Górka KSW Łuków |
3 - 0 | |
Walka 75, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -60kg | |
Wiktoria Widuła Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka | Julia Zając KS Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 3 | |
Walka 76, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -65kg | |
Daria Nowacka KS Ziętek Team Kalisz | Natalia Kunowska KKT Bałtyk Koszalin |
0 - 3 | |
Walka 77, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -65kg | |
Julia Hewelt Klub Sportowy MAXIMUS Gdynia Wejherowo | Daria Drabik Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport |
0 - 3 | |
Walka 78, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -50kg | |
Katarzyna Jankowska Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN | Oliwia Wolska KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 79, Przedwalka light-contact / Junior [k] / -70kg | |
Weronika Kaczmarek KS Polonia 1912 Leszno Leszno | Julia Sopocka KS Ziętek Team Kalisz |
- AB1 | |
Walka 80, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -94kg | |
Daniel Aniśko Klub Sportowy MAXIMUS Gdynia Wejherowo | Kacper Kosowski KS Polonia 1912 Leszno Leszno |
3 - 0 | |
Walka 81, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -94kg | |
Remigiusz Warga KS Ziętek Team Kalisz | Przemysław Kunowski KKT Bałtyk Koszalin |
3 - 0 | |
Walka 82, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -94kg | |
Filip Chmera KKT Bałtyk Koszalin | Łukasz Ślosarczyk KS Polonia 1912 Leszno Leszno |
3 - 0 | |
Walka 83, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -79kg | |
Jakub Łykowski Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno | Dorian Kunicki Alien Kick Łódź |
0 - 3 | |
Walka 84, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -79kg | |
Wiktor Melka MUKSW FF SPORT OPOCZNO | Łukasz Cichy Polonia Rzeszów |
- AB2 | |
Walka 85, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -79kg | |
Aleksander Chymkowski Klub Sportowy Semiramida Pułtusk | Alan Cabanek KKT Bałtyk Koszalin |
0 - 3 | |
Walka 86, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -89kg | |
Piotr Błaszczyk KS Polonia 1912 Leszno Leszno | Michał Rzadkowski KS Polonia 1912 Leszno Leszno |
0 - 3 | |
Walka 87, Przedwalka light-contact / Junior [m] / -89kg | |
Kacper Michalak KS Ziętek Team Kalisz | Paweł Kubiński KS START Działdowo |
0 - 3 | |
Walka 88, Przedwalka light-contact / Junior [m] / +94kg | |
Patryk Nicke KS Polonia 1912 Leszno Leszno | Wiktor Jankowski KS Polonia 1912 Leszno Leszno |
0 - 3 | |
Walka 89, Przedwalka light-contact / Junior [m] / +94kg | |
Gracjan Różewicz KS Ziętek Team Kalisz | Daniel Koszyk Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej |
0 - 3 | |
Walka 90, Półfinał light-contact / Junior [m] / -84kg | |
Michał Niemiero Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Mateusz Biernat KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 91, Półfinał light-contact / Junior [m] / -84kg | |
Krystian Cieślik Klub Sportowy PROSNA Kalisz | Bartłomiej Grochowski Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 92, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Dawid Szadkowski LZS POPRAWA Siedlików | Bartosz Szczerba KSW Łuków |
2 - 1 | |
Walka 93, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Konrad Kruczek Polonia Rzeszów | Patryk Możdżyński KKS Sporty Walki Poznań |
0 - 3 | |
Walka 94, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Dawid Tomczak KS Polonia 1912 Leszno Leszno | Przemysław Kalisz SKF Boksing Zielona Góra |
RSC2 - | |
Walka 95, Ćwierćfinał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Dawid Avagyan Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Mariusz Nowak KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
3 - 0 | |
Walka 96, Półfinał light-contact / Junior [k] / +70kg | |
Jolanta Cichoń UKS EVAN Nowy Sącz | Weronika Stochniałek KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 97, Półfinał light-contact / Junior [k] / +70kg | |
Justyna Ciborska GSWW Najemnik Gliwice | Marta Stasiak KS Polonia 1912 Leszno Leszno |
3 - 0 | |
Walka 98, Półfinał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Paweł Zdun DAN Świdnik | Kamil Wiśniewski Zamek Kurzętnik |
3 - 0 | |
Walka 99, Półfinał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Lucjan Wiśniewski KS Beniaminek 03 Starogard Gdański | Kacper Dwórznik KS START Działdowo |
3 - 0 | |
Walka 100, Półfinał light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Filip Stark KTS-K GOSRiT Luzino | Adrian Dziemsza Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź |
0 - 3 | |
Walka 101, Półfinał light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Michał Frątczak Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno | Remigiusz Golanowski Kickboxing Czajków |
0 - 3 | |
Walka 102, Półfinał light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Oskar Zawiślak Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź | Szymon Podlaszewski Zamek Kurzętnik |
3 - 0 | |
Walka 103, Półfinał light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Marcin Wągrowski Kickboxing Czajków | Oskar Rogowski Zamek Kurzętnik |
3 - 0 | |
Walka 104, Półfinał light-contact / Junior [m] / -79kg | |
Daniel Śpiewak Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport | Dorian Kunicki Alien Kick Łódź |
3 - 0 | |
Walka 105, Półfinał light-contact / Junior [m] / -79kg | |
Wiktor Melka MUKSW FF SPORT OPOCZNO | Alan Cabanek KKT Bałtyk Koszalin |
0 - 3 | |
Walka 106, Półfinał light-contact / Junior [m] / -94kg | |
Seweryn Wiśniewski KS Ziętek Team Kalisz | Daniel Aniśko Klub Sportowy MAXIMUS Gdynia Wejherowo |
0 - 3 | |
Walka 107, Półfinał light-contact / Junior [m] / -94kg | |
Remigiusz Warga KS Ziętek Team Kalisz | Filip Chmera KKT Bałtyk Koszalin |
0 - 3 | |
Walka 108, Półfinał light-contact / Junior [m] / +94kg | |
Sergiusz Dalke Gwardia Zielona Góra | Wiktor Jankowski KS Polonia 1912 Leszno Leszno |
3 - 0 | |
Walka 109, Półfinał light-contact / Junior [m] / +94kg | |
Tomasz Jabłkowski KS Polonia 1912 Leszno Leszno | Daniel Koszyk Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej |
3 - 0 | |
Walka 110, Półfinał light-contact / Junior [k] / -60kg | |
Katarzyna Iwanowska KKT Bałtyk Koszalin | Dominika Jagiełłowicz MKS Mechanik Włodawa |
RSC1 - | |
Walka 111, Półfinał light-contact / Junior [k] / -60kg | |
Kamila Słomka Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej | Julia Zając KS Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 3 | |
Walka 112, Półfinał light-contact / Junior [k] / -65kg | |
Klara Piętak KS Beniaminek 03 Starogard Gdański | Natalia Kunowska KKT Bałtyk Koszalin |
3 - 0 | |
Walka 113, Półfinał light-contact / Junior [k] / -65kg | |
Karolina Harędarz KS Ziętek Team Kalisz | Daria Drabik Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport |
0 - 3 | |
Walka 114, Półfinał light-contact / Junior [k] / -50kg | |
Aleksandra Grzywacz Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Ada Grudnicka KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 115, Półfinał light-contact / Junior [k] / -50kg | |
Gabriela Bartczak KS Ziętek Team Kalisz | Katarzyna Jankowska Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN |
- RSC1 | |
Walka 116, Półfinał light-contact / Junior [k] / -70kg | |
Aleksandra Kucharczyk Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka | Ewa Englert KKT Bałtyk Koszalin |
3 - 0 | |
Walka 117, Półfinał light-contact / Junior [k] / -70kg | |
Adrianna Skowrytko DAN Świdnik | Weronika Kaczmarek KS Polonia 1912 Leszno Leszno |
- RSC2 | |
Walka 118, Półfinał light-contact / Junior [m] / -89kg | |
Szymon Sieradzki KS Ziętek Team Kalisz | Michał Rzadkowski KS Polonia 1912 Leszno Leszno |
0 - 3 | |
Walka 119, Półfinał light-contact / Junior [m] / -89kg | |
Patryk Trzciński KS Ziętek Team Kalisz | Paweł Kubiński KS START Działdowo |
0 - 3 | |
Walka 120, Półfinał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Dawid Szadkowski LZS POPRAWA Siedlików | Patryk Możdżyński KKS Sporty Walki Poznań |
0 - 3 | |
Walka 121, Półfinał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Przemysław Kalisz SKF Boksing Zielona Góra | Dawid Avagyan Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
2 - 1 | |
Walka 122, Finał light-contact / Junior [m] / -63kg | |
Paweł Zdun DAN Świdnik | Lucjan Wiśniewski KS Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 0 | |
Walka 123, Finał light-contact / Junior [m] / -74kg | |
Adrian Dziemsza Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź | Remigiusz Golanowski Kickboxing Czajków |
RSC3 - | |
Walka 124, Finał light-contact / Junior [m] / -79kg | |
Daniel Śpiewak Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport | Alan Cabanek KKT Bałtyk Koszalin |
3 - 0 | |
Walka 125, Finał light-contact / Junior [m] / -69kg | |
Oskar Zawiślak Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź | Marcin Wągrowski Kickboxing Czajków |
0 - 3 | |
Walka 126, Finał light-contact / Junior [m] / -94kg | |
Daniel Aniśko Klub Sportowy MAXIMUS Gdynia Wejherowo | Filip Chmera KKT Bałtyk Koszalin |
TKO2 - | |
Walka 127, Finał light-contact / Junior [m] / +94kg | |
Sergiusz Dalke Gwardia Zielona Góra | Tomasz Jabłkowski KS Polonia 1912 Leszno Leszno |
TKO2 - | |
Walka 128, Finał light-contact / Junior [m] / -84kg | |
Michał Niemiero Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Krystian Cieślik Klub Sportowy PROSNA Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 129, Finał light-contact / Junior [m] / -89kg | |
Michał Rzadkowski KS Polonia 1912 Leszno Leszno | Paweł Kubiński KS START Działdowo |
0 - 3 | |
Walka 130, Finał light-contact / Junior [k] / -60kg | |
Dominika Jagiełłowicz MKS Mechanik Włodawa | Julia Zając KS Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 0 | |
Walka 131, Finał light-contact / Junior [k] / -65kg | |
Klara Piętak KS Beniaminek 03 Starogard Gdański | Daria Drabik Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport |
3 - 0 | |
Walka 132, Finał light-contact / Junior [k] / -50kg | |
Aleksandra Grzywacz Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Gabriela Bartczak KS Ziętek Team Kalisz |
0 - 3 | |
Walka 133, Finał light-contact / Junior [k] / -70kg | |
Aleksandra Kucharczyk Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka | Adrianna Skowrytko DAN Świdnik |
0 - 3 | |
Walka 134, Finał light-contact / Junior [k] / +70kg | |
Jolanta Cichoń UKS EVAN Nowy Sącz | Justyna Ciborska GSWW Najemnik Gliwice |
3 - 0 | |
Walka 135, Finał light-contact / Junior [m] / -57kg | |
Patryk Możdżyński KKS Sporty Walki Poznań | Przemysław Kalisz SKF Boksing Zielona Góra |
2 - 1 |