Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 10Liczba zawodników w formule point-fighting - 16
Liczba zawodników w formule light-contact - 17
Łącznie zgłoszonych zawodników: 33
Zestawienie ogólne:
- point-fighting Weteran [mężczyźni]: 1
- point-fighting Senior [mężczyźni]: 7
- point-fighting Junior [mężczyźni]: 5
- point-fighting Junior [kobiety]: 3
- light-contact Weteran [mężczyźni]: 1
- light-contact Senior [mężczyźni]: 15
- light-contact Senior [kobiety]: 1
Formuła: point-fighting
Weteran [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 1
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 1
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 1
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 2
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 2
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 1
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 1
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 1
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 2
Łącznie zgłoszonych zawodników: 16
Formuła: light-contact
Weteran [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 1
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 1
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 5
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 2
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 3
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
Łącznie zgłoszonych zawodników: 17
- Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra (1)
- Jurajska Akademia Sportu-Łazy (7)
- Karwiński Team Mława Mława (2)
- Krakowska Szkoła Sportowa SMOK (3)
- KSW Alien Łódź (2)
- LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK (5)
- Stowarzyszenie Gladius Ostróda (3)
- Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg (2)
- UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów (6)
- Waleczna Lubelszczyzna Lublin (2)