Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 19Liczba zawodników w formule point-fighting - 41
Liczba zawodników w formule light-contact - 57
Liczba zawodników w formule kick-light - 35
Łącznie zgłoszonych zawodników: 133
Zestawienie ogólne:
- point-fighting Senior [mężczyźni]: 5
- point-fighting Junior [mężczyźni]: 8
- point-fighting Kadet starszy [mężczyźni]: 4
- point-fighting Kadet starszy [kobiety]: 1
- point-fighting Kadet mlodszy [mężczyźni]: 13
- point-fighting Kadet mlodszy [kobiety]: 10
- light-contact Senior [mężczyźni]: 13
- light-contact Senior [kobiety]: 2
- light-contact Junior [mężczyźni]: 7
- light-contact Kadet starszy [mężczyźni]: 14
- light-contact Kadet starszy [kobiety]: 1
- light-contact Kadet mlodszy [mężczyźni]: 11
- light-contact Kadet mlodszy [kobiety]: 9
- kick-light Senior [mężczyźni]: 8
- kick-light Junior [mężczyźni]: 10
- kick-light Kadet starszy [mężczyźni]: 9
- kick-light Kadet starszy [kobiety]: 1
- kick-light Kadet mlodszy [mężczyźni]: 6
- kick-light Kadet mlodszy [kobiety]: 1
Formuła: point-fighting
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- cezary limański (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- Łukasz morżoł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- damian krzywoń (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- tymon szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- michał gąsiorczyk (Instytut Rozwoju Sportu Kraków)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- przemysław jelonek (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
- kacper gidek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- piotr bebnik (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- mariusz nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- domik kocznur (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
- konrad gibki (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
- daniel orlikowski (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
- daniel loson (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- błażej Ślęzak (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- mateusz kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- michał podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- sebastian duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- justyna motyka (UKS FENIX Krzyżówka)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +47kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- bartosz zegan (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- kacper milka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- filip suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- mikołaj drożdż (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- daniel zeman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- piotr kubasik (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- bartosz kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- daniel kostyra (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- bartosz szewczyk (Instytut Rozwoju Sportu Kraków)
- wiktor grabski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- igor wójcik (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- adrian duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- dominik ryński (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +47kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- aleksandra tomczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- oliwia niechaj (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- emilia kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- natalia zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- dominika niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- natalia sobieska (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- weronika zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- julia bajek (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- daria Ściślicka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- zofia urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 41
Formuła: light-contact
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- norbert mazurkiewicz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- bartosz bundyra (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
- cezary limański (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- wojciech Świadek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- jakub wojnar (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- jacek kowalczyk (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
- aleksander zdankowski (Spartan Chorzów)
- marcin Żurawski (UKS Diament Pstrągowa)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- tymon szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- krystian mmiodoński (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- michał gąsiorczyk (Instytut Rozwoju Sportu Kraków)
- piotr stolecki (Shogun Mysłowice)
- krzysztof sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- katarzyna kowal (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- monika puzio (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- kacper gidek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- jakub sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- jakub warcholiński (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- mariusz nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- daniel orlikowski (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dominik kocznur (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
- konrad gibki (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- błażej Ślęzak (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- bartłomiej gardas (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- igor szkodny (GSWW Najemnik Gliwice)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- bartłomiej gardas (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- wojciech pędziwiatr (Shogun Mysłowice)
- mateusz kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- michał podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- jakub bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- sebastian duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- przemysław sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- patryk bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- robert drozdek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- filip suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- julian graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- anna legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- olaf puchała (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
- piotr kubasik (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- bartosz kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- paweł witomski (GSWW Najemnik Gliwice)
- paulin kania (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- wojciech legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- bartosz szewczyk (Instytut Rozwoju Sportu Kraków)
- wiktor grabski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- oskar lech (Paco Team Katowice)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- adrian duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- citak adrian (UKS FENIX Krzyżówka)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- izabela mika (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
- aleksandra tomczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- maria zyznarska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- natalia sobieska (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
- emilia kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- natalia zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- dominika niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- weronika zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- zofia urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 57
Formuła: kick-light
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- bartosz bundyra (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- norbert mazurkiewicz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- wojciech Świadek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- jakub wojnar (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- jacek kowalczyk (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
- marcin Żurawski (UKS Diament Pstrągowa)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- piotr stolecki (Shogun Mysłowice)
- krystian miodoński (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- marceli drapacz (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
- gabriel biernacki (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- kamil pasieka (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
- krzysztof lelito (UKS FENIX Krzyżówka)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- piotr bebnik (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
- przemysław jelonek (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
- jakub warcholiński (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- daniel losoń (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
- klaudiusz utrata (SIAM TEAM)
- michał bratek (SIAM TEAM)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- igor szkodny (GSWW Najemnik Gliwice)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- michał podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- gracjan wawak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- bartłomiej nawrocki (Dąbrowski klub bokserski superkick)
- patryk bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- jakub bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- robert ddrozdek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- julian graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- julian graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- anna legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- filip suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- paweł witomski (GSWW Najemnik Gliwice)
- paulin kania (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- wojciech legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- citak adrian (UKS FENIX Krzyżówka)
- oskar lech (Paco Team Katowice)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- natalia sobieska (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 35
- Beskid Dragon Bielsko-Biała (23)
- Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin (18)
- Dąbrowski klub bokserski superkick (1)
- GSWW Najemnik Gliwice (4)
- Instytut Rozwoju Sportu Kraków (4)
- Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń (6)
- Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka (5)
- Klub Sportów Walki START Częstochowa (8)
- Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno (8)
- KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa (22)
- Krakowska Szkoła Sportowa SMOK (3)
- Paco Team Katowice (2)
- Shogun Mysłowice (3)
- SIAM TEAM (2)
- Spartan Chorzów (1)
- UKS Diament Pstrągowa (2)
- UKS FENIX Krzyżówka (4)
- UKS Relaks Skarżysko Kamienna (2)
- Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka (15)