Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Owarta Śląska Liga Kickboxingu_08.12.2018 - Czeladź

Termin: 08.12.2018 - 08.12.2018
Lokalizacja: Czeladź

Zgłoszenia

kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Aleksander Kieliszczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Cezary Limański (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Jacek Kowalczyk (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
  2. Przemysław Oczkowicz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Norbert Mazurkiewicz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Tymoteusz Szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Przemysław Kalinowski (Kuźnia Fight Łódź)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Maciej Dańczak (Kuźnia Fight Łódź)
  2. Adam Stańczykiewicz (Lubliniecki Klub Oyama Karate)
  3. Daniel Drabik (GOLD FIGHT CLUB)
    Jakub Rychlak (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  4. Dawid Chowaniec (Instytut Rozwoju Sportu Kraków)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Sebastian Girek (Kickboxing Małpka)
  2. Michał Dziechciarz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Hubert Marcisz (Kickboxing Małpka)
  2. michał Przybylski (Kickboxing Małpka)
  3. Jan Stochniałek (Akademia Sportów Walki WATAHA)
    Marcel Janik (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  4. Adrian Rubin (Kuźnia Fight Łódź)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Mariusz Nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Bartosz Nowak (GOLD FIGHT CLUB)
  3. Filip Gregorczyk (GOLD FIGHT CLUB)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Filip Nowak (GOLD FIGHT CLUB)
  2. Konrad Gibki (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Marta Gabas (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
  2. Weronika Grudzińska (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Igor Polak (Akademia Sportów Walki WATAHA)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Przemysław Sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Dominik Kiełbowicz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Sebastian Duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Eryk Skrzypek (Gold Fight Club)
  3. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Maja Popczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Kinga Konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Weronika Włodarczyk (Akademia Sportów Walki WATAHA)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Gabriel Fordymacki (GOLD FIGHT CLUB)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Wiktor Grabski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Amelia Prus (Akademia Sportów Walki WATAHA)
  3. Julia Sikora (Kickboxing Małpka)
light-contact / Senior [m] / -94kg
  1. Aleksander Kieliszczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Senior [m] / -89kg
  1. Cezary Limański (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Senior [m] / -84kg
  1. Przemysław Oczkowicz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Jacek Kowalczyk (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
  3. Norbert Mazurkiewicz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Tymoteusz Szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Senior [m] / -69kg
  1. Jakub Rychlak (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  2. Dawid Chowaniec (Instytut Rozwoju Sportu Kraków)
  3. MAREK BOCHENEK (JCSW KEIKO)
light-contact / Junior [m] / -79kg
  1. Sebastian Girek (Kickboxing Małpka)
  2. Michał Dziechciarz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Junior [m] / -74kg
  1. Hubert Marcisz (Kickboxing Małpka)
  2. Jan Stochniałek (Akademia Sportów Walki WATAHA)
  3. TOMASZ DOBROWOLSKI (JCSW KEIKO)
    Marcel Janik (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  4. Michał Przybylski (Kickboxing Małpka)
  5. Kacper Gidek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Mariusz Nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Daniel Orlikowski (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
  3. Bartosz Nowak (GOLD FIGHT CLUB)
light-contact / Junior [m] / -57kg
  1. MICHAŁ OLEKS (JCSW KEIKO)
  2. Filip Nowak (GOLD FIGHT CLUB)
  3. Konrad Gibki (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
light-contact / Junior [k] / -65kg
  1. Weronika Grudzińska (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Emilia Gąsiorczyk (Instytut Rozwoju Sportu Kraków)
light-contact / Junior [k] / -50kg
  1. Aleksandra Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Magdalena Matyja (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Natalia Matusik (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Igor Polak (Akademia Sportów Walki WATAHA)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Błażej Ślęzak (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Mikołaj Drożdż (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Mateusz Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Przemysław Sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
    Dominik Kiełbowicz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Igor Matlingiewicz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Borys Hećko (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Sebastian Duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Eryk Skrzypek (Gold Fight Club)
    Tymoteusz Kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. SYLWESTER REYMANN (JCSW KEIKO)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. RAFAŁ SZCZĘCH (JCSW KEIKO)
light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Amelia Siemińska (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Maja Popczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Kinga Konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Weronika Włodarczyk (Akademia Sportów Walki WATAHA)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Martyna Dubiel (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Aleksandra Prussak (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Zuzanna Zgajewska (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Gabriel Fordymacki (GOLD FIGHT CLUB)
  2. Wojciech Lisowski (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Piotr Kubasik (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Bartosz Zegan (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Mateusz Sikora (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Igor Czernicki (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Jan Pilarczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Wiktor Grabski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Igor Książek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
    Daniel Kostyra (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Afroditi Livieri (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Victoria Jankowska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Aleksandra Tomczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Natalia Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Angelika Brunchard (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Julia Sikora (Kickboxing Małpka)
  4. Amelia Prus (Akademia Sportów Walki WATAHA)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Weronika Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Nikola Bandachowicz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Marika Wotlińska (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
    Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Martyna Majchrzyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
  1. Cezary Limański (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Przemysław Oczkowicz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Tymoteusz Szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. MAREK BOCHENEK (JCSW KEIKO)
  2. Dawid Chowaniec (Instytut Rozwoju Sportu Kraków)
  3. Jakub Rychlak (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
point-fighting / Junior [m] / -79kg
  1. Michał Dziechciarz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Junior [m] / -74kg
  1. TOMASZ DOBROWOLSKI (JCSW KEIKO)
  2. Kacper Gidek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Jan Stochniałek (Akademia Sportów Walki WATAHA)
    Marcel Janik (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Junior [m] / -63kg
  1. Mariusz Nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Daniel Orlikowski (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
point-fighting / Junior [m] / -57kg
  1. MICHAŁ OLEKS (JCSW KEIKO)
point-fighting / Junior [k] / -65kg
  1. Weronika Grudzińska (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Emilia Gąsiorczyk (Instytut Rozwoju Sportu Kraków)
point-fighting / Junior [k] / -50kg
  1. Aleksandra Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Natalia Matusik (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Magdalena Matyja (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Igor Polak (Akademia Sportów Walki WATAHA)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Mikołaj Drożdż (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Błażej Ślęzak (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Dominik Kiełbowicz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Mateusz Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Przemysław Sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
    Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Kacper Milka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  5. Igor Matlingiewicz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  6. Sebastian Duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Tymoteusz Kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. SYLWESTER REYMANN (JCSW KEIKO)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. RAFAŁ SZCZĘCH (JCSW KEIKO)
  2. Igor Klonek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Amelia Siemińska (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Maja Popczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Weronika Włodarczyk (Akademia Sportów Walki WATAHA)
  3. Kinga Konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Martyna Dubiel (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Zuzanna Zgajewska (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Aleksandra Prussak (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Maria Sęk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Gabriel Fordynacki (GOLD FIGHT CLUB)
  2. Wojciech Lisowski (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Bartosz Zegan (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Piotr Kubasik (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Igor Czernicki (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Mateusz Sikora (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Jan Pilarczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Wiktor Grabski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Igor Książek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
    Maciej Perczak (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  4. Daniel Kostyra (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Adrian Duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Igor Wójcik (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Victoria Jankowska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Aleksandra Tomczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Afroditi Liveri (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Natalia Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Angelika Brunchard (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Amelia Prus (Akademia Sportów Walki WATAHA)
    Julia Sikora (Kickboxing Małpka)
  4. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Weronika Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Marika Wotlińska (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
    Nikola Bandachowicz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  4. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Daria Ściślicka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Martyna Majchrzyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL