Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 17Liczba zawodników w formule point-fighting - 25
Liczba zawodników w formule light-contact - 39
Liczba zawodników w formule kick-light - 53
Łącznie zgłoszonych zawodników: 117
Zestawienie ogólne:
- point-fighting Senior [mężczyźni]: 5
- point-fighting Junior [mężczyźni]: 3
- point-fighting Kadet starszy [mężczyźni]: 7
- point-fighting Kadet starszy [kobiety]: 1
- point-fighting Kadet mlodszy [mężczyźni]: 5
- point-fighting Kadet mlodszy [kobiety]: 4
- light-contact Senior [mężczyźni]: 12
- light-contact Senior [kobiety]: 3
- light-contact Junior [mężczyźni]: 3
- light-contact Kadet starszy [mężczyźni]: 11
- light-contact Kadet starszy [kobiety]: 2
- light-contact Kadet mlodszy [mężczyźni]: 7
- light-contact Kadet mlodszy [kobiety]: 1
- kick-light Senior [mężczyźni]: 16
- kick-light Senior [kobiety]: 2
- kick-light Junior [mężczyźni]: 7
- kick-light Junior [kobiety]: 2
- kick-light Kadet starszy [mężczyźni]: 11
- kick-light Kadet starszy [kobiety]: 6
- kick-light Kadet mlodszy [mężczyźni]: 6
- kick-light Kadet mlodszy [kobiety]: 3
Formuła: point-fighting
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- damian jagodnicki (SKT Tiger Dzierżoniów)
- Łukasz morżoł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- jakub rutka (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- jakub rychlak (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
- michał czubacki (MKS Kalina Lublin)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- przemysław jelonek (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
- daniel orlikowski (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
- eryk malec (MKS Kalina Lublin)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- mikołaj drożdż (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- bartłomiej chudziak (MKS Kalina Lublin)
- piotr dzięga (MKS Kalina Lublin)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dominik kiełbowicz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- mateusz kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- konrad potocki (SKT Tiger Dzierżoniów)
- filip suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- emilia wójcik (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- kamil chramega (SKT Tiger Dzierżoniów)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- wojciech bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- dominik ryński (Klub Sportowy Wojownik Jaworzno)
- wojciech bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- wiktor grabski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +47kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- oliwia niechaj (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- natalia sobieska (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
- dominika niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- zofia urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 25
Formuła: light-contact
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- michał gryboś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- mateusz fąfara (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- damian jagodnicki (SKT Tiger Dzierżoniów)
- jacek kowalczyk (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
- michał mocny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- michał bartosik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- jakub rychlak (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
- piotr stolecki (Shogun Mysłowice)
- michał rejdych (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- michał czubacki (MKS Kalina Lublin)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- jakub rutka (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- maciej mucha (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- monika magiera (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- monika puzio (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- aleksandra ciężka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- daniel orlikowski (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
- konrad gibki (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
- eryk malec (MKS Kalina Lublin)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- bartłomiej chudziak (MKS Kalina Lublin)
- piotr dzięga (MKS Kalina Lublin)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- dominik kiełbowicz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- mateusz kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- jakub bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- konrad potocki (SKT Tiger Dzierżoniów)
- filip suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- robert drozdek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- patryk bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- julian graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- mateusz skupień (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- amelia Łakomska (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- emilia wójcik (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- kamil chramęga (SKT Tiger Dzierżoniów)
- wiktor michalak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- gracjan herman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- wojciech bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- wiktor grabski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- martin mioduszewski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- gabriel zapotoczny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- dominika niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 39
Formuła: kick-light
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- michał gryboś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- krystian chramęga (SKT Tiger Dzierżoniów)
- bartosz bundyra (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
- wojciech chochół (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- jacek kowalczyk (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
- michał malczyk (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- michał mocny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- michał bartosik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- piotr stolecki (Shogun Mysłowice)
- paweł walkowiak (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- michał rejdych (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- adam stańczykiewicz (Lubliniecki Klub Oyama Karate)
- michał czubacki (MKS Kalina Lublin)
- jakub rychlak (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- jakub rutka (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- przemysław brzózka (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- monika magiera (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- aleksandra ciężka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- bartłomiej pitala (ASW Fighter Mogilany)
- rafał zdebik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- piotr kłyś (ASW Fighter Mogilany)
- jakub warcholiński (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- konrad gibki (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
- daniel loson (Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń)
- eryk malec (MKS Kalina Lublin)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- aleksandra kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- zuzanna bartosik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- bartłomiej chudziak (MKS Kalina Lublin)
- piotr dzięga (MKS Kalina Lublin)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- radosław trejster (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- jakub bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
- filip majorowski (WroX Gym)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- konrad potocki (SKT Tiger Dzierżoniów)
- filip suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- patryk bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- robert drozdek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- julian graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- mateusz skupień (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +65kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- amelia Łakomska (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- wiktoria ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- emilia wójcik (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- hanna piechulska (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- natalia fornal (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- oliwia czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- wiktor michalak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- wojciech bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- wiktor grabski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- gracjan herman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- martin mioduszewski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- gabriel zapotoczny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- kinga mikuś (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- wiktoria sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- natalia sobieska (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 53
- ASW Fighter Mogilany (2)
- Beskid Dragon Bielsko-Biała (16)
- Klub Sportów Walki Bushido, Bieruń (2)
- Klub Sportów Walki START Częstochowa (6)
- Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów (18)
- Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno (4)
- Klub Sportowy Wojownik Jaworzno (1)
- Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź (12)
- Krakowska Szkoła Sportowa SMOK (2)
- Lubliniecki Klub Oyama Karate (1)
- MKS Kalina Lublin (12)
- Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka (3)
- Shogun Mysłowice (2)
- SKT Tiger Dzierżoniów (8)
- UKS Relaks Skarżysko Kamienna (2)
- Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka (25)
- WroX Gym (1)