Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Puchar Polski Kick Light Seniorów i Juniorów _16-17.11.2018 - Otwock

Termin: 16.11.2018 - 17.11.2018
Lokalizacja: Otwock

Zgłoszenia

kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Cezary Pleta (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Mateusz Kamiński (X Fight Piaseczno)
  3. Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Mateusz Kamiński (X Fight Piaseczno)
  2. Przemysław Krause (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  3. Kamil Jastrzębski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Mark Kołłątaj (X Fight Piaseczno)
  2. Jakub Kalinowski (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Mark Kołłątaj (X Fight Piaseczno)
  2. Maciej Wyszyński (X Fight Piaseczno)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Jakub Strzyżewski (KSW Łuków)
  2. Krystian Pietrucha (KO Team Otwock)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Maciej Tercjak (Klub Sportów Walki Włocławek)
  2. Krystian Pietrucha (KO Team Otwock)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Katarzyna Strankowska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Igor Sikora (Powerbeck gym Kożuchów)
  2. Gabriel Biernacki (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  3. Adam Brzozowicz (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Krzysztof Nowak (KO Team Otwock)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Dariusz Giera (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Krzysztof Nowak (KO Team Otwock)
  3. Mateusz Rożek (Klub Sportów Walki Włocławek)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Jakub Gil (UKS Sanda Płock)
  3. Dawid Zaraś (X Fight Piaseczno)
kick-light / Junior [k] / +70kg
  1. Maja Gontarz (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Wiktoria Szerszeń (KO Team Otwock)
  2. Weronika Niedźwiedź (Powerbeck gym Kożuchów)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Wiktoria Szerszeń (KO Team Otwock)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Agata Kacprzak (X Fight Piaseczno)
  2. Klaudia Kozłowska (UKS Sanda Płock)
  3. Natalia Piętka (KO Team Otwock)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Natalia Piętka (KO Team Otwock)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL