Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

MP w Oriental Rules Jun. Młod., Jun. Starsz. i Sen oraz MP w Kick Light Masters_7-9.12.2018 - Starachowice

Termin: 07.12.2018 - 09.12.2018
Lokalizacja: Starachowice

Zgłoszenia

oriental-rules / Senior [m] / +91kg
  1. Grzegorz Ciosek (KO GYM Świebodzice)
  2. Mateusz Buliński (Gymnazion Sosnowiec)
  3. Tomasz Łuszczyński (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
    Patryk Pietrzkiewicz (Berserkers Team Szczecin)
  4. Kazimierz Pera (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  5. Artur Tyralski (Quest Bogdanka)
oriental-rules / Senior [m] / -91kg
  1. Jarosław Zawodni (KO GYM Świebodzice)
  2. Tomasz Konieczny (KS OYAMA Rzeszów)
  3. Aleksander Halkin (Target Muaythai Niepołomice)
    Adam Szymoniak (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  4. Michał Młynarczyk (Berserkers Team Szczecin)
oriental-rules / Senior [m] / -86kg
  1. Mateusz Pasiak (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  2. Aleksander Krupa (Akademia Walki Ćzęstochowa)
  3. Dawid Trajkowski (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
    Przemysław Walkòw (Checkmat Wrocław)
  4. Bartłomiej Frączek (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
oriental-rules / Senior [m] / -81kg
  1. Maciej Karpiński (KO GYM Świebodzice)
  2. Dorian Czechowicz (Gymnazion Sosnowiec)
  3. Michał Walczak (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
    Marcin Mazurkiewicz (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  4. Kamil Świca (Legion Głogów)
  5. Jakub Martys (AmNat Kraków Akademia Holistyczna)
  6. Gabriel Borowiak (Fight Gym Lublin)
  7. Dawid Świerczyński (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
oriental-rules / Senior [m] / -75kg
  1. Wojciech Kosowski (Palestra Warszawa)
  2. Michał Wołosiuk (Fight Gym Lublin)
  3. Kacper Walczak (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
    Damian Piskorz (Hunter Gym Bydgoszcz)
  4. Karol Siwonia (Klincz Kielce)
  5. Patryk Wiśniewski (Berserkes team/Jatubaht)
  6. Karol Mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  7. Mateusz Olkiewicz (Quest Bogdanka)
oriental-rules / Senior [m] / -71kg
  1. Mateusz Białas (KO GYM Świebodzice)
  2. Maciej Guz (Fight Gym Lublin)
  3. Zbigniew Wyrzykowski (LUBELSKE ZRZESZENIE MUAYTHAI)
    Adam Wilewski (Gymnazion Sosnowiec)
  4. Kamil Kraj (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  5. Krzysztof Małecki (Legion Głogów)
  6. Szymon Salachna (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  7. Krzysztof Pyrka (Palestra Warszawa)
oriental-rules / Senior [m] / -67kg
  1. Kamil Siemaszko (Kohorta Poznań)
  2. Aleksander Kalicki (AZS Politechnika Warszawska)
  3. Michał Dyrek (Gymnazion Sosnowiec)
    Jakub Kwaśniewski (LUBELSKE ZRZESZENIE MUAYTHAI)
  4. Grzegorz Zachara (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  5. Szymon Żelazko (Hunter Gym Bydgoszcz)
oriental-rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Jakub Syc (Legion Głogów)
  2. Kamil Krzyżaniak (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Damian Śpiewak (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Sebastian Kartasiński (Quest Bogdanka)
  4. Mariusz Lach (Legion Głogów)
  5. Patryk Chudziak (Target Muaythai Niepołomice)
oriental-rules / Senior [m] / -60kg
  1. Kamil Szczepaniak (Quest Bogdanka)
  2. Jakub Szymański (Palestra Warszawa)
oriental-rules / Senior [m] / -57kg
  1. Cezary Osieł (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  2. Krzysztof Włodarczyk (Absortio Gym Rybnik-Leszczyny)
oriental-rules / Senior [k] / -65kg
  1. Anna Kozanecka (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
oriental-rules / Senior [k] / -60kg
  1. Magdalena Rak (Octagon Team Kraków)
  2. Marta Gusztab (Kohorta Poznań)
  3. Ewa Sobiło (KS OYAMA Rzeszów)
    Dominika Filec (Absortio Gym Rybnik-Leszczyny)
  4. Kinga Jendrasik (Octopus Łódź)
  5. Anita Szefler-ciupińska (Klub Sportów Walki Włocławek)
  6. Gabriela Nowak (Am Nat Gym Muay Thai Kraków)
  7. Marta Chojnoska (Octopus Łódź)
oriental-rules / Senior [k] / -52kg
  1. Gabriela Kuzawińska (Kru Sua Gym)
  2. Martyna Sobkowiak (Corpus Gym Gdańsk)
  3. Magdalena Kasprzyk (Target Muaythai Niepołomice)
oriental-rules / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Filip Zawłocki (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Dominik Cinal (Absortio Gym Rybnik-Leszczyny)
  3. Patryk Czyżewski (Hunter Gym Bydgoszcz)
    Artur Wziątek (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  4. Alan Staręga (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  5. Ernest Gryczan (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  6. Norbert Prykowski (Klub Sportów Walki Włocławek)
oriental-rules / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Kordian Gąbka (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  2. Jakub Rymarowicz (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
oriental-rules / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Dawid Siek (KS Sporty Walki Piła)
  2. Dariusz Niedziela (Octagon Team Kraków)
  3. Artur Maury (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
    Jakub Warcholiński (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
oriental-rules / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Adrian Koszałka (Fight Gym Lublin)
  2. Daniel Majka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  3. Dominik Nawrocki (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
    Maciek Łobacz (Absortio Gym Rybnik-Leszczyny)
oriental-rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Norbert Robak (Fight Gym Lublin)
  2. Miłosz Hołodniuk (UKS Puncher Wrocław)
  3. Piotr Zych (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
    Gracjan Rzepa (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  4. Bartosz Wójcik (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  5. Bartosz Banasiak (Klub Sportów Walki Włocławek)
oriental-rules / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Adrian Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Jakub Tymiński (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Kamil Dobrzyński (Fight Gym Lublin)
    Kamil Świtek (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
oriental-rules / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Bartłomiej Mietliński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Tomasz Kornacki (Klub Sportów Walki Włocławek)
oriental-rules / Junior starszy [m] / -51kg
  1. Patryk Czestkowski (Legion Głogów)
oriental-rules / Junior starszy [k] / -65kg
  1. Nikola Błakała (Octagon Team Kraków)
oriental-rules / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Karolina Prekurat (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
oriental-rules / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
  2. Julia Świca (Legion Głogów)
oriental-rules / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Krystian Dobrucki (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Michał Andrzejewski (Klub Sportów Walki Włocławek)
oriental-rules / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Bartosz Salasa (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
oriental-rules / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Karol Kwiatek (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  2. Mateusz Rożek (Klub Sportów Walki Włocławek)
oriental-rules / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Natan Krępczyński (Klub Sportów Walki Włocławek)
  2. Kacper Leśniewski (Klub Sportów Walki Włocławek)
oriental-rules / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Mateusz Wosinski (Klincz Kielce)
  2. Jakub Posłowski (Klincz Kielce)
  3. Mateusz Stadnik (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
oriental-rules / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Weronika Barańska (Brawler FC Końskie)
oriental-rules / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Martyna Kierczyńska (Legion Głogów)
  2. Wiktoria Kania (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Anna Dudek (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
oriental-rules / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Alicja Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
kick-light / Weteran [m] / +94kg
  1. Przemysław Wielądek (X Fight Piaseczno)
kick-light / Weteran [m] / -94kg
  1. Mirosław Smętek (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  2. Janusz Zielak (Khroo Gym Łowicz)
  3. Andrzej Stachera (X Fight Piaseczno)
    Waldemar Mnich (Legion Głogów)
  4. Adam Ogórek (GB Spartan Chorzów)
kick-light / Weteran [m] / -84kg
  1. Leszek Wojciechowski (Gwardia Zielona Góra)
  2. Artur Wołoszyn (Gwardia Zielona Góra)
  3. Sebastian Szopiński (Hunter Gym Bydgoszcz)
    Andrzej Sieczkowski (Gwardia Zielona Góra)
  4. Adrian Drosik (Jedi boksing)
  5. Krzysztof Maciąg (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Weteran [m] / -74kg
  1. Krzysztof Toma (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Marek Jasiński (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Paweł Kardyś (KS OYAMA Rzeszów)
    Maciej Domarecki (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  4. Michał Bocheński (X Fight Piaseczno)
kick-light / Weteran [m] / -63kg
  1. Jakub Szymański (Palestra Warszawa)
kick-light / Weteran [k] / -65kg
  1. Małgorzata Nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza juniorka: Marta Kierczyńska (LEGION Głogów) Najlepszy junior: Filip Zawłodzki (KS DRAGON Starachowice) Najlepsza seniorka: Magdalena Rak (OCTAGON Team Kraków) Najlepszy senior: Mateusz Białas (KO GYM Świebodzice)
Najlepszy klub
1. KS DRAGON Starachowice 2. KO GYM Świebodzice 3. LEGION Głogów
Skład sędziowski
Krzysztof Kaproń - Delegat PZKB Krzysztof Żychlińśki - Sędzia Główny Jarosław Sułkowski - Kierownik Ringu Dariusz Matusik Mirosław Kutyła Andrzej Stachera Michał Bocheński Przemysław Wielądek
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL