Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Zmiany w komunikacie_MP w Kickboxingu Poinfighting i Light Contact Kadetów Młodszych i Starszych_22-24.03.2019 - Węgrów

Termin: 22.03.2019 - 24.03.2019
Lokalizacja: Węgrów

Zgłoszenia

light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Igor Wachowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Jakub Płachta (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Olaf Pera (KS Ziętek Team Kalisz)
    Mateusz Laskowiecki (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Igor Szkodny (GSWW Najemnik Gliwice)
  5. Tomasz Freitag (KSW POLICE)
  6. Bartosz Jagła (Alien Kick Łódź)
  7. Cyryl Sadurski (Fight Club Zielona Góra)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Armin Wilczewski (PCNP Rebelia Kartuzy)
  2. Marcin Biraga (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  3. Marcin Włoga (WKS SFINKS Węgrów)
    Mateusz Sośnicki (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  4. Kacper Gadomski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  5. Sławomir Malik (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Mikołaj Bronisz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  7. Piotr Dzięga (MKS Kalina Lublin)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Gracjan Ludtke (MUKS Husaria Gołdap)
  3. Filip Jóźwiak (SKF Boksing Zielona Góra)
    Mikołaj Huta (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  4. Szymon Oblaciński (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  5. Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  6. Kacper Krygier (KS Sporty Walki Piła)
  7. Dominik Kiełbowicz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Wiktor Gryglak (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
    Tymoteusz Kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Filip Wierkiewicz (MUKS Husaria Gołdap)
  5. Mikołaj Zajączkowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Jakub Herba (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Dominik Jurdziński (LZS POPRAWA Siedlików)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Dorian Siekierzyński (KSW Łuków)
  2. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Wiktor Trajnowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Adam Sawicki (CSW Champion Lubawa)
  4. Igor Hołobotowski (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Bartosz Prusinowski (KSW Łuków)
  6. Jakub Muchewicz (A&W Team Obrowo)
  7. Jakub Kasiak (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Kewin Kozłowski (KSW Łuków)
  2. Sebastian Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Radosław Kopyra (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
    Dominik Wasilewski (KSW Szczecinek)
  4. Kacper Ziętek (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Adrian Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  6. Brajan Sarachin (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  7. Maciej Różyło (KS Sporty Walki Piła)
light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Mieszko Siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Michał Kaczor (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  3. Miłosz Osiński (MUKS Husaria Gołdap)
    Kacper Sobieski (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  4. Michał Borowski (CSW Champion Lubawa)
  5. Mateusz Mucha (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  6. Maciej Celiński (KSW Łuków)
  7. Kacper Jakimcio (KSW Szczecinek)
light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Wiktoria Kamianowska (X Fight Piaseczno)
  2. Oliwia Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Barbara Skrzypczak (KKS Sporty Walki Poznań)
    Natalia Parzuchowska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  4. Amelia Łakomska (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  5. Sandra Pilecka (LKSW Pomorze Świnoujście)
  6. Żaneta Stenka (GOSRiT Luzino)
  7. Gabriela Werner (KS Ziętek Team Kalisz)
light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
  2. Alicja Bartosińska (KS Sporty Walki Piła)
  3. Oliwia Piasecka (LKSW Pomorze Świnoujście)
    Wiktoria Bagniewska (KS START Działdowo)
light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Julia Stasiuk (KKT Bałtyk Koszalin)
  2. Michelle Maier (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Martyna Osial (KSW Łuków)
    Wiktoria Domańska (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  4. Olga Borys (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Nikola Barczyszyn (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Natalia Jastrzębska (X Fight Piaseczno)
  7. Małgorzata Karczewska (KSW Łuków)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Klaudia Kendziorska (Zamek Kurzętnik)
  2. Nikola Siecińska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  3. Anna Legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
  4. Lena Maniak (SKT Tiger Dzierżoniów)
  5. Julia Kamińska (CSW Champion Lubawa)
  6. Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)
  7. Anna Borowska (CSW Champion Lubawa)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Samanta Klein (Zamek Kurzętnik)
  2. Klaudia Mazur (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Julia Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
    Maja Lebek (GSWW Najemnik Gliwice)
  4. Natalia Żukowska (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  5. Marta Rybska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Aleksandra Kożak (MUKS Husaria Gołdap)
  2. Natalia Zarzycka (KSW Łuków)
  3. Zuzanna Szymaniak (Klub Bokserski Legia Warszawa)
    Adrianna Paszczyńska (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Wiktoria Skrobas (KSW Łuków)
  5. Simona Dejnowska (MLKS Spider Złotów)
  6. Wiktoria Rutkowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  7. Julia Arojan (KKS Sporty Walki Poznań)
light-contact / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Wioleta Grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
  3. Natalia Mieczkowska (CSW Champion Lubawa)
    Lena Kopistecka (CSW Champion Lubawa)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Tobiasz Ociepski (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  2. Jakub Bober (KSW Łuków)
  3. Borys Damrath (A&W Team Obrowo)
    Anton Bardabush (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  4. Mateusz Jaros (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Daniel Zeman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  6. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  7. Sebastian Liczbiński (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Jan Bocheński (X Fight Piaseczno)
  2. Jakub Affek (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Mateusz Kozioł (KSW Łuków)
    Bartosz Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Wojciech Legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  5. Maciej Mroczek (WKS SFINKS Węgrów)
  6. Paulin Kania (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  7. Konrad Czeszejko (KSW Łuków)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Łukasz Gumiński (Zamek Kurzętnik)
  2. Hubert Wiluk (X Fight Piaseczno)
  3. Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
    Patryk Andrzejewski (KSW POLICE)
  4. Mateusz Dąbrowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Wojciech Zwierzyński (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
  6. Jan Welens (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  7. Kamil Salamończyk (KSW Łuków)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Xavier Rzeszut (KS Sporty Walki Piła)
  2. Alan Głyda (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Oskar Dudziński (KSW Łuków)
    Olaf Siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
  4. Adrian Kwiatkowski (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  5. Maciek Szwechowicz (Zamek Kurzętnik)
  6. Damian Skarżyński (WKS SFINKS Węgrów)
  7. Nikodem Dejko (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Adrian Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Kacper Olęcki (Zamek Kurzętnik)
  3. Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
    Witkor Olszewski (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Igor Boruciński (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Marsel Castalano (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  6. Kacper Głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  7. Damian Czaja (PCNP Rebelia Kartuzy)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Gabriel Daraszkiewicz (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Igor Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Wiktoria Szumska (KSW Szczecinek)
  2. Anna Schweisser (MKS Mechanik Włodawa)
  3. Wiktoria Sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Amelia Rzepecka (Zamek Kurzętnik)
  4. Jagoda Zelmańska (CSW Champion Lubawa)
  5. Zuzanna Cichosz (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
  2. Dominika Kondracka (KSW Łuków)
  3. Alicja Mucha (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
    Oliwia Maj (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Martyna Wiśniewska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  5. Kaia Webb (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  6. Maria Zyznarska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  7. Aleksandra Kobojek (KSW Łuków)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno)
  2. Julia Szyjkowska (A&W Team Obrowo)
  3. Natalia Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Weronika Wyżlic (CSW Champion Lubawa)
  5. Kinga Nowakowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Dajana Skolimowska (KSW Łuków)
  7. Pola Stołowska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Wiktoria Brzozowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Amelia Wasilewska (KSW Łuków)
  3. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Alicja Bagińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Marysia Ryć (A&W Team Obrowo)
  5. Julia Bajek (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  6. Klaudia Koc (A&W Team Obrowo)
  7. Weronika Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Dominika Sobieska (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  2. Nikola Kozłowska (KSW Łuków)
  3. Daria Ściślicka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Nikola Giszter (SKF Boksing Zielona Góra)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Julia Kożak (MUKS Husaria Gołdap)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Jakub Płachta (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Tomasz Freitag (KSW POLICE)
  3. Bartosz Jagła (Alien Kick Łódź)
    Cyryl Sadurski (Fight Club Zielona Góra)
  4. Patryk Siwa (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  5. Igor Wachowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Bolesław Kawalec (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  7. Mateusz Laskowiecki (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Marcin Włoga (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Kacper Gadomski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Mikołaj Drożdż (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Mateusz Sośnicki (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  4. Marcin Biraga (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
  5. Sławomir Malik (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Krystian Przyszlak (LKSW Pomorze Świnoujście)
  7. Mikołaj Bronisz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Dawid Popień (KSW POLICE)
  2. Mateusz Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Mikołaj Huta (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
    Dominik Kiełbowicz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Olaf Radoch (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Szymon Oblaciński (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  6. Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  7. Maksym Kuzniecow (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Michał Markowski (DAN Świdnik)
  3. Jakub Herba (SKF Boksing Zielona Góra)
    Tymoteusz Kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Aleksander Schulta (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  5. Bartłomiej Drewa (GOSRiT Luzino)
  6. Maksymilian Życiński (Klub Bokserski Legia Warszawa)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Cezary Aderek (X Fight Piaseczno)
  2. Filip Kucharczyk (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
  3. Dorian Siekierzyński (KSW Łuków)
    Bartosz Prusinowski (KSW Łuków)
  4. Mikołaj Ciepliński (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Mateusz Kowal (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Igor Hołobotowski (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Remigiusz Czeponis (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Michał Niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Brajan Sarachin (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Piotr Żmijak (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
    Kewin Kozłowski (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Jakub Trześniak (DAN Świdnik)
  2. Kacper Sobieski (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  3. Michał Kaczor (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Wiktor Grabski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Franciszek Kamiński (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Żaneta Stenka (GOSRiT Luzino)
  2. Oliwia Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Sandra Pilecka (LKSW Pomorze Świnoujście)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
  2. Wiktoria Bagniewska (KS START Działdowo)
  3. Oliwia Piasecka (LKSW Pomorze Świnoujście)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Michelle Maier (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Olga Borys (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Aleksandra Sierocińska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Nikola Siecińska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Natalia Woińska (X Fight Piaseczno)
  3. Lena Maniak (SKT Tiger Dzierżoniów)
    Julia Kamińska (CSW Champion Lubawa)
  4. Milena Mrożek (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  5. Natalia Stemplewska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  6. Kinga Konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Małgorzata Nastały (GOSRiT Luzino)
  2. Karolina Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Klaudia Mazur (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Aleksandra Kożak (MUKS Husaria Gołdap)
  2. Wiktoria Rutkowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Zuzanna Szymaniak (Klub Bokserski Legia Warszawa)
    Oliwia Stańczyk (Alien Kick Łódź)
  4. Wiktoria Skrobas (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Lena Kopistecka (CSW Champion Lubawa)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Tobiasz Ociepski (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  2. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  3. Kacper Labudda (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Anton Bardabush (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  4. Paweł Wilczopolski (DAN Świdnik)
  5. Kacper Sokołowski (WKS SFINKS Węgrów)
  6. Szymon Brzeski (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Jakub Bober (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Jan Bocheński (X Fight Piaseczno)
  2. Tomasz Gumienniak (DAN Świdnik)
  3. Bartosz Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Wiktor Zawadzki (CSW Champion Lubawa)
  4. Maciej Mroczek (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Maksymilian Kędzia (Alien Kick Łódź)
  6. Alex Dąbrowski (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  7. Milan Zierek (SKF Boksing Zielona Góra)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Patryk Andrzejewski (KSW POLICE)
  2. Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
  3. Daniel Szostakiewicz (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Wojciech Zwierzyński (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
  4. Adrian Kuryłek (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Hubert Wiluk (X Fight Piaseczno)
  6. Wiktor Drążkowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  7. Antoni Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Jakub Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Nikodem Dejko (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Szymon Kaczmarek (CSW Champion Lubawa)
  4. Oskar Dudziński (KSW Łuków)
  5. Marcel Romaniuk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  6. Julian Piskorowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  7. Adrian Duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Kacper Głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Błażej Dmochewicz (CSW Champion Lubawa)
    Bartosz Sadowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Igor Boruciński (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
  6. Marsel Castalano (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  7. Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Gabriel Daraszkiewicz (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Paweł Mroczek (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Anna Schweisser (MKS Mechanik Włodawa)
  2. Weronika Gabler (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Wiktoria Lendzion (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Alicja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Oliwia Maj (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
  4. Aleksandra Kobojek (KSW Łuków)
  5. Kaia Webb (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  6. Emilia Kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno)
  2. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Oliwia Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Kinga Nowakowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Weronika Wyżlic (CSW Champion Lubawa)
  5. Eryka Cybulska-weleńczyk (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Natalia Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  7. Sara Steć (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Amelia Wasilewska (KSW Łuków)
  2. Anna Dudek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Weronika Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Izabella Dąbrowska (X Fight Piaseczno)
  5. Hanna Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  6. Wiktoria Brzozowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Julia Bajek (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Dominika Sobieska (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  3. Nadia Głąb (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Daria Ściślicka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  4. Nikola Giszter (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Martyna Konieczna (CSW Champion Lubawa)
  6. Greta Skolimowska (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Julia Kożak (MUKS Husaria Gołdap)

Najlepsi zawodnicy
POINTFIGHTING - Kadet młodszy - Jan Bocheński (X Fight Piaseczno) Wiktoria Lendzion (Ninja Academy Warszawa) Kadet starszy - Marcin Włoga (Sfinks Węgrów) Nikola Siecińska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe) LIGHT-CONTACT - Kadet młodszy - Xavier Rzeszut (KS Sporty Walki Piła) Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno) Kadet starszy - Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała) Klaudia Kendziorska (Zamek Kurzętnik)
Najlepszy klub
Pointfighting: 1-X Fight Piaseczno 2-Ninja Academy Warszawa 3-Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe Light contact: 1-X Fight Piaseczno 2-Zamek Kurzętnik 3-SKF Boksing Zielona Góra
Skład sędziowski
Skład sędziów: Waldemar Hajducki (sędzia główny), Krzysztof Kaproń (delegat PZKB), Krzysztof Żychliński (kierownik planszy) , Albin Pudlicki (kierownik planszy), Józef Mazurek (kierownik planszy), Agnieszka Turchan (kierownik planszy), Jarosław Sułkowski, Marta Zdziarska, Dariusz Matusik, Dominik Szymczak, Mieczysław Dzięcioł, Tomasz Biernacki, Zygmunt Różalski, Mirosław Kutyła, Paweł Sklepik, Marcin Wrzosek, Cyprian Grzęda, Piotr Żołędź, Przemysław Wielądek, Marzena Steć, Piotr Lichociński, Marta Kichner
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL