Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 12Liczba zawodników w formule point-fighting - 130
Liczba zawodników w formule light-contact - 33
Łącznie zgłoszonych zawodników: 163
Zestawienie ogólne:
- point-fighting Dziewczynki []: 10
- point-fighting Chłopcy []: 34
- point-fighting Kadet starszy [mężczyźni]: 28
- point-fighting Kadet starszy [kobiety]: 6
- point-fighting Kadet mlodszy [mężczyźni]: 29
- point-fighting Kadet mlodszy [kobiety]: 23
- light-contact Kadet mlodszy [mężczyźni]: 23
- light-contact Kadet mlodszy [kobiety]: 10
Formuła: point-fighting
Dziewczynki []
Kategoria wagowa: +36kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- magdalena Śmigielska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
Dziewczynki []
Kategoria wagowa: -33kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- natalia adynowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- anastazja milczarczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- martyna lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- hanna czubacka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
Dziewczynki []
Kategoria wagowa: -30kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- natalia adynowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
Dziewczynki []
Kategoria wagowa: -27kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- amelia kapusta (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- maja winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
- lena głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- izabela chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: +36kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- jan owczarek (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- bartosz malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- damian popławski (WKS SFINKS Węgrów)
- nikodem mamrot (WKS SFINKS Węgrów)
- mateusz skwierczyński (WKS SFINKS Węgrów)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -36kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- alan saczuk (WKS SFINKS Węgrów)
- aleksander Śmigielski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- szymon rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- kacper górski (WKS SFINKS Węgrów)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -33kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- paweł bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- igor głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- kuba gołoś (WKS SFINKS Węgrów)
- alex biernat (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
- michał mykytyn (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- aleksander Śmigielski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- szymon rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- alan saczuk (WKS SFINKS Węgrów)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -30kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- paweł bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- bartosz blacha (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- igor głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- dominik bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- adrian gwizdała (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- kuba gołoś (WKS SFINKS Węgrów)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -27kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- maciej kurkus (WKS SFINKS Węgrów)
- igor panasiuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- miłosz dejko (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- olaf steć (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- karol Śmigielski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- aleksander warszawski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -24kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- adam sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
- michał zdziarski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
- antoni gil (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- kuba szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- maciej kurkus (WKS SFINKS Węgrów)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- jakub płachta (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- oskar amanowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- mikołaj drożdż (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- michał podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- marcin włoga (WKS SFINKS Węgrów)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- krzysztof monkosa (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- oskar amanowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- szymon oblaciński (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- mikołaj drożdż (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- michał podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- maksym kuzniecow (WKS SFINKS Węgrów)
- dawid skarżyński (WKS SFINKS Węgrów)
- marcin włoga (WKS SFINKS Węgrów)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- sebastian jędraś (X Fight Piaseczno)
- krzysztof monkosa (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- szymon oblaciński (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- maksym kuzniecow (WKS SFINKS Węgrów)
- mikołaj ciepliński (WKS SFINKS Węgrów)
- dawid skarżyński (WKS SFINKS Węgrów)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- michał niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- sebastian jędraś (X Fight Piaseczno)
- maksymilian Życiński (Klub Bokserski Legia Warszawa)
- mikołaj ciepliński (WKS SFINKS Węgrów)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- franciszek kamiński (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
- michał niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- brajan sarachin (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- jan bocheński (X Fight Piaseczno)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- brajan sarachin (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- natalia woińska (X Fight Piaseczno)
- olga borys (WKS SFINKS Węgrów)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- wiktoria lendzion (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- wiktoria rutkowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- wiktoria lendzion (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- wiktoria rutkowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +47kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- viktor suprun (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- jakub parczewski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- tomasz zachara (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- jakub kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- jan bocheński (X Fight Piaseczno)
- hubert wiluk (X Fight Piaseczno)
- gustaw wielądek (X Fight Piaseczno)
- damian skarżyński (WKS SFINKS Węgrów)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- jakub kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- nikodem dejko (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- daniel szostakiewicz (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- antoni bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- hubert wiluk (X Fight Piaseczno)
- gustaw wielądek (X Fight Piaseczno)
- wojciech bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- damian skarżyński (WKS SFINKS Węgrów)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- wojciech bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- witkor olszewski (WKS SFINKS Węgrów)
- jakub kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- kajetan tulikowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- kacper szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- nikodem dejko (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- kacper głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- bartosz dobrowolski (X Fight Piaseczno)
- adam bachman (X Fight Piaseczno)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- igor boruciński (WKS SFINKS Węgrów)
- stefan jaroszek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- kacper szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- kacper głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +47kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- oliwia maj (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- weronika gabler (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- alicja wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- dominika niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- weronika tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- oliwia maj (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- alicja wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- daria niciporuk (X Fight Piaseczno)
- martyna wieteska (X Fight Piaseczno)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- dominika niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- oliwia winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
- sara steć (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- martyna wieteska (X Fight Piaseczno)
- pola stołowska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- izabela sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
- hanna kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- martyna grabowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- amelia parczewska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- zuzanna chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- izabella dąbrowska (X Fight Piaseczno)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- hanna kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 130
Formuła: light-contact
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- jakub maciszewski (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- jakub parczewski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- tomasz zachara (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- igor bronowski (KSW Sokół Jarosław)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- jan bocheński (X Fight Piaseczno)
- marcin Życiński (Klub Bokserski Legia Warszawa)
- Łukasz gumiński (Zamek Kurzętnik)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- mikołaj synowiec (Bokser Kożuchów)
- hubert wiluk (X Fight Piaseczno)
- gustaw wielądek (X Fight Piaseczno)
- damian skarżyński (WKS SFINKS Węgrów)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- witkor olszewski (WKS SFINKS Węgrów)
- nikodem dejko (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- bartosz dobrowolski (X Fight Piaseczno)
- adam bachman (X Fight Piaseczno)
- wojciech bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- maciek szwechowicz (Zamek Kurzętnik)
- hubert czapliński (Bokser Kożuchów)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- igor boruciński (WKS SFINKS Węgrów)
- maciej ratyński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- kacper szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- kacper głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- kacper olęcki (Zamek Kurzętnik)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- daria niciporuk (X Fight Piaseczno)
- amelia rzepecka (Zamek Kurzętnik)
- roksana chrzanowska (Bokser Kożuchów)
- izabela noweta (Bokser Kożuchów)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- oliwia maj (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- oliwia kruszewska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
- dominika niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- amelia parczewska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- martyna wieteska (X Fight Piaseczno)
- pola stołowska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 33
- Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna (39)
- Bokser Kożuchów (4)
- Klub Bokserski Legia Warszawa (5)
- Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki (10)
- KSW Sokół Jarosław (1)
- NINJA ACADEMY WARSZAWA (19)
- UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria (9)
- Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka (17)
- WKS SFINKS Węgrów (26)
- Wołomińskie Centrum Sztuk Walki (7)
- X Fight Piaseczno (22)
- Zamek Kurzętnik (4)