Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Puchar Polski "GRAND PRIX JURASSIC WARRIORS II" K-1 Rules (junior, senior), Kick Light (kadet, junior, senior)

Termin: 07.06.2019 - 09.06.2019
Lokalizacja: Bałtów

Zgłoszenia

K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Andrzej Jaroszuk (Copacabana Warszawa)
  2. Jacek Kozłowski (SMOK Toruń)
  3. Marcin Kawalec (Hunter Gym Bydgoszcz)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Mariusz Skupin (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Wiktor bławat (FIGHTGYM GDYNIA)
  3. Krzysztof Pytelewski (Copacabana Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Mateusz Janur (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Daniel Bralewski (Palestra Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Alan kalski (FIGHTGYM GDYNIA)
  2. Piotr Sokół (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  3. Vasyl Havrylchak (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
    Rafał Gajewczyk (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  4. Damian Dudek (WISŁA Sandomierz)
  5. Artur Cisak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  6. Artur Wziątek (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  7. Michał staszewski (FIGHTGYM GDYNIA)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Kacper Muszyński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Krzysztof Bruliński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Maciej Guz (Fight Gym Lublin)
    Maciej Halama (KS OYAMA Rzeszów)
  4. Mark Kołłątaj (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  5. Tomasz Stachniak (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  6. Bartłomiej Tarnowski (Strefa Gym&Fitness)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Norbert Różański (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Maciej Rybczyński (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Jakub Wójcik (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Ernest Kisiel (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Szymon Żelazko (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Damian Tajbert (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
    Jakub Tatarski (FIGHTER Nowa Sól)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Jan Lodzik (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Jakub Ogryzek (KSW Sokół Jarosław)
  3. Aslam Bilalov (Gladiator Siedlce)
K1 Rules / Senior [k] / +70kg
  1. Julia Bujnowska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
K1 Rules / Senior [k] / -65kg
  1. Agata Fijałkowska (UKS Sanda Płock)
  2. Edyta Zapaśnik (Puncher Wrocław)
  3. Angelika Sobala (Puncher Wrocław)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Natalia Stelmowska (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  2. Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Wioletta Kowalska (Legion Głogów)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Karolina Rozyn (Fight Gym Lublin)
  2. Alicja Rybczyńska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Adrianna Żarnowiecka (Copacabana Warszawa)
K1 Rules / Senior [k] / -48kg
  1. Marlena Tomczyk (Viktoria Szydłowiec)
  2. Kamila Gołębiewska (Fight Club Radzymin)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Bartosz Dołoto (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  2. Gabriel Biernacki (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  3. Bartosz Gocel (Viktoria Szydłowiec)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Adrian Koszałka (Fight Gym Lublin)
  2. Daniel Majka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  3. Szymon Leszczyński (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
    Kacper Zaborski (Viktoria Szydłowiec)
  4. Piotr Zych (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Miłosz Hołodniuk (Puncher Wrocław)
  2. Gracjan Rzepa (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Marcin Niciński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Krystian Rozkosz (Paco Team Mysłowice)
  3. Rafał Kuźma (KSW Sokół Jarosław)
    Islam Bilalov (Gladiator Siedlce)
  4. Wojciech Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Zurab Khagiev (Gladiator Siedlce)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Wiktoria Widuła (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Beata Affek (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / +81kg
  1. Mateusz Dzik (Viktoria Szydłowiec)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Hubert Tarka (Viktoria Szydłowiec)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Kacper Pietrowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Igor Wełnowski (SMOK Toruń)
  2. Vladyslav Shatunskyi (Copacabana Warszawa)
  3. Cezary Nowak (SMOK Toruń)
    Mateusz Foltyn (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Gniewomir Herbst (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  2. Jakub Leliwa (CSW Champion Lubawa)
  3. Borys Butrykowski (Hunter Gym Bydgoszcz)
    Gabriel Sikora (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  4. Jakub Mrowca (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  5. Kamil Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Stanisław Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Szymon Cender (Viktoria Szydłowiec)
  2. Oskar Sobański (A&W Team Obrowo)
  3. Filip Kucharczyk (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Oliwia Gajewczyk (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Aleksandra Sierocińska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Jacek Kozłowski (SMOK Toruń)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Mariusz Skupin (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Mateusz Kamiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Karol Mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Wojciech Buś (UKS Diament Pstrągowa)
  3. Rafał Szopa (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
    Maciej Wyszyński (X Fight Piaseczno)
  4. Artur Wziątek (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  5. Maciej Rzymski (SMOK Toruń)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Alan Staręga (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  2. Szymon Grabowski (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Michał Mocny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
    Marek Krygier (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  4. Szymon Szulc (Klub Sportów Walki Włocławek)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Jakub Kapczyński (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  2. Marcin Żurawski (UKS Diament Pstrągowa)
  3. Konrad Dasiewicz (SMOK Toruń)
    Łukasz Banaszewski (SMOK Toruń)
  4. Michał Świątek (OKSW IRONSQAD)
  5. Damian Moskwa (UKS Diament Pstrągowa)
  6. Tomasz Stachniak (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Piotr Kruszyński (SMOK Toruń)
  2. Michał Piwko (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  3. Wojciech Zając (SMOK Toruń)
    Dawid Chowaniec (Instytut Rozwoju Sportu Kraków)
  4. Norbert Różański (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Jakub Siudak (WISŁA Sandomierz)
  2. Marcel Skrzyszewski (X Fight Piaseczno)
  3. Marcin Lyjak (MKS Kalina Lublin)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Paulina Stenka (GOSRiT Luzino)
  2. Julia Bujnowska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Małgorzata Smolińska (MKS Kalina Lublin)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Diana Urban (X Fight Piaseczno)
  3. Natalia Stelmowska (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
    Wioletta Kowalska (Legion Głogów)
  4. Aleksandra Kamer (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
kick-light / Junior [m] / +94kg
  1. Shayan Siedlecki (Klub Sportów Walki Włocławek)
  2. Mateusz Dzik (Viktoria Szydłowiec)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Adam Dąbrowski (SMOK Toruń)
  2. Bartosz Gocel (Viktoria Szydłowiec)
  3. Mikołaj Rzepski (Klub Sportowy Piaseczno)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Jakub Rymarowicz (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Bartosz Rudziński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Kamil Starowicz (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
    Hubert Tarka (Viktoria Szydłowiec)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Jan Mąka (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Adrian Muchewicz (A&W Team Obrowo)
  3. Daniel Majka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Kacper Zaborski (Viktoria Szydłowiec)
  2. Aleksander Lasek (SMOK Toruń)
  3. Szymon Leszczyński (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  2. Gniewomir Herbst (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  3. Mateusz Wąsik (OKSW IRONSQAD)
    Hubert Płachno (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Bartłomiej Mietliński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Dawid Zaraś (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Dawid Kasprzyk-Kordelas (OKSW IRONSQAD)
    Konrad Płachno (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
kick-light / Junior [k] / -70kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (GOSRiT Luzino)
  2. Małgorzata Smolińska (MKS Kalina Lublin)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Katarzyna Sygocka (X Fight Piaseczno)
  2. Aleksandra Sierocińska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Beata Affek (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Alicja Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Marta Skuza (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Aleksandra Kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Klaudia SWOBODA (FIGHTER Nowa Sól)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Krystian Tybińkowski (Jasielski Klub Sportów Walki Jasło)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Szymon Słotwiński (Team Fighting Zielona Góra)
  2. Patryk Lech (Paco Team Mysłowice)
  3. Piotr Dzięga (MKS Kalina Lublin)
    Bartłomiej Chudziak (MKS Kalina Lublin)
  4. Radosław Kopyra (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  5. Szymon Szegda (KSW Sokół Jarosław)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Szymon Oblaciński (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Olgierd Durski (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
    Szymon Lewandowski (UKS Sanda Płock)
  4. Jakub Mrowca (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  5. Paweł Olszewski (A&W Team Obrowo)
  6. Iwo Suszczewicz (Team Fighting Zielona Góra)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Norbert Tybińkowski (Jasielski Klub Sportów Walki Jasło)
    Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  5. Jacek Słotwiński (Team Fighting Zielona Góra)
  6. Jeremi Dygas (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  7. Kamil Guziński (Klub Bokserski Legia Warszawa)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Jakub Muchewicz (A&W Team Obrowo)
  3. Kacper Janka (Viktoria Szydłowiec)
    Gracjan Durlak (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
  4. Filip Kucharczyk (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
  5. Cezary Aderek (X Fight Piaseczno)
  6. Robert Drozdek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  7. Oskar Wiącek (OKSW IRONSQAD)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Maciej Zyz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Mieszko Siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
  3. Piotr Żmijak (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
    Jakub Rewucki (Fight Gym Lublin)
  4. Oleksandr Sorochynskiy (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  5. Mateusz Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  6. Mateusz Skupień (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Mączkowski Dawid (Zamek Kurzętnik)
  2. Mateusz Czochara (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Kamil Mączkowski (Zamek Kurzętnik)
    Mateusz Solecki (SMOK Toruń)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Żaneta Stenka (GOSRiT Luzino)
  2. Amelia Łakomska (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Anna Schweisser (MKS Mechanik Włodawa)
kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Zuzanna Kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Patrycja Fusiarz (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  3. Wiktoria Suchorab (MKS Mechanik Włodawa)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Julia Wojtan (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Anna Legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Anna Borowska (CSW Champion Lubawa)
    Julia Kamińska (CSW Champion Lubawa)
  4. Kinga Mikuś (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  5. Emilia Wójcik (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  6. Nikola Siecińska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Zuzanna Szymaniak (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  2. Wioleta Grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
  3. Gracjana Brzoska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
    Wiktoria Przybylska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Patrycja Pawikowska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Natalia Mieczkowska (CSW Champion Lubawa)
    Lena Kopistecka (CSW Champion Lubawa)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Norbert Bożym (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Borys Damrath (A&W Team Obrowo)
  3. Igor Bronowski (KSW Sokół Jarosław)
    Gracjan Suchostawski (SMOK Toruń)
  4. Michał Olszewski (A&W Team Obrowo)
  5. Szymon Małys (Fight Gym Lublin)
  6. Leon Gwardyński (Fight Gym Lublin)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Adrian Dziuba (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Łukasz Gumiński (Zamek Kurzętnik)
  3. Wojciech Legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
    Paulin Kania (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Patryk Mikołajczyk (Fight Gym Lublin)
  5. Wiktor Zawadzki (CSW Champion Lubawa)
  6. Wojciech Zwierzyński (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
  7. Olaf Żygulski (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Cezary Kowalkowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Mikołaj Bąk (Viktoria Szydłowiec)
  3. Dominik Rubaj (Fight Gym Lublin)
    Adam Bąk (Viktoria Szydłowiec)
  4. Oliwier Jarzecki (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  5. Dawid Stojański (Fight Gym Lublin)
  6. Nikodem Balczus (Fight Gym Lublin)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Maciek Szwechowicz (Zamek Kurzętnik)
  2. Olaf Siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
  3. Martin Mioduszewski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
    Ludwik Ogrodziński (Klub Sportów Walki Włocławek)
  4. Arkadiusz Grula (Fight Gym Lublin)
  5. Paweł Perlik (A&W Team Obrowo)
  6. Wiktor Dadej (Fight Gym Lublin)
  7. Michał Kołodziejczyk (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Kacper Olęcki (Zamek Kurzętnik)
  2. Błażej Dmochewicz (CSW Champion Lubawa)
  3. Mikołaj Orzeł (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
    Oskar Lech (Paco Team Mysłowice)
  4. Piotr Borowiec (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Laura Wrona (OKSW IRONSQAD)
  2. Amelia Rzepecka (Zamek Kurzętnik)
  3. Patrycja Steleblak (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
    Jagoda Zelmańska (CSW Champion Lubawa)
  4. Dominika Kryszkiewicz (Fight Gym Lublin)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Zuzanna Gołębiewska (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  2. Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno)
  3. Martyna Marcinkowska (SMOK Toruń)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Aleksandra Lipińska (UKS Sanda Płock)
  3. Pola Stołowska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
    Nadia Stalończyk (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  4. Justyna Moniewska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  5. Klaudia Koc (A&W Team Obrowo)
  6. Wiktoria Piotrowska (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  7. Marysia Ryć (A&W Team Obrowo)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Martyna Konieczna (CSW Champion Lubawa)
  2. Wiktoria Gruca (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  3. Alicja Grula (Fight Gym Lublin)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Skład sędziowski
Agnieszka Turchan, Jarosław Sułkowski, Ryszard Zawistowski, Janusz Wielgosz, Mirosław Kutyła, Arleta Oleksy, Przemysław Sułkowski, Tomasz Bałdyga, Beata Sękowska, Marta Zdziarska, Piotr Bogucki
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL