Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 51Liczba zawodników w formule light-contact - 47
Liczba zawodników w formule kick-light - 187
Liczba zawodników w formule low-kick - 67
Łącznie zgłoszonych zawodników: 301
Zestawienie ogólne:
- light-contact Kadet mlodszy [mężczyźni]: 47
- kick-light Senior [mężczyźni]: 54
- kick-light Senior [kobiety]: 4
- kick-light Junior [mężczyźni]: 32
- kick-light Junior [kobiety]: 18
- kick-light Kadet starszy [mężczyźni]: 79
- low-kick Senior [mężczyźni]: 44
- low-kick Junior starszy [mężczyźni]: 23
Formuła: light-contact
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 14
- julek peczka (ksm team toruń)
- kacper dębowski (ksm team toruń)
- szymon olczak (Alex Kutno)
- Łojko norbert (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- ryszard gruntkowski (Sporty Walki Gorzów /Kickboxing Słońsk)
- aron skorupski (Sporty Walki Gorzów /Kickboxing Słońsk)
- mateusz jędrzejczyk (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
- filip bochenek (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
- jakub pociecha (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
- Łukasz ledniowski (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
- gracjan wachowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- antoni bogała (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- oliwier laskowski (SMOK Toruń)
- mateusz jaros (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- martyna marcinkowska (SMOK Toruń)
- aleksander szmajda (SMOK Toruń)
- sebastian liczbiński (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- oskar ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- oliwier laskowski (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- szymon miodoński (LKSW Pomorze Świnoujście)
- kacper wasilewski (LKSW Pomorze Świnoujście)
- brian dubicki (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- Łukasz gumiński (Zamek Kurzętnik)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 12
- xavier rzeszut (KS Sporty Walki Piła)
- daniel grabicki (MLKS Spider Złotów)
- mateusz dziedzic (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
- tomasz augustyn (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
- borys pater (Golden Dragon Bydgoszcz)
- mateusz dąbrowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- jakub wychowałek (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- milena manelska (SMOK Toruń)
- miłosz zuchmantowicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- ireneusz miotk (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
- paweł perlik (A&W Team Obrowo)
- cezary kowalkowski (Zamek Kurzętnik)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- mikołaj orzeł (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
- aleksander barycz (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
- oskar konar (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
- kuba kaczwiński (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
- wiktor graś (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- marcel rykowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- olaf siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
- maciek szwechowicz (Zamek Kurzętnik)
- kacper olęcki (Zamek Kurzętnik)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- maks tajak (Gorlicki Klub Sportów Walki)
- olgierd mierzyński (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- dawid ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 47
Formuła: kick-light
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- paweł strykowski (KKS Sporty Walki Poznań)
- daniel kaczkowski (Kampfsportschule Hetman GERMANY)
- mateusz dwornik (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
- Łukasz szmajda (SMOK Toruń)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- paweł cieślik (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
- arkadiusz wysocki (Klub Sportów Walki HUSARIA)
- mateusz kuczborski (KKT Bałtyk Koszalin)
- michał starzyk (SMOK Toruń)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- kacper kotŁowski (KKT Bałtyk Koszalin)
- marcin witkowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- smolarek kamil (Alkon Szczecin)
- dominik dec (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
- adam cerbin (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- mateusz lędźwa (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- Łukasz puczyński (Rebelia Kartuzy)
- michał niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 10
- kamil rozmiarek (Alkon Szczecin)
- rafał okleja (Alkon Szczecin)
- Łukasz raś (Gorlicki Klub Sportów Walki)
- marcin zygmunt (Gorlicki Klub Sportów Walki)
- artur piotrowski (KKT Bałtyk Koszalin)
- patryk oćwieja (SMOK Toruń)
- dawid borowski (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- Łukasz kadłubiec (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- piotr kołakowski (Zamek Kurzętnik)
- damian chiliński (Zamek Kurzętnik)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- Łukasz jarosławski (Alkon Szczecin)
- tomasz gaczewski (Klub Sportów Walki HUSARIA)
- przemysŁaw jaroszewski (KKT Bałtyk Koszalin)
- dariusz bednarek (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- krzysztof olkowski (SMOK Toruń)
- konrad dasiewicz (SMOK Toruń)
- jakub bieńkowski (SMOK Toruń)
- Łukasz banaszewski (SMOK Toruń)
- mateusz leński (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 12
- dionizy warszczuk (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
- adam szczęsny (Alkon Szczecin)
- filip culepa (Alkon Szczecin)
- konrad kozakiewicz (Alkon Szczecin)
- mateusz otto (KSW Szczecinek)
- nikolas przytuła (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- kasjan mielnik (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- damian maniecki (SMOK Toruń)
- marcin zasada (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- krystian biś (KSW POLICE)
- adam niekłań (UKS Sanda Płock)
- gerard paduchowski (UKS Sanda Płock)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- grzegorz stabach (KKT Bałtyk Koszalin)
- michał kuźma (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- grzegorz błotnicki (A&W Team Obrowo)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- dawid cmielewski (Alkon Szczecin)
- emil podgórski (KSW Szczecinek)
- marcin baczynski (KKT Bałtyk Koszalin)
- aleks bończyk (SKF Boksing Zielona Góra)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- maja zabrzycka (KSW Szczecinek)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- kamila biegańska (Pomorska Szkoła Walki FIGHTER Chwaszczyno)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- martyna ustianowska (Home of Champions)
- malwina strzelecka (KSW POLICE)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- mateusz dwornik (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- kuba wasilewski (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
- dominik szabunia (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- maciej tomaszewski (Klub Sportów Walki HUSARIA)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- kacper pietrak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- roman bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- hubert moszczyński (KSW Szczecinek)
- adam brodzik (Gwardia Zielona Góra)
- paweł sikora (UKS Sanda Płock)
- wojciech zalewski (LKSW Pomorze Świnoujście)
- klaudiusz rutka (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- hubert czech (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
- adrian muchewicz (A&W Team Obrowo)
- juliusz jeneralski (A&W Team Obrowo)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 10
- dawid Łoszkowski (Alkon Szczecin)
- brajan doliński (KSW Szczecinek)
- szymon kałużny (Striker Turek)
- marcin dębski (SMOK Toruń)
- hubert jurkiewicz (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- michał olszewski (UKS Sanda Płock)
- bruno lepek (Arkado Fight Club)
- miłosz tessmer (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- mateusz dąbrowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- szymon słotwiński (Team Fighting Zielona Góra)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- paweł bazylczyk (KSW Szczecinek)
- sławomir malik (SKF Boksing Zielona Góra)
- patryk szulc (Striker Turek)
- igor wełnowski (SMOK Toruń)
- cezary nowacki (UKS Sanda Płock)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- mikołaj hrycoń (MLKS Spider Złotów)
- oliwier stelmach (MLKS Spider Złotów)
- artur maciusiewicz (A&W Team Obrowo)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- sara cieślak (KSW Szczecinek)
- julia stasiuk (KKT Bałtyk Koszalin)
- natalia jęczek (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- lidia warszawska (Alex Kutno)
- wiktoria malarczyk (KKT Bałtyk Koszalin)
- wiktoria wojciechowska (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
- weronika jonyszko (UKS Sanda Płock)
- natalia zakrzewska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- emilia urbaniak (LZS POPRAWA Siedlików)
- diana kołodziejczyk (Gorlicki Klub Sportów Walki)
- marta rogin (Klub Sportów Walki VATAHA)
- karolina grabowska (Alex Kutno)
- joanna szymanowska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- julia praska (UKS Sanda Płock)
- emilia pietras (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
- weronika antosiewicz (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- zuzanna kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- klaudia wierzbowska (A&W Team Obrowo)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 11
- mikołaj kosakiewicz (Alkon Szczecin)
- kacper kosiński (Alex Kutno)
- adrian dolatowski (Alex Kutno)
- kacper wojtasiak (Alex Kutno)
- bartosz papierz (KKT Bałtyk Koszalin)
- alekdander kowalczyk (Striker Turek)
- bartosz klepsa (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- michał miąsko (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- adam manulewicz (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
- kamil kulisz (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
- igor kozłowski (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 11
- szymon gaczyński (KSW Szczecinek)
- bartosz czerwik (Klub Sportów Walki VATAHA)
- michał miziołek (Alex Kutno)
- mikołaj bronisz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- cezary nowak (SMOK Toruń)
- maksymilian szymański (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- damian wilusz (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
- Łukasz godłoza (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- kacper ryżejno (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- patryk siwa (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
- pawel iwan (A&W Team Obrowo)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 17
- dawid sromała (MLKS Spider Złotów)
- filip chomicz (Sporty Walki Gorzów /Kickboxing Słońsk)
- olivier nyks (Golden Dragon Bydgoszcz)
- cristian fidanin-weryszko (Gwardia Zielona Góra)
- kacper siwiński (Striker Turek)
- michał krzyszowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- filip jóźwiak (SKF Boksing Zielona Góra)
- jakub borkowski (LKSW Pomorze Świnoujście)
- dawid majewski (LKSW Pomorze Świnoujście)
- natan mielcarek (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
- szymon romaniszyn (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- ignacy sadowski (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
- lukas galiński (Team Fighting Zielona Góra)
- iwo suszczewicz (Team Fighting Zielona Góra)
- jacek słotwiński (Team Fighting Zielona Góra)
- paweł olszewski (A&W Team Obrowo)
- michał olszewski (A&W Team Obrowo)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 11
- dominik jurdziński (LZS POPRAWA Siedlików)
- bartosz sikora (Center Team Odolanów)
- michał kaśkiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- daniel szczygieł (Gorlicki Klub Sportów Walki)
- jakub krupski (Alex Kutno)
- jakub stoczewski (Sporty Walki Gorzów /Kickboxing Słońsk)
- mateusz kostkiewicz (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
- oskar serek (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- mikołaj zajączkowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- jakub Żybura (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
- fabian radomski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 18
- alan tuzik (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- kordian romel (KS Sporty Walki Piła)
- maciej różyło (KS Sporty Walki Piła)
- oskar cionek (Gorlicki Klub Sportów Walki)
- oskar majzon (MLKS Spider Złotów)
- andrzej melnychenko (Golden Dragon Bydgoszcz)
- karol stotko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- igor hołobotowski (SKF Boksing Zielona Góra)
- arkadiusz murawski (LKSW Pomorze Świnoujście)
- igor ciesielski (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
- piotr Żmijak (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
- filip kucharczyk (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
- igor naus (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- sebastian podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- filip macioszek (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- jakub muchewicz (A&W Team Obrowo)
- radosław kopyra (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
- wiktor dudziński (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- dawid tajak (Gorlicki Klub Sportów Walki)
- mateusz solecki (SMOK Toruń)
- michał kaczor (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- mieszko siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- patryk adamik (Golden Dragon Bydgoszcz)
- tomasz ratajczyk (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- szymon pęczek (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- adrian podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- leon berdowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- kamil mączkowski (Zamek Kurzętnik)
- mączkowski dawid (Zamek Kurzętnik)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 187
Formuła: low-kick
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +91kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- dawid przywarczyk (KS Czerwony SMOK Poznań)
- julian krawczyk (Klub Sportów Walki HUSARIA)
- dawid czyżewski (Golden Dragon Bydgoszcz)
- michał graczyk (Samuraj fight klub Połczyn Zdrój)
- mateusz Śledź (Samuraj fight klub Połczyn Zdrój)
- Łukasz szmajda (SMOK Toruń)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -91kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- paweł cieślik (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -86kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- michał kuberski (KS Czerwony SMOK Poznań)
- rafał bykowski (Sporty Walki Gorzów /Kickboxing Słońsk)
- patryk gęsicki (Samuraj fight klub Połczyn Zdrój)
- alan kalski (FIGHTGYM GDYNIA)
- adam kosut (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
- piotr bielak (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 10
- gracjan bielecki (KS Czerwony SMOK Poznań)
- jakub szymanowski (KS Sporty Walki Piła)
- sławomir trybus (Gorlicki Klub Sportów Walki)
- paweł sadło (Samuraj fight klub Połczyn Zdrój)
- tomasz sołowicz (Samuraj fight klub Połczyn Zdrój)
- michał staszewski (FIGHTGYM GDYNIA)
- Łukasz mroczek (Szkoła samoobrony Sparta Gorzów wielkopolski)
- rafał wtulich (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- michał niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
- grzegorz zielant (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- maciek zacholski (KKT Bałtyk Koszalin)
- damian tyszkiewicz (SKF Boksing Zielona Góra)
- damian bielecki (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- mateusz jastrzębski (KSW Szczecinek)
- bartosz robótka (Golden Dragon Bydgoszcz)
- grzegorz jankowski (Sporty Walki Gorzów /Kickboxing Słońsk)
- artur rawski (SMOK Toruń)
- hubert rutkowski (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- damian walosczyk (LZS POPRAWA Siedlików)
- oskar giżycki (Sporty Walki Gorzów /Kickboxing Słońsk)
- piotr kruszyński (SMOK Toruń)
- wojciech zając (SMOK Toruń)
- dionizy warszczuk (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- sebastian samiła (Alkon Szczecin)
- max koroviakovskyi (KKT Bałtyk Koszalin)
- albert mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- kamil więcławek (Striker Turek)
- jurek zambrzycki (SMOK Toruń)
- Łukasz wydro (SMOK Toruń)
- adrian dziubałtowski (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
- dawid gąsiorek (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -91kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- mateusz krawczyk (Knockout Fight Club - Gdańsk)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -86kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- kuba wasilewski (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- michał dymkowski (KS Sporty Walki Piła)
- jakub zimoch (SKF Boksing Zielona Góra)
- paweł kendziorski (Zamek Kurzętnik)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- cyprian pałka (KS Sporty Walki Piła)
- artur somerski (Sporty Walki Gorzów /Kickboxing Słońsk)
- mikołaj skwarkowski (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- mikołaj pilarczyk (KS Czerwony SMOK Poznań)
- norbert lipiński (ksm team toruń)
- dawid jiers (MLKS Spider Złotów)
- daniel majka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
- marcin kociołek (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
- dominik kulwiec (Knockout Fight Club - Gdańsk)
- tomasz lasota (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- damian stelmach (LZS POPRAWA Siedlików)
- aleksander lasek (SMOK Toruń)
- dominik głowacki (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
- klaudiusz goss (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
- hubert sikora (Center Team Odolanów)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- patryk budny (KS Czerwony SMOK Poznań)
- igor wełnowski (SMOK Toruń)
- gracjan rutkowski (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 67
- A&W Team Obrowo (10)
- Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra (7)
- Alex Kutno (8)
- Alkon Szczecin (12)
- Arkado Fight Club (1)
- Center Team Odolanów (2)
- Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec (8)
- FIGHTGYM GDYNIA (2)
- Golden Dragon Bydgoszcz (6)
- Gorlicki Klub Sportów Walki (8)
- Gwardia Zielona Góra (2)
- Home of Champions (1)
- Kampfsportschule Hetman GERMANY (1)
- KKS Sporty Walki Poznań (1)
- KKT Bałtyk Koszalin (11)
- Klub Sportów Walki HUSARIA (4)
- Klub Sportów Walki VATAHA (2)
- Klub Sportowy Bulldog Gorzów (5)
- Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz (11)
- Klub Sportowy Mistral Wojkowice (9)
- Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo (6)
- Klub Sportowy Shootboxer Mosina (5)
- Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin (3)
- Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki (5)
- Knockout Fight Club - Gdańsk (2)
- KS Czerwony SMOK Poznań (5)
- KS Sporty Walki Piła (7)
- ksm team toruń (3)
- KSW POLICE (2)
- KSW Szczecinek (9)
- LKSW Pomorze Świnoujście (6)
- LZS POPRAWA Siedlików (4)
- MLKS Spider Złotów (6)
- MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie (3)
- Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER (3)
- Pomorska Szkoła Walki FIGHTER Chwaszczyno (1)
- Rebelia Kartuzy (1)
- Samuraj fight klub Połczyn Zdrój (5)
- SKF Boksing Zielona Góra (6)
- SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin (2)
- SMOK Toruń (24)
- Sporty Walki Gorzów /Kickboxing Słońsk (8)
- Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska (5)
- Striker Turek (5)
- Szkoła samoobrony Sparta Gorzów wielkopolski (1)
- Team Fighting Zielona Góra (4)
- Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław (2)
- UKS Dragon Gorzów Wielkopolski (40)
- UKS Sanda Płock (7)
- Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe (3)
- Zamek Kurzętnik (11)