Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

POINT HUNTER CHAMPIONSHIP 2K19 (PF, SC)_23.11.2019 - Wołomin

Termin: 23.11.2019 - 23.11.2019
Lokalizacja: Wołomin

Zgłoszenia

point-fighting / Dziewczynki [k] / +36kg
  1. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Anastazja Milczarczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Gabriela Przybysz (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
    Maja Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Dziewczynki [k] / -36kg
  1. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Hanna Nowakowska (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  3. Oliwia Gałązka (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
    Martyna Lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Gabriela Przybysz (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Dziewczynki [k] / -33kg
  1. Martyna Lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Zuzanna Kamińska (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Victoria Sadowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Oliwia Gałązka (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  4. Izabela Chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Dziewczynki [k] / -30kg
  1. Julia Szcześniak (KNOCK OUT TEAM BEŁCHATÓW)
  2. Kamila Chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  3. Julia Wójcik (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Hanna Lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Zuzanna Kamińska (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  5. Izabela Chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  6. Lena Kowalska (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  7. Anna Mitura (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
point-fighting / Dziewczynki [k] / -27kg
  1. Kasjana Krupa (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Hanna Lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Lena Głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Dziewczynki [k] / -24kg
  1. Lena Głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Chłopcy [m] / +36kg
  1. Jan Wojda (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Alex Biernat (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Aleksander Burczyk (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
    Bartosz Archacki (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
point-fighting / Chłopcy [m] / -36kg
  1. Adrian Gwizdała (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Aleksander Śmigielski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Aleksander Wiśniewski (Bokserski Klub Sportowy Tiger w Łomży)
    Mikołaj Komorzycki (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  4. Michał Mykytyn (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  5. Aleksander Duk (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  6. Dominik Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  7. Alan Saczuk (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Chłopcy [m] / -33kg
  1. Paweł Bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Kacper Płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  3. Miłosz Dejko (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Igor Głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Tymon Tatarczak (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Aleksander Warszawski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  6. Aleksander Grudziński (Striker Turek)
  7. Adrian Gwizdała (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Chłopcy [m] / -30kg
  1. Paweł Bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Adam Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Tymon Tatarczak (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Wojtek Medyński (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  4. Bartosz Blacha (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Igor Głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  6. Aleksander Warszawski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  7. Olaf Steć (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Chłopcy [m] / -27kg
  1. Olaf Steć (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Kuba Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Jan Jurczykowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Antoni Gil (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Adam Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  5. Gabriel Marchewka (Striker Turek)
  6. Kazimierz Adamski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  7. Oliwier Harasim (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Chłopcy [m] / -24kg
  1. Kuba Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Antoni Gil (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Oliwier Harasim (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Daniel Hladchuk (Striker Turek)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Jakub Płachta (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Dominik Kaim (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  3. Mateusz Charkiewicz (KS Maximus Gdynia)
    Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Oskar Amanowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  5. Damian Szczęsny (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Tobiasz Ociepski (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
    Krzysztof Monkosa (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Franciszek Sikora (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Tobiasz Ociepski (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  3. Franciszek Sikora (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Krzysztof Monkosa (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Michał Niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Tomasz Fafiński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  3. Jakub Parczewski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Wiktor Paszkiewicz (KNOCK OUT TEAM BEŁCHATÓW)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Michał Niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Piotr Dziedzicki (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  3. Brajan Sarachin (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Brajan Sarachin (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Piotr Dziedzicki (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Zuzanna Tomczyk (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  2. Magdalena Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Kinga Konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Patrycja Banaszek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  3. Roksana Szubińska (KNOCK OUT TEAM BEŁCHATÓW)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Wiktoria Lendzion (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Wiktoria Rutkowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Kinga Konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Alicja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Patrycja Banaszek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Alicja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Wiktoria Lendzion (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Ksenia Stec (KS Maximus Gdynia)
  4. Wiktoria Rutkowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Mikołaj Malicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Mikołaj Paszkiewicz (KNOCK OUT TEAM BEŁCHATÓW)
  3. Aleksander Piaseczny (Striker Turek)
    Jonasz Gortat (KNOCK OUT TEAM BEŁCHATÓW)
  4. Daniel Szostakiewicz (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Stanisław Nowicki (TSD Góra Kalwaria)
  6. Jakub Olender (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  7. Łukasz Wilk (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Jakub Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Nikodem Dejko (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Antoni Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Maciej Jarmużewski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  5. Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  6. Bartosz Malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  7. Krzysztof Lewandowski (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Jakub Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Nikodem Dejko (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  4. Antoni Bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Maciej Jarmużewski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  6. Olaf Klupś (WKS SFINKS Węgrów)
  7. Filip Bartnicki (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Kacper Głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Michał Zdziarski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Szymon Rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Kacper Skórzyński (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  5. Alan Delega (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  6. Oliwer Rosiak (Striker Turek)
  7. Olaf Klupś (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Kacper Głowienka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Michał Zdziarski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Fabian Płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
    Kacper Skórzyński (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  4. Kacper Górski (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Szymon Rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  6. Iwo Adamek (Striker Turek)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Piotr Sroczyński (Boks Kobyłka)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Oliwia Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  2. Weronika Gabler (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Zofia Szymańska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
    Zuzanna Drewniak (Striker Turek)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Pola Stołowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Oliwia Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Anna Dudek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Sara Steć (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Zofia Brudzyńska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  5. Wiktoria Włodarczyk (Striker Turek)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Pola Stołowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Anna Dudek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Izabela Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Amelia Parczewska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Hanna Czubacka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Zuzanna Chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  6. Martyna Grabowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  7. Dominika Sobieska (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Hanna Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Amelia Parczewska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Izabela Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  4. Natalia Duk (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  5. Hanna Czubacka (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  6. Dominika Sobieska (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  7. Weronika Chojnacka (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Iga Woźniak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Lena Doroszewska (KS Maximus Gdynia)

Najlepsi zawodnicy
Walki Na pałki Kadet Starszy Chłopcy Jakub Płachta TSD Pionki Walki Na Pałki Kadet Młodszy Chłopcy Nikodem Dejko Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna Walki Na Pałki Dzieci Chłopcy Olaf Steć Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna Walki Na Pałki Dzieci Młodsze Tomasz Król Wołomińskie Centrum Sztuk Walki Walki Na Pałki Kadet Starszy Dziewczyny Alicja Wiszniowska TSD Pionki Walki Na Pałki Kadeet Młodszy Dziewczynki Izabela Dąbrowska XFight Piaseczno Walki Na Pałki Dzieci Dziewczynki Gabriela Przybysz Klub Ronin Point-Fighting Kadet Starszy (M) Michał Niebrzydowski Ninja Academi Warszawa Point-Fighting Kadet Starszy (K) Wiktoria Lendzion Ninja Academy Warszawa Point-Fighting Kadet Młodszy (M) Jakub Kasprowicz Ninja Academy Warszawa Point-Fighting Kadet Młodszy (K) Pola Stołowska Ninja Academy Warszawa Point-Fighting Dziewczynki Julia Szcześniak Knocka Out Team Bełchatów Point-Fighting Chłopcy Paweł Bielecki Akademia Sztuk Walki Go Fight Łęczna
Najlepszy klub
KLASYFIKACJA GENERALNA Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna [punktów: 115 (21 - 12 - 28)] NINJA ACADEMY WARSZAWA [punktów: 66 (15 - 9 - 3)] Wołomińskie Centrum Sztuk Walki [punktów: 44 (3 - 9 - 17)] Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki [punktów: 43 (6 - 6 - 13)]
Skład sędziowski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL