Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Otwarty Puchar Polski w Kickboxingu Pointfighting Kadetów młodszych,starszych i Juniorów

Termin: 01.03.2020 - 01.03.2020
Lokalizacja: Luzino

Zgłoszenia

point-fighting / Junior [m] / -84kg
  1. Dominik Kaim (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Jakub Czupryniak (KS Maximus Gdynia)
point-fighting / Junior [m] / -79kg
  1. Kacper Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Dominik Kaim (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Junior [m] / -74kg
  1. Mateusz Pasik (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Junior [m] / -69kg
  1. Błażej Krause (WHKD Gdynia)
  2. Mateusz Pasik (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Junior [m] / -63kg
  1. Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Filip Lewicki (KS Maximus Gdynia)
point-fighting / Junior [m] / -57kg
  1. Maciej Kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Oskar Wójtowicz (KS Maximus Gdynia)
point-fighting / Junior [k] / -65kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (GOSRiT Luzino)
  2. Wiktoria Wójtowicz (KS Maximus Gdynia)
point-fighting / Junior [k] / -60kg
  1. Nikola Siecińska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Michelle Maier (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
point-fighting / Junior [k] / -55kg
  1. Nikola Siecińska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Patryk Siwa (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Damian Szczęsny (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Bartłomiej Drewa (GOSRiT Luzino)
  2. Filip Chomicz (Sporty Walki Gorzów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Tymoteusz Kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Filip Chomicz (Sporty Walki Gorzów)
  3. Bartłomiej Drewa (GOSRiT Luzino)
    Kacper Labudda (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Kacper Labudda (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Tomasz Fafiński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Piotr Dziedzicki (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  2. Wiktor Zalewski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Kacper Trzos (KS Maximus Gdynia)
point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Żaneta Stenka (GOSRiT Luzino)
  2. Magdalena Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  3. Wiktoria Bagniewska (START Działdowo)
    Weronika Krause (WHKD Gdynia)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Oliwia Kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Julia Brulińska (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Julia Brulińska (Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Agnieszka Stempka (START Działdowo)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Julia Kobierowska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Aleksandra Jagła (GOSRiT Luzino)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Natalia Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Julia Kobierowska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  3. Aleksandra Jagła (GOSRiT Luzino)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Natalia Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Ksenia Stec (KS Maximus Gdynia)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Krzysztof Sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  2. Tobiasz Roda (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  3. Alex Dąbrowski (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Bartosz Sobiesiak (START Działdowo)
  4. Krzysztof Fafiński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Franciszek Sztanderski (START Działdowo)
  3. Jakub Skibiński (KS Maximus Gdynia)
    Krzysztof Lewandowski (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  4. Sebastian Boruch (KS Maximus Gdynia)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Maksymilian Kalkowski (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. OSKAR BIERNACKI (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Zofia Romanowska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Julia Drewa (GOSRiT Luzino)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Weronika Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Amelia Olszewska (GOSRiT Luzino)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Weronika Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
    Magdalena Tempska (GOSRiT Luzino)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Klaudia Siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Daria Ściślicka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  3. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
    Maja Kubiaczyk (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  4. Magdalena Tempska (GOSRiT Luzino)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Maja Kubiaczyk (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Lena Doroszewska (KS Maximus Gdynia)
  3. Nadia Bałachowska (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL