Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Otwarte Mistrzostwa woj. Pomorskiego w Kickboxingu Kick Light Kadetów młodszych, starszych i jun.

Termin: 01.03.2020 - 01.03.2020
Lokalizacja: Luzino

Zgłoszenia

kick-light / Junior [m] / +94kg
  1. Piotr Mazurek (Polonia Pasłęk)
  2. Shayan Siedlecki (Klub Sportów Walki Włocławek)
kick-light / Junior [m] / -89kg
  1. Grzegorz Lipski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  2. Maksymilian Bettin (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Jakub Czupryniak (KS Maximus Gdynia)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Oliwier Gara (Kick-Boxing ,, Wataha” Pruszcz Gdański)
  2. Paweł Grzenia (Rebelia Kartuzy)
  3. Jakub Gawryś (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Patryk Waszak (Elbląski Klub Karate)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Grzegorz Szynkowski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Jakub Spychalski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  3. Błażej Krause (WHKD Gdynia)
    DAWID MACIEJCZYK (FIGHTER LĘBORK)
  4. Jakub Stachowski (Elbląski Klub Karate)
  5. Adrian Szydłowski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  6. Piotr Jank (Champion Gdańsk)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Kamil Babiński (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Jakub Nowicki (FIGHTER LĘBORK)
  3. Paweł Arent (Rebelia Kartuzy)
    Filip Lewicki (KS Maximus Gdynia)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Błażej Lemka (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  2. Kuba Wajda (Polonia Pasłęk)
  3. Oskar Wójtowicz (KS Maximus Gdynia)
kick-light / Junior [k] / +70kg
  1. Katarzyna Tyl (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (GOSRiT Luzino)
  2. Marta Hyba (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  3. Oliwia Sikorska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
    Wiktoria Wójtowicz (KS Maximus Gdynia)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Michelle Maier (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Aleksandra Sierocińska (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Maja Popczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
  2. Ewelina Peczyńska (UKS FIGHT ACADEMY Ostrołęka)
  3. Nikola Siecińska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
    Nikola Tobera (FIGHTER LĘBORK)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Filip Żołędziejewski (Sporty Walki Gorzów)
  2. Andrzej Dzwonkowski (Berserkir Prabuty)
  3. Bartosz Stolarczyk (UKS FIGHT ACADEMY Ostrołęka)
    Piotr Krakowiak (Sporty Walki Gorzów)
  4. Patryk Siwa (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  5. Marcel Bronowski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  6. Nikodem Kozak (Elbląski Klub Karate)
  7. Paweł Frej (Kick-Boxing ,, Wataha Pruszcz Gdański)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Szymon Orzoł (UKS FIGHT ACADEMY Ostrołęka)
  2. Jan Gertchen (Champion Gdańsk)
  3. Dawid Szwalgin (Agoga Gym Lębork)
    Jakub Majewski (Champion Gdańsk)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Filip Chomicz (Sporty Walki Gorzów)
  2. Kacper Śleszyński (Rebelia Kartuzy)
  3. Tymoteusz Kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Aron Skorupski (Sporty Walki Gorzów)
  4. Paweł Ostrowski (UKS FIGHT ACADEMY Ostrołęka)
  5. Dominik Patelczuk (Free Fight Bolszewo)
  6. Bartłomiej Drewa (GOSRiT Luzino)
  7. Paweł Polak (Champion Gdańsk)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Jakub Nowaczyk (Champion Gdańsk)
  2. Artur Bożyk (Rebelia Kartuzy)
  3. Tomasz Fafiński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
    Kacper Łukasiak (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  4. Paweł Bednarczuk (Agoga Gym Lębork)
  5. Kacper Strzemecki (Champion Gdańsk)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Igor Dzierżawski (Sporty Walki Gorzów)
  2. Wiktor Zalewski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  3. Piotr Dziedzicki (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
    Mateusz Grześków (Bokser Kożuchów)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Łukasz Gumiński (Zamek Kurzętnik)
  2. Maksymilian Rutkowski (Champion Gdańsk)
  3. KACPER ABCZYŃSKI (FIGHTER LĘBORK)
    Hubert Jarząbek (Bokser Kożuchów)
  4. Oliwier Majchrzak (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Kamil Mączkowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Ludwik Ogrodziński (Klub Sportów Walki Włocławek)
  3. Dominik Jędraszczak (UKS FIGHT ACADEMY Ostrołęka)
    Adrian Wasiak (Champion Gdańsk)
kick-light / Kadet starszy [m] / -37kg
  1. Mączkowski Dawid (Zamek Kurzętnik)
kick-light / Kadet starszy [m] / -32kg
  1. OSKAR KOSTKA (FIGHTER LĘBORK)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Żaneta Stenka (GOSRiT Luzino)
  2. Magdalena Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  3. Wiktoria Bagniewska (START Działdowo)
kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Amelia Sosnowska (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Ewelina Jasińska (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
  2. Nadia Kaczyńska (Magnum Fitness)
  3. Agnieszka Stempka (START Działdowo)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Oliwia Deeg (Magnum Fitness)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Karina Pioch (Rebelia Kartuzy)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Natalia Zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Anton Bardabush (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Krzysztof Sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  3. Marcel Szymkun (Bokser Kożuchów)
    Krzysztof Fafiński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  4. Alex Dąbrowski (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  5. Adam Polak (Champion Gdańsk)
  6. Igor Pudliszewski (Sporty Walki Gorzów)
  7. Nataniel Roczniewski (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Cezary Kowalkowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Franciszek Sztanderski (START Działdowo)
  3. Tomasz Rembiałkowski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
    Oliwier Brodowski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  4. Nikodem Wilczewski (Rebelia Kartuzy)
  5. Filip Marek (Bokser Kożuchów)
  6. Krzysztof Lewandowski (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  7. Dorian Hamera (Bokser Kożuchów)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Adam Spychalski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  2. Olaf Siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
  3. Maksymilian Kłodarski (Champion Gdańsk)
    Alan Grabowski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  4. Bartosz Szwejk (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  5. Dawid Skwierawski (Agoga Gym Lębork)
  6. TOMASZ FISIKOWSKI (FIGHTER LĘBORK)
  7. Maciek Szwechowicz (Zamek Kurzętnik)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Damian Czaja (Rebelia Kartuzy)
  2. Kacper Olęcki (Zamek Kurzętnik)
  3. Patryk Klamrowski (Agoga Gym Lębork)
    Nikodem Sikorski (Champion Gdańsk)
  4. Maciej Wawer-Jarmosz (Berserkir Prabuty)
  5. Maksymilian Sekuła (Klub Sportów Walki Włocławek)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Błażej Anolik (Champion Gdańsk)
  2. Krzysztof Kozdrowski (Sporty Walki Gorzów)
  3. Dorian Sikorski (Champion Gdańsk)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. FILIP DĄBEK (FIGHTER LĘBORK)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Amelia Rzepecka (Zamek Kurzętnik)
  2. Julka Grześ (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  3. Zuzanna Brandt (Champion Gdańsk)
    Julia Drewa (GOSRiT Luzino)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Gabriela Gronkowska (Klub Sportów Walki Włocławek)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Pola Stołowska (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. KUBA KOSTKA (FIGHTER LĘBORK)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
sędzia główny: Ryszard Zawistowski, kierownicy plansz: Janusz Wielgosz, Beata sękowska, Piotr Lichociński. Sędziowie planszowi: Biernacki Tomasz, Bałachowski Rafał, Bogucki Piotr, Kowalewski Zbigniew, Hirsh Tomasz, Dzięcioł Mieczysław, Matusik Dariusz, Wrzosek Marcin
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL