Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Puchar Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych_06-08.03.2020 - Krynica-Zdrój

Termin: 06.03.2020 - 08.03.2020
Lokalizacja: Krynica-Zdrój

Zgłoszenia

K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Szymon Bajor (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Stanisław ŚLUSAKOWICZ (5449)
  3. Arkadiusz Zalewski (19 Batalion Zmechanizowany JW 5322 Chełm)
    Mateusz Falender (18 Dywizja Zmechanizowana)
  4. Wacław Burzyński (18 Dywizja Zmechanizowana)
  5. Paweł Oleszczuk (18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Grzegorz Lenart (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Kamil Penkala (Reprezentacja Polskiej Policji)
  3. Łukasz Podstawski (Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej Tarnobrzeg)
    Paweł Mikołajewski (Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Warszawie)
  4. Filip Machel (Służba Ochrony Państwa)
  5. Rafał Jastrzębski (Zakład Karny Siedlce)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Mateusz Pasiak (ZK Siedlce)
  2. Kamil Mikułowski (18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy)
  3. Tomasz Feszler (18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy)
    Alan Biały (3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Kamil Lamczyk (18 Dywizja Zmechanizowana)
  2. Krzysztof Stawiarski (JW3390)
  3. Przemysław Mech (19 Batalion Zmechanizowany JW 5322 Chełm)
    Kamil Trześniak (Reprezentacja Polskiej Policji)
  4. Marek Pietras (Oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie)
  5. Dawid Seńko (Oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie)
  6. Dariusz Pierog (18 Dywizja Zmechanizowana)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Roger Garbaczewski (18 Dywizja Zmechanizowana)
  2. Patryk Marzec (Reprezentacja Polskiej Policji)
  3. Tomasz Kliś (KM PSP Rzeszów)
    Sebastian Skibiński (NOSG Chełm)
  4. Adrian Durma (Państwowa straż pożarna w Elblągu)
  5. Szymon Łybacki (OSP Łużna)
  6. Oliwer Kruszyński (Policja)
  7. Damian Pająk (6 Batalion Powietrznodesantowy Gliwice JW 4115)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Daniel Czeluśniak (OSP Łużna)
  2. Michał Piwko (Służba Ochrony Państwa)
  3. Oskar Kapitowski (18 Dywizja Zmechanizowana)
    Damian Owarzany (3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej)
  4. Łukasz Raban (18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Grzegorz Błotnicki (8 KP BOT)
  2. Sylwester Błędowski (18 Dywizja Zmechanizowana)
  3. Mateusz Suchocki (OSP Wręczyca Wielka)
    Kamil Korzeniowski (KP PSP Jasło)
  4. Łukasz Siemiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Dawid Kotara (18 Dywizja Zmechanizowana)
  2. Aleksander Gall (19 Batalion Zmechanizowany JW 5322 Chełm)
K1 Rules / Senior [k] / -70kg
  1. Karolina Juja (Reprezentacja Polskiej Policji)
K1 Rules / Senior [k] / -65kg
  1. Marta Mysur (Reprezentacja Polskiej Policji)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Justyna Haba (3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej)
  2. Martyna Ciaskowska (Reprezentacja Polskiej Policji)
  3. Anna Mieszkowska (7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej)
    Wiktoria Widuła (OSP Wręczyca Wielka)
K1 Rules / Senior [k] / -52kg
  1. Ewa Bulanda (Reprezentacja Polskiej Policji)
kick-light / Weteran [m] / +94kg
  1. Piotr Piotrowski (18 Dywizja Zmechanizowana)
  2. Mateusz Koczmara (Reprezentacja Polskiej Policji)
  3. Mirosław Smętek (KMP Nowy Sącz)
kick-light / Weteran [m] / -94kg
  1. Janusz Zielak (OSP Girzyce)
  2. Artur Wołoszyn (Straż Ochrony Kolei)
  3. Andrzej Sieczkowski (4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy)
kick-light / Weteran [m] / -84kg
  1. Leszek Wojciechowski (KM PSP Zielona Góra)
  2. Łukasz Matwij (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ)
  3. Adrian Drosik (OSP Otyń)
    Marcin Zygmunt (OSP Łużna)
kick-light / Weteran [k] / +65kg
  1. Teresa Baldowska (Reprezentacja Polskiej Policji)
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Szymon Bajor (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Maciej Garbaczewski (18 Dywizja Zmechanizowana)
  3. Andrzej Kozłowski (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ)
    Bartosz Grabski (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ)
  4. Bojan Teletina (Directorate for Coordination of Police Bodies of Bosnia and Herzegovina)
  5. Mateusz Falender (18 Dywizja Zmechanizowana)
  6. Łukasz Sandecki (Straż Ochrony Kolei)
  7. Paweł Dekarz (4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. kamil Sęk (2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie)
  2. Mateusz Dorsz (4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy)
  3. Mateusz Borowczyk (18 Dywizja Zmechanizowana)
    Kamil Penkala (Reprezentacja Polskiej Policji)
  4. Adam Chrzanowski (Reprezentacja Polskiej Policji)
  5. Igor Abrusiewicz (Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu)
  6. Łukasz Krajewski (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ)
  7. Tomasz Kiernozek (2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Dawid Surmiak (18 Dywizja Zmechanizowana)
  2. Bartosz Kowalski (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ)
  3. Filip Machel (Służba Ochrony Państwa)
    Michał Ślęzak (Reprezentacja Polskiej Policji)
  4. Marek Pietrzykowski (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ)
  5. Patryk Lewandowski (8 KP BOT)
  6. Robert Korzeń (Oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie)
  7. Łukasz Rabiej (18 Dywizja Zmechanizowana)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Piotr Czosnyka (18 Dywizja Zmechanizowana)
  2. Damian Ciesiun (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ)
  3. Krzysztof Stawiarski (JW3390)
    Łukasz Głąbiński (KMP Kraków)
  4. Patryk Lewandowski (8 KP BOT)
  5. Kacper Kotłowski (8 pułk przeciwlotniczy w Koszalinie)
  6. Jakub Szupernak (18 Dywizja Zmechanizowana)
  7. Kamil Trześniak (Reprezentacja Polskiej Policji)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Dawid Seńko (Oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie)
  2. Karol Zyra (2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie)
  3. Robert Wróblewski (2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie)
    Szymon Grabowski (Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu)
  4. Kamil Rząp (Komenda Powiatowa Policji w Płońsku)
  5. Michał Mocny (Reprezentacja Polskiej Policji)
  6. Dariusz Pierog (18 Dywizja Zmechanizowana)
  7. Grzegorz Mielnik (18 Dywizja Zmechanizowana)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (Państwowa straż pożarna w Elblągu)
  2. Konrad Furmanek (Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej Międzychód)
  3. Tymoteusz Szczuka (OSP Wymysłów)
    Jakub Rychlak (10. Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej)
  4. Adrian Turek (18 Dywizja Zmechanizowana)
  5. Oskar Kapitowski (18 Dywizja Zmechanizowana)
  6. Rafał Michalczak (19 Batalion Zmechanizowany JW 5322 Chełm)
  7. Kamil Rząp (Komenda Powiatowa Policji w Płońsku)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Radosław Kuzia (64 Batalion Lekkiej Piechoty Płock)
  2. Grzegorz Błotnicki (8 KP BOT)
  3. Michał Piwko (Służba Ochrony Państwa)
    Sylwester Błędowski (18 Dywizja Zmechanizowana)
  4. Jozef Hanko (Prison Košice Šaca)
  5. Łukasz Siemiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  6. Krzystian Jabłoński (4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy)
  7. Tomasz Adamus (Reprezentacja Polskiej Policji)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Radosław Kuzia (64 Batalion Lekkiej Piechoty Płock)
  2. Aleksander Gall (19 Batalion Zmechanizowany JW 5322 Chełm)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Agata Piechowicz (Ochotnicza Straż Pożarna)
  2. Karolina Juja (Reprezentacja Polskiej Policji)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Agata Piechowicz (Ochotnicza Straż Pożarna)
  2. Marta Mysur (Reprezentacja Polskiej Policji)
  3. Katarzyna Kowal (OSP Mierzęcice)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Ilona Przystalska (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ)
  2. Martyna Ciaskowska (Reprezentacja Polskiej Policji)
  3. Ilona Działa-Ćwiek (Reprezentacja Polskiej Policji)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Ewa Bulanda (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Anna Mieszkowska (7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Ewa Bulanda (Reprezentacja Polskiej Policji)
point-fighting / Weteran [m] / +94kg
  1. Mirosław Smętek (KMP Nowy Sącz)
  2. Mateusz Koczmara (Reprezentacja Polskiej Policji)
point-fighting / Weteran [m] / -94kg
  1. Krzysztof Zdancewicz (15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy)
  2. Janusz Zielak (OSP Girzyce)
  3. Andrzej Sieczkowski (4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy)
    Artur Wołoszyn (Straż Ochrony Kolei)
  4. Sebastian Wiszniewski (15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy)
point-fighting / Weteran [m] / -84kg
  1. Adrian Drosik (OSP Otyń)
  2. Leszek Wojciechowski (KM PSP Zielona Góra)
point-fighting / Weteran [k] / +65kg
  1. Teresa Baldowska (Reprezentacja Polskiej Policji)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. Damian Szafran (15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy)
  2. Adam Chrzanowski (Reprezentacja Polskiej Policji)
  3. Bojan Teletina (Directorate for Coordination of Police Bodies of Bosnia and Herzegovina)
    Paweł Dekarz (4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy)
  4. Łukasz Stępnik (Straż Ochrony Kolei)
  5. Igor Abrusiewicz (Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu)
  6. Łukasz Sandecki (Straż Ochrony Kolei)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Adam Chrzanowski (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Paweł Mikołajewski (Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Warszawie)
  3. Bojan Teletina (Directorate for Coordination of Police Bodies of Bosnia and Herzegovina)
    Igor Abrusiewicz (Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu)
  4. Michał Borzęcki (Straż ochrony kolei)
  5. Mateusz Dorsz (4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy)
  6. Łukasz Stępnik (Straż Ochrony Kolei)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
  1. Patryk Lewandowski (8 KP BOT)
  2. Michał Borzęcki (Straż ochrony kolei)
  3. Michał Ślęzak (Reprezentacja Polskiej Policji)
    Filip Machel (Służba Ochrony Państwa)
point-fighting / Senior [m] / -84kg
  1. Szymon Grabowski (Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu)
  2. Krzysztof Stawiarski (JW3390)
  3. Patryk Lewandowski (8 KP BOT)
    Łukasz Głąbiński (KMP Kraków)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Adrian Durma (Państwowa straż pożarna w Elblągu)
  2. Szymon Grabowski (Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu)
  3. Dariusz Szczerbiński (Reprezentacja Polskiej Policji)
    Bartosz Pieńkowski (18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy)
  4. Michał Mocny (Reprezentacja Polskiej Policji)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (Państwowa straż pożarna w Elblągu)
  2. Tymoteusz Szczuka (OSP Wymysłów)
  3. Łukasz Raban (18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy)
    Jakub Rychlak (10. Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej)
  4. Konrad Furmanek (Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej Międzychód)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Michał Piwko (Służba Ochrony Państwa)
  2. Łukasz Siemiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  3. Krzystian Jabłoński (4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy)
point-fighting / Senior [k] / -65kg
  1. Marta Mysur (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Katarzyna Kowal (OSP Mierzęcice)
  3. Agata Piechowicz (Ochotnicza Straż Pożarna)
point-fighting / Senior [k] / -60kg
  1. Ilona Działa-Ćwiek (Reprezentacja Polskiej Policji)
  2. Martyna Ciaskowska (Reprezentacja Polskiej Policji)
point-fighting / Senior [k] / -50kg
  1. Ewa Bulanda (Reprezentacja Polskiej Policji)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka Ewa Bulanda Reprezentacja Polskiej Policji, Najlepszy zawodnik Adrian Durma KM PSP Elbląg, Najlepsza Policjantka Marta Mysur, Najlepszy Policjant Szymon Bajor
Najlepszy klub
1. Reprezentacja Polskiej Policji 2. 18 Dywizja Zmechanizowana 3. Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ
Skład sędziowski
Jerzy Bassa - sędzia główny, Agnieszka Turchan, Maciej Bajtel, Urszula Bassa, Waldemar Kaczmarczyk, Krzysztof Mika, Jarosław Sułkowski, Mirosław Kutyła, Józef Mazurek, Andrzej Groń, Ireneusz Szegda, Krzysztof Bulanda, Konrad Olbrycht
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL