Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

PIASECZNO OPEN VIII (PF - Dzieci, Kadeci Młodsi i Starsi, LC - Kadeci Starsi, SC - pianki_07.03.2020 - Piaseczno

Termin: 07.03.2020 - 07.03.2020
Lokalizacja: Piaseczno

Zgłoszenia

point-fighting / Dziewczynki [k] / -36kg
  1. Hanna Nowakowska (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Kinga Budzyńska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Julia Wójcik (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Joanna Zdunek (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Amelia Kucharska (Klub Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej Łuków)
point-fighting / Dziewczynki [k] / -30kg
  1. Izabela Chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Zuzanna Kamińska (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Lena Kowalska (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
    Joanna Zdunek (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Dziewczynki [k] / -27kg
  1. Izabela Chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Zuzanna Kamińska (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Chłopcy [m] / +36kg
  1. Paweł Bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Alan Saczuk (WKS SFINKS Węgrów)
  3. Aleksander Burczyk (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
    Jan Wojda (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Jan Kokorniak (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  5. Mikołaj Prusinowski (KSW Łuków)
  6. Mateusz Szabla (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  7. Damian Zagrajek (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Chłopcy [m] / -36kg
  1. Paweł Bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Alan Saczuk (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Chłopcy [m] / -30kg
  1. Adam Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  2. Adam Dzierzbicki (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Jan Jurczykowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Aleksander Maciak (KSW Łuków)
  4. Maciej Kurkus (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Kazimierz Adamski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  6. Alan Mazur (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Chłopcy [m] / -27kg
  1. Adam Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  2. Oliwier Harasim (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Alan Mazur (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Maciej Kurkus (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Adam Dzierzbicki (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Chłopcy [m] / -24kg
  1. Oliwier Harasim (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Kacper Zięba (X Fight Piaseczno)
  3. Kuba Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Michał Kruczek (KSW Łuków)
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Jakub Płachta (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Oskar Amanowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Marcel Dołęgowski (Klub Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej Łuków)
  2. Adłan Ferzauli (Klub Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej Łuków)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Brajan Sarachin (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Piotr Grochowski (Klub Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej Łuków)
  3. Hubert Wiluk (X Fight Piaseczno)
    Wiktor Grabski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Jessica Zabolicka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Elżbieta Świderska (X Fight Piaseczno)
light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno)
  2. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Wiktoria Mijas (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Jakub Płachta (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Oskar Amanowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Michał Podborski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Michał Markowski (DAN Świdnik)
    Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  4. Oliwier Baranowski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Oliwier Baranowski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  3. Michał Markowski (DAN Świdnik)
    Jakub Solka (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Jakub Trześniak (DAN Świdnik)
  2. Tomasz Gumienniak (DAN Świdnik)
  3. Michał Niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Jakub Solka (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Michał Niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Wiktor Grabski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Hubert Wiluk (X Fight Piaseczno)
  3. Brajan Sarachin (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Wiktoria Lendzion (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Alicja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Jessica Żabolicka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Martyna Wieteska (X Fight Piaseczno)
  2. Alicja Wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Wiktoria Lendzion (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Amelia Wasilewska (KSW Łuków)
  2. Wiktoria Mijas (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Gabriela Lizoń (KSW Łuków)
    Martyna Grabowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
  2. Mikołaj Malicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Bartosz Malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Jakub Klimowicz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Adrian Kuryłek (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Stanisław Nowicki (Centrum Tang Soo Do Góra Kalwaria)
  6. Mateusz Skwierczyński (WKS SFINKS Węgrów)
  7. Tomasz Zachara (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
  2. Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  3. Jakub Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Bartosz Malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Nikodem Mamrot (WKS SFINKS Węgrów)
  5. Mikołaj Malicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  6. Kacper Kachel (X Fight Piaseczno)
  7. Olaf Klupś (WKS SFINKS Węgrów)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Jakub Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
  3. Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
    Łukasz Romański (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Maciej Jarmużewski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  5. Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
  6. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  7. Oskar Popławski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
  3. Szymon Rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Bartosz Dobrowolski (X Fight Piaseczno)
  4. Maciej Jarmużewski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  5. Kacper Łoniewski (KSW Łuków)
  6. Kacper Górski (WKS SFINKS Węgrów)
  7. Kajetan Tulikowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Kuba Gołoś (WKS SFINKS Węgrów)
  2. Szymon Rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Adrian Gwizdała (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
    Kaceper Górski (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Jan Monkosa (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  5. Kacper Skórzyński (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Milena Prokop (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Julia Wilkołek (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Zofia Wolińska (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Pola Stołowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Zofia Brudzyńska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Milena Prokop (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Zuzanna Chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Pola Stołowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Hanna Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Aleksandra Urban (KSW Łuków)
    Izabela Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  4. Zuzanna Chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  5. Nikola Kozłowska (KSW Łuków)
  6. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Hanna Kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Izabela Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
    Izabella Dąbrowska (X Fight Piaseczno)
  4. Iga Woźniak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  5. Lena Goławska (KSW Łuków)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Maja Staniewicz (KSW Łuków)
  2. Weronika Urban (KSW Łuków)

Najlepsi zawodnicy
Rywalizacja drużynowa PF Kadet Starszy:1. Ninja Academy Warszawa 2.X Fight Piaseczno 3.CTSD Pionki PF Kadet Młodszy: 1. X Fight Piaseczo 2.Ninja Academy Warszawa 3.CTSD Pionki Najlepsi zawodnicy; Dzieci- Adam Sobczak, Izabela Chochół; Kadeci Młodsi PF: Gustaw Wielądek, Pola Stołowska. Kadeci Starsi PF: Filip Suder, Amelia Wasilewska. Kadeci Starsi LC : Brajan Sarachin, Martyna Wieteska
Najlepszy klub
1.Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna [punktów: 34 (8 - 2 - 6)] 2.X Fight Piaseczno [punktów: 29 (4 - 6 - 5)] 2.NINJA ACADEMY WARSZAWA [punktów: 28 (6 - 2 - 6)] 3.Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka [punktów: 26 (4 - 4 - 6)] Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki [punktów: 24 (3 - 5 - 5)] Wołomińskie Centrum Sztuk Walki [punktów: 13 (1 - 5 - )] WKS SFINKS Węgrów [punktów: 13 (1 - 2 - 6)] KSW Łuków [punktów: 12 (2 - 1 - 4)] Klub Sportowy Egida Olsztyn [punktów: 9 (1 - 1 - 4)] DAN Świdnik [punktów: 7 (1 - 1 - 2)]
Skład sędziowski
Sędzia Główny: Dariusz Matusik, Sędzia Sekretarz: Dominik Szymczak. Kierownicy plansz: Marcin Wrzosek, Zbigniew Kowalewski, Przemysław Wielądek, Andrzej Stachera. Sędziowie: Piotr Bogucki, Adam Kossakowski, Maciej Czachor, Sławomir Nieściur, Paweł Banach, Oliwia Ściągaj, Bartłomiej Bachman
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL