piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki [d] / +155 cm
- Natalia Mikułan (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / +145 cm
- Jan Ogrodowski (Husaria Wałcz)
piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / -145 cm
- Mieszko Szmul (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
kick-light / Senior [m] / +94kg
- Patryk Kamiński (Champion Gdańsk)
- Szymon Kański (Champion Gdańsk)
- Damian Maciorowski (Ragnarok Białystok)
kick-light / Senior [m] / -94kg
- Piotr Stenka (Rebelia Kartuzy)
- Krzysztof Zaradny (Champion Gdańsk)
kick-light / Senior [m] / -89kg
- Radosław DZWONKOWSKI (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
- Dawid Rojda (Rebelia Kartuzy)
kick-light / Senior [m] / -84kg
- Szymon Maciusiewicz (A&W Team Obrowo)
- Mariusz Cieszyński (Rebelia Kartuzy)
- Marcin Rząp (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
kick-light / Senior [m] / -79kg
- Filip Kozicki (Wataha Pruszcz Gdański)
- Alan Ziemianek (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
- Adam Żygas (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
Maecel Glapa (Center Team Odolanów) - Paweł Mikołajczak (Husaria Wałcz)
- Marek Gajdziński (Akademia Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek, Włocławek)
kick-light / Senior [m] / -74kg
- Kamil Mateja (Rebelia Kartuzy)
- Hubert Jurkiewicz (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- Dawid Bogusław (Husaria Wałcz)
Filip Krauza (Rebelia Kartuzy) - Przemysław Grabowski (Rebelia Kartuzy)
kick-light / Senior [m] / -69kg
- Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
- Krystian Topczewski (Ragnarok Białystok)
- Mateusz CZESZEJKO (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
Adam Ciepliński (Champion Gdańsk) - Łukasz Pydynkowski (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
- Michał Węgrecki (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
kick-light / Senior [m] / -63kg
- Michał Gwaj (Ragnarok Białystok)
- Dawid Michalski (Center Team Odolanów)
- Patryk Frankowski (Rebelia Kartuzy)
Michał Formela (Rebelia Kartuzy)
kick-light / Senior [k] / -60kg
- Agnieszka Tomczak (Center Team Odolanów)
kick-light / Junior [m] / -89kg
- Andrzej DZWONKOWSKI (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
- Nikodem Mielewczyk (Rebelia Kartuzy)
kick-light / Junior [m] / -79kg
- Dominik Kaim (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
- Kamil Kąkol (Rebelia Kartuzy)
kick-light / Junior [m] / -74kg
- Patryk Siwa (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
- Krystian Świrski (Husaria Wałcz)
- Maks Kleist (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
Seweryn Krauza (Rebelia Kartuzy)
kick-light / Junior [m] / -69kg
- Michał Rosłoński (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- Kacper Śleszyński (Rebelia Kartuzy)
- Jakub Wasilewski (Champion Gdańsk)
Michał Błotnicki (A&W Team Obrowo) - Krzysztof Cegiełka (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
- Mateusz Rosłoński (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- Igor Samson (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
kick-light / Junior [m] / -63kg
- Jakub Muchewicz (A&W Team Obrowo)
- Szymon Kądej (Husaria Wałcz)
- Dominik Kornatowski (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
Kamil Guziński (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa) - Jan Kurdubski (Akademia Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek, Włocławek)
- Dominik Szumilejko (Husaria Wałcz)
kick-light / Junior [k] / -70kg
- Wiktoria Wojciechowska (Center Team Odolanów)
- Weronika Kosmela (A&W Team Obrowo)
kick-light / Junior [k] / -60kg
- Dominika Plichta (Champion Gdańsk)
- Margareta Kąkol (Rebelia Kartuzy)
- Amelia Barczak (Center Team Odolanów)
Magdalena Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn) - Wanessa Adamska (A&W Team Obrowo)
kick-light / Junior [k] / -55kg
- Karina Pioch (Rebelia Kartuzy)
- Sandra Wieczorek (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
kick-light / Junior [k] / -50kg
- Nikola Zaborowska (Rebelia Kartuzy)
- Emilia Gruchała-Węsierska (Rebelia Kartuzy)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
- Borys Damrath (A&W Team Obrowo)
- Dawid Lisiński (A&W Team Obrowo)
- Igor Miotk (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
Mateusz Napiórkowski (Ragnarok Białystok) - Arkadiusz Żabiński (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- Filip Chrapkowski (Champion Gdańsk)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
- Oskar Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- Paweł Olszewski (A&W Team Obrowo)
- Łukasz Kalinowski (A&W Team Obrowo)
Michał Olszewski (A&W Team Obrowo) - Tymoteusz Wroński (Agoga Gym Lębork)
- Piotr Maćkowiak (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
- Kacper Brzozowski (Akademia Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek, Włocławek)
- Nikodem Kucharski (Wataha Pruszcz Gdański)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
- Nikodem Wilczewski (Rebelia Kartuzy)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
- Norbert Utkała (Rebelia Kartuzy)
- Marcel Drewa (Rebelia Kartuzy)
- Marceli Doliński (Wataha Pruszcz Gdański)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
- Szymon Szyca (Rebelia Kartuzy)
- Damian Czaja (Rebelia Kartuzy)
- Paweł Perlik (A&W Team Obrowo)
Tymoteusz Regliński (Rebelia Kartuzy) - Dawid Skwierawski (Agoga Gym Lębork)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
- Maciej Wawer-Jarmosz (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
- Aleksander Żołnowski (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
- Karolina Szymichowska (Rebelia Kartuzy)
- Urszula Kacperska (Husaria Wałcz)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
- Julia Szyjkowska (A&W Team Obrowo)
- Klaudia Koc (A&W Team Obrowo)
- Oliwia Pasternicka (Center Team Odolanów)
Lena Borkowska (Wataha Pruszcz Gdański)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
- Maja Wojnicz (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- Julia Skerka (Rebelia Kartuzy)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -63kg
- Mateusz Zając (Rebelia Kartuzy)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -57kg
- Marcel Sadzikowski (Akademia Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek, Włocławek)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
- Bartosz Szwejk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
- Błażej Pepliński (Rebelia Kartuzy)
- Filip Szczepański (Wataha Pruszcz Gdański)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
- Patryk Klamrowski (Agoga Gym Lębork)
- Dawid Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- Daniel Olszewski (Akademia Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek, Włocławek)
Bartosz Zając (Rebelia Kartuzy)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg
- Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- Maja Mazurkiewicz (Husaria Wałcz)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
- Dawid Rojda (Rebelia Kartuzy)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
- Mateusz Leński (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
point-fighting / Junior [m] / -94kg
- Kamil Skowronek (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Junior [m] / -79kg
- Dominik Kaim (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Junior [m] / -74kg
- Damian Szczęsny (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
- Marcin Błoch (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
- Alex Obajtek (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
- Julia Brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
- Ksenia Stec (KS Maximus Gdynia)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
- Igor Synowiec (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
- Wiktor Pałubicki (KS Maximus Gdynia)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
- Natalia Mikułan (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
SĘDZIA GŁÓWNY: Ryszard Zawistowski, Kierownik planszy A : Kacperski Krzysztof, Sędziowie: Biernacki Tomasz, Papenfus Karol, Menaed Maciej, Czaja Stanisław. Kierownik Planszy B: Wielgosz Janusz, Sędziowie: Karcz Rafał, Mikułan Sylwester, Pioch Mirosław, Miłosz Sebastian. Kierownik Planszy C : Lichociński Piotr, Lisicki Dawid, Ciepłuch Tomasz, Szymczak Mateusz, Masojć Milena