Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 7Liczba zawodników w formule kick-light - 33
Zestawienie ogólne:
- kick-light Senior [mężczyźni]: 5
- kick-light Senior [kobiety]: 3
- kick-light Junior [mężczyźni]: 3
- kick-light Junior [kobiety]: 2
- kick-light Kadet starszy [mężczyźni]: 10
- kick-light Kadet starszy [kobiety]: 2
- kick-light Kadet mlodszy [mężczyźni]: 6
- kick-light Kadet mlodszy [kobiety]: 2
Formuła: kick-light
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- adam szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- szymon salachna (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- szymon szulc (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- szymon salachna (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jakub kanik (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- julia setla (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- paulina nowakowska (KSW Sokół Jarosław)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- karolina męcner (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- szymon szegda (KSW Sokół Jarosław)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- julian graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- wojciech matusik (KSW Sokół Jarosław)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- oliwia czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- agnieszka gaborek (Gladiator Binczarowa)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- grzegorz musiałek (UKS Diament Pstrągowa)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- patryk tomków (KSW Sokół Jarosław)
- adrian malec (KSW Sokół Jarosław)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- karol lubas (KSW Sokół Jarosław)
- igor bronowski (KSW Sokół Jarosław)
- mateusz szczepaniak (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- hubert gruca (Gladiator Binczarowa)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- kacper olech (Gladiator Binczarowa)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- konrad wiśniewski (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- jakub mikulski (Gladiator Binczarowa)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- maria zyznarska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- martyna wiśniewska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- kacper ogorzałek (Gladiator Binczarowa)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- sebastian gajda (UKS Diament Pstrągowa)
- dorian szopa (Stowarzyszenie Sportowe SZOPA Fight Team Krakow)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- tymon szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- karol niewiadomski (Gladiator Binczarowa)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -28kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- ksawery mastalski (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- samanta szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- weronika ogorzałek (Gladiator Binczarowa)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 33
- Beskid Dragon Bielsko-Biała (13)
- Gladiator Binczarowa (7)
- Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz (2)
- Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź (1)
- KSW Sokół Jarosław (7)
- Stowarzyszenie Sportowe SZOPA Fight Team Krakow (1)
- UKS Diament Pstrągowa (2)