Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Puchar DFN w Kickboxingu w formułach LK & PF & KL & LC & Soft Contact oraz w Grappli_03-05.12.2021 - Lidzbark Welski

Termin: 03.12.2021 - 05.12.2021
Lokalizacja: Lidzbark Welski
EN English application

Zgłoszenia

piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki [d] / +155 cm
  1. Amelia Flaszyńska (CSW Champion Lubawa)
piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki [d] / -155 cm
  1. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Martyna Lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Dagmara Kaczmarek (CSW Champion Lubawa)
    Gabriela Przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki [d] / -145 cm
  1. Malwina Florek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Izabela Chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Hanna Libuda (CSW Champion Lubawa)
    Hanna Lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Zofia Łapińska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  5. Martyna Musiej (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  6. Oliwia Gałązka (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  7. Emilia Lewandowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - chłopcy [d] / +155 cm
  1. Błażej Babski (CSW Champion Lubawa)
  2. Konrad Krupski (CSW Champion Lubawa)
  3. Nikodem Jurczyk (KS Maximus Gdynia)
piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - chłopcy [d] / -155 cm
  1. Paweł Bączek (CSW Champion Lubawa)
  2. Hubert Kuczyński (CSW Champion Lubawa)
  3. Julian Etienne (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
    Tomasz Rostkowski (FIGHTER Nowa Sól)
piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - chłopcy [d] / -145 cm
  1. Dominik Olejniczak (CSW Champion Lubawa)
  2. Oliwier HARASIM (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Jakub Nidzworski (CSW Champion Lubawa)
    Dawid Matczak (KS Maximus Gdynia)
  4. Maciej Kubanek (FIGHTER Nowa Sól)
  5. Grzegorz Przygódzki (FIGHTER Nowa Sól)
  6. Filip Ludwikowski (FIGHTER Nowa Sól)
  7. Piotr Gos (FIGHTER Nowa Sól)
piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - dziewczynki [d] / -135 cm
  1. Natasza Bielińska (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Joanna Syska (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Lena Przygódzka (FIGHTER Nowa Sól)
    Hanna Łapińska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  4. Antonina Łukaszewska (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  5. Zuzanna Rostkowska (FIGHTER Nowa Sól)
  6. Aleksanda Grzybowska (FIGHTER Nowa Sól)
piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / +145 cm
  1. Hubert Banasik (Elbląski Klub Karate)
  2. Marcel Pycek (FIGHTER Nowa Sól)
piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / -145 cm
  1. Szymon Jędraszek (CSW Champion Lubawa)
  2. Mieszko Narwojsz (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  3. Wojciech Witkowski (CSW Champion Lubawa)
    Antoni Chylak (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / -135 cm
  1. Hubert Jurkiewicz (CSW Champion Lubawa)
  2. Artur Zwiniarski (CSW Champion Lubawa)
  3. Jarema Stec (KS Maximus Gdynia)
    Jan Kucio (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  4. Mikołaj Kania (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  5. Marcel Syska (FIGHTER Nowa Sól)
  6. Klemens Busse (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  7. Wojciech Dombek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -33kg
  1. Natasza Bielińska (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg
  1. Jan Kucio (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg
  1. Wojciech Dombek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg
  1. Mikołaj Kania (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
low-kick / Senior [m] / -91kg
  1. Marcin Piłat (CSW Champion Lubawa)
  2. Damian Dussa (Wataha Pruszcz Gdański)
  3. Paweł Richert (Akademia Sportów Walki i Fitness Free Fight Bolszewo)
low-kick / Senior [m] / -71kg
  1. Krzysztof Dampc (Akademia Sportów Walki i Fitness Free Fight Bolszewo)
  2. Krzysztof Olkowski (SMOK Toruń)
  3. Daniel Miłek (FIGHTER Nowa Sól)
low-kick / Senior [m] / -67kg
  1. Jordan Kociołowicz (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Michał Węgrecki (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Andrzej DZWONKOWSKI (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  2. Dominik Wiszniewski (CSW Champion Lubawa)
low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Oliwier Woźnicki (Akademia Sportów Walki i Fitness Free Fight Bolszewo)
  2. Grzegorz Ładosz (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
low-kick / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Michał Kucharek (SMOK Toruń)
  2. Danyil Silutenko (Złomiarz Team Gdańsk)
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Mateusz Jaszczółd (Wataha Pruszcz Gdański)
  2. Damian Czubak (Kickboxing OKKK. Olsztyn)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Bartłomiej Tchórz (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Miłosz Cieloszczyk (Wataha Pruszcz Gdański)
  2. Jędrzej Makarewicz (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
  3. Roman Koval (Wataha Pruszcz Gdański)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Mateusz Pisarek (Kickboxing OKKK. Olsztyn)
  2. Dawid Fiszer (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
  3. Dawid Zwierzchowski (Wataha Pruszcz Gdański)
    Marcin Rząp (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Adrian Durma (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
  2. Paweł Węgrecki (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
  3. Maciej Hernik (SMOK Toruń)
    Paweł Kozicki (Wataha Pruszcz Gdański)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
  2. Hubert Jurkiewicz (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  3. Gracjan Jackowski (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
    Kamil Suszewski (Wataha Pruszcz Gdański)
  4. Jakub Bartkowski (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Miłosz Tessmer (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Kamil Rumiński (SMOK Toruń)
  3. Łukasz Pydynkowski (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
    Patryk Traczyk (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
  4. Dawid Kogut (Wataha Pruszcz Gdański)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Wojciech JAROSZ (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Dawid Kogut (Wataha Pruszcz Gdański)
kick-light / Senior [k] / +70kg
  1. Paulina Monkolewicz (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Natalia Adamkiewicz (Champion Gdańsk)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Amelia Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  2. Aleksandra Szulc (Spartakus Squad Stębark)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Karolina Knap (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Katarzyna SZANIAWSKA (FIGHTER Nowa Sól)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Weronika Grochowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Ilona Puszczykowska (SMOK Toruń)
  3. Alicja Pakieła (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Mateusz Kowzan (Elbląski Klub Karate)
  2. Maks Kleist (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
  3. Antek Grajewski (A&W Team Obrowo)
    Żurawski Bartosz (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Jakub Wasilewski (Champion Gdańsk)
  2. Patryk Anuszkiewicz (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
  3. Krzysztof Cegiełka (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
    Kacper Szymański (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  4. Seweryn Rorbach (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Kamil Guziński (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Dominik Kornatowski (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
  3. Mateusz Graw (Polonia Pasłęk)
    Adrian Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  4. Jakub Kosiak (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Sandra Stupakowska (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Ewelina Jasińska (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
  3. Gabriela Sadkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Magdalena Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  4. Wiktoria Bagniewska (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Dominika Plichta (Champion Gdańsk)
  2. Weronika Krzyżek (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Paulina Jabłońska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Agnieszka Stempka (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo)
  3. Sandra Wieczorek (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Jakub Kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Filip Chrapkowski (Champion Gdańsk)
  3. Arkadiusz Żabiński (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
    Nikodem Kucharski (Wataha Pruszcz Gdański)
  4. Jan Słomski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  5. Jakub Majewski (Champion Gdańsk)
  6. Borys Damrath (A&W Team Obrowo)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Paweł Olszewski (A&W Team Obrowo)
  2. Maksymilian Łącki (Champion Gdańsk)
  3. Dorian Usik (Wataha Pruszcz Gdański)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Oskar Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Cezary Kowalkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  3. Adam Polak (Champion Gdańsk)
    Jakub Wolitek (Champion Gdańsk)
  4. Miłosz Zawiszewski (klub sportowy Tiger Team Kwidzyn)
  5. Bartosz Wowak (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
  6. Przemysław Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  7. Igor Sieczkowski (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Maciej Konarzewski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  2. Marceli Doliński (Wataha Pruszcz Gdański)
  3. Aleksander Szmajda (SMOK Toruń)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Dominik Bronakowski (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
  2. Szymon Kaczmarek (CSW Champion Lubawa)
  3. Alan Grabowski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Jakub Szulc (Spartakus Squad Stębark)
  2. Ivo Omelianczuk (Ragnarok Białystok)
  3. Maksymilian Wołek (Wataha Pruszcz Gdański)
    Szymon Sidorowicz (Kickboxing OKKK. Olsztyn)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Dorian Sikorski (Champion Gdańsk)
kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Julia Kamińska (CSW Champion Lubawa)
  2. Amelia Rzepecka (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Martyna Marcinkowska (SMOK Toruń)
  2. Anna Prill (Champion Gdańsk)
  3. Zuzanna Skolimowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Julia Szyjkowska (A&W Team Obrowo)
  2. Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Natalia Brzozowska (Spartakus Squad Stębark)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Lena Kopistecka (CSW Champion Lubawa)
  2. Milena Manelska (SMOK Toruń)
  3. Wiktoria Komuda (FIGHTER Nowa Sól)
    Aleksandra Paczkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Martyna Konieczna (CSW Champion Lubawa)
  2. Kinga Wieczorek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  3. Daria Bałdowska (Ragnarok Białystok)
    Aleksandra Wojnicz (Kickboxing OKKK. Olsztyn)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -63kg
  1. Konrad Buczkowski (CSW Champion Lubawa)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Oskar Kurzyński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Sebastian Borkowski (Wataha Pruszcz Gdański)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Jakub Woźnicki (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Teodor Wiktorski (Champion Gdańsk)
  2. Paweł Bączek (CSW Champion Lubawa)
  3. Dawid Tkaczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Bartosz Zalewski (SMOK Toruń)
  4. Igor Czuczujew (Wataha Pruszcz Gdański)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Dawid Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Hubert Kuczyński (CSW Champion Lubawa)
  3. Michał Gruszczyński (SMOK Toruń)
    Bartosz Grzybowski (FIGHTER Nowa Sól)
  4. Krystian Turbiarz (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  5. Enriko Bronakowski (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Tomasz Liszewski (CSW Champion Lubawa)
  2. Aleksander Kilasiński (SMOK Toruń)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / +65kg
  1. Julia Rutecka (CSW Champion Lubawa)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg
  1. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Dagmara Kaczmarek (CSW Champion Lubawa)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Zofia Waśk (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Julia Kierzkowska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
light-contact / Senior [m] / +94kg
  1. Michał WENTA (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  2. Mateusz Jaszczółd (Wataha Pruszcz Gdański)
light-contact / Senior [m] / -89kg
  1. Miłosz Cieloszczyk (Wataha Pruszcz Gdański)
  2. Roman Koval (Wataha Pruszcz Gdański)
light-contact / Senior [m] / -84kg
  1. Damian Chiliński (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Dawid Zwierzchowski (Wataha Pruszcz Gdański)
light-contact / Senior [m] / -79kg
  1. Adrian Durma (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Adrian Durma (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
  2. Hubert Jurkiewicz (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
light-contact / Senior [m] / -69kg
  1. Miłosz Tessmer (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Kamil Rumiński (SMOK Toruń)
light-contact / Senior [m] / -63kg
  1. Wojciech JAROSZ (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Dawid Kogut (Wataha Pruszcz Gdański)
light-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Ilona Puszczykowska (SMOK Toruń)
  2. Aleksandra Szulc (Spartakus Squad Stębark)
light-contact / Junior [m] / -74kg
  1. Patryk Waszak (Elbląski Klub Karate)
  2. Armin HABIBOVIC (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  3. Konrad Grzymowicz (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
    Mateusz Kowzan (Elbląski Klub Karate)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Mieszko Siemiątkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Kamil Guziński (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  3. Jakub Muchewicz (A&W Team Obrowo)
    Adrian Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
light-contact / Junior [k] / -60kg
  1. Dominika Plichta (Champion Gdańsk)
  2. Wiktoria Jeziorska (KS Raion Fight Club Brwinów)
light-contact / Junior [k] / -50kg
  1. Samanta Klein (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Paulina Jabłońska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Jakub Majewski (Champion Gdańsk)
  2. Borys Damrath (A&W Team Obrowo)
  3. Filip Chrapkowski (Champion Gdańsk)
    Jakub Kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  4. Michał Jeleń (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  5. Nikodem Kucharski (Wataha Pruszcz Gdański)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Dorian Usik (Wataha Pruszcz Gdański)
  2. Maksymilian Łącki (Champion Gdańsk)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Oskar Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Cezary Kowalkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  3. Hubert Jarząbek (KS POLONIA 1912 Leszno)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Aleksander Szmajda (SMOK Toruń)
  2. Kacper Zaturski (Elbląski Klub Karate)
  3. Marceli Doliński (Wataha Pruszcz Gdański)
    Oliwier Markowski (Elbląski Klub Karate)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Kamil Mączkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Olaf Siemiątkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  3. Mateusz Krużyński (KS POLONIA 1912 Leszno)
    Filip Marek (KS POLONIA 1912 Leszno)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Dawid Mączkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
  2. Jakub Szulc (Spartakus Squad Stębark)
  3. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Maksymilian Wołek (Wataha Pruszcz Gdański)
light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Julia Kamińska (CSW Champion Lubawa)
  2. Amelia Rzepecka (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Martyna Marcinkowska (SMOK Toruń)
  2. Zuzanna Skolimowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Anna Prill (Champion Gdańsk)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Julia Szyjkowska (A&W Team Obrowo)
  2. Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Natalia Brzozowska (Spartakus Squad Stębark)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Milena Manelska (SMOK Toruń)
  2. Kinga Wieczorek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Oskar Banasik (Elbląski Klub Karate)
  2. Sebastian Borkowski (Wataha Pruszcz Gdański)
  3. Marcel Szwejkowski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Dawid Tkaczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Bartosz Zalewski (SMOK Toruń)
  3. Igor Czuczujew (Wataha Pruszcz Gdański)
    Marek Rosiński (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Dawid Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Stanisław Szczuko (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  3. Michał Gruszczyński (SMOK Toruń)
    Krystian Turbiarz (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Aleksander Kilasiński (SMOK Toruń)
  2. Oliwier HARASIM (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -46kg
  1. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Martyna Musiej (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Malwina Florek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Zofia Waśk (FIGHTER Nowa Sól)
point-fighting / Senior [m] / +94kg
  1. Michał WENTA (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  2. Maksym Damps (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Michał Wolsztyniak (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  2. Adam ZGRAJKA (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Bartosz Zabłotny (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
point-fighting / Senior [m] / -63kg
  1. Wojciech JAROSZ (FIGHTER Nowa Sól)
point-fighting / Junior [m] / -79kg
  1. Dominik Kaim (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Junior [m] / -69kg
  1. Damian Szczęsny (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Junior [k] / -65kg
  1. Magdalena Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Arkadiusz Żabiński (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Michał Jeleń (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Michał Niebrzydowski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Oskar Biernacki (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Michał Niebrzydowski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Oskar Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Pola Stołowska (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Kaia Webb (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  3. Ksenia Stec (KS Maximus Gdynia)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Pola Stołowska (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Kaia Webb (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Dawid Tkaczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Dawid Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Wiktor Pałubicki (KS Maximus Gdynia)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Gabriela Przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Martyna Musiej (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Izabela Chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Martyna Lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Hanna Lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Emilia Lewandowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Malwina Florek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Oliwia Gałązka (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy klub
Skład sędziowski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL