Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY

Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
VOYTEX
OCTAGON - polska marka sportowa

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Low Kick juniorów mł, st i seniorów_14-16.04.2023 - Nowa Sól

Termin: 14.04.2023 - 16.04.2023
Lokalizacja: Nowa Sól
EN English application

Zgłoszenia

low-kick / Senior [m] / +91kg
  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Paweł Turek (Stowarzyszenie Sarara Team Fight Club Kraków)
  3. Aleksander Jakubowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Szymon Szlak (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
  4. Antoni Bogusławski (Fighter Wrocław)
low-kick / Senior [m] / -91kg
  1. Dominik Grzęda (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Karol Łasiewicki (Fight Academy Ostrołęka)
  3. Przemysław Tobiasz (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
    Kornel Koziarz (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  4. Adam Kraszewski (UKS K.O.WADŁO, Ciechanów)
  5. Mariusz Skupin (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  6. Mateusz Chmielewski (UKS High Kick Gym Szczecin)
low-kick / Senior [m] / -86kg
  1. Krzysztof Kamiński (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  2. Krystian Katra (Fight-Hobby Legnica)
  3. Michał Wodecki (Fight Gym Lublin)
    Kacper Bieliński (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko)
  4. Kacper Zając (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  5. Jakub Baranik (JFC Zabrze)
  6. Michał Marek (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Mateusz Mamak (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
low-kick / Senior [m] / -81kg
  1. Dominik Kaleta (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Patryk Mielniczuk (Uniq Fight Club Warszawa)
  3. Rafał Sztark (Stark Kickboxing Team Częstochowa)
    Armin Pawlak (Human Białystok)
  4. Kamil Mataczyński (KSW Szczecinek)
  5. Arkadiusz Dyba (Łaski Klub Sztuk Walki)
  6. Maciej Guz (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  7. Damian Kruk (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
low-kick / Senior [m] / -75kg
  1. Hubert Marcisz (Kick Boxing Małpka Zawiercie)
  2. Krystian Topczewski (Ragnarok Białystok)
  3. Patryk Kocaj (Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój)
    Roger Garbaczewski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  4. Adrian Sadowski (Kick Boxing Małpka Zawiercie)
  5. Adrian Daniło (PANZER Suwałki)
  6. Michał Zabłocki (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
  7. Nikodem Święs (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
low-kick / Senior [m] / -71kg
  1. Paweł Paszkowski (Human Białystok)
  2. Mateusz Foltyn (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Igor Jarczyński (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
    Patryk Szulc (Striker Turek)
  4. Krzysztof Górski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  5. Kacper Pietrak (Paco Team Mysłowice)
  6. Bartosz Godyń (Stowarzyszenie Sarara Team Fight Club Kraków)
  7. Paweł Kozak (Palestra Warszawa)
low-kick / Senior [m] / -67kg
  1. Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
  3. Kacper Staszewski (Fight Gym Lublin)
    Sylwester Piętakiewicz (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  4. Wiktor Dmochowski (Fight Academy Ostrołęka)
  5. Sebastian Dziura (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  6. Przemysław Szczuczyński (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowiecki)
  7. Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek)
low-kick / Senior [m] / -63.5kg
  1. Patryk Herdzina (Stowarzyszenie FIGHT CLUB Knurów)
  2. Konrad Kamiński (Legia Fight Club Warszawa)
  3. Adrian Dziubałtowski (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
    Patryk Słota (UKS KORIO GYM RUSZÓW)
  4. Dominik Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
  5. Jakub Szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  6. Szymon Żelazko (Hunter Gym Bydgoszcz)
  7. Krystian Zegadło (Uniq Fight Club Warszawa)
low-kick / Senior [m] / -60kg
  1. Wojciech Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Cezary Osieł (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  3. Radosław Przystupa (Fight Gym Lublin)
    Jakub Gil (UKS Sanda Płock)
  4. Daniel Szczygieł (Gorlicki Klub Sportów Walki)
  5. Oskar Cionek (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
low-kick / Senior [m] / -57kg
  1. Marcin Niciński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Rafał Najwald (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  3. Wojciech Nowakowski (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
    Tomasz Wojtak (Stowarzyszenie Sarara Team Fight Club Kraków)
low-kick / Senior [m] / -54kg
  1. Kacper Dąbrowski (Iron Gym Wrocław)
low-kick / Senior [m] / -51kg
  1. Wojciech Abramowicz (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
low-kick / Senior [k] / +70kg
  1. Oliwia Gajewczyk (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  2. Iwona Witka Jeżewska (KKT Bałtyk Koszalin)
  3. Weronika Jastrzębska (KS Gym Fight Wrocław)
    Natalia Panas (Uczniowski Klub Sportowy ACADEMIA GORILA OSTRÓW MAZOWIECKA w Ostrowi Mazowiecki)
  4. Jenny Jackowska (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
low-kick / Senior [k] / -70kg
  1. Marta Janikowska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Julia Marciniak (KSW Szczecinek)
  3. Daria Woźniak (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
low-kick / Senior [k] / -65kg
  1. Agata Fijałkowska (UKS Sanda Płock)
  2. Amelia Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  3. Natalia Jęczek (Paco Team Mysłowice)
    Katarzyna Muszyńska (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  4. Zuzanna Kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  5. Sylwia Maksym (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
low-kick / Senior [k] / -60kg
  1. Patrycja Płonka (UKS KORIO GYM RUSZÓW)
  2. Kamila Biegańska (Pomorska Szkoła Walki FIGHTER Chwaszczyno)
  3. Wiktoria Szerszeń (KO Team Otwock)
    Magdalena Murawska (Hunter Gym Bydgoszcz)
  4. Aleksandra Weśniuk (Ragnarok Białystok)
  5. Natalia Przygodzka (Klub Sportowy Cross Fight Radom)
  6. Wiktoria Widuła (Stark Kickboxing Team Częstochowa)
  7. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
low-kick / Senior [k] / -56kg
  1. Justyna Krosta (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  2. Karolina Knap (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Sandra Leszczyńska (UKS High Kick Gym Szczecin)
    Martyna Kozaczyńska (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  4. Karina Pioch (Rebelia Kartuzy)
low-kick / Senior [k] / -52kg
  1. Martyna Gasińska (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  2. Oliwia Kramarz (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  3. Anita Kropidłowska (Fighter Wrocław)
    Barbara Nalepka (Fighter Wrocław)
  4. Olga Zaworska (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
low-kick / Senior [k] / -48kg
  1. Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
  2. Kamila Gołębiewska (Fight Club Radzymin)
  3. Weronika Grochowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Martyna Sobkowiak (Hunter Gym Bydgoszcz)
  4. Patrycja Chmiel (Fight-Hobby Legnica)
  5. Julia Marciniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  6. Sylwia Lewandowska (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  7. Michalina Krakowiak (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
low-kick / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Adrian Migacz (Gladiator Binczarowa)
  2. Wiktor Szeląg (Klub Sportów Walki Przypis Team Świebodzin)
  3. Kacper Bladowski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
    Kacper Cybula (Rebelia Kartuzy)
  4. Bartek Filipiak (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
low-kick / Junior starszy [m] / -91kg
  1. Przemysław Szeremeta (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Jakub Bogusz (Uczniowski Klub Sportowy Red Bull Squad Strzelce Krajeńskie)
  3. Kamil Kwaśniewski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
    Jakub Giedzicz (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  4. Igor Hachuła (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  5. Jakub Mielcarek (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
low-kick / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Damian Zyber (Fighter Wrocław)
  2. Sebastian Westphal (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Piotr Janicki (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
    Kamil Kulisz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Jan Słomski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  5. Paweł Frej (Wataha Pruszcz Gdański)
  6. Franciszek Sowa (LZS POPRAWA Siedlików)
low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Michał Śliwiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  2. Kamil Kąkol (Rebelia Kartuzy)
  3. Kacper Loba (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
    Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno)
  4. Robert Fierka (Rebelia Kartuzy)
low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Miłosz Bogucki (KS Sporty Walki Piła)
  2. Kacper Śleszyński (Rebelia Kartuzy)
  3. Emil Operchał (Klub Sportów Walki Przypis Team Świebodzin)
    Wojtek Wojtaszak (Stark Kickboxing Team Częstochowa)
  4. Jakub Jankowski (Uniq Fight Club Warszawa)
  5. Victor Obarzanek (Legia Fight Club Warszawa)
  6. Bartosz Stańczyk (UKS Fight Club Mrągowo)
  7. Fabian Grobelny (Hunter Gym Bydgoszcz)
low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Bartosz Sikora (Center-Team Odolanów)
  2. Kacper Piecyk (X Fight Piaseczno)
  3. Mert Sadowski (SILESIAN FIGHT GYM Piekary Śląskie)
    Filip Sójka (Center-Team Odolanów)
  4. Jakub Domaros (Rebelia Kartuzy)
  5. Stanisław Popielski (UKS Sanda Płock)
  6. Aleksander Grobelny (DRACHE, Leszno)
  7. Aleksander Teodorowicz (Legia Fight Club Warszawa)
low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Sebastian Borkowski (FIGHT POINT Biała Podlaska)
  2. Kacper Strzemecki (Champion Gdańsk)
  3. Fabian Bartczak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
    Igor Greczel (SILESIAN FIGHT GYM Piekary Śląskie)
  4. Wiktor Ciesielski (Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM (Kalisz))
  5. Michał Rutkowski (Łaski Klub Sztuk Walki)
  6. Mateusz Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  7. Marcel Piersa (Fight Academy Ostrołęka)
low-kick / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Max Kowanek (KS POLONIA 1912 Leszno)
  2. Kacper Stelmasiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Kamil Guziński (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA)
    Maciej Konarzewski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  4. Kacper Popielewicz (FIGHT POINT Biała Podlaska)
  5. Michał Elias (KKT Bałtyk Koszalin)
  6. Sebastian Szerel (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
  7. Jakub Wolitek (Champion Gdańsk)
low-kick / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Maciej Kruk (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  2. Aleksander Skłucki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Kacper Grzymkowski (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
    Rafał Polański (Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój)
  4. Mateusz Świtek (KSW Szczecinek)
  5. Michał Bakalarz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  6. Alex Michałowski (PANZER Suwałki)
  7. Paweł Koskowski (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
low-kick / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Mateusz Lesiński (UKS K.O.WADŁO, Ciechanów)
  2. Radosław Sobczyk (KS Gym Fight Wrocław)
  3. Oliwier Henszel (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
    Bartosz Grudowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Julian Biernat (SKF Boksing Zielona Góra)
low-kick / Junior starszy [m] / -54kg
  1. Jakub Pawelczak (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  2. Gabriel Zapotoczny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
  3. Adrian Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
    Krystian Siek (KS Sporty Walki Piła)
  4. Ksawery Starczewski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  5. Michał Lewandowski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
low-kick / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Oliwia Perwińska (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Melania Wisowska (Fight Gym Lublin)
low-kick / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Zofia Kuc (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Vanessa Świątkowska (Fighter Wrocław)
  3. Julia Borowska (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
    Roksana Chrzanowska (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko)
  4. Julia Nowacka (UKS Sanda Płock)
low-kick / Junior starszy [k] / -65kg
  1. Julia Pawlak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Zuzanna Gołębiewska (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  3. Margareta Kąkol (Rebelia Kartuzy)
    Weronika Garbacka (Center-Team Odolanów)
  4. Antonina Jurga (LZS POPRAWA Siedlików)
  5. Julia Kozakiewicz (UKS KORIO GYM RUSZÓW)
  6. Wiktoria Śniegowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Aleksandra Ambroży (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
low-kick / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Oliwia Głodek (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko)
  2. Weronika Witkowska (Fight-Hobby Legnica)
  3. Marika Niedziółka (KSW Szczecinek)
    Justyna Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  4. Paulina Borkowska (Hunter Gym Bydgoszcz)
  5. Angelika Dymna (LZS POPRAWA Siedlików)
  6. Oliwia Dziwosz (Paco Team Mysłowice)
  7. Aleksandra Szczepanek (Gorlicki Klub Sportów Walki)
low-kick / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Zuzanna Topór (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko)
  2. Natalia Bień (JFC Zabrze)
  3. Oliwia Czuchraj (UKS KORIO GYM RUSZÓW)
    Alicja Bagińska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  4. Julia Żychlińska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
low-kick / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Zuzanna Szczepanik (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  2. Weronika Podres (Stowarzyszenie Sarara Team Fight Club Kraków)
  3. Nikola Piekarska (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
    Emilia Gruchała-Węsierska (Rebelia Kartuzy)
  4. Katarzyna Kalińska (LZS POPRAWA Siedlików)
  5. Milena Kobiec (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  6. Aleksandra Kulig (LZS POPRAWA Siedlików)
  7. Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
low-kick / Junior starszy [k] / -48kg
  1. Oliwia Greczner (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Martyna Czuchraj (UKS KORIO GYM RUSZÓW)
  3. Milena Manelska (SMOK Toruń)
    Aleksandra Paczkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
low-kick / Junior mlodszy [m] / +81kg
  1. Oskar Urbański (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Jakub Kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  3. Adrian Hnatejko (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
    Adam Wójtowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Borys Wlaźlik (Uczniowski Klub Sportowy Red Bull Squad Strzelce Krajeńskie)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Nikodem Kucharski (Wataha Pruszcz Gdański)
  2. Kuba Tołkacz (KS Gym Fight Wrocław)
  3. Adam Sajecki (Viktoria Szydłowiec)
    Błażej Leszczyński (Fighter Wrocław)
  4. Maciej Lebioda (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Igor kuśnierek (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  6. Bartek Oracz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Przemysław Cielemecki (JFC Zabrze)
  2. Kacper Kwolik (Klub Sportów Walki Przypis Team Świebodzin)
  3. Bartłomiej Śleszyński (Wataha Pruszcz Gdański)
    Kajetan Szymkiewicz (Viktoria Szydłowiec)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Sebastian Mietliński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Tymoteusz Kruczek (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  3. Aleksander Paszewski (KSW Szczecinek)
    Kacper Wawrzaszek (Fighter Wrocław)
  4. Mikołaj Skaczyło (DRACHE, Leszno)
  5. Rafał Warzecha (Fighter Wrocław)
  6. Patryk Szabunia (Uczniowski Klub Sportowy Red Bull Squad Strzelce Krajeńskie)
  7. Igor Namedyński (Fight Gym Lublin)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Stanisław Telejko (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Jakub Stefaniak (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Jakub Nowak (Fighter Wrocław)
    Nikodem Wilczewski (Rebelia Kartuzy)
  4. Aleksy Mróz (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  5. Bartosz Ściński (Striker Turek)
  6. Kamil Mądry (Scorpion Krępice)
  7. Szymon Biniek (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Leon Sandecki (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Marek Helak (X Fight Piaseczno)
  3. Kamil Stasiak (SKF Boksing Zielona Góra)
    Adam Spychalski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  4. Kacper Zmarzły (Fighter Wrocław)
  5. Oskar Piekarz (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  6. Juliusz Bylica (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Adam Bednarczyk (Viktoria Szydłowiec)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Xavier Rzeszut (KS Sporty Walki Piła)
  2. Dawid Ciszka (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko)
  3. Karol Micnas (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko)
    Marcel Drewa (Rebelia Kartuzy)
  4. Krystian Lachowicz (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
  5. Szymon Brzeski (SKF Boksing Zielona Góra)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Milan Zierek (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Dominik Bronakowski (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
  3. Piotr PLEZIA (FIGHTER Nowa Sól)
    Filip Marek (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Bartłomiej Banak (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  5. Wiktor Sadzik (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  6. Hubert Ziębaczewski (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  7. Bartosz Więckowski (Fighter Wrocław)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Sebastian Wierciak (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI)
  2. Maciej Sowa (KS POLONIA 1912 Leszno)
  3. Juliusz Przybylski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Adrian Citak (UKS Fenix Krzyżówka)
  4. Igor Wiśniewski (Champion Gdańsk)
  5. Oskar Olejnik (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Oskar Lech (Paco Team Mysłowice)
  2. Jakub Biernacki (Stark Kickboxing Team Częstochowa)
  3. Sebastian Sobczak (UKS Sanda Płock)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -48kg
  1. Maksymilian Tajak (Gorlicki Klub Sportów Walki)
  2. Iwo Adamek (Striker Turek)
  3. Przemysław Regulski (Legia Fight Club Warszawa)
    Filip Jóźwik (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko)
low-kick / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Zuzanna Cichosz (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA)
  2. Kinga Nowakowska (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Maja Mołodecka (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
    Karolina Szymichowska (Rebelia Kartuzy)
  4. Alexandra Jaskólska (Fighter Wrocław)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Emilia Czarnowska (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Aleksandra Cybulska (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko)
  3. Iga Jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Natalia Widawska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  2. Roksana Kubicka (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Kamila Adamczak (Fight-Hobby Legnica)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Patrycja Wiśniewska (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko)
  2. Samanta Wróbel (UKS High Kick Gym Szczecin)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Nikola Nasulewicz (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  2. Lena Borkowska (Wataha Pruszcz Gdański)
  3. Roksana Greczner (Oświęcimski Klub Karate)
    Nikola Suder (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  4. Daria Bałdowska (Ragnarok Białystok)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -44kg
  1. Hanna Wilczek (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Nadia Henszel (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)

Najlepsi zawodnicy
Junior młodszy: Nikola Nasulewicz, Stanisław Telejko. Junior starszy: Oliwia Głodek, Max Kowanek. Senior: Martyna Gasińska, Dominik Kaleta.
Najlepszy klub
1.MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko (3 - 2 - 3)] 1.Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice (3 - 2 - 3)] 3.SKF Boksing Zielona Góra (3 - 2 - 2)]
Skład sędziowski
Sędzia główny: Tomasz Bałdyga.Kirerownik ringu:Krzysztof Żychliński, Cecylia Pudlicka, Maciej Bajtel, Jerzy Bassa. Sędziowie punktowi: Beata Sękowska, Piotr Bogucki, Przemek Sułkowski, Krzysztof Kacperski, Janusz Wielgosz, Albin Pudlicki, Dominik Szymczak, Tomasz Sroka, Piotr Bałachowski, Arleta Oleksy, Irek Szegda, Urszula Bassa, Katarzyna Bednarska, Adrian Kramarczyk, Tomasz Sobczak, Karol Papenfu. Delegat PZKB Krzysztof Kaproń
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Centralny Ośrodek Sportu
Copyright 2014 - 2024 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL