Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 35Liczba zawodników w formule kick-light - 13
Liczba zawodników w formule K1 Rules - 96
Łącznie zgłoszonych zawodników: 109
Zestawienie ogólne:
- kick-light Weteran [mężczyźni]: 12
- kick-light Weteran [kobiety]: 1
- K1 Rules Senior [mężczyźni]: 48
- K1 Rules Senior [kobiety]: 7
- K1 Rules Junior starszy [mężczyźni]: 24
- K1 Rules Junior starszy [kobiety]: 5
- K1 Rules Junior mlodszy [mężczyźni]: 8
- K1 Rules Junior mlodszy [kobiety]: 4
Formuła: kick-light
Weteran [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- przemysław zbytek (Golden Dragon Bydgoszcz)
Weteran [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- mirosław smętek (UKS Astra Krynica-Zdrój)
- adam ogórek (Spartan Chorzów)
- waldemar mnich (Legion Głogów)
- andrzej sieczkowski (Gwardia Zielona Góra)
Weteran [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- michał zienkiewicz (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- artur wołoszyn (Gwardia Zielona Góra)
- leszek wojciechowski (Gwardia Zielona Góra)
Weteran [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- maciej domarecki (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- rafał banasiak (Center Team Odolanów)
- marek jasiński (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Weteran [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jakub szymański (Palestra Warszawa)
Weteran [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- magdalena frankowicz (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 13
Formuła: K1 Rules
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +91kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- adam wiśniewski (Fight Academy Stargard Szczeciński)
- grzegorz ciosek (KO GYM Świebodzice)
- michał miszta (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
- mateusz hiki (Legion Głogów)
- kazimierz pera (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -86kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- sebastian dziama (Sparta Dwikozy)
- paweł klimek (Am Nat Kraków)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- marek milewski (KAISER SPORTS OLSZTYN)
- jakub bartnik (X Fight Piaseczno)
- arkadiusz ignaczak (Legion Głogów)
- Łukasz olszewski (SMOK Toruń)
- szymon dałek (Khroo Gym Łowicz)
- artur kwiecień (KO GYM Świebodzice)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- kacper walczak (waleczna lubelszczyzna)
- adam wójtowicz (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
- patryk ciosek (Klub Sportów Walki Włocławek)
- jarosław banaszkiewicz (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
- mateusz olkiewicz (Quest Bogdanka)
- piotr pokładek (Legion Głogów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- patryk kłak (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
- krzysztof pyrka (Palestra Warszawa)
- piotr szloser (Palestra Warszawa)
- kacper kadłubicki (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- szymon salachna (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- damian zarazik (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- norbert flis (Fight Gym Lublin)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- mateusz białecki (SMOK Toruń)
- kamil siemaszko (Kohorta Poznań)
- arkadiusz rolka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
- karol sadłocha (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
- aleksander kalicki (AZS Politechnika Warszawska)
- krystian loranc (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- kamil kotkiewicz (Fight Gym Lublin)
- tomasz karpiński (Legion Głogów)
- ernest kisiel (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- ernest znojek (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
- wojciech tomaszewski (Palestra Warszawa)
- Łukasz stopka (Am Nat Kraków)
- piotr wąsik (Am Nat Kraków)
- hubert ulikowski (UKS Puncher Wrocław)
- paweł gawęda (OCTAGON TEAM KRAKÓW)
- mateusz niewielski (Fight Gym Lublin)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- kamil szczepaniak (Quest Bogdanka)
- jakub konieczny (KSW Sokół Jarosław)
- jakub szymański (Palestra Warszawa)
- mariusz lach (Legion Głogów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- krystian obara (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
- piotr jurkowski (Legion Głogów)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- magdalena nowicka (KS Wielkopolanin)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- anita szefler-ciupińska (Klub Sportów Walki Włocławek)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -56kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- marta gusztab (Kohorta Poznań)
- marta orędowicz (Klub Sportów Walki Włocławek)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- martyna sobowiak (Corpus Gym)
- kamila bajon (Kohorta Poznań)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -48kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- paulina ilnicka (KAISER SPORTS OLSZTYN)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -86kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- artur wziątek (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
- adrian piątkowski (Klub Sportów Walki Włocławek)
- dominik bala (Legion Głogów)
- filip zawłocki (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- mariusz gołębiowski (Klub Sportów Walki Włocławek)
- damian knap (Palestra Warszawa)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- jakub kapczyński (Gladiator Siedlce)
- radosław kartasiński (Quest Bogdanka)
- maciej guz (Fight Gym Lublin)
- karol mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- kacper lenczuk (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
- mateusz sobczak (Fight Academy Stargard Szczeciński)
- dariusz niedziela (OCTAGON TEAM KRAKÓW)
- rafał maik (Legion Głogów)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- adam curyło (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
- kacper tudela (Klub Sportów Walki Włocławek)
- miłosz hołodniuk (UKS Puncher Wrocław)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- kamil dobrzyński (Fight Gym Lublin)
- aleksander turalski (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
- karol may (Kohorta Poznań)
- adrian gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- patryk kaliciak (Fight Gym Lublin)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -54kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- bartłomiej mietliński (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -51kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- patryk czestkowski (Legion Głogów)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- dominika czernikiewicz (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- katarzyna Świzdor (KSW Sokół Jarosław)
- emilia podolska (OCTAGON TEAM KRAKÓW)
- maja wolańska (Fight Academy Stargard Szczeciński)
- julia Świca (Legion Głogów)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- mikołaj mądzik (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
- karol kwiatek (waleczna lubelszczyzna)
- jakub rymarowicz (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
- hubert wybierała (Legion Głogów)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- daniel majka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
- alessio kleszczewnik (Legion Głogów)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- mateusz stadnik (waleczna lubelszczyzna)
- wiktor madej (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Junior mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- magda pawelec (Fight Academy Stargard Szczeciński)
- wiktoria kania (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Junior mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -56kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- martyna kierczyńska (Legion Głogów)
Junior mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -48kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- natalia wajman (Legion Głogów)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 96
- Am Nat Kraków (3)
- AZS Politechnika Warszawska (1)
- Beskid Dragon Bielsko-Biała (4)
- Center Team Odolanów (1)
- Corpus Gym (1)
- Fight Academy Stargard Szczeciński (4)
- Fight Gym Lublin (6)
- Gladiator Siedlce (1)
- Golden Dragon Bydgoszcz (1)
- Gwardia Zielona Góra (3)
- KAISER SPORTS OLSZTYN (2)
- KGHM METRACO ARMIA Polkowice (6)
- Khroo Gym Łowicz (1)
- Klub Sportów Walki Włocławek (6)
- Klub Sportowy DRAGON Starachowice (11)
- Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz (3)
- Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź (2)
- KO GYM Świebodzice (2)
- Kohorta Poznań (4)
- KS Wielkopolanin (1)
- KSW Sokół Jarosław (2)
- Legion Głogów (15)
- Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków (1)
- OCTAGON TEAM KRAKÓW (3)
- Palestra Warszawa (6)
- Quest Bogdanka (3)
- Radomski Klub Sportów Walki Puncher (1)
- SMOK Toruń (2)
- Sparta Dwikozy (1)
- Spartan Chorzów (1)
- Sportowy Klub Kickboxing Kielce (4)
- UKS Astra Krynica-Zdrój (1)
- UKS Puncher Wrocław (2)
- waleczna lubelszczyzna (3)
- X Fight Piaseczno (1)