Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 10Liczba zawodników w formule light-contact - 37
Liczba zawodników w formule kick-light - 37
Łącznie zgłoszonych zawodników: 74
Zestawienie ogólne:
- light-contact Senior [mężczyźni]: 9
- light-contact Junior [mężczyźni]: 7
- light-contact Junior [kobiety]: 2
- light-contact Kadet starszy [mężczyźni]: 16
- light-contact Kadet mlodszy [mężczyźni]: 2
- light-contact Kadet mlodszy [kobiety]: 1
- kick-light Senior [mężczyźni]: 12
- kick-light Junior [mężczyźni]: 9
- kick-light Junior [kobiety]: 1
- kick-light Kadet starszy [mężczyźni]: 10
- kick-light Kadet mlodszy [mężczyźni]: 4
- kick-light Kadet mlodszy [kobiety]: 1
Formuła: light-contact
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- jacek kowalczyk (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
- sebastian szynczewski (Klub ATOM Świebodzin)
- dawid matuszewski (Fight Club Zielona Góra)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- alan regling (KKS Sporty Walki Poznań)
- mikołaj nowik (Fight Club Zielona Góra)
- wojtek jacewicz (Klub ATOM Świebodzin)
- mateusz stelmach (Klub ATOM Świebodzin)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- filip zielinski (Klub ATOM Świebodzin)
- damian mróz (Fight Club Zielona Góra)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- sergiusz dalke (Gwardia Zielona Góra)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- patryk kolasiński (KKS Sporty Walki Poznań)
- filip szczypula (KKS Sporty Walki Poznań)
- jakub jarawka (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- maksymilian kamiński (KKS Sporty Walki Poznań)
- bartosz Łakomy (KKS Sporty Walki Poznań)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- konrad gibki (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- julia blatkiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- zuzanna jaśkiewicz (KSW Gorzów)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- jakub dudek (Gwardia Zielona Góra)
- hubert remin (SKT Tiger Dzierżoniów)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- maksymilian miszczuk (SKT Tiger Dzierżoniów)
- jakub misiewicz (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- aleksander korczyński (SKT Tiger Dzierżoniów)
- maksymilian palej (SKT Tiger Dzierżoniów)
- maks szymczak (Fight Club Zielona Góra)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- albert wawrzyniak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
- konrad potocki (SKT Tiger Dzierżoniów)
- gabriel paczesny (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- jakub mikołajczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
- tomasz poborczyk (SKT Tiger Dzierżoniów)
- kacper małolepszy (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
- wiktor trajnowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- nikolas szczepaniak (KSW Gorzów)
- remigiusz czeponis (KSW Gorzów)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- wojtek zwierzyński (KSW Gorzów)
- piotr Żmijak (KSW Gorzów)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- marika szczepaniak (KSW Gorzów)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 37
Formuła: kick-light
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- jacek dycha (Fight Club Zielona Góra)
- bogumił wiśniewski (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
- grzegorz weiser (Klub ATOM Świebodzin)
- bartosz Żuk (Fight Club Zielona Góra)
- mateusz sieniawski (Fight Club Zielona Góra)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- andrzej pąk (Fight Club Zielona Góra)
- jarosław pabich (Fight Club Zielona Góra)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- patryk cukier (Fight Club Zielona Góra)
- robert antczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
- jacek kowalczyk (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- krzysztof górski (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
- mieszko idkowiak (Klub ATOM Świebodzin)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- sergiusz dalke (Gwardia Zielona Góra)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- filip szczypula (KKS Sporty Walki Poznań)
- adam szczepanik (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
- konrad goździk (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- sebastian rodewald (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
- wojciech wójcik (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
- dominik skowronek (Klub ATOM Świebodzin)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dawid tomczak (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
- konrad gibki (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- zuzanna jaśkiewicz (KSW Gorzów)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- jakub dudek (Gwardia Zielona Góra)
- hubert remin (SKT Tiger Dzierżoniów)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- hubert wendowski (Gwardia Zielona Góra)
- grzegorz smarż (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- maksym szymczak (Fight Club Zielona Góra)
- dominik brodala (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
- maksymilian palej (SKT Tiger Dzierżoniów)
- kacper słyk (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- nikolas szczepaniak (KSW Gorzów)
- remigiusz czeponis (KSW Gorzów)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- artur piekuta (Fight Club Zielona Góra)
- aleksander piasecki (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
- wojtek zwierzyński (KSW Gorzów)
- piotr Żmijak (KSW Gorzów)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- marika szczepaniak (KSW Gorzów)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 37
- Fight Club Zielona Góra (12)
- Gwardia Zielona Góra (5)
- KKS Sporty Walki Poznań (6)
- Klub ATOM Świebodzin (7)
- Klub Sportów Walki START Częstochowa (7)
- KS Polonia 1912 Leszno Leszno (7)
- KSW Gorzów (12)
- Ognisko TKKF Olimp Legnica (7)
- SKT Tiger Dzierżoniów (8)
- UKS Dragon Gorzów Wielkopolski (4)